Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 254 od 254

Tema: Smije li se u školu (boravak) nositi ručak od kuće?

  1. #251
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino se nemoj Jelena iznenadit ti krenu u nekoj vrtićkoj dobi počet probirat, ovo bi ovo ne bi, to je faza, vjerujem čak i normalna.
    Imaš pravo. Imao je već jedan takav moment, ali meni su stalna izbirljivost i ljenost najgore osobine i vidi mi se to na faci. A on je još u fazi kad ipak kad se sve zbroji želi moju pažnju. Nitko ne mora sve jesti, ali da je to stil ponašanja, nema šanse. Ako neće jesti, ne mora. Ima nekih 14,5 kg s 3 godine, to je sasvim fina masa za tu dob. Ja sam relativno OK kuharica (ne kao sasa ili peterlin ), u pravilu kuham s kvalitetnim namirnicama, objektivno nema razloga za odbijanje, osim pojedinih kombinacija, što dozvoljavam naravno.

    Al očekujem još takvih epizoda
    Zasad se još često oslanja na moj izbor. Mama nešto bih jeo - IZABRAJ mi

  2. #252
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    IZABRAJ mi

  3. #253
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Hahaha, Jelena.
    Ja sam vrlo dobra kuharica ( ok, ne ko sasa, ali to je posena kategorija) pa me zapalo izuzetno gadljivo i izbirljivo dijete. Uskoro mladic. Koji strajka sa hranom od svoje druge godine.

  4. #254
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš pravo. Imao je već jedan takav moment, ali meni su stalna izbirljivost i ljenost najgore osobine i vidi mi se to na faci. A on je još u fazi kad ipak kad se sve zbroji želi moju pažnju. Nitko ne mora sve jesti, ali da je to stil ponašanja, nema šanse. Ako neće jesti, ne mora. Ima nekih 14,5 kg s 3 godine, to je sasvim fina masa za tu dob. Ja sam relativno OK kuharica (ne kao sasa ili peterlin ), u pravilu kuham s kvalitetnim namirnicama, objektivno nema razloga za odbijanje, osim pojedinih kombinacija, što dozvoljavam naravno.

    Al očekujem još takvih epizoda
    Zasad se još često oslanja na moj izbor. Mama nešto bih jeo - IZABRAJ mi
    Hvala, draga, ali sasa i ja nismo usporedive - ona je umjetnica, a ja obična snalažljiva baba...

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •