Trazim jela s jajima, u kojima su jaja u principu slicna kajgani, odnosno termicki obradjena na slican nacin. Primjeri: vec spomenuta kajgana (tu spadaju i jaja na oko), polfezne/french toast, fried rice.

U sto jos idu jaja koja se ne peku u pecnici, ne mijesaju s brasnom u kolace, niti termicki obradjuju dulje od ovog gore navedenog? Palacinke i vafli su negdje izmedju. Prolaze, ali ne kao ovo gore.


Totalno mi je blokirao mozak, ne znam sto se jos jede s takvim nekakvim jajima. Bonus je ako su toliko zakamuflirana u ostatak obroka da se prakticki ne kuzi da je rijec o jajima.


Jos mi sad valjda jedino preostaje da objasnim ludilo... Kcer je prosla ingestion challenge za jaja, sto znaci da vise ne reagira kad ih pojede, odnosno nema sluzbenu alergiju. S druge strane, jos uvijek ima antitijela unutar prvog razreda pa postoji velika sansa da ce se, uz apstinenciju od jaja, alergija ponovno razviti. Tu dolazi terapija, a to su jaja, u obliku s pocetka posta, 3-4 puta tjedno, barem nekoliko zlica (sto vise, to bolje). A siroto dijete ih ne moze smisliti, ne voli ih cak niti pecene u kolacima, namirise ih preko cijele prostorije. S obzirom na to da nema ni 3 godine, ne mogu joj objasniti zasto je bitno da to pojede. Inace nije izbirljiva uopce. (Na isti nacin se mucimo s kikirikijem jer je ista situacija, ali to ide malo bolje jer tu i tamo uspijem podvaliti neki slatkis s peanut butterom.)