Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: slavine s grijačem

  1. #1
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno slavine s grijačem

    crkao mi je bojler u kuhinji i sad imam samo hladnu vodu. bili smo večeras gledati novi, ali mi je poznanica rekla da ima delimano slavinu s grijačem i da joj je skroz ok za svakodnevne potrebe, a navodno da troši i manje struje od tih klasičnih bojlera. sad gledam po netu i vidim da osim delimano ima više vrsta tih špina s grijačem i cijene su od 200 kn pa nadalje.

    da li tko od vas ima takvu vrstu slavine i koliko ste zadovoljni? gdje ste je kupili ako imate?

    meni bi bilo dovoljno da je voda toliko topla da mogu oprati masne ruke i sudoper, a da ne moram posebno zagrijavati vodu ili ići u kupatilo po nju.

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Meni su rekli nikako ne, jer imam limitator, a te špine u trenu otvaranja povuku puno struje.

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Bodulica u Rodi imamo tu slavinu. ja je ne koristim cesto ali mi je skroz OK.

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su rekli nikako ne, jer imam limitator, a te špine u trenu otvaranja povuku puno struje.
    Ovisi o jačini limitatora. I uljni radijatori vuku puno pa sam ih ja normalno koristila.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    crkao mi je bojler u kuhinji i sad imam samo hladnu vodu. bili smo večeras gledati novi, ali mi je poznanica rekla da ima delimano slavinu s grijačem i da joj je skroz ok za svakodnevne potrebe, a navodno da troši i manje struje od tih klasičnih bojlera. sad gledam po netu i vidim da osim delimano ima više vrsta tih špina s grijačem i cijene su od 200 kn pa nadalje.

    da li tko od vas ima takvu vrstu slavine i koliko ste zadovoljni? gdje ste je kupili ako imate?

    meni bi bilo dovoljno da je voda toliko topla da mogu oprati masne ruke i sudoper, a da ne moram posebno zagrijavati vodu ili ići u kupatilo po nju.
    To ovisi o količini tople vode koju trebaš. Ako imaš suđericu, možda bi moglo durati. Nemam baš iskustva. Mislim da to grije do 60oC, aku se može namjestiti i na manje.

  6. #6
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    imam suđericu tako da mi ne treba neka veća količina tople vode, ali svakako moram nešto uzeti jer sad imam samo hladnu.
    gledala sam nešto po ebay-u, ali nisam sigurna da li se isplati naručivati nešto za što ne znam da li funkcionira, a opet je primamljivo jer je cijena manja nego ovoj u top šopu.

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    imam suđericu tako da mi ne treba neka veća količina tople vode, ali svakako moram nešto uzeti jer sad imam samo hladnu.
    gledala sam nešto po ebay-u, ali nisam sigurna da li se isplati naručivati nešto za što ne znam da li funkcionira, a opet je primamljivo jer je cijena manja nego ovoj u top šopu.
    Pa ako nije neka financijska katastrofa, uzmi - najgore što se može dogoditi je da ti ne paše, pa ćeš to prodavati ovdje na forumskoj burzi ili na njuškalu

  8. #8
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ja imam delimanovu, preko 4 godine...uz suđericu skroz ok

  9. #9
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam delimanovu, preko 4 godine...uz suđericu skroz ok
    drago mi je čuti pozitivno iskustvo. mežeš li mi reći koliko to čudo troši struje jer mog šparnog muža samo to interesira? :D

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ova Delimano vuče 3 kilovata čim ju otvoriš da grije. No, meni su rekli da to i nije baš topla voda, nego da treba ona od 5 kWh.
    No, ako vuče toliko kilovata cijelo vrijeme dok je ukopčano grijanje, ostaje mi premalo kilovata za sva ostala trošila.
    Ako se griješ na struju, rade perilica, frižider, TV... na granici si iskakanja limitatora.
    Ne troši puno struje u kunama, ali povlači puno dok radi. Zato nismo mogli.

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    I ima li novih iskustava.
    Da li ima osim Delimana još koji proizvođać?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •