Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 254

Tema: Smije li se u školu (boravak) nositi ručak od kuće?

  1. #51
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pulinka, vjerojatno ti je smetala i vegeta ili slično

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i sad kuhaju s vegetom, ako netko nije znao

  3. #53
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Je l vrtići imaju bolju hranu od škola?
    Meni se hrana u vrtiću čini uredu, usprkos povremenim komičnim sendvičima sa šnitom ementalera na polubjelom kruhu. Većinom je OK.
    Ja sam se preporodila otkad mi je dijete u vrtiću da ne moram nabavljati, nositi i kuhati toliku hranu, pa pranje suđa, pa pakiranje... MM nema ništa s hranom, osim što ju jede. Rasterećenje donosi sreću, pa valjda i to malo kompenzira lošiju kvalitetu

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    moj prvašić apsolutno stigne sve pojesti, ne fali mu vremena, jedino mi je rekao da bi nekad tražio više, pa sam mu rekla da traži repete, ako dobije, super, ako ne bar je probao.

    Jelena, meni se čini da je bolja u školi nego u vrtiću, a opet znam roditelje koji kažu da je bila bolja u vrtiću. Tko bi nas zadovoljio, taj se nije rodio

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Je l vrtići imaju bolju hranu od škola?
    Meni se hrana u vrtiću čini uredu, usprkos povremenim komičnim sendvičima sa šnitom ementalera na polubjelom kruhu. Većinom je OK.
    Ja sam se preporodila otkad mi je dijete u vrtiću da ne moram nabavljati, nositi i kuhati toliku hranu, pa pranje suđa, pa pakiranje... MM nema ništa s hranom, osim što ju jede. Rasterećenje donosi sreću, pa valjda i to malo kompenzira lošiju kvalitetu
    Ovisi o konkretnom vrtiću i konkretnoj školi.
    Kod mog djeteta u vrtiću je hrana bila fenomenalna, takva da je čak i on, izbirljivac i nekušač, jeo sve i još mi govorio doma kako je fino.
    U školi je hrana bila srednja žalost (dok je bilo ručka i boravka), ali njegova škola i nema vlastitu kuhinju, nego su im hranu dovozili iz druge škole, pa bi došlo hladno, pa ne bi bilo dovoljno, pa... dosta roditelja je bilo nezadovoljno.

  6. #56
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj je se hvalio da je jeo i repete, da je hrana super jer ima pire krumpira, i komentirao kako neki ne zele jesti i da ne kuzi zasto. S obzirom koliko on inace sporo jede, moj zakljucak je da imaju dovoljno vremena za pojesti rucak. Uostalom, moji su od djece koja, ako su dovoljno gladna, obicno zakljuce da je nesto od hrane na tanjuru ipak dovoljno fino za pojesti

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    moj prvašić apsolutno stigne sve pojesti, ne fali mu vremena, jedino mi je rekao da bi nekad tražio više, pa sam mu rekla da traži repete, ako dobije, super, ako ne bar je probao.

    Jelena, meni se čini da je bolja u školi nego u vrtiću, a opet znam roditelje koji kažu da je bila bolja u vrtiću. Tko bi nas zadovoljio, taj se nije rodio
    definitivno je bolja klopa u vrtiću. bar ono kak piše na papiru,

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a kaj se tiče izvedenog tj. gotovog na tanjuru i za djecu s prilagođenim meniom je bolja vrtićka

  9. #59
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    definitivno je bolja klopa u vrtiću. bar ono kak piše na papiru,
    papir podnese svašta, meni je bitno da je fino i ukusno.

    Baš ću danas pitat djecu koja im je hrana bila bolja, pa javim jer zapravo samo oni znaju kakav je bio okus te hrane.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Kod nas je u vrtiću hrana bila odlična, a sasvim ok je i u školi. Ručak pogotovo, doručak i užina kako kada. Moji su zadovoljni sa školskom hranom i većinom sve pojedu.

  11. #61
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Moj je i u vrticu trazio repete (ali vecinom nije dobio jer su imali na broj) i sad trazi (i po dva puta i dobije koliko god trazi). Njemu se svidja okusom, a sad o kvaliteti ne znam puno. Sto je netko rekao, svasta pise na papiru, a onda bas nema veze sa stvarnim stanjem.
    Sjecam se jednom je pisalo na meniju sarma. Tada su mi objasnili da s tu samo ubaci mljeveno meso, riza i komadi kupusa i vodu i to se kuha. Tko bi jos slagao sarme.

  12. #62
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Tada su mi objasnili da s tu samo ubaci mljeveno meso, riza i komadi kupusa i vodu i to se kuha. Tko bi jos slagao sarme.

    Još se i zaprljaju dok režu

  13. #63
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Evo pitala svoje.
    Sin kaže bolja u školi, kćerka kaže dobro joj je oboje.

  14. #64
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I mom sinu je bolja hrana u skoli.
    U vrticu je morao jesti varivo od slanutka, a u skoli moze parizer i pizze i bolonjez.
    On je u skolskoj kuhinji ko u raju

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Kod nas je bila puno lošija hrana u školi. Čak im je bilo teško dati i praznu šnitu kruha, moja nije jela pekmez pa ju je kuharica samo otpilila kad bi ju pitala.

  16. #66
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ajme grozno larmama

  17. #67
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    u vrtiću su i kod nas bili puno kvalitetniji menii, što je znači da su djeci bilo "bolji".

    mene ubiju ovakve kombninacije u školi:

    Doručak: Čaj sa svježimlimunom i medomŠkolska pizza
    ručak: JuhaSvinjsko pečenjeRizi biziSalataKruh
    užina: Kakao napitakNamaz nutelaKruh
    Posljednje uređivanje od Bubica : 13.09.2018. at 13:28

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je bila puno lošija hrana u školi. Čak im je bilo teško dati i praznu šnitu kruha, moja nije jela pekmez pa ju je kuharica samo otpilila kad bi ju pitala.
    X

    Sin ne jede pastetu, cura ne jede nista bijelo (sirni namaz, margarin). A ne mogu dobiti prazan kruh.

  19. #69
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moja ne jede paštetu, sirni namaz, trokut sir, i uvijek dobije prazan kruh, a dok joj se probitačna prijateljica nije odselila, znala je dobiti i sendvič jer bi prijateljica zahtijevala tako od teta u kuhinji.

  20. #70
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Kod nas je problem doručak. Primjerice,ovaj tjedan je jedno jutro za doručak bila ječam varivo s kobasicama a sutra ujutro su panirane l

  21. #71
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj gumbek prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je problem doručak. Primjerice,ovaj tjedan je jedno jutro za doručak bila ječam varivo s kobasicama a sutra ujutro su panirane l
    lignje s tartarom.
    Brzo tipkam i ode nepotpuna poruka

  22. #72
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Lignje su najmrskiji jela u školi,uopće ne kužim zakaj to rade

  23. #73
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lignje su najmrskiji jela u školi,uopće ne kužim zakaj to rade
    Ja ne kužim zakaj je to za "doručak".

  24. #74
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je bila puno lošija hrana u školi. Čak im je bilo teško dati i praznu šnitu kruha, moja nije jela pekmez pa ju je kuharica samo otpilila kad bi ju pitala.
    Ovo mi je poznato - ali moj mlađi sin je bio uporan i dobar diplomat , pa kad je bila linolada, on je obično užicao marmeladu ili sirni namaz ili već nešto drugo...

  25. #75
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj gumbek prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne kužim zakaj je to za "doručak".
    gumbek koliko vi uopće imate jela u školi? to svakak ne bi trebao biti doručak, već ručak, ali lignja je baš jako upitna u dječjoj prehrani, i većina je ne jede.

  26. #76
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    U našoj školi bude i grah za doručak.Ja ga ne bih mogla jesti u 10 ujutro,nema šanse...

  27. #77
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    lignja je baš jako upitna u dječjoj prehrani, i većina je ne jede.
    zašto je jako upitna? znam dosta djece koja vole i jedu lignje, i pržene i na žaru

  28. #78
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod nas u školi i vrtiću je to baš najmrskije jelo,ne pričam o svojima jer moje samo jedno smije to jesti,baš mi veli i klinac kak malo klinaca iz njegovog razreda jede to,a to su mi pričali i klinka i veliki

  29. #79
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Po svemu sudeći imate samo jedan obrok u skoli

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Lignje su relativno teško probavljive. Moji ih sinovi obožavaju, ali ja se ne sjećam da su ih ikada imali u školi za ručak/užinu. Sjećam se da su imali grah, mahune, juhu s mrkvom (vidjela svojim očima - vodila sam starijeg u Suvag, pa sam znala dolaziti po njega u vrtić i u školu u doba odmah nakon ručka; puno puta mi je došlo da bih sjela i jela s njima...)

    Jeli su piletinu, ćufte, krpice sa zeljem... ne znam ni ja. Neke pohance i slično. Znalo je biti hrenovki i paštete, ali ne prečesto. Znali su imati neko fino varivo mrkva-brokula-krumpir...

    A u vrtiću su imali krupnik (ječmena kaša s povrćem) i to je bio omiljeni ručak, do te mjere da su me natjeravali da i doma to kuham vikendom a i danas to obožavaju.

    ***
    U školi su u boravku imali doručak, pa ručak i na kraju međuobrok.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.09.2018. at 15:01

  31. #81
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    moja N ne ide u boravak, tako da jede samo užinu u školi. ona je prezadovoljna užinom i kad sam je pitala hoće ići i ove godine kratko je odgovorila pa naravno!
    svaki pon pogledam jelovnik za taj tjedan, tako da vidim i što jedu djeca u boravku, i po meni je jelovnik više nego dobar i stvarno raznovrstan. dapače vrlo sličan našem vrtićkom.
    moja je tip djeteta koje jede i voli stvarno sve od super zdrave hrane pa do one ne baš najzdravije tako da s njom nije problem, i ta će sve probati! sad tek vidim kad čitam koji je to spas, jer sam joj prva dva dana pakirala hranu a to je bila samo užina, pa nam je svima bilo olakšanje kad je krenula školska kuhinja.
    koliko sam pričala s mamama čija su djeca u boravku, svi su zadovoljni, a bome ni ja se ne bi bunila da imam takav meni!
    p.s. mi nismo u ZG

  32. #82
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moji su u vrtiću imali odličnu hranu, baš za prste polizati. U školi je jelovnik raznolik i hrana je ok, ali to je barem za klasu ako ne i dvije lošije od nekadašnje vrtićke. Nije tu problem u konkretnom jelu, problem je u lošoj pripremi. Na primjer pire krumpir - moja kćer obožava pire, većina djece ga voli i jede i kaže da je u školi baš grozan, vodenast, grudast i ne valja.
    Isto tako kaže za još neka jela. Ali recimo školski bolonjez i mahune su prefini.

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Meni su moji smješni kad ih pitam šta su jeli od ručka najčešće ispadne da on jede npr. pohanac a ona blitvu i priloge.
    Ona je baš tip koji voli zdravije.
    Ona ne jede nikakav junk. I on je ok al više mesožder.

    Al da ih spojiš onda bi pojeli cijeli tanjur svatko svoje

    Zezam.se malo al u načelu vole i jedu, mali mi je rekao da su mu bile super lignje u petak i da mu i ja napravim doma.

  34. #84
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj voli lignje, ali je školske lignje izbjegavao jer je rekao da su preodvratne (on je tip koji se u prvom razredu skompao s kuharicama i uvijek dobivao repete kad je tražio jer mu je bilo super kako kuhaju , a njima je bilo super da netko jede sve i ne zbrčkava se) i na kraju u 8. razredu nije niti želio ići na ručak jer se u 7. razredu jako pokvarila klopa, pretpostavljam da je došla nova kuharica, a ova stara otišla u peziju.

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mojca jesu li kaj dogovorila bilo s školom bilo s detetom

  36. #86
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Kod nas u školi je isto ok hrana.. ima svega, i zdravog i nezdravog.. jedina zamjerka je premalo voća - ja svojem uvijek spakiram hrpu voća za školu, ali moram priznati da mi nije jasna užina tipa cao cao/puding/kolač umjesto jabuke/šljive/kruške. Pogotovo kaj bi moj sin prije umro od gladi nego pojeo cao cao npr.

    Ali uglavnom je solidna hrana. Bez obzira na to, moj sin tu hranu ne jede
    Sve mu dozvoljavam, smije sve jesti, dapače - potičemo ga.. ali on neće, nikaj ne prigovara, ne zanovijeta...ali ne jede. Pa ja pakiram većinu vremena - tlaka mi je, ali kaj ću..

  37. #87

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Taj cao-cao mi je čisti misterij, kako je TO uspjelo preživjeti tolike godine na školskom jelovniku

  38. #88
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Taj cao-cao mi je čisti misterij, kako je TO uspjelo preživjeti tolike godine na školskom jelovniku
    jer je jeftin, a puno djece hoće to pojesti.
    slažem se za TO, stvarno je koma

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u školi je isto ok hrana.. ima svega, i zdravog i nezdravog.. jedina zamjerka je premalo voća - ja svojem uvijek spakiram hrpu voća za školu, ali moram priznati da mi nije jasna užina tipa cao cao/puding/kolač umjesto jabuke/šljive/kruške. Pogotovo kaj bi moj sin prije umro od gladi nego pojeo cao cao npr.

    Ali uglavnom je solidna hrana. Bez obzira na to, moj sin tu hranu ne jede
    Sve mu dozvoljavam, smije sve jesti, dapače - potičemo ga.. ali on neće, nikaj ne prigovara, ne zanovijeta...ali ne jede. Pa ja pakiram većinu vremena - tlaka mi je, ali kaj ću..
    Pa kad većina klinaca neće jesti voće... Već sam gore napisala, moj E. je vječito donosio doma iz boravka voće koje nitko drugi nije jeo. On je obožavao voće, pa mu je učiteljica iz boravka često znala dati da ponese doma. Čak su i banane znale ostati (???) a o jabukama, kruškama i narančama da i ne govorimo....

  40. #90
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moji su prošle godine imali neki program voće u školi, znaci bilo je i voća i mlijeka. Besplatno.
    i ove godine se škola nije na to prijavila jer “bilo je toga previše, djeca nisu sve pojela i nismo znali sto s time” (objašnjenje učiteljice). Ja se jednostavno svaki put prenerazim kad se susretnem s tom razinom glumljena nesposobne žrtve okolnosti i potpunog manjka inicijative za rješavanje trivijalnih problema (nitko me ne može uvjeriti da se ne može dogovoriti da se višak hrane donira dalje). I zbog takve uprave ove godine opet ništa od voća u našoj školi.

  41. #91
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ili pak od viska voca nparvati neki jednostavni kolac za uzinu.

  42. #92
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Svi kolači na metre su dosta jeftini,ali ih baš i nema po školama,u vrtiću se nađu na menui ali ne svaki tjedan

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Nasi dobivaju voce svakodnevno. I moji doma nose gotovo voce cijelog razreda. Jedan sin stvarno voli pa mu uciteljica da, a drugi i nije veliki ljubitelj al pojede bar polovicno, a uciteljica mu da jer nas je puno. I umjesto da se vrijedam, redovno skupim dovoljno za strudlu. Jedini problem po meni je sto je voce sezonsko, odnosno mjesec dana jabuka, pa tri mjeseca mandarina.... Moji jedu samo mlijecni obrok jer nisu u boravku i taj je bez voca srednja zalost. Ne pakiram nista.

  44. #94
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Moje su (dok je išao projekt voće) doma uvijek donosile neke zbilja žnj jabučice veličine mandarine ili pak neke kisele nejestive mandarine. Znam jer sam ih špotala zašto ne jedu, ali kad bih sama probala...

  45. #95
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, moja isto. I još bi to obično zaboravila u torbi.

  46. #96
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Kod mojih u školi je uvijek bilo fino voće, moji i jedu i doma donesu pa znam.

  47. #97
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Iz vaših postova, nemam prigovora na prehranu. Ja sigurno ne bih to isto djetetu davala, vegetu ne kupujem odavno, cao cao u ovom tisućljeću nisam ni vidjela al mislim da mu nešta neće biti od toga što jede u školi. Važno da nije jednolično. Na to ne bih pristala.

    Meni je jako odbojna izbirljivost pri jelu, tako da mi se čini da je dobro nek se navikne i na jela lošije kvalitete.

  48. #98
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca jesu li kaj dogovorila bilo s školom bilo s detetom

    Ništa posebno... spakiramo joj dosta klope... ponekad pojede ručak, ponekad ne... rekli smo joj da mora to jesti.


    Jučer su imali bolonjez, kaže da je bio super.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ovo je jedan naš tjedan.
    PONEDJELJAK PILEĆI DINOSAURI, KRUH, KEČAP
    UTORAK MALI BUREK / TIJESTO SA SIROM
    SRIJEDA TIJESTO – SIR / MALI BUREK
    ČETVRTAK HRENOVKA, KRUH , KEČAP
    PETAK PAHULJICE S MLIJEKOM + BANANA (VOĆE)


    Boga mi moga, želim biti kuharica u školi.

  50. #100
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Dobri ste!

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •