Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 163 od 163

Tema: Koliko odjeće?

  1. #151
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja isto ne znam kakav je to smrad u C&A. Dosta si kupujem u tom dućanu, ne smrdi, ali je odjeća nažalost vrlo nekvalitetna. Nekad mi bude baš žao da nije skuplje a kvalitetnije, jer si nađem dobru stvar, koja je nakon kratkog vremena za baciti.

  2. #152
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto ne znam kakav je to smrad u C&A. Dosta si kupujem u tom dućanu, ne smrdi, ali je odjeća nažalost vrlo nekvalitetna. Nekad mi bude baš žao da nije skuplje a kvalitetnije, jer si nađem dobru stvar, koja je nakon kratkog vremena za baciti.
    Odi u Supernovu Buzin. Taj C&A smrdi.

  3. #153
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A u kojim si ti to godinama?

  4. #154
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    bas taj!
    Najkvalitetniji pamuk igdje i ikad. Sad imaju u Banja Luci. + cevapi - evo izleta.
    Znala sam.
    Nekad davno je bila trgovina u Hrvatskoj ali se brzo zatvorila. I zaboravila sam na njih a onda sam ih opet vidjela u mostarskim šoping centrima pred koju godinu. U međuvremenu smo prerasli dječje marke pa mi više nije bilo interesantno, ali da, imaju fini pamuk.

  5. #155
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Cini mi se da sad na www.lcw.com ima ponudjena kupnja i za Hrvatsku. Ako nisam nesto krivo shvatila.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #156
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Znala sam.
    Nekad davno je bila trgovina u Hrvatskoj ali se brzo zatvorila. I zaboravila sam na njih a onda sam ih opet vidjela u mostarskim šoping centrima pred koju godinu. U međuvremenu smo prerasli dječje marke pa mi više nije bilo interesantno, ali da, imaju fini pamuk.
    Ja sam ih skuzila kad sam bila u Sarajevu prije 5-6 godina. Tamo imaju i za odrasle. I te su stvari jako kvalitetne. A ono sto smo kupili djeci prije 5-6 godina jos traje.

  7. #157
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Jučer sam opet bila u Lidlu (prošetali smo se mm i ja, pa svratili jer je trebalo kupiti tekući jogurt i kukuruznu šlapicu). Plijen: krasne svjetlosive samterice za mog starijeg sina za 88 kn. Hlače za zimu riješene. I bez šatora. Znam da mu odgovaraju jer je lani imao ciglaste, koje su se ogulile od nošenja i pranja.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Mi muku mucimo sa dječjom Zarom. Klincima, a i meni se svida njihov dizajn,
    pa cesto tamo zaglavimo, kupimo i onda se scufa, ispere, raspara u roku odmah.
    Totalna su navlakuša jer izgleda lijepo, a nekvalitetno je.
    Zadnju godinu su otkrili New Yorker, ali i sa njim je situacija slična. S jednom duksom sam,
    doslovce nakon 2 pranja mogla brisati pod. Sreća da su i klinci to skuzili pa su se ohladili od NY.

  9. #159
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Cini mi se da sad na www.lcw.com ima ponudjena kupnja i za Hrvatsku. Ako nisam nesto krivo shvatila.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    mozda su dodali nedavno. Super, hvala na info.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mi smo nekako vjerni benettonu, barem što se dječjeg tiče. Da je kvaliteta pamuka lošija nego proteklih godina, je, ali nekako nisam naišla na nešto bolje. Kupujemo tamnu robu, pa se prije pamuk izbijeli u pranju, nego podere. Zarine majice su mi kao gaza, pretanke, prozirne, ma ništa. Model hlača mom djetetu ne odgovara, volimo moderno, ali muške hlače koje su slične tajicama, kod njega ne prolaze. On hoće muške hlače, kaže. Kupimo dukse u zari, evenutalno ljetne majice i pokoju vestu.

    Nedavno smo malu robu proslijedili prijateljima.
    Njihov sin je rekao- ako su oni to sve kupili, stvarno nisu normalni!
    Hm...

  11. #161
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo nekako vjerni benettonu, barem što se dječjeg tiče. Da je kvaliteta pamuka lošija nego proteklih godina, je, ali nekako nisam naišla na nešto bolje. Kupujemo tamnu robu, pa se prije pamuk izbijeli u pranju, nego podere. Zarine majice su mi kao gaza, pretanke, prozirne, ma ništa. Model hlača mom djetetu ne odgovara, volimo moderno, ali muške hlače koje su slične tajicama, kod njega ne prolaze. On hoće muške hlače, kaže. Kupimo dukse u zari, evenutalno ljetne majice i pokoju vestu.

    Nedavno smo malu robu proslijedili prijateljima.
    Njihov sin je rekao- ako su oni to sve kupili, stvarno nisu normalni!
    Hm...
    Ovo bi i moji sinovi rekli. I mm. Ali ne bune se kad ja donesem novu majicu

  12. #162

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Gledam se popraviti . Ove godine smo zaobišli sniženja. Ranije smo znali kupovati robu za sezonu unaprijed, pa spremiti u "bunker" dok ne zatreba. Ove godine ništa. Kupujem samo ono što zbilja treba. I ide mi, mogu ti reći da mi ide. Isto je sa kuhinjom, tj. smočnicom. Više od mjesec dana nisam bila u nabavci, ništa osim kruha i mlijeka ne kupujemo i ne fali ništa. Ali, to je druga tema.
    Bit će da u psihologiji i ovo ima svoj termin.

  13. #163
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi odjećom i obućom uredno opskrbljujemo dom za djecu bez roditeljske skrbi u Vugrovcu pa se ne osjećam loše kad vidim koliko puno previše robe imaju i koliko toga prerastu a praktički je novo.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •