Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 69 od 69

Tema: Kave i izlasci

  1. #51
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    pa mi još dosta inzistiramo na "mogu li" (više mm nego ja), ne iz razloga da mi njemu moramo nešto dozvoljavati nego naprosto zbog dogovora. Mozda smo mi nešto planirali, možda treba u nečemu sudjelovati, odraditi...naprosto i dalje živi u zajednici. ali tako funkcionira cijela obitelj.

  2. #52
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    mene stvarno zanima što filip radi s prijateljima, posebno preko praznika kad je uglavnom bio vani. ne želi mi ispričati detalje, uglavnom kaže da visi na igralištu škole u susjednom kvartu ili u gradu na trgu. i da ne može nigdje ići jer smo mi roditelji škrtice pa nema love (to bi bilo za drugu temu).
    kad se sjetim sebe u to doba rekla bi da nisam radila ništa drugačije samo što sam živjela u malom gradu na 4 rijeke pa sam dosta vremena provodila na kupanju i u parkiću na klupi. a trošila sam vjerojatno još manje novaca.

  3. #53
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas odlazak s tatom pocinje i zavrsava ocevim slomom zivaca kod samog ulaska u ducan.
    Ali moja taktika kupovine je totalno usavrsena i pali bez greske. Krenem prvo od najpovoljnijeg ducana po izboru M. i vicem " fokus, fokus".
    Ne dam mu da bira majice ( koje najvise voli birati ) dok ne nade hlace ili sto vec treba. I onda kad nadmo model potjeram ga na probu. Ako odgovara kupujem odmah 2 komada raznih nijansi. I tek tada smije odabrati majice za kombinaciju. Poslije mu kupim bombone i svi sretni.
    Oca mu ostavimo doma.
    Bombone?!

    Hahahah!

    Inače, dobra taktika!

  4. #54
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ih, nemaš pojma, moj najstariji i već punoljetan pada na neke najgore gumene bombone iz Lidla s okusom breskve. Ono, dno dna.

  5. #55

  6. #56
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ih, nemaš pojma, moj najstariji i već punoljetan pada na neke najgore gumene bombone iz Lidla s okusom breskve. Ono, dno dna.
    Jooooj, nije jedini.... To je klasika - potkupljivanje nakon uspješno obavljenog shoppinga, samo je kod nas još i gore jer su u pitanju sljezovi kolačići - ovo https://www.englishforum.ch/attachme...l-dsc09512.jpg. Kad je američki tjedan, moj mlađi je u stanju svaki dan ići u Lidl pješice samo po to (uzme po dvije vreće, jednu pojede sam, drugu podijeli s prijateljima). Sva sreća da toga Lidl nema stalno u ponudi.

    Stariji je više za čokolade (s rižom ili keksom) ali da, i punoljetne se može potkupiti na ovaj način, hehehe...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.09.2018. at 09:50

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kaj je vama - pa stavile ste fotke bonbona koje ja najviše volim. A spadam u one koji nisu ludi za slatkim

  8. #58
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kaj je vama - pa stavile ste fotke bonbona koje ja najviše volim. A spadam u one koji nisu ludi za slatkim

  9. #59
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    moj prodaje dusu vragu za one kikirikije u tijestu i pikantne orascice iz lidla.

    ako podmitim s tim sve moze,cak i cuvanje malog brata

  10. #60
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ravnoteže radi, moram reći da moji muški svi sebi biraju, stalo im je i znaju šta žele. MM ima mota za robu i slično, tako da, ako dečki ne idu sami (biraju sami, pa mi poslije plaćamo), uglavnom idu s njim. Ipak obojici, a pogotovo starijem, treba naše mišljenje, jer ne vide jadni dobro boje :D

  11. #61
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Stariji je više za čokolade (s rižom ili keksom) ali da, i punoljetne se može potkupiti na ovaj način, hehehe...
    Trenutno je XXL stiropor na akciji po 9.99 u Lidlu. Koliko se sjećam radi ga Kandit.

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Trenutno je XXL stiropor na akciji po 9.99 u Lidlu. Koliko se sjećam radi ga Kandit.
    Dobro se sjećaš. Uboli smo mm i ja zalihu neki dan - on je barem isto toliki potrošač stiropora kao i sinovi

  13. #63
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    stiropor?

  14. #64
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    čokolada s rižom?

  15. #65
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pretpostavila sam, ali mi je puno previše jeftino 10 kuna za xxl ako je kandit proizvođač

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pretpostavila sam, ali mi je puno previše jeftino 10 kuna za xxl ako je kandit proizvođač
    Lidl ima ugovor sa raznim proizvođačima da rade proizvode za njihove robne marke. Tako ovu čokoladu radi Kandit. Inače toliko dođe manje pakiranje, ali u XXL tjednu naprave veće.

  17. #67
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Jedina čoksa s rižom koju priznajem je Mikado

  18. #68
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    i moj voli sam kupovati. i dečki iz njegova društva, tako da često idu skupa jedan drugome tražiti nešto. a kako je dosta neodlučan uvijek više uštedim kada ide sam (kad sam s njim ja ga nagovorim na kupnju nečega).

  19. #69
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pretpostavila sam, ali mi je puno previše jeftino 10 kuna za xxl ako je kandit proizvođač
    Kad ju otvoriš, vidi se da je na kalupu Kanditov znak utisnut u samu čokoladu. Na omotu se to ne vidi, prodaje se pod imenom Lidlove robne marke.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •