Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Dnevna bolnica KB Dubrava - što ponijeti

  1. #1
    babyblue avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    305

    Početno Dnevna bolnica KB Dubrava - što ponijeti

    Drage moje,

    U ponedjeljak se moram javiti u Dnevnu gastroenterološku bolnicu u KB Dubrava. Nikakve detaljnije upute nisam dobila, niti sam išta uspjela pronaći na internetu. Ima li itko od vas ikakva iskustva - što treba ponijeti sa sobom (osim nalaza), do kada se otprilike ostaje, kako to uopće izgleda... Svaka informacija je dobrodošla.
    Hvala vam

  2. #2
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj babyblue prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,

    U ponedjeljak se moram javiti u Dnevnu gastroenterološku bolnicu u KB Dubrava. Nikakve detaljnije upute nisam dobila, niti sam išta uspjela pronaći na internetu. Ima li itko od vas ikakva iskustva - što treba ponijeti sa sobom (osim nalaza), do kada se otprilike ostaje, kako to uopće izgleda... Svaka informacija je dobrodošla.
    Hvala vam
    nisam bila u gastroenterološkoj dnevnoj, ali sam bila u neurološkoj i imunološkoj u dubravi.
    treba ti samo uputnica i radiš pretrage na koje su te za taj dan naručili, naravno najprije ti vade krv na odjelu.
    nekad imaš više pretraga u danu, nekad samo jednu pa onda ne ideš danima.
    uglavnom dođeš kad ti kažu, obaviš što ti kažu i to je to.

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Tako je i na Vuk Vrhovcu.
    Ja vec 2 mjeseca hodam s tom uputnicom za dnevnu bolnicu i obavljam sto taj dan treba.
    Razlika je sto ne nosim druge uputnice, nego samo oni u kompu poklikaju sto zele da obavim taj dan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •