Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 155 od 155

Tema: Osjećam se kao teški bolesnik!

  1. #151
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Super vijesti !

  2. #152
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    silkice, dobar ti je trend! Važno da ide nabolje.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da je jako bitno otkriti osnovnu bolest da bi se sve drugo posložilo.
    trebalo mi je 3 godine da povežem da moje gastro muke imaju veze sa bolnim tijelom,
    uopće mi nije palo na pamet, niti mi je itko od liječnika rekao da bi moglo imati veze.
    a kako sam otkrila što mi je - sama, kad je došlo do toga da nisam mogla hodati.
    znam da će se mnogi zgroziti, ali laptop u ruke, zaobišla naše stranice, upisala simptome na engleskom
    i doslovno sam osjetila ushićenje kad sam skužila da mi gotovo svaka stranica nudi istu dijagnozu, fybromialgia.
    u svemu što je o toj bolesti pisalo sam našla sebe, do u najsitnije detalje.
    još kad sam pročitala da uz to ide iritabilni kolon, što je bila pretpostavka da imam, mojoj sreći nije bilo kraja.

    na kraju sam imala puno sreće, malo sam istraživala tko se kod nas bavi tom boleštinom,
    naletjela na jedno ime uz koje je bio i mail.
    poslala sam mail misleći da mi neće vjerojatno odgovoriti, ali nisam imala što izgubiti.
    isto popodne dobijem povratni mail i termin za doslovno tjedan dana,
    žena se sažalila kad je pročitala u kakvom sam stanju.

    kad sam krenula sa terapijom imala sam dosta nuspojava i trebalo mi je 3 mjeseca da dođem do propisane doze,
    ali koje je to bilo olakšanje, nema bolova, nema proljeva, nema iscrpljenosti.
    još mi je onda otkriven deficit vitamina d, tako da se puno toga posložilo.

    na žalost ova bolest nema lijeka, bit će malo gore malo bolje, ali uz promjenu doze ili samog lijeka
    rješavat ću malo po malo.
    meni je osobno bitno da mogu dati ime onome što me muči.
    Isto tsko i kod mene...obilazim doktore godinama i svi nslazi u redu...Prije par mjeseci na netu nasao o fobromijalgiji gdje sam se isto u svim detsljima pronasao..Međutim moj reumstolog nema pojma o tome a simptomi su mi takvi da gubim volju za zivotom..
    Mozey li mi molim te na pp poslati ime tog reumatologa i mail ako nije problem?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Progresivac prvotno napisa Vidi poruku
    Isto tsko i kod mene...obilazim doktore godinama i svi nslazi u redu...Prije par mjeseci na netu nasao o fobromijalgiji gdje sam se isto u svim detsljima pronasao..Međutim moj reumstolog nema pojma o tome a simptomi su mi takvi da gubim volju za zivotom..
    Mozey li mi molim te na pp poslati ime tog reumatologa i mail ako nije problem?
    Posto sam novoregistrirani korisnik vjerovatno mi nece proci poruka...Molio bih vas puno da mi posaljete ime reumatologa na email maxlogan@net hr
    Hvala puno

  5. #155
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    tek sam sad pročitala, evo šaljem.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •