Pozdrav!
Evo prvi put sam na ovom forumu u nadi da će mi netko pomoći! Imam bebu od 5 dana i u bolnici je prva dva dana dojenje super išlo, lijepo je sikila pa spavala po dva sata pelenu punila bez problema i obilno, i onda mi je krenulo nadolaziti jako mlijeko i sve je otišlo u totalno lošem smijehu! Odjednom ona vise nije znala uhvatiti kako treba već je hvatala samo bradavicu to me rasturalo od bolova ali mislila sam da možda tako treba i bila mi je po sat i pol dva na dojci ali ja uopće nebi imala osjećaj da ju je ispraznila i tako smo se vrtile u krug ona stalno na sisi ali ne jede, i mučila sam se da ju pravilno prihvati ustima da me ne boli i onda se znalo dogoditi da recimo u noći super sisa i pojede dosta i onda sljedeći dan opet nikako ne zna prihvatiti kako treba! I sad kad smo došli doma ona je meni Non stop na dojci Non stop place i čini mi se da je gladna jer meni su sise vječito puno mlijeka kao da hoce eksplodirati i bole me na dodir! I najgore mi je sto mi u isto vrijeme nadolazi u obe mlijeko, kad se uspijemo izmučiti da pravilno prihvati jednu bradavicu i posise čak bi rekla dosta ova druga me rastura i nikad nije posisala sve kako treba na onom dijelu od pazuha prema bradavici mi uvijek ostane jako tvrdo i bolno i ka to pokušam barem malo izdojiti da me ne boli ali ne ide nikako ne mogu razbiti te kvrge sa tih strana! I imam osjećaj da su mi vječito prepune i kad ona posisa bude 10min lakše i onda opet bukne! A ona je jučer kakala 3,4 puta ali to nije puna pelena već jako jako malo bude u peleni. Strah me da je gladna. Ne želim joj davati bočice stvarno se trudom ali već sam sva isfrustrirana, hranim ju stalno, boli me za poluditi imam osjećaj da ću izluditi!