Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 163

Tema: Koliko odjeće?

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    To kaj nose većinom isto,mada imaju hrpu svega,ne znači da ne peru isto.

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    E i moja zna uzet koju moju stvarcu,istina iz osnovne nemam ništa a i meni stala u to da imam

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Sad tek lijepo vidim kako se moda vrti. Svakih par godina , ok, možda ne baš par, dodje sve ponovno skoro pa isto.

    Uglavnom, i ja svoje drage komade nosim godinama, da ne napišem desetljećima.
    I najvećinproblem današnje odjeće he njena nekvaliteta i loš sirovinski sastav

  4. #54
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mene moja zna zvati iz dućana - mama, diiiivna je majica i jeftinaaa, ali piše 100% poliester, smijem li je kupiti, pliiiiiz, nema veze što je poliester, neću se usmrdit!

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pametno dijete

  6. #56
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mene moja zna zvati iz dućana - mama, diiiivna je majica i jeftinaaa, ali piše 100% poliester, smijem li je kupiti, pliiiiiz, nema veze što je poliester, neću se usmrdit!
    Hahaha, super.

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mene moja zna zvati iz dućana - mama, diiiivna je majica i jeftinaaa, ali piše 100% poliester, smijem li je kupiti, pliiiiiz, nema veze što je poliester, neću se usmrdit!
    E to nedam

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Kaj nedaš?
    Pa nać pamuk je SF. Nemrem naći za sebe a kamoli za djecu. Ak i nađem cijena bude paprena

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ma daj u Ca ima dovoljno pamuka,čak i bio

  10. #60
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj u Ca ima dovoljno pamuka,čak i bio
    pa to ne znaci da se i svidja klincima,a u ovoj dobi im je to jedini kriterij

  11. #61
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nedaš?
    Pa nać pamuk je SF. Nemrem naći za sebe a kamoli za djecu. Ak i nađem cijena bude paprena
    ne kužim, moje u ormaru imaju tisuću majica i niti jedna nije poliester, sve pamuk. H&M, C&A, Zara, New Yorker...

  12. #62
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    pa to ne znaci da se i svidja klincima,a u ovoj dobi im je to jedini kriterij
    ali to ne znači da je naći pamuk SF.

  13. #63
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ne kužim, moje u ormaru imaju tisuću majica i niti jedna nije poliester, sve pamuk. H&M, C&A, Zara, New Yorker...
    daj, molim te provjeri etikete. Meni pamuk znači 100% pamuk- Na meni isti efekt ima 98%pamuka i 2% elastina, kao i 100% poliester. S tim da mi je ovo prvo još i gore zbog izgleda materijala. Ok, to smeta meni jer se ocrtavaju šlaufovi na trbuhu, djeci ne

  14. #64
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    najviše ima 100% pamuka, manje je tih s elastinom. gledam kad kupujem, a ima i onih linija bio-pamuka, te su ugodne.

  15. #65
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Iskreno n.grace, ne sjećam se kad sam svojoj djeci kupila 100% pamuk. Ok, nije da idem često po dućanima, ali kad god idem, nisam uspjela naći. Isto vrijedi i za moju odjeću

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nedaš?
    Pa nać pamuk je SF. Nemrem naći za sebe a kamoli za djecu. Ak i nađem cijena bude paprena
    Eh...bolje da ovdje ne pišem, ali evo - ja imam na Ferenčici jedan mali pajzl s krpetinama, uglavnom iz Turske - tako krasan pamuk, ali ništa ekstra... Kupila za neke smiješne pare tri obične majice (crna, slonovača, tirkizna), ima svaka diskretan ukras (duplo štepan ovratnik ili dva-tri gumbića na istom) i tako dobar pamuk nisam našla ni u jednom shopping centru. Druga štacija mi je Borongajac

    Pamučne majice iz Interspara, košulje i majice iz H&M (hoodice, pamučne - zovu se Basic ili tako nekako), osim toga Lidl zna imati pamučnih stvari. U petak sam vidjela šator na Sveticama (znači da je bila akcija), ali sam se suzdržala jer imam dovoljno. A prošli put sam kupila sebi krasnu ciglastu majicu od rebrastog pamuka, dugih rukava, za 10 (slovima - deset) kuna. Nađe se, ali trebaš imati vremena pratiti akcije i tražiti okolo.

    C&A - košulje slim fit, kakve moj mlađi obožava, manji brojevi znaju biti po 39 kn. Čisti pamuk.

    Nisam spomenula plac Volovčica - tam isto imam svoje izvore i dilere odjeće, nije neki širok izbor, ali zna biti pristojnih materijala. Baš moram otići pogledati ima li košulja i tunika, jer mi se omiljena tunika raspala u pranju (treća sezona, trebala bih je prati u mrežici ili na programu finog rublja, a perem je sa svim ostalim šarenim vešom - ocufala se na šavovima). Nije neka vrhunska kvaliteta, ali je i cijena primjerena.

  17. #67
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Evo, sad sam otvorila HM stranicu - fakat imaš pravo. Ima majica 100% pamiuk. To ja ne znam jer moji više ne žele kupovati u HMu

  18. #68
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    turski pamuk je odličan

  19. #69
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, sad sam otvorila HM stranicu - fakat imaš pravo. Ima majica 100% pamiuk. To ja ne znam jer moji više ne žele kupovati u HMu
    i odi u C&A

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ne mogu C&A. To mi je jedan od onih dućana u kojima osjetim onaj neki miris. Ne znam kak bih to opisala. A ni ne hodam po shopping centrima. Al do HMa ću prošetati. Ionako imam one popuste od stare odjeće pa da mi ne propadnu

  21. #71
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nije problem kad im ja kupujem, ništa osim pamuka ne dolazi u obzir, ali kad oni sami uđu u dućan, oko im zapneza štosni natpis ili zgodnu bluzicu...a to što je njima zgodno, bude uglavnom poliester.
    Sve se to promijenilo, npr. koncem devedesetih Image Haddad je imao krasnu odjeću, super haljine, tunike, hlače i moderne otkačene kostime od izvrsnih materijala. Zadnjih 7-8 godina, ako je malo hladnije i ruke mi budu presuhe, zapinjem dodirujući njihovu odjeću. Cijeli je dućan 100% poliester.

  22. #72
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Miris CA je zaista poseban, kao na nekom bazaru. Ali imaju kako zgodnu liniju za tinejdžete Clockhouse.

  23. #73
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ponekad popustim sa pamukom, kad se mojoj curi nešto svidi (jer je to jako rijetko). Npr. sad sam joj kupila majicu na vuka u zoološkom, pod prstima ih rekla da nije pamuk, a nisam htjela niti provjeravati jer joj se jako sviđa.

  24. #74
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Miris CA je zaista poseban, kao na nekom bazaru. Ali imaju kako zgodnu liniju za tinejdžete Clockhouse.
    Odmah pored njega je Galileo - tamo nije loš miris, ali tamo ulazim samo i jedino kad imaju debele popuste (2 za jedan, a i to mi je puno). Moj L. je dobio za maturalno dvije majice, jednu s likom psa u motorističkoj kacigi (hehehe) i drugu običnu - ovakvu, ali crvenu https://www.galileomen.com/hr/MAJICE...ATKI-RUKAV-27/, ali mi znamo da te majice traju, pa se jednom u sezoni raspištoljimo. Bilo je lijepih s likom lava i još nekih drugih životinja (ne fotografija nego diskretan crtež, nije jako drečavo) ali preskupo mi je djecu oblačiti isključivo u takvim dućanima i zato uredno ulazim u C&A i obilazim placeve.

  25. #75
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kak bi babyboys rekla - klincima je sad glavni kriterij izgled.

    Moji su nosili i odjeću iz Lidla i tenisce iz Deichmana - no ta faza je iza nas.

    Dosta im naručujem prek interneta i tam lovim sniženja. Baš smo neki dan računali - neke majice koje još uvijek nose su iz prve narudžbe koju smo obavili 2013.te.
    Ja sam bila protiv internet kupovine, no postala mi je spas. Stvarno ne volim ići u shopping, još manje volim shopping centre (a svih dućana nema u gradu) tako da mogu reći da sam se spasila. Pogotovo kad sami nađu kaj žele, pa onda ja samo platim

  26. #76
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne mogu C&A. To mi je jedan od onih dućana u kojima osjetim onaj neki miris. Ne znam kak bih to opisala
    kužim te, ali šteta
    stavi kvačicu na nos

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne mogu C&A. To mi je jedan od onih dućana u kojima osjetim onaj neki miris. Ne znam kak bih to opisala. A ni ne hodam po shopping centrima. Al do HMa ću prošetati. Ionako imam one popuste od stare odjeće pa da mi ne propadnu
    mislim da u CCwest nema tog mirisa, mada ne znam o kojem pričaš. ja to uvijek nabrzaka napravim.

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    najviše ima 100% pamuka, manje je tih s elastinom. gledam kad kupujem, a ima i onih linija bio-pamuka, te su ugodne.
    napose na majcama ima ih gro baš čisti pamuk, moja je naučila da drugo ni ne bu dobila, kod hlača je malo lošiji prosjek većina ih ima elastina, ali ima ih bez.

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da u CCwest nema tog mirisa, mada ne znam o kojem pričaš. ja to uvijek nabrzaka napravim.
    Eh, možda nije miris od robe nego od kupaca (bogdamigreheoprosti)... To sam primijetila kad je bila zadnja žuta srijeda u srpnju, ali ne samo u C&A, vani je bilo pakleno vruće, a unutra gomila ljudi i nikakva klima nije mogla suzbiti otrovna isparavanja, ufff... Taj dan sam prvi i jedini put imala problema s nalaženjem parkirnog mjesta, ali išli smo namjenski, sinu po rođendanske darove (sat iz Watch Centra i fina košulja iz C&A) i zbog razlike u cijeni smo otrpjeli smrad. A tko zna, vjerojatno smo i sami pridonijeli istom - cijedilo mi se niz leđa kako je bilo vruće...

  30. #80
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ne, mislim da je od odjeće. Onaj neki dućan Takko ga isto ima. A nekad i HM, ali u blažoj varijanti

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    onda si ti predugo unutra, skrati, idi namjenski

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    onda si ti predugo unutra, skrati, idi namjenski
    Sad znaš zakaj ja volim Hrelić i Borongajac - friški zrak...

  33. #83
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne, mislim da je od odjeće. Onaj neki dućan Takko ga isto ima. A nekad i HM, ali u blažoj varijanti
    Nano ja kuzim o cemu pises. ja imam osjecaj da miris potjece od boja, jer ja kupim u svim nabrojanim ducanima, ali ponekad bas izadjem jer me smeta taj neki miris.

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja mislim da je od boja. Osjetim ga već na ulazu.

  35. #85
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    taj miris ima c&a u svim zemljama :/

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    meni je koma miris u onom velikom dućanu s cipelama u AMu, ne znam kako se zove, neko kratko ime s c.
    Posljednje uređivanje od larmama : 10.09.2018. at 17:47

  37. #87
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ccc

  38. #88
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ali to ne znači da je naći pamuk SF.
    slazem se. moji decki imaju skoro sve pamucno, i skoro nista iz c&a.

  39. #89
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Miris CA je zaista poseban, kao na nekom bazaru. Ali imaju kako zgodnu liniju za tinejdžete Clockhouse.
    Što je to za tinejdzere? Ja sebi uredno kupujem te, i basic liniju u HM čak i ponešto na ca dječjem (S+M ili tako nekako) sve je ili 100% pauk ili ima malo elastina. I izgleda sasvim ok, nosim redovno na posao. A mislim j da je za tinejdzere ok, fora majice i moderni izgled
    Posljednje uređivanje od sillyme : 10.09.2018. at 19:35

  40. #90
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa tko stane u S veličinu, taj je tinejdžer

  41. #91
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tko stane u S veličinu, taj je tinejdžer

  42. #92
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Moja je prerasla xs iz Ca,zadnje smo kupili s

  43. #93
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Sad ispada da jedino ja nemrem naći pamuk. To valjda zato kaj ne hodam po dućanima.
    A i zato kaj nije baš da kupujem basic -uvijek mi se s očito i njima svide stvar koje nisu basic

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Nije Nano, moja isto zadnjih godina nosi svašta tj. otkad sama bira . A najsmješnija mi je bila ljetos, došla doma i vadi iz vrećice majicu i pokazuje mi kako ima fora sliku. A druga rečenica je bila , sigurno si sretna piše pamuk. A najbolje kad kupi neku poderanu pa ju MM zeza da su joj oni to trebali dati besplatno jer je uništena.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Prošli tjedan smo baš bile u šopingu i samo je jedna majica 100% pamuk, ostalo ili mješavina ili čista sintetika.

  46. #96
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    To sto smrdi je nekakvo kinesko / tajlandsko / bangladeško... (sigurno kancerogeno) smeće od boje ili tko zna kakve kemikalije koja se korisiti u tekstilnoj industriji i u većini dućana tog tipa užasno smrdi. Meni to smrdi i nakon sto perem robu nekoliko puta... bas mi je užasan taj miris. Mislim, da se razumijemo, pretežno i kupujem to smeće od odjeće (trenutno nemam ni para, ni vremena, ni interesa ni kila za kupovat si nešto kvalitetnije), al smeće je i stvarno smrdi. Jedna od finih iluzija nas za zapada kako si možemo priuštiti ne znam sto, al realno je sva ta odjeća teža ekološka i humanitarna katastrofa. Pardon maj frenč.

    Mi doma imamo svi minimalno odjece (osim cure od 5 godina koja je ove godine od drugih ljudi dobila 16 haljina, 16!!!) meni se to jednostavno ne da... ne osjećam se prljavo ako nosim hlače više dana, svi ih nosimo... u principu, kriterij za prljavu odjeću mi je valjanje po blatu ili proliven ručak u krilo, sve drugo je čisto dok ne smrdi . Ni nemam 5 hlača, imam ih trenutno dvoje. Jer sam kroz tri trudnoće jako varirala u kilaži i uglavnom mi se dogodi da nakon porodiljnog ne mogu nositi niti jedan komad odjece od prije i moram sve kupiti. I tad jedva, jedva, kupim i te dvoje hlače, da ih moram imati 6 i provesti toliko vremena u shopingu upucala bih se.

    Kupovanje velikih količina odjeće i često pranje nije ekološki . Šalim se. To mi je samo jedan od osjećaja vezanih uz odjeću. Primarni je onaj drugi da me to jedva zanima... još nisam ko Steve Jobs da imam 10 verzija iste majice (mm mu je opasno blizu), ali sam na tragu toga i uzimam u razmatranje kao opciju . Počela sam time kad nađem komad odjece koji mi je ok, odmah kupim 2-3 komada samo različite boje. Uskoro se neću zamarat ni bojama, uzet ću odmah 3 iste.

    Tako da mislim da ne postoji točan odgovor oko bilo čije količine odjece, nekome je bitna moda, estetika, nekome viša razina higijene, nekome sve to, nekome ništa. Ja bih rekla da svatko ima onoliko odjece (ili žudi za onoliko odjeće) koliko voli hodat po dućanima. Ja kad uđem u dućan mislim samo “ajme koja količina smrdljivog kineskog smeća”, daj nadji bilo sto sto ti je neophodno za život i odi sto prije doma .

  47. #97
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sve se to promijenilo, npr. koncem devedesetih Image Haddad je imao krasnu odjeću, super haljine, tunike, hlače i moderne otkačene kostime od izvrsnih materijala. Zadnjih 7-8 godina, ako je malo hladnije i ruke mi budu presuhe, zapinjem dodirujući njihovu odjeću. Cijeli je dućan 100% poliester.
    ovo je istina, i ja sam davno često zalazila tamo, sad viśe uopće ne ulazim.

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ma ja i dalje mislim da su im pamučne uglavnom basic stvari. Sve što je malo onak pomaknutije, fornije, odmah ima i sintetike, elastina i tko zna kakvog materijala za koji nikad ni nisam čula.

    A zimske hlače (npr za nas) - ono, nemreš naći vunu da se postaviš na glavu. Ili nađeš, pa te boli glava od cijene.

    A o trajnosti hlača kod moje djece, bolje da ne pišem. A bolje traperice isto drže cijenu. I tak se vrtimo. Il kupuješ bofl, pa ga stalno moraš kupovati jer puca, ima rupe, trga se, promijeni oblik. Pa onda stalno gledam ljude kak hodaju s vrećicama punim odjeće. Onak, mislim da bi hlače trebale trajati bar dve sezone, a da ne velim i duže

  49. #99
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma ja i dalje mislim da su im pamučne uglavnom basic stvari. Sve što je malo onak pomaknutije, fornije, odmah ima i sintetike, elastina i tko zna kakvog materijala za koji nikad ni nisam čula.

    A zimske hlače (npr za nas) - ono, nemreš naći vunu da se postaviš na glavu. Ili nađeš, pa te boli glava od cijene.

    A o trajnosti hlača kod moje djece, bolje da ne pišem. A bolje traperice isto drže cijenu. I tak se vrtimo. Il kupuješ bofl, pa ga stalno moraš kupovati jer puca, ima rupe, trga se, promijeni oblik. Pa onda stalno gledam ljude kak hodaju s vrećicama punim odjeće. Onak, mislim da bi hlače trebale trajati bar dve sezone, a da ne velim i duže
    Poderu i skupo i jeftino, pa smo od skupog odustali. Hlače ni meni ne traju dvije sezone, ni najskuplje, jer imam debele noge pa ih poderem u turu. MM i mlađi sin unište traperice guranjem novčanika i mobitela u džepove, osim toga rubovi se isto unište. Ali to su samo krpe - koga briga? Prema mom iskustvu, Harpia hlače (traperice, keperice) za 100 kn s placa pokazale su se bolje od nekih Benettonovih. To isti Kinezi šivaju i za jedne i za druge, samo je razlika u etiketi.

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Peterlin, meni traju hlače duže od dvije godine.
    Čak i junioru neke traperice. Juniorki ne jer ona kupuje one za 100 kn.
    Mužu isto traju duže od dve godine, a nosi novlčanik u džepu.

    E to je ono kaj mene piga - ta nekvaliteta koja te stalno tjera kupovat nešto novo. I to je onda OK za one koji uživaju u shoppingu - je recimo samo kad vidim Zaru, preplavi me nervoza. A bome i moju juniorku. Tu i tamo odemo u Bershku jer je ipak manje stresno.

    Ja sam imala kolegicu koja je svaki dan poslije posla odlazila gledati po dućanima. Nju je to zabavljalo , opuštalo, kaj ja znam. Mene bi izludilo. Moj idealni shopping je kad šećem gradom i ugledam nešto kaj mi se viđa onak sasvim slučajno u izlogu.

    Evo, mogu se pohvalit da sam si kupila vunene hlače prek interneta. I stigle su - pogodila sam broj - nitko sretniji od mene

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •