Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 163

Tema: Koliko odjeće?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno Koliko odjeće?

    Dakle, evo kao da sam se vratila o ono doba i pitanja koliko bodića i pelena za novorođenče...
    opet ništa više neznam...odnosno uvjeravaju me da neznam pa sam htjela provjeriti tko je tu lud.

    Dakle u ovoj dobnoj skupini, koliko od prilike imaju hlača, pulovera, tanjih majica (nose li uopće tanje majice) i sl.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 08.09.2018. at 18:47

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moja koliko god da ima, zimi uvijek nosi 2-3 para istih traperica/keperica i 4-5 najdražih majica.
    Povremeno još 1-2 tunike, 1 haljinu i jednu debelu dugačku vestu s velikim gumbima (kad je baš jako hladno preko majice).
    Sve ostalo stoji u ormaru netaknuto.

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nikakve debele vunaste majice ili puloveri ne dolaze joj u obzir, samo obične pamučne.

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    E, da, rado nosi i 2 košuljice kad nije hladno.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 08.09.2018. at 19:36

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja se tek unazad dvije godine počela paliti na odjeću. Prije toga nije voljela ići u šoping. Sad bi stalno kupovala neke hudice/košulje/veste ... tako da ih ima puno. A najgore mi je što svakia dan izvuče drugu i samo reda po rubu kreveta. Hlače ipak teže nađe pa njih nema previše.
    Baš smo prošli tjedan išle u kupovinu. Rekla je da joj trebaju hlače i neke majice. Na kraju nije kupila ni jedne hlače ali zato je kupila 4 raznorazna gornja komada i sad jedva čeka da zahladi
    Posljednje uređivanje od larmama : 08.09.2018. at 19:26

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Inače percepcija među teen-ima može biti jako različita. Ja mojoj jako rijetko kupujem odjeću jer dosta toga dobije second-hand od nećakinje i šogorice, a nosi, kao što sam već spomenula, uvijek isto.
    A mama njene frendice mi prenosi "zavist" svoje kćeri koja "vidi" da moja nosi svaki dan drugu odjeću i kako ima "užasno puno" stvari.
    Moja, pak, pati što ova druga ima robu "za poludit" i što je nikad neće dostići uz ono klasično pred ormarom: "Nemam ništa za obuć!"

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moja koliko god da ima, zimi uvijek nosi 2-3 para istih traperica/keperica i 4-5 najdražih majica.
    Imam doma muško dijete (14 g.), ali mogla bih napisati isto.
    Da ga se pita, stalno bi hodao isključivo u trapericama i hudicama.
    Osim toga, obavezno ima jedne fine hlače i bar jednu finu košulju (za svečane prilike). Karirane ili flanelaste košulje odbija nositi (tvrdi da to nitko ne nosi).
    Puloveri, veste - nula bodova.

    E da - mogu ovdje napisati da je njegova škola od ove godine odlučila uvesti školske uniforme i da je prvi tjedan škole dobio jednu polo-majicu dugih rukava i dvije takve majice kratkih rukava. Rekao je da mu ne pada na pamet to nositi - a kad bolje pogledam, ima i pravo, majice su užasnog kroja (dugačke kao haljinice, a rukavići najkraći mogući) i nije mi jasno kako je tako nešto pušteno u prodaju? Tako da sad u ormaru ima još tri majice koje nikad neće obući i koje nije ni tražio

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Inače percepcija među teen-ima može biti jako različita. Ja mojoj jako rijetko kupujem odjeću jer dosta toga dobije second-hand od nećakinje i šogorice, a nosi, kao što sam već spomenula, uvijek isto.
    Ovako je i kod nas. Ormar pun, 80% doniranih stvari i to ne bilo kakvih (dobio je stariji kožnu jaknu koja je premala sinu moje kolegice, jakna jeod prave kože, a mlađi je naslijedio drugu...) Nose uglavnom omiljene stvari, ali ukusi su im donekle različiti.

    Stariji obožava samterice i to po mogućnosti u drečavim bojama npr.ciglasta. Voli i majices kapuljačom, a ispod majica kratkih rukava. Jakne preko guzice, dugačke.
    Mlađiviše voli traperice i keperice, samo da nije rebrasti materijal. On je u fazi tamnih boja, siva-crna-tamnoljubičasta (takva mu je omiljena košulja). I on nosi hoodice, ali preferira one s kopčanjem. Taj voli i fine cipele, pa u sezoni obično ima jedne gležnjače i jedne niske. Jakne do struka.

  9. #9
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Imam doma muško dijete (14 g.), ali mogla bih napisati isto.
    Da ga se pita, stalno bi hodao isključivo u trapericama i hudicama.
    Osim toga, obavezno ima jedne fine hlače i bar jednu finu košulju (za svečane prilike). Karirane ili flanelaste košulje odbija nositi (tvrdi da to nitko ne nosi).
    Puloveri, veste - nula bodova.
    potpis, iako je moj godinu i pol mladi. a uz hudice nosi itanke majice kratkih rukava i zimi dugih. uglavnom sve sivo-crno-bijelo.
    kosulju i finije hlace istrpi za koncerte u glazbenoj i kad ga puskom natjeram za neku specijalnu priliku

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moja koliko god da ima, zimi uvijek nosi 2-3 para istih traperica/keperica i 4-5 najdražih majica.
    Povremeno još 1-2 tunike, 1 haljinu i jednu debelu dugačku vestu s velikim gumbima (kad je baš jako hladno preko majice).
    Sve ostalo stoji u ormaru netaknuto.
    Ma mene zapravo to izluđuje. Nose se jedne ili dvoje hlače i to one najnovije koje su stigle. Evo sad smo pobrojali 7 trapki koje su ok, ali jučer su joj za oko zapele neke nove hlače. Ako ih kupimo znam da ove stare skoro neće nosit...
    Tako je i sa hudicama odnosno sweatshirt. Izvadila sam ih 4 -5 koje uopće lani nije nosila...
    S druge strane, osim kad ih kritiziram, govorim im da ih i kužim jer i meni se najviše nosi samo
    par najdražih stvari.
    a shoppinzi me ubijaju (a idemo rijetko). uvijek nađu hrpu stvari koje im se sviđaju...ma nađem i ja,
    i meni je teško odolit, a kamoli njima...nekad uspijem odolit pritiscima, ali češće ne...
    i onda kukam za vremenima kad sam ja u njihovoj dobi imala 3 majice, dvoje hlače i sve ih nosila...
    ili mi se samo tako čini?
    Posljednje uređivanje od orange80 : 08.09.2018. at 20:46

  11. #11
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja uspješno odolim pritisku, samo joj otvorim ormar koji puca po šavovima. Doduše ona baš ni ne vrši pritisak, samo zajamra tu i tamo. Kad dobije neku lovu od rodbine, postaje naglo šparna i kupi si nešto...nije da joj treba, nego joj je kao gušt, ali to zbilja bude nešto na trostrukom sniženju.

  12. #12
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Dala si sama sebi odgovor - sama si kriva . Što bi Forka rekla - She's watching you!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A kod mene je pak obratno, ja sam užasno teška za kupovinu pa sam sva sretna da ona nije takva. Mislim sad kad joj se počelo ići sporadično u šopingu. Tako da sam možda i šire ruke nego što bi trebalo.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Dala si sama sebi odgovor - sama si kriva . Što bi Forka rekla - She's watching you!
    Ali mi smo totalne suprotnosti! Ja mrziiim shopping, one ga obožavaju.
    Možda je problem što im stalno pričam protiv šopinga i što ih rijetko vodim.
    Da idemo češće, možda bi se izguštale i nebi im toliko bilo napeto...

    Uglavnom, molim vas brojke na sunce, stvarno, koliko mislite da djetetu
    od 13, 5 treba hlača?

  15. #15
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa trebaju joj svaki dan čiste hlače, pa onda ovisi koliko često želiš prati veš.

  16. #16
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Musko dijete 16 godina
    Traperica dvoje
    Donjih djelova trenirki ili hlaca slicnih tome 5-6 ( ali se bavi sportom na koji odlazi , ali ima tamo uniformu).

    Ne perem njegove traperice i trenirke nakon jednog nosenja.

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa trebaju joj svaki dan čiste hlače, pa onda ovisi koliko često želiš prati veš.
    Kaj ti zbilja svaki dan uzmeš friške hlače?

  18. #18
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj ti zbilja svaki dan uzmeš friške hlače?
    Kaj je ovo tema o meni? Ja mislila da je o djeci.

    (ali da, i ja svaki dan uzmem čiste hlače)

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je ovo tema o meni? Ja mislila da je o djeci.

    (ali da, i ja svaki dan uzmem čiste hlače)
    Ok, bez uvrede, samo mi je neobično.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Znači svaki dan čiste hlače?
    Kaj fakat?

    Ali ja svoje ne perem nakon 1 nošenja

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nakon 6-7 sati sjedenja u školi, pa onda recimo još odlaska na slobodnu aktivnost (što je kod moje kćeri npr. crtanje, pa bude i mazanja bojom), ili nakon osam sati u uredu i sat vremena u javnom prijevozu je čudno presvući hlače? Meni stvarno nije.

  22. #22
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moja ujutro skida sa sušila omiljene dok su još blago vlažne oko džepova i oblači ih .

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    To Cathy mora u tjednu oprati 42 hlače, a ja 35
    Posljednje uređivanje od orange80 : 08.09.2018. at 22:25

  24. #24
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nije da perete na ruke u potoku, niti vi niti ja.

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Minimum dvoje hlače za sezonu, da ima što obući dok se omiljene peru. Moj L. Ima dvoje ljetne traperice, od kojih jedne nije ni obukao. Ima jedne zimske. Još ću mu kupiti jedne samterice jer one ne traju dugo. Moj E. Ima dvoje identične keperice, dvoje ljetne traperice i troje malo deblje. Ima jedne tanke i jedne deblje hlače a la trenirka, ali s uskim nogavicama, za bicikl.

    Imaju hrpu majica kratkih rukava koje mijenjaju svakodnevno cijele godine. Mlađi voli Tezenis, pa mu kupim 2+1 u sezoni, tj dvije platim, treća je gratis. Stariji nije ljubitelj elastina pa nosi obične.

    Imaju i hrpu košulja koje su uglavnom dobili, atu i tamo smo neku i kupili, ali to je za izlaske i posebne prilike. Rijetko to obuku u školu. Bit će veselo krajem škg, imamo maturanta. Ali za to sigurno postoji posebna tema.

  26. #26
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ovo će biti k'o ona o ručnicima .

  27. #27
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja sam ko mala imala zbilja vrlo malo odjeće, sve se nasljeđivalo i bilo pohabano pa bi mi bilo žao da mi djeca neuslišano žude za nekim lijepšim komadom odjeće kad su i inače skromne. Zato povremeno kupimo nešto lijepo i neobično ili izvan predviđenog budžeta, ali kupovanje radi kupovanja ne dolazi u obzir.

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    I ja sam iz iste vreće pa ponekad pretjerujem s količinom, zapravo to sam radila do kraja njihove osnovne škole. Kupovala sam im sve što sam u mladosti željela sebi, a nije bilo mogućnosti.

    Sad već polako sami određuju što i kako, a ne pretjeruju, pa nemam primjedbi.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 08.09.2018. at 22:38

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ovo s pranjem dječjih hlača zbilja je individualno. Ovisi o hormonalnim čimbenicima (da se tako izrazim), kamo se kreću i gdje se sve posjedaju, jesu li u javnom prijevozu, je li padala kiša, je li ljeto i zims itd. Moje ih uglavnom bacaju u pranje svaki dan jer koriste čulo mirisa kao glavni test.

  30. #30
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sad ću ko Apri...
    LJepši
    LJepši
    LJepši

  31. #31
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa trebaju joj svaki dan čiste hlače, pa onda ovisi koliko često želiš prati veš.
    zbog cega svaki dan ciste hlače?

  32. #32
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije da perete na ruke u potoku, niti vi niti ja.
    mama od moje prijateljice ne pere na potoku, ali pere na ruke u kadi sav šareni veš, samo bijeli pere u mašini. nitko ju ne može nagovoriti da ga opere u mašini na nižoj temperaturi.

  33. #33
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, mnoge mame muške djece postavit će isto pitanj, čemu čiste hlače svaki dan. Hlače ljetne keperice obično kod nas ne idu u pranje češće od 1x tjedno, a traperice čak i rjeđe, osim ako se zamažu na bilo koji način.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 08.09.2018. at 22:56

  34. #34
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    sorry,padam s marsa

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    To Cathy mora u tjednu oprati 42 hlače, a ja 35
    Jedine koje perem nakon svakog nošenja su bebine, a koji puta i dvoje troje dnevno.
    Druge hlače ne, osim tajica nakon treninga.
    Pa i ovako mi cure prigovaraju da se traperice previše prošire od pranja, da se njih pita ne bi se uopće prale.

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Prošire od pranja?! Prošire se valjda od nošenja, a od pranja ske skupe.

  37. #37
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ako su s elastinom, od pranja vlakna popuste i hlače se prošire. Upropastila sam svoje.

  38. #38
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Evo, ja ću plastično objasniti zašto pranje i ako su hlače izvana čiste: menzes, nedostatak papira u školskom WCu, trpljenje i odgađanje pišanja, brzina obavljanja nužde...ostavljaju smrad kojeg koje ne podnose.
    Drugo: dok dečki često nose tamne boje, cure su u svjetlijim nijansama i izvana izgledaju prljavo puno prije.

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Prošire od pranja?! Prošire se valjda od nošenja, a od pranja ske skupe.
    Ove koje one nose imaju puno elastina, one nešto super skinny, i ako se prečesto peru odu oprosti na izrazu vrit.
    Recimo na crnima popuca elastin i onda na guzici ima bijele končiće. Tako da moramo izrazito pažljivo sa njima.

  40. #40
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa baš na hlačama sa elastinom ispadnu koljena od nošenja,

  41. #41
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    moji imaju moooore majica,i dugih i kratkih rukava,podjeljenih za po doma i za u skolu/grad.

    mladji nasljedjuju od starijih.

    T ima dvoje traperice i dvoje keperice,od kojih su po jedne poderane na koljenima i to su njemu najdrazi,a meni najstrasniji komadi odjece. ima dvije trenirke i obe su mu kratke,znaci slijedi shopping. shopping s njim u meni budi porov za samoranjavanjem . ima par hodica koje jako voli i par majica dugih rukava.

    J je moj modni mačak,obozava garderpbu,voli se usminkati,dobrovoljno nosi kravatu u nekim prilikama. ijedno je i do bola slampav ,pa svaki dan mijenja kompledni outfit jer se zafleka. posjrdujr 5-6 trenirki,isto toliko traperica.

    M je mali i boli ga đon sto ima na sebi. a ima daleko najvise svega.

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa baš na hlačama sa elastinom ispadnu koljena od nošenja,
    Ne ako tu imaš rupe.

  43. #43
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    4 para traperica (zasto se kaze par, kad je par komada 2?) od kojih jedne razdrapane
    jedne crne plisane tajice like hlace
    dvoje ljetnih hlaca, jedne lagani traper jedne bijele
    majice nebrojene
    5-6 obicnih, 3 zipane hudice
    10-tak obicnih majica na duge rukave
    20-tak na kratke
    3 kosulje, jedna je karirana flanelasta

    jedne crne svecane hlace i svecana bijela bluza i crna haljinica koje su bile za potrebe glazbene, sada ce vjerojatno trunuti u ormaru
    i jedna haljina tipa mala crna za njen gust
    traper jakna

    dvoje timbe (iste samo jedne razgazene nakon samo jedne godine pa sam na snizenju uzela druge)
    4 para starki (dvoje izraubane)
    4 para tenisica (i jos jedne silno zeli i zica)

    mislim da je to to

    hlace ne peremo nakon jednog nosenja
    majice da (njusni test)

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    orange80, zašto si ti uopće postavila ovo pitanje? Meni se čini da mi je na kraju odjeća najmanja financijska stavka vezana uz djecu. Puno viae novca mi ode na tenisice/ ev cipele, izlaske , internet/mobitel tarifu....
    Kako više ne rastu, odjeću ne kupujemo tako često, lovimo sniženja i tako to.
    Moje ženako dijete je došlo u fazu kopanja po mom ormaru a ja sam hrčak koji sve čuva. Imam robe još iz svoje OŠ. Kod nje se to pokazalo korisno jer baš joj bude drago da nije uniformirana.
    Mi se čak i zezamo brojanjem istih Zara haljina koje viđamo po curama/ ženama u gradu

  45. #45
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    e da, jucer sam slagala cipele. T ima 6 pari tenisica. sve nosive.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    pa vjerojatno da im može reći ne a ne osjećati grižnju savjesti ili im kupiti sve pa opet imati grižnju savjesti
    Posljednje uređivanje od larmama : 08.09.2018. at 23:51

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Da moji imaju toliko robe ili cipela/tenisica, trebala bih unajmiti stan ili garažu za spremanje svega toga ...a nije baš da imam stan od 20 kvadrata ...

  48. #48
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon 6-7 sati sjedenja u školi, pa onda recimo još odlaska na slobodnu aktivnost (što je kod moje kćeri npr. crtanje, pa bude i mazanja bojom), ili nakon osam sati u uredu i sat vremena u javnom prijevozu je čudno presvući hlače? Meni stvarno nije.
    Naravno da nije čudno.
    Mi se isto tako presvlačimo.
    Moja ima apsolutno previše odjeće i obuće, ali ona to sve nosi.
    Svaki dan ujutro friške hlače i majicu za školu te čarape i veš.
    Kad dođe doma sve skine i baci u pranje pa se otušira.
    I još navečer tajice, topić i majica te ručnik za teretanu.
    Sve je to za jednokratnu upotrebu.
    Jedino jakne ne peremo nakon svakog nošenja, ali svu ostalu robu- da.

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Nemam vremena čitati sad,ali moji veći vole obući karirane stvari napose klinka,ona će skoro u ovu divnu skupinu.

  50. #50
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Napisat ću kao odgovor na pitanje u prvom postu samo jednu riječ:

    puno.


Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •