Pokazuje rezultate 1 do 50 od 238

Tema: Engleski - stagniranje u školi nakon super starta u vrtiću

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    cure, vecina toga sto mi u zivotu radimo i kako zivimo je izvan okvira toga da je to nuzno potrebno. a sto je uopce nuzno potrebno (sjecate li se onih diskusija) ovisi o nasoj perspektivi i tom egdje mi zivimo.
    tako da ce svaki roditelj sam ocjeniti sto on smatra potrebnim i kako ce sastaviti taj konstrukt.
    dakle ako cu biti haiku reci cu: roditelj odlucuje sto je nuzno potrebno.

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,542

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    cure, vecina toga sto mi u zivotu radimo i kako zivimo je izvan okvira toga da je to nuzno potrebno. a sto je uopce nuzno potrebno (sjecate li se onih diskusija) ovisi o nasoj perspektivi i tom egdje mi zivimo.
    tako da ce svaki roditelj sam ocjeniti sto on smatra potrebnim i kako ce sastaviti taj konstrukt.
    dakle ako cu biti haiku reci cu: roditelj odlucuje sto je nuzno potrebno.
    pa Mojca nas je pitala za mišljenje i to smo rekle. Nitko nikom ništa ne nameće (barem ja to tako ne shvaćam) nego govori iz pozicije sebe kao roditelja i što bi napravili da se radi o našem djetetu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.11.2018. at 14:51

  3. #3
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    mojca, vidis kako covjek lako sklize u poziciju opravdavanja.
    just do it!
    Svjesno sam skliznula u objašnjavanje, bez osjećaja da se pravdam.



    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    pa Mojca nas je pitala za mišljenje i to smo rekle. Nitko nikom ništa ne nameće (barem ja to tako ne shvaćam) nego govori iz pozicije sebe kao roditelja i što bi napravili da se radi o našem djetetu.
    Pa da, sve je to ok. I poštujem. I zahvalila sam jutros na tome.
    I uvijek ću na ovaj forum doći po savjet... ali kad kreće seciranje, skoči mi živac, ma o kome god da se radi.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 27.11.2018. at 14:56

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    cure, vecina toga sto mi u zivotu radimo i kako zivimo je izvan okvira toga da je to nuzno potrebno. a sto je uopce nuzno potrebno (sjecate li se onih diskusija) ovisi o nasoj perspektivi i tom egdje mi zivimo.
    tako da ce svaki roditelj sam ocjeniti sto on smatra potrebnim i kako ce sastaviti taj konstrukt.
    dakle ako cu biti haiku reci cu: roditelj odlucuje sto je nuzno potrebno.
    Touche. Ako roditelj, npr. živi na selu ili na moru, nužno potrebno i pljeska vrijedno, bit će nešto drugo od života u gradu. I taj roditelj će isticati kako mali / mala baš super radi ovo ili ono, a pitanje je jesu li to iskonska stremljenja nekog od 4 god -8 god - moš' mislit iskonskih stremljenja u toj dobi. Itd. itd. Nema univerzalne perspektive, objektivno potrebnog, dok nisu pretjerivanja na koje se osvrnuo Neopeglani u smislu malko nestrukturiranog vremena, san, jelo i hrana.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.11.2018. at 15:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •