Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: EXIT festival

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno EXIT festival

    Nemam pojma zašto sam stavila u ovaj pdf, mijenjate ako treba.

    Jel bio tko?

    Još danas je prilika kupiti paket za sva 4 dana po 445kn. Nude i paket smještaja po super cijeni, ali u hostelu. Ispada noćenje za 2kr sobu cca 210kn.

    Nisam nikad bila. Uzela bih zbog Grete Van Fleet, mužu pod bor.

    Muči me taj smještaj. Baš jadno izgleda, ne znam ni ima li frižider, piše samo čajna kuhinja. Nema slike kupaonice, tko zna kak to izgleda. Na airbnb ima samo jedan stan u relativnoj blizini, po cijeni ispod 300kn, sve ostalo je 500 naviše.

    Stavit ću i link na taj hostel.

    Kako uopće izgleda taj festival? Kak se ekipa hrani? Jel gaze jedni po drugima od gužve?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Pazi na privatni smještaj, dosta se ljudi žale da u Srbiji bukiraju i da ih onda host kontaktira i traži višu cijenu, kao da se zahebao. Pogotovo kod ovakvih događanja. Ima u grupi na FB-u dosta takvih komentara, a i na forum. hr.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    MM i ja smo ljetos bili smješteni ovdje (nismobili na exitu):

    https://www.booking.com/hotel/rs/pre...al&type=total&


    2 noći za nas dvoje je bilo 45 eura
    smještaj odličan, čuvani parking i cca 3 km udaljenosti od Petrovaradinske tvrđave
    k tome i taxi vrlo jeftin

  4. #4
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Pogledala sam sad, u terminu exita je više nego duplo skuplje

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledala sam sad, u terminu exita je više nego duplo skuplje

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Točno trostruko skuplje. Što me i ne čudi, tako je svugdje, i na našim festivalima, na Jadranu

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Trostruko skuplje je još i dobro. Bude po desetostruko skuplje, i neverovatne rupčage se skupo izdaju. Na veliko poštenje domaćina ne bih računala, čast izuzecima, bude svašta na bukingu i posle.
    Zmajevo gnezdo ima stvarno odličnu lokaciju i infrastrukturu u odnosu na Exit, vrlo je blizu mada ne znam koliko put bude zakrčen. Ambulanta je pored i niz prodavnica takođe, jako je blizu i Kamenički park kojim vredi prošetati, ali ako te interesuje i obilazak centra Novog Sada računaj da u njega moraš definitivno ići nekakvim prevozom. O samom hostelu ne znam puno, sa slika izgleda vrlo pristojno, objekat je definitivno nov. (slučajno sam odrasla u tom kraju...)

    Ali ja ne vidim da si stavila link za hostel. Ako staviš mogu pitati za mišljenje neke ljude odavde koji su u tom poslu...

    Što se samog festivala tiče, nisam bila nijednom. Odrasla sam na tihoj prostranoj tvrđavi i volim takvu da je pamtim. Koliko znam slično misle i lokalci na Jadranu o svojim festivalima.
    Ali daću ti praktičan savet: tvrđava je mahom jako dobro obeležena i obezbeđena, ali ima i par mesta gde je opasna i može sa ozbiljno pasti i povrediti. Svake godine bude nastradalih, nažalost. Zaista treba paziti na ponekim mestima. Gužve su do sada bile velike, koliko znam, mada se kod nas sve i svašta menja iz godien u godinu i nemam pojma kako će ove godine izgledati.
    Posljednje uređivanje od pulinka : 30.11.2018. at 15:14

  7. #7
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jao, fakat nisam! Hvala ti!

    http://www.exittrip.org/rs/accommodation/exit
    Ovaj Hostel Dom B

    Gledam dalje airbnb, ima čak i po 200kn stanova koji na slikama izgledaju odlično za te novce. Moderno uređen, opremljen... tražim caku :/

    Evo recimo par... (upisala sam 4 noćenja, 2 osobe, cijeli stan, besplatan parking)

    https://hr.airbnb.com/rooms/23373363?s=51
    https://hr.airbnb.com/rooms/26163589?s=51
    https://hr.airbnb.com/rooms/28377969?s=51

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Hostel Dom B je ono što mu i ime kaže...studentski dom koji se po potrebi pretvara u hostel... ja bih zaobišla...

    Stanovi su mislim sasvim ok opcija, hvaljeni i među ovdašnjim ljudima iz branše a i među gostima.
    Ljudi su nasledili ili kupili nekretnine i unovčili ih jer su im višak, a exit se isplati dovoljno da drže uređen prazan stan samo za taj hepening plus ako uleti još nešto tokom godine. Mahom to jeste ono što se vidi sa slika, mada nemam nijedan konkretan koji bih preporučila. Nema nikakve posebne cake, osim ako je vlasnik neki mutan lik, ali uglavnom su korektni jer samo jedna loša recenzija za njih može da napravi ogromnu štetu.
    Posljednje uređivanje od pulinka : 30.11.2018. at 16:10

  9. #9
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    pulinka, nisam ti ni zahvalila na komentarima! Puno pomažu

    Pa evo jedno pitanje. Rezervirala sam kućicu, adresa je Sremska Kamenica. Više je to bila impulzivna rezervacija nego promišljena, ali imam 48h da se charge free predomislim i otkažem.

    https://hr.airbnb.com/rooms/30330086?s=51

    Pa ako sam dobro shvatila, to je 10km od Petrovaradina. Dakle no way za hodanje. Jel tako? Čujem da je taxi vrlo povoljan. Pa tražim po webu, službeni taxiji, ako sam dobro izračunala, bi me za tu dionicu koštali cca 70kn. Jel ima smisla ta računica? Ja inače nikad ne koristim taxi pa mi je ovo u startu skupo.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  10. #10
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi u Srbiji dosta koristimi taxi i da, povoljna je cijena; ali nemam pojma kako je u vrijeme festivala.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Jelka, nema na čemu !
    Prvo, taxi, ne znam cene kod vas, za moj pojam naši su očajno skupi, svi, bez opravdanja, za vreme Exita bude još i gore. Ali obavezno se drži službenog taxija, jer ovi neregistrovani su bezobzirni sa cenama i možeš se naći u jako neprijatnoj situaciji. Ne znam koga bih preporučila, svi su oni manje više korektni sa uslugom, osim sitnice da su im cene svima jednako neosnovane i promenljive.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Mi u Srbiji dosta koristimi taxi i da, povoljna je cijena; ali nemam pojma kako je u vrijeme festivala.
    Eto kako je sve relativno .
    Jelka, tih 70kn si dobro izračunala, to je ta cena, ali danju i kad nije Exit. Koliko se sećam noćna vožnja je duplirana dnevna cena.
    Posljednje uređivanje od pulinka : 05.12.2018. at 09:33

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Za lokaciju, eto pišem i brišem jer se dvoumim.
    Sa jedne strane, to je odlična lokacija za istraživanje Fruške Gore, staro vikend naselje iza Popovice i verujem da ima sve sadržaje koje nudi plus odlične staze za šetnju. Sa druge strane, nije to ništa novo u odnosu na okolinu Zagreba .
    Za peške do grada ni u kom slučaju, trebaće ti pola dana . Vezana si za taxi ili autobus, kome su polasci na svakih 1-1,5 sat (zvanično je adresa možda Sr. Kamenica ali geografski tuda prolazi samo linija Popovica -Novi Sad).
    Najbliža prodavnica bi isto mogla biti dalje od očekivanja, iako se tamo godinama gradi i urbanizuje, trebalo bi proveriti sa domaćinom.
    Sve u svemu, mesto je jako lepo, i zapravo nije daleko od Petrovaradina, jedini problem je što se može desiti da ti treba taxi da nabaviš najosnovnije namirnice .

  14. #14
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    https://luftika.rs/ne-dajte-se-preva...-u-novom-sadu/

    Evo, na ovaj tekst sam naišla i iz njega izračunala cijenu. A osim toga, izričito navode da za vrijeme Exita ne poskupljuju, ovi službeni, ne divlji.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  15. #15
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Zaboravila sam napisati da ćemo biti sa svojim autom

    Samo što računam da kod tvrđave neću naći parking, barem ne onaj koji se ne plaća, a ako i nađem, onda ne mogu baš piti :D

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam napisati da ćemo biti sa svojim autom
    U tom slučaju lokacija ti je odlična !

    Da, za Exit nema koristi od svog auta, a ako ćeš samo tada ići taxijem, onda sve u svemu taxi i neće biti preskup .
    Dobar provod vam želim u svakom slučaju !

  17. #17
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jeeej hvala!

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    pulinka, nisam ti ni zahvalila na komentarima! Puno pomažu

    Pa evo jedno pitanje. Rezervirala sam kućicu, adresa je Sremska Kamenica. Više je to bila impulzivna rezervacija nego promišljena, ali imam 48h da se charge free predomislim i otkažem.

    https://hr.airbnb.com/rooms/30330086?s=51

    Pa ako sam dobro shvatila, to je 10km od Petrovaradina. Dakle no way za hodanje. Jel tako? Čujem da je taxi vrlo povoljan. Pa tražim po webu, službeni taxiji, ako sam dobro izračunala, bi me za tu dionicu koštali cca 70kn. Jel ima smisla ta računica? Ja inače nikad ne koristim taxi pa mi je ovo u startu skupo.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Mi smo od Sremske Kamenice do Zmaj Jovine (centar N.S.) placali 500 dinara ( cca 35 kn), tak da nisi dobro izracunala

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo od Sremske Kamenice do Zmaj Jovine (centar N.S.) placali 500 dinara ( cca 35 kn), tak da nisi dobro izracunala
    Ona je vjerojatno računala nočnu tarifu.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    I mi smo se vozili po noci
    Krenuli u 21, vracali se u u 3
    Ista cijena je bila

  21. #21
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja sam spremna na najskuplju verziju, ako bude manje, nitko sretniji!

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo od Sremske Kamenice do Zmaj Jovine (centar N.S.) placali 500 dinara ( cca 35 kn), tak da nisi dobro izracunala
    Da, ali centar Kamenice i Zmajevo gnezdo je i dalje gradska tarifa, dok je ova kućica sa Jelkinog linka ipak dublje u unutrašnjosti Fruške gore i nekih par km ulazi u vangradsku tarifu.
    Tačnije, od raskrsnice Staroiriškog puta i Fruškogorskog puta, neka 3,5km je vangradska tarifa i ako je verovati taxi kalkulatorima, ta 3,5km su oko 450din., a ostatak od 7,3km po noćnoj gradskoj tarifi je oko 560 din., što ipak dođe cca 1000 din.
    Osim toga, centar Kamenice je bliži Zmaj Jovinoj nego što možda izgleda, manje od 6km, dok Jelka ima skoro punih 10km od kućice do Petrovaradina.

    Opet, ja sam samo pogledala prvi link sa Googla, nisam već jaaako davno išla noću taksijem na te relacije, niti sam čula neka svežija tuđa iskustva.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •