Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: lasersko uklanjanje kratkovidnosti

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    93

    Početno lasersko uklanjanje kratkovidnosti

    naime, buduci da sam corava koka (dioptrija cca -7 na oba oka), zadnjih 10ak godina sam mislila otici rijesiti se leca i kratkovidnosti 'zauvijek'. buduci da je moj posao vezan uz puno sljake na kompu, racunala sam to obaviti jednom u dalekoj buducnosti kad budem na porodiljskom. te se ovijeh dana sjetih da se vrlo vrlo skoro vracam na posao. pa prije nego odem kod npr dr Štambuka i raspitam se o trajanju operacije, oporavka, cijeni i sl, zanima me ima li koja od vas ikakvih iskustva iz prve-druge ruke buduci da ja ne znam ikog takvog. hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    I ja sam isto htjela ići kod njega, nikako da se naviknem na leće, stvarno su mi tlaka. Ali moja doktorica mi je rekla da on NE ispravlja cilindre iliti astigmatizam, da je to laž i da i on nosi leće jer ima cilindre. To bi mi tek bilo grozno da odem na lasersku, istresem hrpu para i onda moram nastaviti s lećama ili naocalama. Ako imaš čistu dioptriju, ja bi išla na tvom mjestu. Al odluka je svakako na tebi.

  3. #3
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    al se zato hvali da ispravlja astigmatizam

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    mogu se raspitati kod šogora, on i nećak su skidali dioptrije laserski (ako se dobro sjećam on je imao dioptriju -17, a nećak -12). Sad su oboje bez naočala. Što se tiče asigmatizma, ne bih znala. Znam da je šogor prvo skidao mrene, pa poslije toga dioptrije. Operaciju je skupo platio (s obzirom na veliku dioptriju), ali je prezadovoljan. Eto, bit će već tome oko 5 godina.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    93

    Početno

    zvala sam danaska. sve u svemu ne traje dugo- operacija par sekundi (1 sat si tamo), po jedno oko svaki dan, tjedan dana bolovanja. cijena 12-15000 kn po oku . ne znam kak bi zmislila nofce, al uvijek nekaj upali. :D ALI NE RADE KOREKCIJU DOK SE DOJI! vele da hormoni divljaju pa da utjecu na oporavak. dakle, ne idem slijedecih nekoliko godina...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •