Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: prvašići srednjoškolci, bivši ZPB 2004 i ljetnići 2003, gdje ste ?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno prvašići srednjoškolci, bivši ZPB 2004 i ljetnići 2003, gdje ste ?

    Evo, došao je i taj dan da naše velike bebe kreću u jednu od najturbulentnijih faza školovanja.

    Moj je upisao jezičnu gimnaziju u gradu u kojem živimo, isključivo njegov izbor, jer on sebe vidi kao budućeg pisca.

    knjige smo nabavili, što posudili, što kupili, robu isto, kako je bigfoot sutra idemo po tenisice jer nikad ne znam koji je broj

    ( držte fige da je ostao 45 ; po ljeti je bio bos ili u natikačama )

    Do škole ide pješice , ima 10 tak minuta hoda , tako da je njegovo da se probdi na vrijeme , odvuče svoje dupence i da popodne uči / škola je u jednoj smjeni .

    E , znate kako kažu da postolar ima najlošije cipele, čini mi se da je malo cijepljen od radnih navika, mada je prolazio sa 4,8 ( isključivo zbog svoje jezičine ) no pročitao je sve nastavnike u OŠ i svakom se prilagodio,

    ja velim da je SŠ ipak teža i da taj kalkulantski stav ne pali, ali naravno on ne sluša...

    Otegotna je okolnost što ja radim u istoj toj školi, naravno njemu ne predajem, ali bit ću bombardirana svom njegovim sr... pardom uspjesima u realnom vremenu.

    Ima li koja majka u istom sosu kao i ja da postanemo BFF ?

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nema.
    Moja je upisala istu školu i isti smjer kao brat joj. J kao mama, davnih dana. Ne smijem napisati ime škole

    Od bitnih stvari - promijenila je frizuru. Od one uvijek duge i ne želim frizeru - u dva mjeseca je kod njega bila dva put, svaki put sve kraća frizura.

    Ne govori puno, al mislim da je nervoza prisutna

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Aha , THE ŠKOLA, i neka hvala Bogu da imamo što više takvih škola <3

    Nije ni naša Gimnazija za odbaciti , no vjerujem da dobro motivirano dijete može izvući maksimum bilo gdje, osobito u ovo doba globalizacije informacija.

  4. #4
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nije. Čula sam iz prve ruke koji upis na fakultete su ostvarili ovi i zadnja matematičke generacije. Impresivno stvarno

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Maria, ako je sinak tako dobro čitao nastavnike u OŠ, vjerojatno će isto umjeti i u srednjoj.... Ja sam svojima tupila da je bitno prvo polugodište baš zbog toga, treba par mjeseci da novopečeni srednjoškolci otkriju što se traži i kako doskočiti kome od nastavnika.

    Činjenica da si u istoj školi može biti batina s 2 kraja, ali svakako ima i dobru stranu.... Imat ćeš insiderski uvid (ako budeš htjela). Sigurno su tvoji kolege već imali takvih situacija. Nisi prva ni zadnja. Uostalom, uvijek možeš kolegama reći "ja sam običan roditelj kao i svi ostali" jer to je debela istina. Da su moja djeca u pitanju, postupili bi pametno i odgovorno-dooobro bi pazili da ih ne dovedu unikakvu vezu s materom, hehehe... što znači da bi se klonili gluposti.

    Inače, ja sam u prvom srednje proživljavala opak strah od toga kako će se moj mlađi (jezičljivac, borac za pravdu) pokazivati rogove u srednjoj.... i stvarno, tjerao je mak na konac, ali kadje uvidio da je to na njegovu štetu, prestao je s tim. Evo primjera: odbio je četvorku iz povijesti koju mu je prof htio zaključiti, zato jer nije imao prosjek za to. Objasnio je profesoru da mu se ne sviđa kad i drugim učenicima podiže ocjene zato jer im treba za prosjek, a bez odgovaranja. I profesor je rekao ok, ako ti tako želiš, ja ću ti udovoljiti.... Pa si ti sad misli. Nije nepristojan, ali je morao naučiti lekciju iz diplomacije. A s druge strane, nisam sigurna da i ja ne bih tako postupila....Koštalo ga je prolaza s odličnim, ali štaš, to je životna lekcija. I ja sam je imala, morala sam sebi utuviti u glavu da nisam odgovorna za svaku minutu njihovog ponašanja. Niti svaku minutu mogu ili trebam nadzirati.

    Čuvaj zdravlje i živce, sve bu dobro. Nek pisac piše. Dok ima ok ocjene, nek bira slobodne aktivnosti kako god želi.

    Hug!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Hvala Svemiru na curicama , jedna ga je dodala u u razrednu grupu pa će bar biti donekle obaviješten . Inače GDPR klincima niš ne znači , njih se 26 povezalo u roku keks . Na stranicama škole nema podataka nikakvih, očito je radio Mileva odradio svoje .

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pfffff, meni to sve ide na zivce.

  8. #8
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Pfffff, meni to sve ide na zivce.
    Potpuno razumljivo. Vec si to prosla .

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Svemiru na curicama , jedna ga je dodala u u razrednu grupu pa će bar biti donekle obaviješten . Inače GDPR klincima niš ne znači , njih se 26 povezalo u roku keks . Na stranicama škole nema podataka nikakvih, očito je radio Mileva odradio svoje .
    samo da ne bude više trlababa lan, od korisnih ibformacija. kod mojih zna doć i 1000 poruka u par minuta, sve hi, ho, ha. korisno vrlo malo

  10. #10
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Moja upisala gimnaziju koja ulazi u eksperimentalni kurikulum Škola za život (nisam nimalo oduševljena), prvi odabir je pri upisima promijenila u zadnjih 5 minuta prijava . Dosta je samostalna u zadnje vrijeme i previše, pa dobivamo informacije o njenom životu na kapaljku.
    Trenutno nam je primarni zadatak vratit ju u normalni dnevno noćni ritam života (izokrenula ga kao kad je bila beba ) i smanjit korištenje mobitela na min.

  11. #11
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moj je isto bio odavno u školskoj grupi, a pet minuta nakon objave razreda i u wasap grupi 1.c :d svako zna nekog veli on.

    uzbuđen je 10 posto, jedva čeka nove izazove 0 posto, veseli se novoj ekipi 50 posto, čeka maturu 100 posto. that's it

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja upisala gimnaziju koja ulazi u eksperimentalni kurikulum Škola za život (nisam nimalo oduševljena), prvi odabir je pri upisima promijenila u zadnjih 5 minuta prijava . Dosta je samostalna u zadnje vrijeme i previše, pa dobivamo informacije o njenom životu na kapaljku.
    Trenutno nam je primarni zadatak vratit ju u normalni dnevno noćni ritam života (izokrenula ga kao kad je bila beba ) i smanjit korištenje mobitela na min.
    A možda sve ispadne dobro.... Djeca (ljudi) koji žele naučiti, obično u tome uspiju svuda. Oni koji ne žele, nema načina da ih se natjera.

    Nadam se da ćeš s nama podijeliti informacije kako ide eksperimentalni kurikulum.... Da te utješim, moj mlađi je sad završio drugi razred eksperimentalnog kurikuluma u tehničkoj školi, to ide bolje nego smo očekivali. Puno ovisi o konkretnim profesorima, čini mi se da je to jednako važno kao i program. Sretno!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mala koja je osnovala grupu ih je već postrojila , Šefika samo takva, tako da se brinem.

    A laprdanje po kojekakvim mrežama će smanjiti jer je program žestok. Znam jer radim u toj školi .

  14. #14
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    [QUOTE=Peterlin;3061175]A možda sve ispadne dobro.... Djeca (ljudi) koji žele naučiti, obično u tome uspiju svuda. Oni koji ne žele, nema načina da ih se natjera.

    Baš tako , prema iskustvu starije i njenih prijateljica, koja je sad friška brucošica ova tvoja teorija se pokazala točnom. A tako nešto sam rekla i mlađoj

    Što se tiče novog kurikuluma i ja sam znatiželjna, vidjet ćemo kako će to sve skupa krenuti.

  15. #15
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moja niije htjela u V.tu - oni isto idu po novom kurikulumu. Baš me zanima hoće li netko napisati dojmove

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    mala koja je osnovala grupu ih je već postrojila , Šefika samo takva, tako da se brinem.

    A laprdanje po kojekakvim mrežama će smanjiti jer je program žestok. Znam jer radim u toj školi .
    Možda taj žestok program ohladi i potencijalnu šefiku...hehehe.... Nikad ne znaš, možda je ovo baš dobro, jer da se nije našla takva jedna pokretačica, možda bi sve išlo puno sporije. Kod mog starijeg isto su djevojke bile (i još su uvijek) pokretačice svih događanja. Kod mlađeg u muškom razredu grupa na whatsapp je čisto servisna - razmjena podataka o zadaćama, gradivu i slično.

    Ali dobro je biti umrežen. S vremenom se oni profiliraju, nekom bolje ide HJ, nekom matematika i fizika (mom starijem), pa se ispomažu. U razredu mog mlađeg ista stvar - uglavnom se ne zlorabi.

    Eh, sad, uvijek ima onih koji se šlepaju (moj sin mnogima pomaže oko fizike, a njemu pomognu drugi oko eseja i lektire...) ali rijetki su oni koji su iz svih predmeta na tuđoj grbači.

    Zapravo, kod obojice postoje po najmanje dvije grupe - odvojeno je za školske stvari i društvena zbivanja, jer bi se inače udavili u količini poruka...

  17. #17
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moj je prvi put u životu jučer izgovorio da su prfe i ekipa super (osim jedne). "ova škola je prekul" - to nisam mislila ikad da ću od njega čuti

  18. #18
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Pa to je genijalno, Nina, baš mi je drago! Mogu mislit kak si izvalila oči na njega i vjerojatno tražila da ponovi što je rekao, ali polako

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa Vidi poruku
    moj je prvi put u životu jučer izgovorio da su prfe i ekipa super (osim jedne). "ova škola je prekul" - to nisam mislila ikad da ću od njega čuti
    Sjajno... Nadam se da će zadržati to mišljenje i dalje.

    Ali sigurno mu je bolje nego u osnovnoj školi, jer je okružen ljudima istih interesa. Tako je u većini srednjih škola. Mi smo odahnuli nakon osnovne. Evo, srednja je pri kraju, a ni jedan nije promijenio mišljenje - i dalje su zadovoljni, svaki svojom školom.

  20. #20
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    kloklo naravno da je ponovio, dvaput haha

    peterlin ti si ipak naiva nije on okružen ekipom istih interesa jer ga ekonomijia ne zanima. iz drugih razloga je upisao to, a takve djece u razredu nema. jednostavno mu je legla ekipa, a kaj mu se sviđa kod pofa, bolje da ti ni ne govorim. nema veze sa željom za učenjem u svakom slučaju

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ma baštebriga, bolje da je on zadovoljan svojim izborom nego da je razočaran. Bitno da mu je ugodno. A želja za učenjem možda ipak dođe s vremenom... Osim toga, uvijek možeš reći "sam si izabrao školu, sad se potrudi...."

  22. #22
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moja nije nešto oduševljena

  23. #23
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Moja niije htjela u V.tu - oni isto idu po novom kurikulumu. Baš me zanima hoće li netko napisati dojmove
    Evo nas
    Ali nemam što pametno napisati. Nema još ni tableta ni knjiga

  24. #24
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Kopiram svoj post s drugog topica jer ovdje bolje paše. NIsam vidla na vrijeme, maria71, da si otvorila temu

    Leona je presretna...našla si je super ekipu u Klasičnoj i rekli su im da su kao razred dobili na lutriji - kolekciju najboljih profača koji su dovoljno dugo u poslu da ga znaju radit a još su dovoljno mladi pa im nije ispario sav entuzijazam!

    Ono što je meni simpa je da su na prvom satu čitali - bonton! Rekli su im da nije toiiko važno kako izgledaš izvana i da mogu dolazit u poderanim trapericama, ofarbani u ljubičasto ali da će nastradat ako ih profači vide da se u tramvaju nisu digli trudnici ili nekom starijem. Od njih se očekuje da budu lijepi iznutra a ne izvana

    A danas ima prvi put grčki. Rekla sam joj da ne dolazi doma ako ne pita profača što znači onaj urnebesni "Emarpsamen" iz Amarcorda!
    Cijeli sam net prevrnula i nikad nigdje nisam našla prijevod samo te riječi. Google prevoditelj kaže "borili smo se" ali samo luđaci vjeruju Google prevoditelju
    Za one koji Amarcord nisu gledali dugo:
    https://www.youtube.com/watch?v=uceVhIgNGVg

  25. #25
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Hajde pepi, kad se malo zahukta, napiši dojmove

  26. #26
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Moja isto nije oduševljena, ekipa joj uopće nije legla za sada. Nervoza u cijeloj familiji od ponedjeljka jer je sva loše volje, starija sestra ju pokušava tješit da će bit bolje ali za sada bezuspješno.
    Tableta nema, knjiga nema tako da sam trenutno bas puna optimizma.

  27. #27
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    V.ta? Il neka druga škola?

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Jedino 5. i može biti.

  29. #29
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Kod nas još traje oduševljenje. Ekipa mu je još bolja nego prvi dan, profe su mu zabavne, mislim da je čak i zadaću napisao (iako ne garantiram životom :D)

  30. #30
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino 5. i može biti.
    ja sam skužila da i III.ća ima eksperimentalni program

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam skužila da i III.ća ima eksperimentalni program
    U Zagrebu su V. i III., ali ima i gimnazija izvan Zagreba koje idu po eksperimentalnom programu

  32. #32
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja isto nije oduševljena, ekipa joj uopće nije legla za sada. Nervoza u cijeloj familiji od ponedjeljka jer je sva loše volje, starija sestra ju pokušava tješit da će bit bolje ali za sada bezuspješno.
    Tableta nema, knjiga nema tako da sam trenutno bas puna optimizma.
    užasno mi je žao, ali vjerujem da ti je starija kći u pravu, da će doć sve na svoje. već sam čula slično nezadovoljstvo ekipom od frenda moje kćeri koji je isto upisao 5. i nije oduševljen viđenim, naprotiv.
    ali očito su "svi" tamo istog dojma pa treba malo da poklikaju. stvarno je pre-pre-prerano za zaključke i treba proći vremena, nisu stvari uvijek kakve se na prvu čine i sigurno će naći 2,3 cure slične sebi. utješi ju kako znaš, mene te dječje tuge puno kosnu, ali čak i ja, takva, znam da neće ostati na tome. držim joj fige
    mojoj je dobro u 9. za sada, ne žali se ni na što. sama od sebe nema neke furke na ludila ikakva, a lose joj nije. razred je pristojan, nema "faca" koje ometaju frajerisanjima.. dobna struktura mlađahnih profesora je jedino što mene "brine", puno ih je mladih dobila. možda je i to nekakva prednost, šta ja znam, ja sam stari kov koji se radije fura na iskustvo.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Tri su zagrebačke srednje škole u eksperimentalnopm programu.
    Ovo je popis srednji škola za cijelu Hrvatsku

    Srednja škola Dugo Selo ZAGREBAČKA ■ 141 učenik
    Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok ■ KRAPINSKO-ZAGORSKA ■ 95 učenika
    Strukovna škola Sisak ■ SISAČKO-MOSLAVAČKA ■ 48 učenika
    Srednja škola Ivanec ■ VARAŽDINSKA ■ 86 učenika
    II. gimnazija, Varaždin ■ VARAŽDINSKA ■ 143 učenika
    Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci ■ KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ■ 54 učenika
    Srednja škola Delnice ■ PRIMORSKO-GORANSKA ■ 34 učenika
    Srednja škola Markantuna de Dominisa, Rab ■ PRIMORSKO-GORANSKA ■ 35 učenika
    Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka ■ PRIMORSKO-GORANSKA ■ 130 učenika
    Srednja škola Marka Marulića Slatina ■ VIROVITIČKO-PODRAVSKA ■ 107 učenika
    Srednja škola Pakrac ■ POŽEŠKO-SLAVONSKA ■ 41 učenik
    Gimnazija Nova Gradiška ■ BRODSKO-POSAVSKA ■ 90 učenika
    Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod ■ BRODSKO-POSAVSKA ■ 149 učenika
    Strukovna škola Vice Vlatkovića ■ ZADARSKA ■ 65 učenika
    I. gimnazija, Osijek ■ OSJEČKO-BARANJSKA ■ 169 učenika
    Prometno-tehnička škola Šibenik ■ ŠIBENSKO-KNINSKA ■ 54 učenika
    Gimnazija Županja ■ VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ■ 70 učenika
    Srednja škola „Jure Kaštelan“ Omiš ■ SPLITSKO-DALMATINSKA ■ 92 učenika
    Srednja škola “Antun Matijašević Karamaneo”, Vis ■ SPLITSKO-DALMATINSKA ■ 16 učenika
    Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj ■ ISTARSKA ■ 73 učenika
    Srednja škola Vela Luka ■ DUBROVAČKO-NERETVANSKA ■ 33 učenika
    Srednja škola Prelog ■ MEĐIMURSKA ■ 45 učenika
    III. gimnazija, Zagreb ■ GRAD ZAGREB ■ 170 učenika
    V. gimnazija, Zagreb ■ GRAD ZAGREB ■ 183 učenika
    Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju ■ GRAD ZAGREB ■ 98 učenika
    Srednja škola Augusta Šenoe Garešnica ■ BJELOVARSKO-BILOGORSKA ■ 102 učenika

  34. #34
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Moja niije htjela u V.tu - oni isto idu po novom kurikulumu. Baš me zanima hoće li netko napisati dojmove
    napisat cu ti ja kad ulovim sisjedu da je ispitam. moj naravno,pojma o tom nema. njemu su zanimljivije prvasice od njihovog programa

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja isto nije oduševljena, ekipa joj uopće nije legla za sada. Nervoza u cijeloj familiji od ponedjeljka jer je sva loše volje, starija sestra ju pokušava tješit da će bit bolje ali za sada bezuspješno.
    Tableta nema, knjiga nema tako da sam trenutno bas puna optimizma.
    Starija sestra joj je u pravu, ali treba pričekati par tjedana da se bolje upoznaju. Moj stariji se u prvom razredu nije žalio, ali nije iznosio nikakve dojmove sve negdje do kraja prvog polugodišta. Morali su se "onjušiti" i naći odgovarajući način komunikacije. Malo ih se (gotovo nitko) poznavalo od ranije.

    I stvarno je došlo na mjeru - u 2. polugodištu sve je krenulo na bolje, da bi razrednica krajem prvog razreda rekla da se rijetko nađe tako dobar i homogen razred. Žena stanuje u našem kvartu, pa sam imala informacije usput, kad bi se srele ispred pekare, hehehe, jer da je do mog sina, ja ne bih doznala ništa. Ali razred se uspješno "homogenizirao". Evo ih sada u 4. razredu, upravo su se vratili s maturalnog, sve je super.

  36. #36
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Hvala cure na riječima utjehe, mene kao i Adio Mare te njene tuge baš pogode. Danas je malo bolje volje došla doma, druzila se starijom ekipom na odmoru i skupila neke insajderske info o profesorima , ali o razredu i dalje malo pozitivnih komentara.
    Inače da vas ne bunim, nismo V zg, već Prva riječka

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    napisat cu ti ja kad ulovim sisjedu da je ispitam. moj naravno,pojma o tom nema. njemu su zanimljivije prvasice od njihovog programa
    A tvoj nema novi kurikulum?

  38. #38
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Da, i III. je u zg školi za život, zaboravila sam.

  39. #39
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ne, samo prvi razredi. to je eksperimentalna faza. ali mislim da oni, buduci su maturanti dogodine,ipak nece biti ukljuceni

  40. #40
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    mojoj je dobro u 9. za sada, ne žali se ni na što. sama od sebe nema neke furke na ludila ikakva, a lose joj nije. razred je pristojan, nema "faca" koje ometaju frajerisanjima.. dobna struktura mlađahnih profesora je jedino što mene "brine", puno ih je mladih dobila. možda je i to nekakva prednost, šta ja znam, ja sam stari kov koji se radije fura na iskustvo.
    baš mi je drago, AM
    za mlade profesore ne brini, često imaju više volje i strpljenja za objašnjavanje od starijih, iako stvarno nema pravila.
    moja je isto zadovoljna, jučer smo imali prvi roditeljski sastanak i svi su nas, počevši od ravnatelja i psihologice do razrednice (koja je stvarno jako simpa) pripremili na šarene ocjene koje slijede, da je to potpuno očekivano i normalno i da budemo podrška svojoj djeci.

  41. #41
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj je zasad zadovoljan, ekipa mu se čini ok, a i profesori mu se čine ok, ali tek je prvi tjedan. Ispalo je da je on jedini prijavio njemački kao izborni predmet (dok su drugi izabrali matematiku ili informatiku ) pa se prebacio na matematiku jer nije bilo moguće organizirati nastavu.
    Meni se sve čini malo naporno jer ima 7 sati svaki dan, osim petkom kad imaju 6, a navečer ima svaki dan treninge i petkom filmsku i još dugo putuje do škole, ali s druge strane si mislim da je mlad i pun energije pa kad će ako neće sad :D

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Koju školu ide dečko?
    U Ruđeru ima jedan dečko profačicu iz njemačkog samo za sebe,veli da mu je super,ali on je rođen i bio u Njemačkoj do škole

    Kod mojeg velikog u x gimnaziji idu skupa na njemački iz dva razreda,za to vrijeme dok on ima njemački,drugi su na matki

  43. #43
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Koju školu ide dečko?
    U Ruđeru ima jedan dečko profačicu iz njemačkog samo za sebe,veli da mu je super,ali on je rođen i bio u Njemačkoj do škole

    Kod mojeg velikog u x gimnaziji idu skupa na njemački iz dva razreda,za to vrijeme dok on ima njemački,drugi su na matki
    Ispada da bi mogao ići samo s trećašima, ali on kaže da mu je ionak draže da ide na matematiku, nego na njemački, dosta su mu dva strana jezika

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •