Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Izdajalice pomoć kod dojenja?

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno Izdajalice pomoć kod dojenja?

    Philips se počeo promovirati kao podrška dojenju. Majkama koje imaju ragade, mastitis, čija djeca nemaju dobar hvat. http://www.supermame.hr/2018/11/06/s...Zf7jZAaneIssTM

  2. #2
    Calista avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Preko bare
    Postovi
    515

    Početno

    Moji klinci nisu nikad prihvatili bocicu (ni dudu), ali izdajalica mi je dobro dosla. Imala sam veliku produkciju mlijeka pa i problem sa jakim letdownom pa mi je izdajalica pomogla da bude lakse meni i bebi. Izdojeno mlijeko sam bacala.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Moj veliki je s dva i pol mjeseca dobio sizu na cicu,poslije sam skužila u čem je problem,ali i kad je to riješeno nikad više nije prihvatio cicu,izdvajala sam punih godinu dana i pio je to mlijeko
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.02.2019. at 20:57

  4. #4
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Vidjela sam kod svog ginekologa te letke. Mogu reć da mi se čak čine ok. Do jedno 30ak stranica (manjeg formata) pišu savjeti za dojenje, položaji, izdajanje ručno, što kod uvučenih bradavica, što kod oštećenih, soor... Tek zadnjig 5 str su njihovi proizvodi. Baš ću idući put uzeti taj letak da mogu detaljnije pogledat.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Ja bih da podijelim svoje iskustvo vezano za elektricne izdajalice. Prvo sam koristila (kršitelj koda) gdje je izdajanje 150 ml trajalo 30-60 min, poslije Medela gdje bih 150 ml izdojila za 10-20 min. zavisno da li su dojke pune. Prezadovoljna sam Medela elektricnom izdajalicom i dajem joj veliku predbost u odnosu na (kršitelj koda).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •