Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 301

Tema: Džeparac

  1. #251
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Ja mogu jest čim otvorim oči,a da mi netko donese klopu možda se ne i ni morala dici, ovak se moram dic i složiti kaj bum jela

  2. #252
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi da proglasimo tebe i tanči za majke ovog topica!

    ok, zezam malo, ali svega ti, svaka ti čast. no, dok ste vi varile sendviče i palačinke ja sam već putovala na posao :radi_u_rudniku:
    Sendvić radim u 5,30- 5,45.
    U 6,45 se naveliko vojzim na posel.
    I gle čuda, i moje dijete ujutro doručkuje prije nego krene na bus, ali ne palačinke ili jaja.
    Ona jede musle.

  3. #253
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, Peterlin, zaposli me. Objektivno toliko sam zanimanja promijenila da ni ne znajuci u kojoj si ti branši sigurno bih mogla nesto...i u tvojoj.
    Moja branša je oprema za trafostanice. Pamtim i bolja vremena kad se više toga prodavalo i kad se bilo lakše zaposliti.

    Ajmo mi radije sebi otvoriti neku privatnu firmu za pomoć u učenju, sigurno bi imale posla....
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.09.2018. at 21:21

  4. #254

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ma nece djeca tako rano na instrukcije. A i ujutro su u skoli. Ni kad besplatno radis, nitko nece prije 9.
    Tanci nisam ja ni sumnjala da tvoja doruckuje.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    O ja volim spavati ujutro. A imam sreću što imamo klizno pa mogu doći u 9 na posao. Na sreću se MM diže kad i kći pa on obavi ovo spremanje užine, doručak i pomoć u buđenju . Ajde ja zato znam skuhati ručak
    Posljednje uređivanje od larmama : 19.09.2018. at 22:25

  6. #256
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    radim popodne
    ustala u 7.30 (nema prvi sat)
    da maloj napravim kajganu
    da ne budem najgora nemajka ovdje

  7. #257
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    radim popodne
    ustala u 7.30 (nema prvi sat)
    da maloj napravim kajganu
    da ne budem najgora nemajka ovdje
    Super... Ja sam svom (koji je popodne) samo ostavila kukuruznu šlapicu, sir će uzeti sam. Ovaj koji je ujutro, pojeo je kruh-+pravi putar+pršut. U školui nosi nemaštoviti gablec - kocke tvrdog sira, papriku i komad te iste kukuruzne šlapice.

    Da li je tvoja cura već isprobala školsku kantinu i što kaže? Ja od svog sina ne mogu dobiti informacije - mrsko mu je tamo ići. Kad zaboravi gablec, ode po fornete (iako sam kaže da to nije hrana ni cijena za svaki dan).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.09.2018. at 08:30

  8. #258
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    kaže da je takva gužva da im se ne da čekati
    da neki prof puste klince malo ranije pa kad oni dođu da je toliki red da bi cijeli odmor proveli čekajući
    ili mi to tako kaže jer više vole zujati vani i ić u dućan nešto kupiti

  9. #259
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    kaže da je takva gužva da im se ne da čekati
    da neki prof puste klince malo ranije pa kad oni dođu da je toliki red da bi cijeli odmor proveli čekajući
    ili mi to tako kaže jer više vole zujati vani i ić u dućan nešto kupiti
    Istina je. I moj kaže da je gužva. Ali čak i kad je bio na porti, tj. mogao usred sata do kantine - nije mu padalo na pamet. Kutija s gablecom je zakon. Sve mi se čini da će to nositi sa sobom i kad završi srednju...Ali nije mu od boga - eno mm je jutros sebi napravio sendvič, a ja imam spakirane ostatke piletine i paprike. Pa bankrotirali bi da jedemo svaki dan u kantini (iako ponekad odemo, ali pogodi - gužva je, hehehe).

  10. #260
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    kaže da je takva gužva da im se ne da čekati
    da neki prof puste klince malo ranije pa kad oni dođu da je toliki red da bi cijeli odmor proveli čekajući
    ili mi to tako kaže jer više vole zujati vani i ić u dućan nešto kupiti
    Ma nije baš takva gužva.
    Moja petkom ode na rižoto s lignjama i čisto komotno ga pojede za vrijeme velikog odmora.
    Alex, tvoja kći još istražuje i ufurava se.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #261
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mislim da ni moji ne idu u kantinu.

    Kod nas je jutarnji stampedo. Radim djeci doručak i kuham za taj dan. Ok, mozde ne kuham svaki jer sam počela kuhat za dva dana - al to ovisi o inspiraciji. A ja bas nisam od kuhinje, ne zabavlja me kuhanhe. Al tak je, evo ispalo.

  12. #262
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja se moram outati ovdje, ja svojoj djeci ujutro ne radim dorucak, a puno su manja od mnogih ovdje. Tj. u kuci ima uobicajenih doruckastih namirnica- granole, kruha, maslaca, sira, meda, mlijeka, vrhnja, jaja, a dalje svako po svom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #263
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Kad idu u školu, ujutro im cijedim naranče. Ostalo si uzmu sami.

  14. #264
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim

  15. #265
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    d
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim

  16. #266
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim

  17. #267
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno


  18. #268
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim
    Čovjek je mjera svih stvari. Ali SEBI, ne drugim forumašima, hehehe....
    Svi smo mi ponekad nemajke na nekim područjima. A na drugim ponekad pretjerujemo.

    Ja sam jutros pržila ćevape iz Lidla za ručak (sramota) jer mi je mlađi sin neki dan prikurio kuhinjsku krpu, pa sam si mislila što ako opet tako nešto izvede... ali moš mislit kak sam s tim riješila problem....Ima 17 godina i nije potpuni lajbek kad je kuhača u pitanju, aliiii se zanese (mobitel, internet) pogotovo dok nema nikog doma da viče SKIDAJSLUŠALICEEEEE I MIČI TAJ MOBITEL OD PEĆI...

  19. #269
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se moram outati ovdje, ja svojoj djeci ujutro ne radim dorucak, a puno su manja od mnogih ovdje. Tj. u kuci ima uobicajenih doruckastih namirnica- granole, kruha, maslaca, sira, meda, mlijeka, vrhnja, jaja, a dalje svako po svom.
    Potpis.
    Tj, ponekad im radim. Ako radim sebi ili imam napadaje supermajčinstva pa pečem neka peciva.. al to su stvarno rijetki petki

  20. #270
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim
    Kako starim, sve ranije. Sporija sam.
    Nije mi jutro problem, taj sam tip. Al navečer sam za niš

  21. #271

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,407

    Početno

    Evo ja jutros jednom zmućkala čokolino, drugo je pojelo jučerašnju palačinku, a treće se šminkalo prije nego što smo mi ustali i otišlo tako da ne znam je li jelo išta. Sumnjiv mi je toster, pa je možda pojela nešto...

  22. #272

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,407

    Početno

    Ali zato sam ispeglala tonu majica, oprala podove i sad ih čekam s toplim ručkom...

  23. #273
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,978

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim

  24. #274
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    E vidiš, moji ak hoće speglane majice, moraju to sami.
    Vjera mi zabranjuje peglat majice

  25. #275
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Tanči, rekla si da kćeri pripremaš Voss vodu uz obrok
    pa me zanima ima li neki razlog zašto baš Voss?

    on topic (iako je tema džeparac), svojima radim doručak, iako je to uvijek nešto brzinski i iako bih voljela da zapravo ne doručkuju, tim više što ionako u školi/vrtiću imaju nešto

  26. #276
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    ne brini, draga, JA sam najgora ovdje.
    niti se dižem, niti radim doručak, niti spremam gablec.

    olakotna okolnost mi je ta što ona rezolutno ne želi ništa jesti ujutro i ne želi nositi kutije s hranom u školu.

    pa sad vi sudite .

  27. #277
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim
    Kraljice.
    Prešišala si nas sve.
    Mislim da nitko ne pegla djeci ujutro ni robu a bome ne ni kosu

  28. #278
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči, rekla si da kćeri pripremaš Voss vodu uz obrok
    pa me zanima ima li neki razlog zašto baš Voss?
    Imaš pp.

  29. #279
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Sad kad je krenuo u školu na drugi kraj grada i kad je jutarnji kreće u 6.50, spremam mu doručak jer inače ne bude ništ jeo ili će biti pekara (od džeparca, da budem on topic :D). Prvi dan sam uprskala sa zobenim pahuljicama s borovnicama i čokoladom jer je konstatirao da mu je to nespretno nositi (imam bezveznu kutiju za hranu, ali ima mjesta za pomak kad nabavim neku pametniju). Muffini su mu ok pa mu budem ponekad ispekla temeljni Rodin muffin s voćem i čokoladom (i nama za gablec), a nekad budu palačinke. Ostalo - sendviči, vrlo nemaštoviti, od putra, sira i salame. U dućan kod škole ne stigne jer je prevelika gužva. Voće ne želi nositi. Popodne ga uspijem nekad nagovoriti da ponese nešto sa sobom (i to obično opet bude sendvič ) jer mi je bed da od ručka u 12 ništ ne jede ostatak dana zato što navečer ima trening pa ne stigne jesti prije treninga, a nakon treninga mu je prekasno. Još se uhodavamo i trebam smisliti nešto pametno i ne previše junkasto i k tomu jednostavno za hendlanje

  30. #280

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da, ja sam baš u potrazi za kutijom i to određenih dimenzija , ne preširoka i ne previsoka, pravokutna da stane u prednji džepić ruksaka.

  31. #281
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    da, ja sam baš u potrazi za kutijom i to određenih dimenzija , ne preširoka i ne previsoka, pravokutna da stane u prednji džepić ruksaka.
    ne žuri
    imaš još 3 godine fore

  32. #282

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ne žuri
    imaš još 3 godine fore

  33. #283

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nano, pa kad ti ustaješ?
    jutros sam se svojoj nudila ispeći toast, namazati, oprat jabuku, što god hoće jesti jer neću da budem najgora ovdje!
    rekla mi je da joj ispeglam kosu pozadi kad se već nudim

  34. #284
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    da, ja sam baš u potrazi za kutijom i to određenih dimenzija , ne preširoka i ne previsoka, pravokutna da stane u prednji džepić ruksaka.
    Imamo idealnu.
    Iz Kauflanda.
    Ovakvu. Samo zelenu i bez slike.
    https://www.babycenter.hr/minions-ku...74-443867.html

  35. #285
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Ima u Konzumu isto dobrih manjih kutija,ali zakaj bi sendvič bi sendvič trebao ići u kutiju?

  36. #286
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima u Konzumu isto dobrih manjih kutija,ali zakaj bi sendvič bi sendvič trebao ići u kutiju?
    Ne treba mi kutija za sendvič, nego za drugu hranu, a da ne bude prevelika, premala i da lijepo paše u torbu.
    Posljednje uređivanje od MalaSirena : 21.09.2018. at 06:52

  37. #287
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Pogledaj u Konzumu one klik,imam ih za more kad svašta nisam Simo tamo,čak i tekuće,najmanji mi ima klinac za boce kad ide u školu.za more i izlete imam veliku i srednju

  38. #288
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne treba mi kutija za sendvič, nego za drugu hranu, a da ne bude prevelika, premala i da lijepo paše u torbu.
    Moj stariji koristi Sparove kutije za zamrzavanje voća, na poklopcu su nacrtane jagode. Dimenzije 12 x 12 x 6 cm. Jedino su se te pokazale dobrima (ne curi ništa iz njih). Znalo ih je biti na odjelu povrća u Intersparu, ali već 2 sezone ih tražim (od 6 kom smo došli na 3, potrgaju se poklopci ili napukne sama kutija) ali dugo ih nisam vidjela.

  39. #289

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    11

    Početno

    U Sparu imaju i Sistema kutije i ostalu plastičnu ambalažu - svih vrsta i oblika u nekoliko boja. Sve što imamo je kvalitetno i trajno i, što je najvažnije, odlično dihta. Cijena je u skladu s kvalitetom

  40. #290

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne treba mi kutija za sendvič, nego za drugu hranu, a da ne bude prevelika, premala i da lijepo paše u torbu.
    da ne ponavljam jeleni.o kad si ti već sve lijepo napisala

  41. #291
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Pa naravno, za sendvič često uopće ne treba kutija. ALi ja sam si danas u istoj donijela sir i vrhnje i svježu papriku. Krajac kukuruznog kruha nije bio unutra.

  42. #292
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    samo da prijavim
    da nakon dva mjeseca i dalje nisam ništa riješila
    kad god joj dajem novce sjetim se tash i al bundya

    ne zbrajam koliko dam, tako da nemam neku predodžbu (da ne zvučim kao pijani buržuj, to je možda 100 k tjedno, ne više, i zapravo već dugo me nije ni kunu pitala, prošli tjedan sam joj dala 50 kuna da mi vrati knjige sa zakasninom, 28 k , kusur si je ostavila, kaže mm da joj je prije 10-tak dana dao 20-30 k)
    zapravo baš joj neću nuditi već ću čekati da me pita

  43. #293

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Svaki dan mu spremam doručak tipa jaja, kaša i sl ,a još mu spremim i sendvić za u školu, spečem ili piletinu ili pljeskavicu . Ručak je onda lovački, obavezno neka juha ili varivo, a večeru si sprema sam . Pekara je zabranjena, kao i kantina . Novce koje uštedi na tome dobije na kraju tjedna i onda nek s tim radi što hoće .

  44. #294

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa kako znas koliko je ustedio?

  45. #295

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    dnevno dobije 10 kn, i ako na kraju tjedna pokaže svih 50 kn dobije još 50 kn, ili ako mi pokaže račune da je kupio neki normalan sok ili vodu ili žvakaće ili voće isto dobije 50 kn.

    Ovo su radikalne metode, nepedagoške, ali kad sam vidjela kokakolu u ruksaku smračilo mi se . Sa ušteđeniim parama cca 300 do 350 kn može kupiti te svoje glupe akcijske figurice i sl

  46. #296
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    dnevno dobije 10 kn, i ako na kraju tjedna pokaže svih 50 kn dobije još 50 kn, ili ako mi pokaže račune da je kupio neki normalan sok ili vodu ili žvakaće ili voće isto dobije 50 kn.

    Ovo su radikalne metode, nepedagoške, ali kad sam vidjela kokakolu u ruksaku smračilo mi se . Sa ušteđeniim parama cca 300 do 350 kn može kupiti te svoje glupe akcijske figurice i sl
    Hehehe, bravo!

    Ovu metodu poticajne štednje smo i mi imali godinama, pa se sad zna dogoditi da krajem mjeseca sinovi imaju više para nego ja...

    Kad su gazirana pića u pitanju, moj E. je znao da to ne smije doma pokazivati. U međuvremenu smo došli do kompromisa - može cockta 1x tjedno, a ostale dane pije ledene čajeve. On nema izrazit osjećaj žeđi, pa mi je bilo manje zlo da pije bilo što nego ništa.

    Što se para tiče - gore su škrtice nego ja, ali isto smo imali godinama takvo uvježbavanje - koliko uštedite, još toliko dobijete. Sad je to već teže, jer povremeno (i ne baš rijetko) nešto zarade, pa im ne treba. Ova metoda je učinkovita do kraja osnovne škole, a u srednjoj kad već krenu izlasci - krenu i troškovi, ali do tada je uglavnom odnos prema novcu već formiran. E. je u subotu išao s ekipom van, pitam ga koliko je potrošio - 51 kn. Išlo ih je dosta (desetak) i imaju neki trik kako da uzmu karte za grupu po jeftinijoj cijeni. Tome se doda još i prijevoz i sve skupa nije neka strašna lova za izlazak. Dala sam mu 100 kn za izlazak, rekao je da mu je ostalo dosta da mu ne trebam davati još za ovaj tjedan. L. rijetko izlazi van, ali povremeno ide s društvom na privatne zabave (prošle subote su pekli meso na roštilju kod nekoga) i ne potroši puno, nego obično odnese štajaznam makovnjaču i slično. Prošli put je kupio colu 2l i to originalnu. To je dozvoljeno - za rođendane i tulume, ali ne za svakodnevnu upotrebu.

  47. #297
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ledeni caj je gore njesra (bar po kolicini secera) od kole

  48. #298
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ledeni caj je gore njesra (bar po kolicini secera) od kole
    Znam. Ali to popije. Obzirom na njegovu astmu i rinitis, važno je da pije bilo kaj. Zna piti i mlijeko, ali to smatram hranom.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.11.2018. at 08:55

  49. #299
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    a zakaj ne dela sam čaj ujutro, ili večer prije, taman mu se ohladi do škole?

  50. #300
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a zakaj ne dela sam čaj ujutro, ili večer prije, taman mu se ohladi do škole?
    Zato kaj je lijen. To si dela i pije dok je doma. Za školu - nula bodova. Već sam mu 1000 puta rekla. Dok je bio manji to sam i radila, ali gotovo punoljetnom srednjoškolcu ne treba takva vrsta štaka. Nek si radi sam ili nek pije sr*nja.

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •