Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Popravak laptopa

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Popravak laptopa

    Zanima me dali zna netko...potrgala nam se space tipka (to je ona najduza tipka na tipkovnici)...dakle zanima me jel se to moze popraviti. Jedno vrijeme smo koristili bez toga bio je silikonski gumbic pa je radilo sad se i on potrgao....Sad ne znam dali se to moze popraviti zamjeniti. Ili mozda netko ima ideju. Ja sam mislila mozda sa vrucim ljepilom napraviti kao taj silikonski gumbic...eto ne znam pslo mi na pamet. Sad ne znam dali bi to radilo...ak se tko kuzi u to...

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Pa odnesi na servis. Oni ce ti znati moze li se ili ne srediti.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me dali zna netko...potrgala nam se space tipka (to je ona najduza tipka na tipkovnici)...dakle zanima me jel se to moze popraviti. Jedno vrijeme smo koristili bez toga bio je silikonski gumbic pa je radilo sad se i on potrgao....Sad ne znam dali se to moze popraviti zamjeniti. Ili mozda netko ima ideju. Ja sam mislila mozda sa vrucim ljepilom napraviti kao taj silikonski gumbic...eto ne znam pslo mi na pamet. Sad ne znam dali bi to radilo...ak se tko kuzi u to...
    Ako imaš u blizini kakav servis mobitela - pitaj. Oni obično popravljaju i laptope, pogotovo kad su ovakve jednostavne stvari u pitanju. Ali druga je stvar da li imaju dijelove koji trebaju... Ako je samo čišćenje i poštelavanje, to ide bez problema, ali ako se nešto doderalo, moglo bi biti problema. Većina ti nudi besplatnu dijagnostiku pri dolasku, tj. obično ti otvore uređaj kad doneseš i odmah kažu ima li načina da oni to poprave ili nema.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •