Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 69

Tema: Netflix

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno Netflix

    Je li tko ovo uzeo? Kako se spaja na tv?
    Imaju mjesec dana besplatno ponudu pa bih isprobala.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Pitala djecu, kažu da nije bogznakaj, ako ti išta znači mišljenje srednjoškolaca. Serije možeš gledati samo njihove, a ovisno o paketu (osnovni, standard i premium ) ide cijena koja nije baš zanemariva. Basic nema HD. Broj uređaja isto varira.

    Uglavnom, kaže da više košta nego što vrijedi. Informacije su iz druge ruke,, moji dečki su to vidjeli kod kolega koji to imaju. Nadam se da će ti se javiti i netko s informacijama iz prve ruke.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ali ako je tri mjeseca besplatno, pa probaj, baš te briga, samo pazi da se ne navučeš...

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nisu im točne informacije, Netflix ima hrpu serija i nipošto ne samo svojih, a k tome još i hrpu filmova, dokumentaraca itd.

    Evo ima tu stranica koju je napravio neki dečko: https://hrflix.eu/ na kojoj se vidi što sve ima na Netflixu kod nas. Jako malo toga ima hrvatske titlove, ako je nekome to bitno.

    Ja koristim aplikaciju na TV-u, ne spajam se sa kompa na TV.

    ako voliš gledati serije onda je Netflix super stvar, a pogotovo je super što ga možeš otkazati jednim klikom bez ikakvih problema.

  5. #5
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni HBO GO ima dobar izbor...

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jedan mjesec. Uspjelo mi je na tabletu dobiti, a za tv bih morala nabaviti stickove, što je banana.

  7. #7
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Potpisujem Mimu.

    Nama je Netflix super i iz razloga jer je curka u jezicnoj gimnaziji, pa si kad gleda nesto moze mijenjati jezik po zelji, ne mora gledati samo u originalu. A to je odlicno za ucenje jezika.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Napose u Italiji gdi je većina stvari sinhronizirana

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Navukla sam se.

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ma ne Jelena, nego zato sto npr film koji je izvorno engleski mozes pogledati na njemackom, francuskom, spanjolskom.. Po zelji. A titlove stavis isto po zelji.
    To smo radili i sa DVD-ovima, ali Netflix ima vise jezika ponudjenih . Super za medicare.

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Medicare?

  12. #12
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne kužim kaj je to?
    I treba li mi?

  13. #13
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moji to imaju ali prek nekih frendova. I ja to ne bih ni znala da nismo prošle godine bili na putovanju - i oni navečer onak mrtvi umorni upale telku i gledaju nekaj na HR - a mi na drugom kraju Europe. Nisam uspjela zadubiti se u to, ali znam da postoji nekakvo ograničenje (jer to imaju prek nekoga) pa se znaju svađati tko je šta skinuo

  14. #14
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Netflix je video streaming. Ima mogucnost gledanja istovremeno na 1, 2 i 4 ekrana (TV, mobitel, tablet, kompjuter, sve su to za njega ekrani), mada su najvaili neke nove pakete. placa se mjesecno, za 1 ekran 8 eura, 2 ekrana 10 eura, 4 ekrana 12 eura. cesto se mladji organiziraju tako da uzmu ovu od 12 eura, plate svaki mjesecno po 3 eura i imaju svoj profil i gledaju sto ih volja.
    o ponudi na netflixu moze se naci na gore vec stavljenom linku.
    izbor filmova i serija i dokumentaraca je dosta veliki.
    pored netflixa imate jos i HBO GO i amazon premium. sad koji je najbolji nemam pojma, svako od njih ima nesto sto bih ja bas gledala, ali mi ne pada na pamet placati sve, pa smo se odlucili doma za Netflix.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 30.08.2018. at 08:22

  15. #15
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    još treba dodati da netflix ima različitu ponudu od zemlje do zemlje, pa tako sa svojim (hr) računom u francuskoj odjednom imam 300x više sadržaja
    kad se vratim u hr, vrati se i netflix na hr ponudu

    ja imam i hbo i netflix, hbo ima malo bolju ponudu filmova od netflixa, a u serijama su otprilike podjenaki (netflix sigurno ima veću ponudu, ali ima i puno smeća u smislu azijskih sapunica)
    HBO je 50ak kn

  16. #16
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    znam da ima razlicitu ponudu, ali iskreno, nisam primjetila da se i meni mijenja sadrzaj, jer obicno odaberem neku seriju i gledam je.

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja imam HBO, a Netflix uplatim povremeno, kad imam više vremena ili kad dođe neka serija koju baš odmah želim vidjeti. Kao što rekoh, super mi je jer ga mogu otkazati jednim klikom kad ga više ne želim.

    Što se tiče serija, HBO i Netflix su mi podjednaki, svaki ima nešto što poželim gledati. Amazon sam si sad bila uzela na 7 dana besplatno, a onda sam platila jedan mjesec (košta samo 3 eura), i oni imaju najslabiju ponudu.

    (bingala sam Downton Abbey a sad više uopće ništa ne gledam na tom amazonu, pa ću ga otkazati)

  18. #18
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    e da, što se tiče ponude za djecu, hbo ima uglavnom sinkronizirane crtiće, dok netflix nema i najčešće nema titlove na hrv. ako je nekom to bitno

    što se tiče user experienca, meni je netflix mrvicu bolji tu, bolje sučelje i bolji stream od hbo-a

  19. #19
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Istina, Netflix ima jako malo lokaliziranog programa, što je recimo mojoj kćeri problem jer kaže da ne razumije i ne da joj se pratiti film na engleskom.

    Npr. Full House seriju gleda bez titlova, i još neke, ali kad je probala neke filmove rekla je da ne kuži.

  20. #20
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    sad cete me jos natantati da uplatim HBO, jer na njemu su sluskinje, sta ne? a kao ne treba mi nista. i netflix sam ja trazila doma, a najmanje ga gledam

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    HBO ima puno stvarno jako dobrih serija.

  22. #22
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Medicare?
    Jezicare.
    Mobitel posizio i salje sto 'oce.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ja da to imam moji se nebi dizali ni za pišanje

  24. #24
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam tudum za takve stvari. Imamo doma Vip hrpu paketa, da li mi još treba i Netflix i ako da za kaj?
    Znam da mi kćer kod frenda skida serije na komp sa N.

  25. #25
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Cathy meni je iskljucivo iz mog vlastitog komoda.
    serije koje se vrte na svim nasim programima, su ili prekasno ili su po 100x reprize.
    a ni strani programi za nase trziste nisu bolji.
    drugo su reklame. serija traje 20 min, a reklame 15.
    znam da se mogu sad na sve vise programa vratiti emislije, serije programi, ali ne i na mom tv koji gledam. naime mi mozemo vracati emisije samo na jednom TV koji je spojen na kutijicu, ovaj drugi ne moze jer je preko kabla i na njemu ima puno manje programa. a druga kutijica isto kosta, pa eto odabrala sam nesto sto mi nije preskupo, a novisna sam i gdje i sta i kako gledam. nekidan sam morala kod frizera samo odgledala jednu epizodu serija na mobitelu dok mi je stajala boja na kosi. osobno meni draze nego glorija.
    a i dokumnetarci su mi nekako blizi na ovaj nacin.

    jelenaO, kako se za WC dizu sa svih ekrana tako bi se i za ovaj. svakog cuda 2-3 dosta, pa tako u pocetku se ne skidaju ali nakon kratkog vremena ipak maknu guze s kauca.

  26. #26
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja sam ga uzela cim je stigao u Hr. Sada ga aktiviram periodicno. Malo me nervira sto neke serije doslovno idu kod nas a oni jos stoje na zadnjoj sezoni. Npr. Brooklyn 99 mislim da je 3 na netflixu a 5 ide na hrt.Super je opcija skidanja na uredaj. Hbo i pickbox to nema. To nas je na moru spasilo za malicku kaj se crtica tice a i nas kada je bila kisa pa smo dovrsili orange. Neke serije idu cim izadu a na neke se ceka. Novi tv mi nema instaliran netflix pa mislim da cu uzeti android box. Dokumentarci su kvalitetni.

  27. #27
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kako je pocela skola, tako sam odjavila Netlix.

    Nego sad me kopka, gdje je ona serija po J.K. Rowling - Cormoran Strike seriji knjiga? Ja bih to gledala.
    Ako je na nekoj drugoj aplikaciji, mozda bih si ju stavila na mjesec dana.
    Na Netflixu nije.

    Curka je vec sad super-zauzeta (skola, balet, band) i ne stigne pogledati ni normalne filmove na televiziji, kamoli na Internetu. Dok dodje sa baleta, vecera, otusira se i pripremi za spavanje, bude toliko koma da odmah zaspe.
    Prosle godine mi je bio problem to sto je dolazila doma ranije, pa bi navecer gledala filmove/serije na YouTube-u na mobitelu i ujutro bi se ustala sa podocnjacima do poda; pa sam joj obecala Netflix preko ljetnih praznika ako prestane sa nocnim gledanjem. Prestala je.
    Nisam se mogla previse ljutiti, sjecam se kad su davali nocne maratone Twin Peaksa, taman sam bila manje-vise njene dobi i sve sam ih odgledala

    Ovo sto mora odgledati za skolu (jezicna gimnazija - cesto im profesori zadaju da pogledaju neki film u originalu ili da prate neku seriju) je sada preko sk.god. dostupno na DVD-u, pa ubacimo (upravo gledaju filmove Tima Burtona, tako da nam je svima dobro. ). Nadam se da do praznika nece zadati nesto za sto nam je potreban Netflix ili slicno.
    Posljednje uređivanje od Elly : 25.09.2018. at 19:45

  28. #28
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam si aktivirala Netflix. Ne gledam TV već par godina, ponekad bacim oko. Gledala bih serije ali kad počnem nema šanse da se sjetim kad je slijedeća epizoda pa da ju još i uhvatim pogledati.
    Uglavnom, što bi preporučili od serija? Molim samo da nije neka teška depra
    Posljednje uređivanje od mitovski : 25.09.2018. at 21:16

  29. #29
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Star Trek

  30. #30
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moj miž bi bio oduševljen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #31
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Miž- muž


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #32
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je pocela skola, tako sam odjavila Netlix.

    Nego sad me kopka, gdje je ona serija po J.K. Rowling - Cormoran Strike seriji knjiga? Ja bih to gledala.
    Ako je na nekoj drugoj aplikaciji, mozda bih si ju stavila na mjesec dana.
    Na Netflixu nije.

    Curka je vec sad super-zauzeta (skola, balet, band) i ne stigne pogledati ni normalne filmove na televiziji, kamoli na Internetu. Dok dodje sa baleta, vecera, otusira se i pripremi za spavanje, bude toliko koma da odmah zaspe.
    Prosle godine mi je bio problem to sto je dolazila doma ranije, pa bi navecer gledala filmove/serije na YouTube-u na mobitelu i ujutro bi se ustala sa podocnjacima do poda; pa sam joj obecala Netflix preko ljetnih praznika ako prestane sa nocnim gledanjem. Prestala je.
    Nisam se mogla previse ljutiti, sjecam se kad su davali nocne maratone Twin Peaksa, taman sam bila manje-vise njene dobi i sve sam ih odgledala

    Ovo sto mora odgledati za skolu (jezicna gimnazija - cesto im profesori zadaju da pogledaju neki film u originalu ili da prate neku seriju) je sada preko sk.god. dostupno na DVD-u, pa ubacimo (upravo gledaju filmove Tima Burtona, tako da nam je svima dobro. ). Nadam se da do praznika nece zadati nesto za sto nam je potreban Netflix ili slicno.
    Strike je na HBO-u

  33. #33
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam si aktivirala Netflix. Ne gledam TV već par godina, ponekad bacim oko. Gledala bih serije ali kad počnem nema šanse da se sjetim kad je slijedeća epizoda pa da ju još i uhvatim pogledati.
    Uglavnom, što bi preporučili od serija? Molim samo da nije neka teška depra
    The Crown mi je bila odlicna.
    I sa curkom sam pogledala Stranger Things .
    I sad su medju teen generacijom popularne 80-te pa smo zajedno gledale Prijatelje

  34. #34
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jurana, hvala! Odoh na HBO.

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam si aktivirala Netflix. Ne gledam TV već par godina, ponekad bacim oko. Gledala bih serije ali kad počnem nema šanse da se sjetim kad je slijedeća epizoda pa da ju još i uhvatim pogledati.
    Uglavnom, što bi preporučili od serija? Molim samo da nije neka teška depra
    Kakve serije voliš? Ima stvarno svašta na Netflixu. Imaš ovdje https://hrflix.eu/ popis svega što ima na hr netflixu.

    Već sam pisala, meni su odlične neke polusatne komedije, koje međutim nisu nalik uobičajenim sitcomovima, npr. The Good Place, Crazy Ex-Girlfriend (ovo je super smiješni musical! ali sa vrlo vrlo mračnom temom), pa Unbreakable Kimmy Schmidt, onda je recimo popularna Stranger Things - to je sf horror u stilu s. Kinga, ali snimljen kao serije i filmovi osamdesetih, sa genijalnom dječjom glumačkom ekipom, pa onda imaš The Crown o kraljici Elizabeti, pa genijalnu seriju o ženskom zatvoru Orange Is the New Black, sad je npr. krenula neka nova serija Maniac, Mindhunter o serijskim ubojicama je isto na Netflixu, pa ako voliš krimiće imaš Top of the Lake ali nažalost samo prvu sezonu, pa Broadchurch, pa recimo meni jedna dobra engleska krimi serija Happy Valley, a onda na Netflixu imaš i hrpu jako poznatih i popularnih serija kao što su Breaking Bad i spin off Better Call Saul, pa Mad Men, pa onda Masters of Sex, odlična serija o Masters&Johnson i njihovom istraživanju, Outlander ako voliš sexy romantiku sa turbo nevjerojatno super totalno zgodnim Samom Heughanom, pa Dexter, pa Hannibal, pa Sherlock, a da ne spominjem genijalni vrhunski Black Mirror - to je nešto kao Zona sumraka 21. stoljeća, stvarno odlično napravljena i vrlo uznemirujuća serija o raznim upotrebama i zloupotrebama modernih tehnologija ... ima svašta

  36. #36
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Maniac upravo gledam ovih dana, fakat je luda serija, nije za svakoga
    Zapravo je retro-futuristička distopija/crna komedija/intimno duševno putovanje. Ma ustvari ne znam što bih rekla. Justin Theroux u jednom trenutku dok razgovara sa svojom majkom oslijepi (dakle doista postane slijep) i viče I've been blinded by my mother's toxic love
    Bolesna je al mi se sviđa.
    Posljednje uređivanje od betty blue : 27.09.2018. at 15:25

  37. #37
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Strike je na HBO-u

    Seriji "Strike
    " sve pohvale, stvarno je odlicno napravljeno, nije mi nimalo "pokvarilo" knjige (cekam 4. da izadje i kod nas). Tople preporuke!

  38. #38
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    https://www.tportal.hr/kultura/clana...krana-20181125

    https://www.tportal.hr/kultura/clana...jesno-20181117

    Evo kritika Zrinke Pavlić za dvije meni najdraže serije na Netflixu: obje trenutačno imaju nove sezone, a iz sezone u sezonu su sve bolje.

  39. #39
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Meni je super serija Suits bila, imali smo probno mjesec dana, jedini minus je za razliku od HBO da većina nema prijevoda no tko dobro zna engleski da mu ne smeta onda nije loše

  40. #40
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Pa Suits je išla na HTVa ili nekom sličnom

  41. #41
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Stvarno,nisam primjetila, ako i jesu onda možda prve sezone ja sam pogledala sve što je izašlo a sad čekam nove

  42. #42
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    pa tam je glumila Meghan. Baš mi je u toj seriji bila prezgodna. Očito je to bilo davno na našoj TV jer tada nije ni bla u vezi a kamoli braku s Harryjem

  43. #43
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    glumila je ona sve do zadnje sezone 9 ako se ne varam, a slatka je jako

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Pa tam sam ju davno i skužila. Meni je ta serija isto bila zgodna

  45. #45
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Pojavio se polusatni crtani Angela's Christmas po priči Franka McCourta. Pripovjedač u filmu je autorov brat Malachy.

    Lijepo i dirljivo

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    To samo se može vidjeti na flixu?

  47. #47
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Oh shit.
    Dan prvi, pet sati u komadu.


    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  48. #48
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Iskoristila sam prošle godine mjesec dana, sad se pokušavam ulogirati i opet mi evo ponudili mjesec dana. Kak oni uspiju ubrat profit na taj način.

  49. #49
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Iskoristila sam prošle godine mjesec dana, sad se pokušavam ulogirati i opet mi evo ponudili mjesec dana. Kak oni uspiju ubrat profit na taj način.
    Tako što je veći postotak onih koji se navuku pa nastave iza mjesec dana, nego onih koji odustanu.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    6

    Početno

    ja sam plačala dvije godine skoro, sad odustala jer mi idu na živce pomalo.. možda jer sam sve pogledala

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •