Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Trudnoća smjestena u predjelu roga maternice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    1

    Početno Trudnoća smjestena u predjelu roga maternice

    Pozdrav, da li je tko imao sličan slučaj? Beta raste, prije 4 dana je bila 2263 danas 2751, neznam jel to ok? Dosad se fino duplala Tanak mi endometrij, gv vrecica se vidi al kao premala je, dr mi je rekao da nije vamaterična pošto je u maternici, da li se moze odrzat trudnoća posto je na atipičnom mjestu? Imam k tome smeckasti iscjedak al samo na ulošku....

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj martaa11 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, da li je tko imao sličan slučaj? Beta raste, prije 4 dana je bila 2263 danas 2751, neznam jel to ok? Dosad se fino duplala Tanak mi endometrij, gv vrecica se vidi al kao premala je, dr mi je rekao da nije vamaterična pošto je u maternici, da li se moze odrzat trudnoća posto je na atipičnom mjestu? Imam k tome smeckasti iscjedak al samo na ulošku....
    Evo malo optimizma: To jako ovisi o konfiguraciji maternice i mjestu gdje se plod i posteljica smjesti, ali nije nemoguće. Kolegica je rodila dvoje djece sa sličnom dijagnozom, uz strogo mirovanje nakon prvog tromjesečja, ali je uspjela. Držim fige da ti sve bude dobro.

  3. #3
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Marta, na žalost beta ne raste kako treba. Iskreno, uz malu gv i tanak endometrij, ne zvuči mi optimistično.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •