Stranica 13 od 14 PrviPrvi ... 311121314 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 658

Tema: Treba li djecu tjerati da jedu ono što im se ne sviđa?

  1. #601
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    little black book
    Za klince imam malu žutu bilježnicu

  2. #602
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gle nemam,ali se sjećam davno kad je tražila pedijatriju da je spomenula Kruge
    Nego mojca jesi li išla kod ravnatelja?
    Cek pamtis pedijatra od ne znam kad, al se ne sjecas da ti je vec danas odgovorila da covjek ima otvoreni sat na koji ĆE ici.

  3. #603
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Cek pamtis pedijatra od ne znam kad, al se ne sjecas da ti je vec danas odgovorila da covjek ima otvoreni sat na koji ĆE ici.
    Hoce to ponekad tako.
    Redovito nisam pamtila sto smo radili u skoli, ali neki detalj npr. kakve je carape imao neki decko kojeg sam upoznala pamtila bih obavezno.
    Posljednje uređivanje od sirius : 03.12.2018. at 23:03

  4. #604
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Hoce to ponekad tako.
    Redovito nisam pamtila sto smo radili u skoli, ali neki detalj npr. kakve je carape imao neki decko kojeg sam upoznala pamtila bih obavezno.
    Hoce to, hoce, a ima i ljudi koji moraju znati sve o drugima

  5. #605
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ja navodno pamtim hrpu beskorisnih podataka. Ljudi se cude kako se sjecam.
    Al kako su beskorisni ne ponosim se tom osobinom.

  6. #606
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ne ponosim se jer mi je glava puna suma. A ko zna vidim li signal uopce od njega.

  7. #607
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    E silkica, odmah provjeri tablice i trk na šopanje!
    O šopam i ja i titram po nečijim mjerilima(čitaj sveki)!Pravim sve što vole(gotovo uvijek)...Ali se ne brinem zbog gladi u školi...Ni sad nisam zabrinuta,iako je izgubila,valjda sam uvjerena da će biti boljih perioda(iskustvo).Pa eto,nek se najede kući,šta sad?Valjda neće umrijeti od gladi...
    E sad,moja nije nervozna.Dođe gladna i jede,istini za volju,svejedno ne pojede puno.Takva je.Najsretnija bi bila da ne mora jesti uopšte.I ona i ova mlađa...Pustila sam to kraju...
    Uglavnom,htjela sam Mojci dati do znanja da nas ima još...samo drugačiji pristup...

  8. #608

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Marta, hvala..zato sam pitala za zajednicki dorucak.
    Nije bitno sto im govorimo koliko sto i kako radimo. Sto je zapravo super jer uz njih ucimo i rastemo..

  9. #609
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,475

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne smeta mi sto netko drugi titra
    Ali mi smeta kad ocekuju da i ostali titraju njihovoj djeci
    Jer ja ne titram ni svojoj
    I pitam se nacelno, koliko se titranjem pomaze djetetu?!
    Ne bas, rekla bih
    Imam u svojoj okolini odrasle ljude kojima se stalno nastojalo ugadati, kad su odrasli nasli su se u cudu sto svijet ne udovoljava svakoj njihovoj zelji, sto posljedicno dovodi do frustracija.
    E sad, sto je titranje, isto bi se dalo polemizirati
    Nekako mislim da je mjera u svemu nuzna, da bi djeca izrasla u stabilne, empaticne, samopouzdane i zadovoljne odrasle.
    Mislim da je ponekad tesko razluciti gdje je granica...
    X ko kuća

  10. #610
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Cek pamtis pedijatra od ne znam kad, al se ne sjecas da ti je vec danas odgovorila da covjek ima otvoreni sat na koji ĆE ici.
    Ali nije rekla da je išla,to sam pitala jel bila?

  11. #611
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nisam bila.
    A i kad budem išla neću vam reći da sam bila

  12. #612
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    nit ne moraš, ali nas zanima jeli rješivo

  13. #613

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Javi ipak kad za mjesec dana malena bude imala 21 kg

  14. #614
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Javi ipak kad za mjesec dana malena bude imala 21 kg
    Ma naravno....

    Treba pitati na roditeljskom da li i drugi klinci imaju problema s kilažom. Očekivani odgovor drugih roditelja je da velik broj njih ima teškoća u privikavanju, a to se manifestira gubitkom težine.

  15. #615
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ljudi, dijete ima 20 kila. (ili 19).
    nema 12!

  16. #616

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Titraš previše.

    Također mislim da je hrana tebi borba, i na dijete prenosiš, a dijete ispoljava na drugi način.

    Ja sam već predložila da razmislite je li boravak za vas. Trošite previše energije na sve skupa, i svaki dan će nastajati novi problemi...

    I još jedan prijedlog - možda bi bilo zgodno i da razmislite o imanju još kojeg djeteta... djevojčica bi bila zasigurno sretna, a vi biste malo prebacili fokus...

  17. #617

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    A sutra kad se vrati iz skole, malenoj reci da si bila kod ravnatelja i da je rekao da se ne može sad donositi hrana, ali da je porazgovarao s kuharicama i da od ponedjeljka kuhaju bez manje začina. I da je ravnatelj poručio da djeca moraju jesti.

    Dakle, sjedni ju, i oštro s njom.
    Više nema šale.
    Svugdje jede, samo ne u školi. Čista psiha i muljanje, privlačenje pažnje, slanje poruke da se ne osjeća dobro.

  18. #618

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    I još jedan prijedlog - možda bi bilo zgodno i da razmislite o imanju još kojeg djeteta... djevojčica bi bila zasigurno sretna, a vi biste malo prebacili fokus...
    Miješam se gdje mi nije mjesto, ali ovo mi je totalno neprimjeren savjet. Pa ne imaju se djeca zato da bi roditelji prebacili fokus ili iz terapijskih razloga za odnose u obitelji. Da ne kažem da svatko ima svoje razloge zašto ima toliko djece koliko ima i ne treba mu nitko sa strane davati preporuke da ih rodi još (ili da ih više ne rađa).
    Znala sam i ja čuti takvih savjeta dok mi je sin bio mlađi, sve u najboljoj namjeri, ali mi nisu nimalo dobro sjeli. Samo još jedan od silnih stereotipa o razmaženim jedincima (očekujem da rasprava sad krene i u tom smjeru, jer samo se toga još nismo ovdje dotakli).

  19. #619

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Ok, slažem se. Nespretno je rečeno.

  20. #620
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Baš gledam...mora da je pravo čudo da je cura uz mene i mm-a ispala:
    normalna, draga, empatična, društvena, odgovorna, dobar drug...

    em jedinica, em je nismo kažnjavali, em je nismo tjerali da jede ako neće, niti dozvoljavali da je bilo tko drugi na to natjerava (bake&co) (hvala nebesima da vrtić i škola također nisu u svojoj agendi imali takve stavke, a da jesu, pa našli bi drugi vrtić i drugu školu) a nije nam ni padalo na pamet da joj stalno objašnjavamo kako je svijet “neprijateljsko mjesto” u kojem se nista neće vrtjeti oko nje (moje traume iz djetinstva)
    vjerujući da je svijet i onakav kakvim će ga svatko od nas ponaosob sukreirati. a jos jednom hvala i juulu na uvidima o osobnim granicama i kompetencijama djece.
    stvarno, pravo čudo!
    Posljednje uređivanje od seni : 04.12.2018. at 22:41

  21. #621
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Oprostite mi na direktnosti, ali da li vi svoje odnose s djecom doživljavate kao neke igre moći, igre prijestolja u kojima će netko nekome nešto pokazati?
    Posljednje uređivanje od seni : 04.12.2018. at 22:48

  22. #622
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Titraš previše.

    Također mislim da je hrana tebi borba, i na dijete prenosiš, a dijete ispoljava na drugi način.

    Ja sam već predložila da razmislite je li boravak za vas. Trošite previše energije na sve skupa, i svaki dan će nastajati novi problemi...

    I još jedan prijedlog - možda bi bilo zgodno i da razmislite o imanju još kojeg djeteta... djevojčica bi bila zasigurno sretna, a vi biste malo prebacili fokus...
    Draga Vrijeska, ako si mog muža i mene već tako dobro izanalizirala cudi me da ti je promakao podatak da smo prošli x mpo postupaka u pokušaju da usrecimo dijete i prebacimo fokus.
    Ali eto, nismo uspjeli pa smo fokusirani na nesretno dijete. Kakva šteta.

  23. #623
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    A sutra kad se vrati iz skole, malenoj reci da si bila kod ravnatelja i da je rekao da se ne može sad donositi hrana, ali da je porazgovarao s kuharicama i da od ponedjeljka kuhaju bez manje začina. I da je ravnatelj poručio da djeca moraju jesti.

    Dakle, sjedni ju, i oštro s njom.
    Više nema šale.
    Svugdje jede, samo ne u školi. Čista psiha i muljanje, privlačenje pažnje, slanje poruke da se ne osjeća dobro.
    Ja svoje dijete nikada ne lažem.
    Nikada.

  24. #624
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Miješam se gdje mi nije mjesto, ali ovo mi je totalno neprimjeren savjet. Pa ne imaju se djeca zato da bi roditelji prebacili fokus ili iz terapijskih razloga za odnose u obitelji. Da ne kažem da svatko ima svoje razloge zašto ima toliko djece koliko ima i ne treba mu nitko sa strane davati preporuke da ih rodi još (ili da ih više ne rađa).
    Znala sam i ja čuti takvih savjeta dok mi je sin bio mlađi, sve u najboljoj namjeri, ali mi nisu nimalo dobro sjeli. Samo još jedan od silnih stereotipa o razmaženim jedincima (očekujem da rasprava sad krene i u tom smjeru, jer samo se toga još nismo ovdje dotakli).
    x

    Ne znamo kakve razloge imaju drugi ljudi za imanje ili neimanje djece, a i ne trebamo to znati niti nas se tiče.

  25. #625
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite mi na direktnosti, ali da li vi svoje odnose s djecom doživljavate kao neke igre moći, igre prijestolja u kojima će netko nekome nešto pokazati?
    Mislim da (prosječni?) ljudi ovako povremno doživljavaju sve odnose. A povremeno svijet i odnose doživljavaju kao "sukreiranje boljeg mjesta za život". Sve je to život .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 05.12.2018. at 11:28

  26. #626
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite mi na direktnosti, ali da li vi svoje odnose s djecom doživljavate kao neke igre moći, igre prijestolja u kojima će netko nekome nešto pokazati?
    Eh, batina ima dva kraja.... Ne doživljavam tako svoj odnos s djecom, ali sam višekratno bila u situaciji da djeca doživljavaju tako svoj odnos s roditeljima. To je po juulu pitanje granica.

    Moji su 1000 puta čuli rečenicu da je njihova sloboda ograničena slobodom drugih ljudi. Kraj balade.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 05.12.2018. at 12:08

  27. #627

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Negdje je netko pisao o praćenju kilaže, gledanju tablica. Ne možeš to staviti po strani kad ti beba ima 7,6 kg punog trbuha i pedijatrica te šalje na provjere.

  28. #628
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,475

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da (prosječni?) ljudi ovako povremno doživljavaju sve odnose. A povremeno svijet i odnose doživljavaju kao "sukreiranje boljeg mjesta za život". Sve je to život .
    X

  29. #629
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da (prosječni?) ljudi ovako povremno doživljavaju sve odnose. A povremeno svijet i odnose doživljavaju kao "sukreiranje boljeg mjesta za život". Sve je to život .
    s tim se potpuno slazem ina.
    no cini mi se da kada pisemo nekome pokusavajuci dati neke savjete, odnosno pokazati stvari iz druge perspektive, onda valjda ne reagiramo iz povremenih stanja iznerviranosti, nervoze, ljutnje, kada ne mozemo i ne znamo bolje.... sto je stvatko od nas u roditeljstvu dozivio i dozivljava.
    svatko od nas zeli povremeno i djecu i partnere ispaliti na mjesec, poslati ih dovraga i zainatiti se. u to uopce ne sumnjam.

    nego reagiramo iz pozicije naseg opceg pristupa roditeljstvu, osobnim i djecjim granicama.
    Posljednje uređivanje od seni : 07.12.2018. at 11:55

  30. #630
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja bih se sa velikim zakašnjenjem ipak sekundicu vratila na temu.
    Mojca, imam dijete koje je izrazito izbirljivo u hrani, jelovnik mu se donedavno sastojao od otprilike 5 jela i posljedično je do negdje 9. godine života bio pothranjeno.
    Obroci u školi noćna mora, ne voli ništa, čak i one stvari koje "svi vole". Očajavala sam zbog toga na ovom i nizu drugih foruma , optuživana da mu previše titram bla bla, sve što se i ovdje moglo pročitati.
    Kako se je problem riješio, ustvari ti ne znam reći, pa ovo nije post-savjet, nego samo da znaš da postane bolje.
    Prekjučer je bio na sistematskom pregledu u 5.om razredu i dobio nalaz na kojem piše- BMI 20.0, što je već lagana preuhranjenost (mislim, nije mi trebala potvrda onoga što ionako vidim).
    Još uvijek ne mogu vjerovati kad gledam njegove stare slike.
    It gets better

  31. #631
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    dakle osjećam se ko da sam na godišnjici mature

  32. #632
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Hej tang

  33. #633
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    ljudi, dijete ima 20 kila. (ili 19).
    nema 12!
    X

    Kod nas je učiteljica u boravku djeci rekla da nije lijepo da se hrana baca, da pojedu koliko mogu, jer za taj ručak njihovi roditelji moraju zaraditi i to je upalilo.
    Nikad ih nije tjerala da sve pojedu, ali uvijek je bilo nešto što dijete može pojesti.

  34. #634
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih se sa velikim zakašnjenjem ipak sekundicu vratila na temu.
    Mojca, imam dijete koje je izrazito izbirljivo u hrani, jelovnik mu se donedavno sastojao od otprilike 5 jela i posljedično je do negdje 9. godine života bio pothranjeno.
    Obroci u školi noćna mora, ne voli ništa, čak i one stvari koje "svi vole". Očajavala sam zbog toga na ovom i nizu drugih foruma , optuživana da mu previše titram bla bla, sve što se i ovdje moglo pročitati.
    Kako se je problem riješio, ustvari ti ne znam reći, pa ovo nije post-savjet, nego samo da znaš da postane bolje.
    Prekjučer je bio na sistematskom pregledu u 5.om razredu i dobio nalaz na kojem piše- BMI 20.0, što je već lagana preuhranjenost (mislim, nije mi trebala potvrda onoga što ionako vidim).
    Još uvijek ne mogu vjerovati kad gledam njegove stare slike.
    It gets better

    Svimbalo, lijepo te vidjeti.
    Hvala... nekako se i ja tome nadam.
    Kad je bila mala nije htjela pogledati pire, sad ga obožava... i još puno takvih primjera... bude sve došlo na svoje.

  35. #635
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    dakle osjećam se ko da sam na godišnjici mature

    Hahha...
    Vidiš, ako otvorim još koji topic, tko zna tko će sve doći...

  36. #636
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    svimbi, pozdrav!
    pa gdje si ti?

  37. #637
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Fora je kako sam ja sad stara članica foruma
    Pozdrav svima, sve vas je lijepo vidjeti, ja još uvijek škicnem Filozofski, pa sam tako došla i ovdje.
    Malo me je život odnio u čudnim smjerovima, sad se pokušavam vratiti u normalu, a ovaj forum je normala

  38. #638
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    s tim se potpuno slazem ina.
    no cini mi se da kada pisemo nekome pokusavajuci dati neke savjete, odnosno pokazati stvari iz druge perspektive, onda valjda ne reagiramo iz povremenih stanja iznerviranosti, nervoze, ljutnje, kada ne mozemo i ne znamo bolje.... sto je stvatko od nas u roditeljstvu dozivio i dozivljava.
    svatko od nas zeli povremeno i djecu i partnere ispaliti na mjesec, poslati ih dovraga i zainatiti se. u to uopce ne sumnjam.

    nego reagiramo iz pozicije naseg opceg pristupa roditeljstvu, osobnim i djecjim granicama.
    Teško je povući tu crtu - kad reagiraš iz općenitog pristupa, kad iz neke konkretne situacije. Ako je bilo puno konkretnih situacija, očito je da je to nešto tvoj roditeljski pristup . Npr., ovisno o roditeljskom pristupu i nekoj konkretnoj situaciji koje ćemo se prisjetiti u vlastitom roditeljstvu (dijete "zezalo" oko nečega, kako se to razriješilo), dat ćemo ovaj ili onaj savjet. Neko će to percipirat kao Game of Thrones, a netko kao određivanje vlastitih granica.

  39. #639
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Svimbi, super da si se javila!

  40. #640
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Fora je kako sam ja sad stara članica foruma
    Pozdrav svima, sve vas je lijepo vidjeti, ja još uvijek škicnem Filozofski, pa sam tako došla i ovdje.
    Malo me je život odnio u čudnim smjerovima, sad se pokušavam vratiti u normalu, a ovaj forum je normala
    Ako je forum normala, kamo si ti zalutala? :hug:

  41. #641
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    svimbi

  42. #642
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Pozdrav Svimbi i potpisujem sve.
    I da postane bolje i dijete pocne jesti i normalu.

  43. #643
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Javljanje u živo iz restorana, samo za one koji tvrde da neće jesti nigdje osim doma.
    Pojela je riblju juhu, rizoto s kozicama i tikvicama, probala tartufe i oduševila se.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 08.12.2018. at 17:47

  44. #644

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja recimo obožava sushi no do cikle, pekmeza i svježe rajčice još nije dorasla . A ja pak volim sve ovo drugo osim ovog prvog

  45. #645
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Javljanje u živo iz restorana, samo za one koji tvrde da neće jesti nigdje osim doma.
    Pojela je riblju juhu, rizoto s kozicama i tikvicama, probala tartufe i oduševila se.
    pametna mala
    a za menza-prehranu potpuno ju razumijem

  46. #646
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pa jesam odmah na početku rekla da je gurmanica.

  47. #647
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Javljanje u živo iz restorana, samo za one koji tvrde da neće jesti nigdje osim doma.
    Pojela je riblju juhu, rizoto s kozicama i tikvicama, probala tartufe i oduševila se.
    Ništo od toga ti moj ne bi pojeo

  48. #648
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Dakle mojca, dijete definitivno ima dobar ukus!

  49. #649
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Nego mojca drzmo se teme,jesi li pitala kaj ravnatelja?

  50. #650
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Pa jesam odmah na početku rekla da je gurmanica.
    Pa nek ponese ulje od tartufa u školu, da si začini ručak, hehehe.... No, možda je to pretjerano, ali svakako može tražiti da joj daju sol i papar, bosiljak, peršin i nešto drugo od začina koje imaju. Kaže moj kolega s posla "sve što se može posoliti, može se i pojesti", hehehe...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •