Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 145

Tema: Duuuga kosa

  1. #51
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    jesam ja jedina koja ne voli kosu dugu do struka ni kod mladih ni kod starih?

    Meni je to predugo i kad vidim u tramvaju kako se ta kosa lijepi po onim prljavim sjedalima uf onako mi je :/

    Beti idi kod frizerke (promijeni malo) i obavezno nam javi jesi zadovoljna. uh kako ja volim promatrat transformacije

  2. #52
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    je, najbolji dio je kad se ošišaš pa uz komplimente saznaš i svašta što su prije mislili


    MM voli zbilja kratku kosu. Naravno kad prođe neka ljepotica, nije joj duga kosa neki veliki nedostatak

  3. #53
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jesam ja jedina koja ne voli kosu dugu do struka ni kod mladih ni kod starih?
    Nisi jedina Al bolje loša duga, nego loša kratka frizura, jer dugu možeš popraviti, ili zavezat u rep pa je svejedno. Meni je to, isto kao brkovi i brada kod muških, malo odbojno. Al vidim da žene vole svoje duge kose. Ja se ovo ljeto nisam ošišala na kratko, jedva sam to preživjela (nemam dugu, samo nije skroz kratka).

  4. #54
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku


    Meni je to predugo i kad vidim u tramvaju kako se ta kosa lijepi po onim prljavim sjedalima uf onako mi je :/
    E meni je najgore kad me nečija kosa dodiruje u tramvaju (ili nečiji konjski rep)

  5. #55
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Izmedu duge i skroz kratke je puno raznih duzina i formi.

  6. #56
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    a vidiš meni nema gore od duge kose stalno svezane u rep ili podignute, koji je onda smisao te duge kose?
    imam kolegicu na poslu koja ima dugu kosu, al nemam pojma kako njena kosa izgleda jer je uvijek svezana.:/

    A dobar frizer zna čuda napravit od loše ošišane kose, bilo kratke, bilo duge.

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    E meni je najgore kad me nečija kosa dodiruje u tramvaju (ili nečiji konjski rep)
    uf da i meni fuj, pogotovo kad se zbog elektriciteta puštena tuđa kosa krene ljepit po meni ajme...grozim se. a nekad mi neugodno reći nekome ajte molim vas okrenite se nekako u drugu stranu, lijepi mi se vaša kosa po ruci.

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Izmedu duge i skroz kratke je puno raznih duzina i formi.
    Istina, tu se krije cijela raskoš frizura.


    ja se moram ošišat svakih 2 mjeseca barem vrhove, ono psiha me traži, kao što depiliram noge i tako ih održavam tako održavam kosu. Meni kosa brzo raste i ne volim vidjet nikakve tanke ni raspucane vrhove.

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Odo' ja na šišanje

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    E meni je najgore kad me nečija kosa dodiruje u tramvaju (ili nečiji konjski rep)
    Joj ima goreg u tramvaju
    Npr. povraćanje, češnjak, netuširanje.
    Meni je na koncertu od QOTSA-a ispred stala žena, viša od mene nekih 15 cm, duge kose. Bila je gužva. Em nisam ništa vidjela od nje, em mi je malo-malo po licu išla s tom kosurinom, jer je bila sva prpošna i mahala kosom po ljudima oko sebe. Ne znam kako njoj nije gadljivo svojom kosom po tuđem licu. Jedva sam se uspjela ugnijezditi drugdje.

  10. #60
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jelena al sve lijepo opisa

  11. #61
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    To kaže jelena s paz frizurom

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    lijepa je naša Betika

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Gledam jel beti možda ipak promjenila avatar ali nije
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.09.2018. at 18:09

  14. #64
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    lijepa je naša Betika
    Hvala ti.

    Malo sam ja čudna po pitanju drugih ljudi koji bi mogli brinuti o meni. Frizeri, kozmetičari, pedikeri, maseri..ne zarađuju na meni Nije to radi škrtosti, nego ja baš i ne volim diranje. Da me vidite na Traumi ovog proljeća, ležim gotovo nepokretna, dođu njegovateljice da me operu, a ja njima: " ja ću, samo vas molim vodu i krpicu." Sva razbijena, zašivena, dobivam transfuziju, a sama se perem. Dobro nisam i dren i kateter sama skidala
    Baš se ni ne grlim, ne volim se baš ni rukovati, volim svoj prostor oko sebe. Malo sam i ja u autističnom spektru, rekla bih.
    Ali, pregrist ću i ošišati se. Hvala na svim savjetima i komentarima.

  15. #65
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    samo se ošišaj čim prije, kako cure kažu, ako ništa drugo - do ramena da možeš vezati rep. promjena je dobra, a zdravo je i za kosu.

  16. #66
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Frizeri, kozmetičari, pedikeri, maseri..ne zarađuju na meni Nije to radi škrtosti, nego ja baš i ne volim diranje.
    Baš se ni ne grlim, ne volim se baš ni rukovati, volim svoj prostor oko sebe. Malo sam i ja u autističnom spektru, rekla bih.
    Ima nas još!

    Od gore navedenih idem samo kod frizerke. A ni to baš ne volim.

    Uvijek se pitam kako ljudi idu na masažu, da ih netko prepipava i mijesi po cijelom tijelu... nema šanse!

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najbolji dio odlaska frizeru pranje kose. Jednostavnio obožavam kad mi netko drugi pere kosu. Još ak mi izmasira tjeme budem jako sretna
    X.
    Al ja i inače volim ić kod frizerke

  18. #68
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Meni starija dob i duga kosa ne idu nikako skupa.
    Ima jedna glumica koja mi je asocijacija na tu temu, Nada Gačešić-Livaković.
    Lijepa žena, ali kosa

  19. #69
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Sad sam išla gledati slike. Meni se baš sviđa njena frizura. Tako ću nekako ošišati za prvi put
    A godine su ionako samo broj. Ni ne oblačim se prema godinama. Ni ne ponašam. Ja sam ja.

  20. #70
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne znam promijeniti avatar. I tu se nešto promijenilo, forum ima dosta novosti.
    A baš sam slikala leđa. Sa grivom, hihihi.

  21. #71
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajme, Beti, ti ćeš tek kad se ošišaš imati kosu kao NGL reži to, ženo

    Sigurno ima žena koje su starije i imaju dugu kosu i ta im frizura dobro stoji...ali NGL nije jedna od njih. Izgleda kao da je upravo izmjesečarila iz kuće, samo joj fali duga bijela spavaćica.

  22. #72
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno



    Slazem se, Argente.

    Beti, stvarni steta potrosene teme ako ces se sisati kao ona. To se zapravo i ne zove sisanje nego kracenje vrhova.

  23. #73
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    I ja sam je proguglala. I svidja mi se njena kosa.

  24. #74
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku


    Slazem se, Argente.

    Beti, stvarni steta potrosene teme ako ces se sisati kao ona. To se zapravo i ne zove sisanje nego kracenje vrhova.
    X

  25. #75
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    I ja sam stara, doduše ne kao Nada i imam dugu kosu.
    Do kopče grudnjaka.
    I moram sad na šišanje jer je to malo predugo.
    Kosa mi je ok, gusta, lijepa i kvalitetna.
    I nosim ju raspuštenu kad god mogu jer inače ne vidim svrhu duge kose ako je stalno smotana.

  26. #76
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nosila sam raspuštenu dok je bila do grudnjaka. Sad više ne ide, nije lijepo. I počela je pucati dok češljam. Bar 20 cm moram odrezati, bez odlaganja. Ustvari i više od 20cm.
    Trebala mi je ova tema. Da me osvijesti.

  27. #77
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam je proguglala. I svidja mi se njena kosa.
    Meni njezina kosa nije losa. Kvalitetna je i njegovana , ali jednostavno kompletan dojam nije privlacan zbog te duljine.

  28. #78
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nosila sam raspuštenu dok je bila do grudnjaka. Sad više ne ide, nije lijepo. I počela je pucati dok češljam. Bar 20 cm moram odrezati, bez odlaganja. Ustvari i više od 20cm.
    Trebala mi je ova tema. Da me osvijesti.
    E baš to.
    I vidjet ćeš kako bude super.
    I možeš ju nosit raspuštenu.
    Meni se to sviđa na ženi.
    Ti si još daleko od Nade.
    Ona je preko 60 g i zbilja joj ne stoji više duga kosa.
    Djeluje otužno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #79
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ako imaš dovoljno gustu kosu, da se ošišaš za početak onako na špic? Postepeno od naprijed kraće prema sredini leđa duže? To je onako kompromis, kraće ti je oko lica, a opet ti ostane osjećaj dužine da te nešto češka po leđima

  30. #80
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja recimo gledam Meryl Streep. Koliko bolje izgleda s kratkom frizurom nego s dugom kosom

    Ja sam prije par mjeseci prvi puta u životu ošišala kosu na kratko, duljina koja ne ide u rep. Toliko sam oduševljena da idem idući puta na još kraće, prošli se nisam usudila. I sad gledam one svoje slike s dugom kosom i mislim si, zašto sam tako dugo imala takvu frizuru kad sad puno bolje izgledam
    Mene su doslovce žene zaustavile da mi kažu da mi je bolja frizura, mame i bake koje me viđaju kad idem u vrtić s malcem. Ja sam ostala u šoku

  31. #81
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ako imaš dovoljno gustu kosu, da se ošišaš za početak onako na špic? Postepeno od naprijed kraće prema sredini leđa duže? To je onako kompromis, kraće ti je oko lica, a opet ti ostane osjećaj dužine da te nešto češka po leđima
    Ovo je odlična ideja. Mislim da ću tako.

  32. #82
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Kao jedna od dugokosih oldtajmerica, nalazim se duboko potresena ovim postovima kojima tvrdite da duga kosa nije za starije žene .

    Zašto ne, pobogu?

    Pogledajte, što fali ovima, primjerice:
    https://www.pinterest.com/pin/530087...19885/?lp=true

    A, opet, sve ovisi i kakvog vam je oblika lice, kako to nosite, koji vam je "mot" općenito...

    (Mislim, priznajem da sam malo i sama sebi već dosadna s tom jednom te istom frizurom već godinama , ali ušla sam u tu neku comfort zonu iz koje mi se, iskreno, ne da van . Sad samo s dozom sjete gledam fotke iz razdoblja kad sam mijenjala frizure, duljine i boje kose... nisam više toliko sklona promjenama, na žalost).

  33. #83
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Forka, ti si mi odmah pala na pamet. Ali ti i ona glumica Nada nešto ste dva različita pola. Tvoja kosa je duga ali nije dugačka do struka. Uz to je održavana i mislim da nikad kod tebe nisam vidjela ispucane vrhove.
    Ti nosiš onu neku dužinu do ispod ramena, kaj ne?

  34. #84
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    62 cm na najduljem dijelu. Pa i nije tako duga...
    Na špic je. Recimo.

  35. #85
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    62 cm na najduljem dijelu. Pa i nije tako duga...
    Pa i nije...ako si visoka 187

  36. #86
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nisam, ni blizu. 164, ako malo rastegnem, možda 165

  37. #87
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Forka ima traku. To je skroz drukčije. Da skine traku, ne bih je prepoznala.

  38. #88
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Traku kao trkačica ili traku kao rajf?

    A moja je kosa otprilike ovakva, našla sam gđu na Forkinom linku, samo ofarbana:
    https://www.vogue.mx/vip/style-file/.../image/1214832

  39. #89
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Rajf. Nego, ova linkana razbarušena tanka kosa pristaje (po meni) uglavnom visokim i jako vitkim 50-godišnjakinjama.

  40. #90
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Forka, ti si mi odmah pala na pamet. Ali ti i ona glumica Nada nešto ste dva različita pola. Tvoja kosa je duga ali nije dugačka do struka. Uz to je održavana i mislim da nikad kod tebe nisam vidjela ispucane vrhove.
    Ti nosiš onu neku dužinu do ispod ramena, kaj ne?
    Tako nekako, sad sam išla izmjeriti , 53 cm.
    Sad je taman zrela za šišanje, ali frizer mi je zbrisao u inozemstvo, pa sam u problemu .
    Kad je dulja počne me nervirati , a i ne volim te tanke, jadne vrhove .

  41. #91
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moja niska znanica 50+ ima jako dugu kosu i desetljećima je mota u nekakvog puža što je malo izdulji. Jednom sam je srela s puštenom kosom, skoro sam se prestrašila .

  42. #92
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Forka ima traku. To je skroz drukčije. Da skine traku, ne bih je prepoznala.

    Ne pretjeruj

  43. #93
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moja niska znanica 50+ ima jako dugu kosu i desetljećima je mota u nekakvog puža što je malo izdulji. Jednom sam je srela s puštenom kosom, skoro sam se prestrašila .
    Hahaha

  44. #94
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moja niska znanica 50+ ima jako dugu kosu i desetljećima je mota u nekakvog puža što je malo izdulji. Jednom sam je srela s puštenom kosom, skoro sam se prestrašila .
    Imam i ja jednu takvu. I jos se crno farba. Malisu sam strasila s njom kad je bio manji

  45. #95
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Kao jedna od dugokosih oldtajmerica, nalazim se duboko potresena ovim postovima kojima tvrdite da duga kosa nije za starije žene .

    Zašto ne, pobogu?

    Pogledajte, što fali ovima, primjerice:
    https://www.pinterest.com/pin/530087...19885/?lp=true

    A, opet, sve ovisi i kakvog vam je oblika lice, kako to nosite, koji vam je "mot" općenito...
    Pa sad, ako izgledate ovako, onda se slažem da vas ni Bruno Langer čupa neće upropastiti

  46. #96
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    ja znam kako Beti izgleda i meni se baš sviđa kako joj stoji duža kosa. puno ljepša mi je nego s kratkom. ali ako joj je tako duga da je stalno svezana onda je vrijeme za ipak otići kod frizera. sama sam ljubiteljica duge kose iako sam gooodinama nosila kratku kosu i razne frizure, od paža, dječački kratke, asimetrično šišane i u raznim bojama. kako stvarno mrzim odlaske frizeru do te mjere da mi je ugodnije kod stomatologa nego u salonima sad sam već dugo dugokosa do kopče grudnjaka i još uz to plavuša. spašava me što nisam sijeda, a lagani izrast je ionako već godinama u modi, dapače to je i poželjno da nije sve u istom tonu pa kod frizera idem tek kad je zaista nužno. kosu vežem samo kad kuham ili ponekad za na plažu, većinom je puštena. jedina mana je što trošim dosta na specijalne šampone protiv žutila i na raznorazne preparate za njegu.

    prošle godine me je jedna frizerka na moje traženje da mi samo podreže vrhove ošišla dobar dio kose da sam se skoro rasplakala kad sam vidjela koliko je vlasi na podu. osjećala sam se doslovno ko Samson. panično sam nazvala kćer i kukala joj o svom problemu, a ona mi je samo odgovorila da je baš sretna što sam toliko dobro da me u tom trenutku zaista jedino muči duljina kose. zapravo je bila u pravu, ali ja sam bila baš izrazito tužna. i priznat ću vam koliko ide moja opsjednutost kosom... dotle da znam sanjati da sam teško bolesna i da mi kosa mora otpasti zbog liječenja. dobro, to je onaj hipohondar u meni, ali duga kosa mi je baš bitna i bolje se osjećam s njom. ni muž se ne buni. inače, nisam baš mlada. imam dijete od 27 godina da se zna. kod drugih su mi lijepe i kratke frizure, ali ne i na meni. možda i ljudi oko mene misle da bi mi bilo bolje ošišati kosu, ali za sada nema šanse. ove koje me znaju s fejsa mi slobodno mogu opaliti sugestiju u brk, jednog dana možda ipak promijenim mišljenje.

  47. #97
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Lijepa Bodulica i njena duga kosa. To sam ti popodne i napisala ispod slike. Ni ti ne voliš ići kod frizera , i ja sam češće kod zubara, nego frizera.
    Sad mi je kosa prešla neku granicu duljine i tankoće koju sam si postavila u glavi, pa ili frizerki u ruke ili škare u ruke.

  48. #98
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam lani prije operacije odrezala kosu na dužinu do ramena.
    Ne sjećam se kada sam imala tako "kratku" kosu.
    Napravila sam to zbog moguće kemoterapije i eventualnog gubitka kose pa da mi bude lakši prijelaz mna još kraće i kraće dok ne bi došla do muške frizure i na kraju ćelavosti.
    Već sam si i periku našla.
    I ok, lijepo sam si ja to sve posložila u glavi i bilo mi je dobro.
    Jedino je kosa prošvikala. Budući je valovita, a tako odrezana je postala lakša i nije ju težina vukla prema dole, sad je išla širom. U trokut. Ajme užasa.
    Na sreću pa nisam izgubila kosu i oćelavila pa je brzo narasla.
    Meni recimo nema gore nego kad starija žena ima dugu sijedu kosu ili još gore- pofarbanu u ugljen crnu. Užas. I onda joj se još vidi sijedi izrast. Kao Vinki Cetinski npr ili Vesni Dragojević. Ili pokojnoj Marti Robić

  49. #99
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ne mislim da starijim ženama ne prilici ili ne pristaje duga kosa.Ali im se čudim da im se da nju prati, rascesljavati, sušiti, većini i farbati.... Moj ideal bi bio kosa od 2cm (tako se moja mama bas ošišala, no ona ima sreću da ni s 65 nije sijeda), ali kad mi ne stoji, šmrc, imam neko bucmasto okruglo lice, znam da bi mi loše stajalo. A sanjarim kako na frizuru zajedno s pranjem i sušenjem trošim ravno 5 min dnevno
    Posljednje uređivanje od sillyme : 17.09.2018. at 09:38

  50. #100
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mislim da starijim ženama ne prilici ili ne pristaje duga kosa.Ali im se čudim da im se da nju prati, rascesljavati, sušiti, većini i farbati.... Moj ideal bi bio kosa od 2cm (tako se moja mama bas ošišala, no ona ima sreću da ni s 65 nije sijeda), ali kad mi ne stoji, šmrc, imam neko bucmasto okruglo lice, znam da bi mi loše stajalo. A sanjarim kako na frizuru zajedno s pranjem i sušenjem trošim ravno 5 min dnevno
    Ja sam iz te vreće - mogu napraviti frizuru za 5 minuta zajedno s pranjem i sušenjem. Kratka dječačka frizura, oko ušiju i vrat triman mašinicom, kosa mrvicu prirodno valovita, sad je već prosijeda ali milosrdno - kao da imam pramenove, tako da mi ne pada na pamet kvariti to farbanjem... Žličica gela je dovoljna da to maaalo učvrsti i kraj priče.

    Jedini je problem to što je ta frizura uvijek ista - za svaki dan i za svečane prilike, uvijek uvijek ista. Šišanje svakih 6 tjedana (bolje je kad uspijem svaka 4 tjedna - tako ide ljeti, ali obično ne stignem redovito)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •