Pokazuje rezultate 1 do 50 od 191

Tema: Različiti osjećaji prema svojoj djeci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    S papirom ona ce produljiti crtu na ispitu. Ovako bi to bilo neposteno...
    Pa, eto, ako ce ona produljivati crte i stavljati naglasak na to da on jedini moze to i to jer ima ip, vohim se da ce on prihvatiti da je takav poseban i da se ne moze mijenjati. Bez truda s njegove strane, mozda se vrate sve stare boljke... To je jedan dio mojih strahova, a drugi se odnosi na cinjenicu da iz osobnog iskustva zamjene na istoj skoli, u visim razredima nitko nece vidjeti ga u cjelini, vec samo ip. On je nadareno, pametno dijete koje uziva u ucenju pa mi tim veca steta da ga nastavnici dozivljavaju kao ip sa crtama. Sve su to moji strahovi, mozda neutemeljeni. Radila sam kratko..i takav dojam stekla.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    S papirom ona ce produljiti crtu na ispitu. Ovako bi to bilo neposteno...
    Pa, eto, ako ce ona produljivati crte i stavljati naglasak na to da on jedini moze to i to jer ima ip, vohim se da ce on prihvatiti da je takav poseban i da se ne moze mijenjati. Bez truda s njegove strane, mozda se vrate sve stare boljke... To je jedan dio mojih strahova, a drugi se odnosi na cinjenicu da iz osobnog iskustva zamjene na istoj skoli, u visim razredima nitko nece vidjeti ga u cjelini, vec samo ip. On je nadareno, pametno dijete koje uziva u ucenju pa mi tim veca steta da ga nastavnici dozivljavaju kao ip sa crtama. Sve su to moji strahovi, mozda neutemeljeni. Radila sam kratko..i takav dojam stekla.
    Ako poteskoca i frustracija djeteta postanu prevelike to ce se prvo vidjeti, a ne dijete u cjelini. Sa IP-om ili bez njega. Najvaznije je olaksati djetetu, a ne inzistirati na uguravanju u kutiju jer to sustav ocekuje. Ako na nesto dobijem slom zivaca onda je to inzistiranje na formi , a ne na sadrzaju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •