Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: junetina na saft

  1. #51
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Fala puno, istražit ćemo... Je li tvoj ovakav? https://www.delimano.hr/delimano-18in1-multicooker

    Meni je isto to spas, a pogotovo sada uz dva studenta i dvoje zaposlenih. Ja se dobro snalazim s ekspres loncem, ali čini mi se da bi za dečke bio bolji ovaj.
    ne, ovaj drugi je 5,6 l https://www.delimano.hr/kuhalo-edesi...ontent=14009_1

    jelena o. zelis cijeli menu ili samo sto je kuhalo u multicookeru? Naravno da nisam jedno jelo spremila za 12 ljudi.

  2. #52
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sve te slowcooker stvari radim u pecnici na 150 - 160 stupnjeva u poklopljenoj vatrostalnoj posudi. Uvijek bude odlicno i mekano, nikad problema, znamo se vracati i nakon 4 sata. Volim to raditi kad idemo na Sljeme ili kad cure trebaju nove traperice i cipele pa idemo u Arenu. Sve potrpam prije, stavim nisku temperaturu i odem. Ako se vratimo ranije, dignem temp. Ne bojim se.

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Rominka u slow?

  4. #54
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Danas sam u slowu radila bolognes - savrsenstvo!!! A ja slobodne ruke za moju ekipicu

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam u slowu radila bolognes - savrsenstvo!!! A ja slobodne ruke za moju ekipicu
    Kažem ja, to je dobro za nas koji ne volimo miješati i stražariti. Pratim, ali nisam se još odlučila... Ako bude online nastava, bome ću ga nabaviti.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •