Bok, nova sam na forumu, registrirala sam se upravo zbog toga jer trazim pomoc kod doje nja.
Rodila sam prije 17 dana deckica i odma u bolnici su poceli problemi s cicanjem. Prvo nagla navala mlijeka pa kvrge, a onda nedostatak mlijeka. Davala i dajem mu jos uvijek uz cicanje i dohranu. Stvar je sljedeca, preko dana lijepo cica, u biti zna po sat vremena cicati i zaspi pa se probudi za sat, dva, pocica i tako u krug. Navacer ga uvijek uhvati neka nervoza, zna biti na cici po 2, 3 sata i onda mi se cini da mu nije dosta, dam mu dohranu i zaspi. Onda po noci se probudi 3 puta i cica i zaspi. Opet oko 5 ujutro nervoza i urnebes do pola 7, 7 i dam mu dohranu i oko 8 zaspi. Ne razumijem zasto nece jesti vise, mijenjam dojke, al nista.
Opet, ne znam kako da dojim,citala sam za vase pravilo jedna dojka unutar 2 sata, da tako radim? Koliko dugo da ga pustim da cica? Svi me spotaju da mu nebi smjela dati vise od pola sata da cica.
I da, u desnoj ima uvijek puno vise mlijeka, nego u lijevoj, je li to normalno.
I da, primjetila sam da kad se ljuti ima probleme s stolicom, kad obavi nuzdu, onda zaspi. Oprostite na puno pitanja. Prvorilotka sam i izgubljena sam.