Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Nabavka materijala i šivanje zavjesa

  1. #1
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno Nabavka materijala i šivanje zavjesa

    Imate kakvu preporuku? Dosta mi je hitno pa mi je u interesu da prodavatelj ima izbor materijala, ali i zaliha..pa da ne čekam dugo dok dođe pa dok sašiju. Kod npr. Lesnine sam bila, ali odabran materijal(kolicina) bi se čekao do 3 tjedna...pa sivanje..

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ikea? Iako sada pred Božić ti bude svuda gužva.

  3. #3
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Emporio na Tresnjevci?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #4
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ma da..nisam znala da u Ikei šivaju...sve me strah koliko se čeka. Pogledat ću i Ikeu i Emporio...ma tko nudi dobru zalihu i kratak rok šivanja..odmah naručujem .

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da..nisam znala da u Ikei šivaju...sve me strah koliko se čeka. Pogledat ću i Ikeu i Emporio...ma tko nudi dobru zalihu i kratak rok šivanja..odmah naručujem .
    https://www.ikea.com/ms/hr_HR/custom...es/sewing.html

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Mi smo zadnje šivali u onom dućanu u cosku u King krossu pored ysk čak je bila neka akcija za šivanje gratis
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.11.2018. at 21:25

  7. #7
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Jelena to je sigurno Tepih centar..baš sam pogledala na internet stranicamai pise: Posebna usluga brzog sivanja u roku 48 sati.
    Baš ono što mi treba. Nadam se da dobro šivaju?! Morat ću i doniih navratiti..iskreno nisam znala da drže zavjese..
    Posljednje uređivanje od oka : 26.11.2018. at 22:09

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Je ali ove zavjese smo čekali cca dva tjedna samo materijal,ali taman toliko imaš vremena,pitaj možda ćeš izabrati neki materijal koji je na lageru ili brže dolazi,jedan materijal samo druge nijanse su imali na lageru ali muž je htio na ovaj
    Davno pred par godina smo šivali nekaj u nami

  9. #9
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Na kraju sam bila samo u tepih centru. Imaju velik izbor, da čekat ću 2 tjedna na isporuku materijala, dođu ti doma uzmu mjere uzorke, a na meni je samo da izaberem i platim. Uglavnom pretazovoljna sam zasad...a na kraju priče ukoliko želiš sašiju za 3 dana...jedino to košta 4x skuplje šivanje po metru. Ukoliko dođe do toga..ubrzat ću samo hitno potrebne metre..ali kako stvari stoje..trebalo bi redovnim putem sve dobro ispasti. Jelena da se nisi ti javila..nikad mi ne bi palo na pamet u Tepih centru tražiti zavjese. Hvala ti.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    a nisi sama mogla izmjeriti kakvu zavjesu hoćeš visinu možeš pogoditi, a širinu cigaš 2-3 puta, mi smo uzeli sistem kupčeka

    i imate li u VŽ taj dučan?

    Inače sjetila sam se i Velane ako nekome treba

  11. #11
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Zašto da mjerim sama kad me ne košta ništa..na kraju oduzmu od cijene... a cijelu kuću (adaptacija bila) da se mučim..koji cm kuda..kariše i sl...ovako oni odradili sve..odlično! Samo im fali usluga montaže da bi bili TOP (ima u Vž..ima)

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    cijela kuća? nadam se da je bila ipak neka akcija, mi smo u krajem sjećnja uzimali samo jednu zavjesu.

  13. #13
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    je, do petka je 25%

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ajde nek si i nekaj ušparala

  15. #15
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Meni je fascinantno koliko su cijene zavjesa kod nas napuhane. Već godinama zavjese kupujem u Bosni, otkad sam identične zavjese koje sam gledala u tadašnjoj Kiki za 799 kn po metru, tamo kupila po 80 kn metar. Isti proizvođač, turski. Besplatno su mi ih i sašili u roku od sat vremena. Marže na zavjese kod nas su doslovno 500%, ne znam iz kojeg razloga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •