Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Test je pozitivan ili negativan?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno Test je pozitivan ili negativan?

    Drage moje, tek sam se ulogirala na vasu stranicu i ispricavam se ako sam fulala forum ili pod forum. Nisam vješta

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Pozitivan je. Čestitam!

  3. #3
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pozitivan je. Čestitam!
    Čestitam i ja tebi! Jesi to opet trudna a ne znas

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Prije svega pozdrav svima. Radila sam dva testa za trudnoću. Prvi je pozitivan a drugi negativan. Mjesečnica kasni dva tjedna. Sto mislite ? Da li postoji trudnoća ?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    2

    Početno



    Slika zadnjeg testa

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Test moze biti lazno negativan, al ne i lazno pozitivan.
    sliku ne smijes stavljati tu.
    tako da na tvom mjestu ja bih otisla do ginekologa.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Kao sto je vecina zenica ovde reko test moze lazno biti negativan ali pozitivan ne. Meni se licno desilo sa drugim detetom kada sam napravila prvi test koji je naravno rano uradjen desilo da je test bio negativan i kroz nekoliko dana kada sam napravila ponovo bio je pozitivan

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Pozdrav svima. Nisam mnogo aktivna ali se nadam da cu postati. :D

    Unaprijed se izvinjavam na dugom postu.

    Imam kcerku, a pocetkom ove godine imala sam medicinski indiciran pobacaj. Ciklusi su bilo sasvim normalni. Kod mene je skracen ciklus, 25 dana. No, u julu sam dobila 10.7. pa prokrvarim 21.7. (ne mnogo nego onako tackasto). 22.7. idem ginekologu, trebali smo planirati trudnocu no nalazi cistu od oko 4cm i daje Diane 35 sa pocetkom ciklusa. Ciklus je trebao doci 3. avgusta (obje prethodne bebe su pokazale pozitivan test 26 dan:D), no opet je krenulo samo tackasto krvarenje koje je trajalo sasvim malo nekoliko dana. Testovi negativni, ne znam dal da pijem Diane 35 i javljam se ginekologu. On radi betu koja je negativna. user posted image

    Odnos koji je mogao biti kritican bio je 27.7. (ginicu sam rekla 25.7. jer sam pobrkala datume). Nakon negativne bete dovila sma poruku da trudnoce nema i da pocnem sa Diane 35 bez obzira na to sto jos nisam dobila.

    Kolika je vjerovatnoca da je krvarenje 21.7. poremetilo ciklus, da sam ostala trudna 27.7. a da 6.7. beta bude negativna?

    Imali smo i dva odnosa 3.8. mada tu su sanse slabe. Uglavnom, ja se nisam jos usudila piti Diane 35 jer sam radi lijekova i izgubila drugu bebu. Moguce je da kasni radi ciste ali ja razmisljam da cekam jos malo prije lijekova i radim test.

    Ako neko ima slicnog iskustva, bit cu sretna da ga podijeli.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Ćao žene kod mene je situacija takva da imam policistične jajnike e pravila sam test za trudnoću,jučer mi je pokazala ujutro pozitivno ali morala sam ga rastaviti da bi se vidjela jako jako blijeda linija. Eto jutros sam test ponovila i test je negativan iduću menstruacije ne znam kad trebam dobiti zato što imam nepravilne cikluse. Pomozite,dali je moguće da mi je lazno pozitivan? Hvala

  10. #10
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Bilo je par puta na odbrojavanju lažno pozitivnih testova (jaaako svijetla druga crta)...
    Ili izvadi betu pa 100% znaš na čemu si, ili za 2/3 dana ponovi test. Sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •