Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: IVF 'pride' i svjesnost o vaznosti zenine dobi

  1. #1
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno IVF 'pride' i svjesnost o vaznosti zenine dobi

    Nisam znala gdje bih stavila, pa sam otvorila novi. Za mene ovaj tekst nosi 2 poruke - vaznost da IVF bude vidljiv pa mi je drago da je ovoliki celebrity na taj nacin makla neki sram s pitanja neplodnosti, plus osvjestavanje vaznosti zenine dobi.

    https://bbc.in/2Dw8lI4
    Posljednje uređivanje od ina33 : 09.11.2018. at 19:08

  2. #2
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sjajno!

  3. #3
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Odlično

  4. #4
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Da, i ja pozdravljam ovakav istup gdje. Obame. No skruseno priznajem da sam zatecena postojanjem "tabua" vezano za IVF. To mi je oduvijek nesto gdje je primarno prisutna agonija - sto psihicka, sto fizicka - no, osjecaj "srama" nisam nikad s tim povezala. I zao mi je da, uz sve sto ljudi prolaze, jos moraju biti na neki nacin "obiljezeni" u drustvu kojem pripadaju jer su zaceli putem IVF.

    I zao mi je sto sam i u ovom kontekstu uspjela procitati Trumpove gluposti...

  5. #5
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam znala gdje bih stavila, pa sam otvorila novi. Za mene ovaj tekst nosi 2 poruke - vaznost da IVF bude vidljiv pa mi je drago da je ovoliki celebrity na taj nacin makla neki sram s pitanja neplodnosti, plus osvjestavanje vaznosti zenine dobi.

    https://bbc.in/2Dw8lI4
    A celebrity zaista jest - ulaznice za predstavljanje njezine knjige u Londonu na crnom su tržištu dosegle cijenu od 7 tisuća funta.

  6. #6
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Super, nadam se da ce ovo potaknuti jos celeba na “priznanja”, i vani i kod nas

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •