Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Mala pomoc

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno Mala pomoc

    Pozz. Ovako radi se o jednoj obitelji iz Koprivnice kojoj pomazem. Imaju 4-vero djece od 1 god 4god,16god dinove i kci od 14 godina. Pa ako netko moze pomoci u obuci i odjeci gospoda bi vam bila zahvalna. Maleni nosi br 86,cipelice br 22 ,deckic 4 god 122 odjeca,obuca 30,31, curica br,m,a decko 16 god br xl (bori se s asmom i prekomjernom tezinom) br cipela 42. Ja od svoje djece sam dala sta sam imala za deckica od 4 god,sad bi voljela pomoc i za druge.... puno hvala svima u njihovo ime

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj barbara25 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz. Ovako radi se o jednoj obitelji iz Koprivnice kojoj pomazem. Imaju 4-vero djece od 1 god 4god,16god dinove i kci od 14 godina. Pa ako netko moze pomoci u obuci i odjeci gospoda bi vam bila zahvalna. Maleni nosi br 86,cipelice br 22 ,deckic 4 god 122 odjeca,obuca 30,31, curica br,m,a decko 16 god br xl (bori se s asmom i prekomjernom tezinom) br cipela 42. Ja od svoje djece sam dala sta sam imala za deckica od 4 god,sad bi voljela pomoc i za druge.... puno hvala svima u njihovo ime
    Daj podatke u inbox! Mogu samo za dečka jer i ja imam dečke, ali to je veliki dečko - naći ćemo nešto.

    Lp!

  3. #3
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Imas PP u inbox

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •