Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 293

Tema: Zašto se tata preznoji dok djetetu navuče štrample?

  1. #201

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    A ja takve trenirke, te ravne bez onih suzenja, kupim na djecjem odjelu hm ili ca... To je prednost nas malij...

  2. #202
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da kažem da sam citajuci o pidzamama skoro fulala stanicu u vlaku. Kondukter je morao intervenirati i javiti strojovođi da ne krene i da otvori vrata


    mi smo svi pidžama tipovi, osim muža.
    mislim da smo već jednom raspravljali na tu temu, samo tko bi se sjetio kako se topic zvao.

  3. #203
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Betty blue, ja vec 20 godina u juznom selu i tek sad su mi neke stvari jasnije!
    Ja volim pidjame, flanelske karirane, za spavanje. Inace sam uglavnom u istoj robi, i na poslu i doma i naokolo. Posao mi je takav da je totalno svejedno kako sam obucena. Vec par dana idem raditi u jednoj laganoj pernatoj jakni koje ima rupicu na rukavu na koju sam ja zalijepila komad onog bijelog flastera, da ne izlazi perje.
    Traperice nosim svugdje, ukljucujuci i u polje. I to iste u kojima odem i na posao. Mislim, opere masina.
    Danas sam u trapericama isla gletat kucu, pa na posao, pa po doma, pa sad jos i na koncert Vojka V.
    Robu ne bacam dok ne postane neupotrebljiva. I novu nabavljam tek kad stara krepa. Uglavnom.

  4. #204

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    A ja sam na poslu neprepoznatljiva. Bas pazim da idem sredena. Bolujem od toga da profesor ne smije bit u trapericama i nenasminkan. Iako se ne volim sninkat niti ikad igdje drugdje nosim takav dir robe. Takva sam bila i u zg. Tu mi nema pomoci. I gledam kolege i trapericama i sram me priznaz, al nesto iskonski u meni, vice tako se ne moze predavat. Ni u crnim, ni u skupim...

  5. #205
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam na poslu neprepoznatljiva. Bas pazim da idem sredena. Bolujem od toga da profesor ne smije bit u trapericama i nenasminkan. Iako se ne volim sninkat niti ikad igdje drugdje nosim takav dir robe. Takva sam bila i u zg. Tu mi nema pomoci. I gledam kolege i trapericama i sram me priznaz, al nesto iskonski u meni, vice tako se ne moze predavat. Ni u crnim, ni u skupim...
    ja te razumijem
    dok sam radila u školi, doslovno jednak osjećaj
    sad malo manje pazim, obučem i usko i kratko

  6. #206
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam na poslu neprepoznatljiva. Bas pazim da idem sredena. Bolujem od toga da profesor ne smije bit u trapericama i nenasminkan. Iako se ne volim sninkat niti ikad igdje drugdje nosim takav dir robe. Takva sam bila i u zg. Tu mi nema pomoci. I gledam kolege i trapericama i sram me priznaz, al nesto iskonski u meni, vice tako se ne moze predavat. Ni u crnim, ni u skupim...
    ovo sam isto ovako i ja mislila
    prošlo me

  7. #207

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Nakon koliko godina nastave?

  8. #208
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon koliko godina nastave?
    dvadesetak

  9. #209
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,327

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja sam iz zg doselila u malo dalmatinsko mjesto i jos uvijek idem i bacit smece i u brzinski ducan i po djecu u skolu ako lije kisa u pidzami. I prvi put kad sam se presvukla u robu za van je bio kad sam se prosle godine zaposlila na zamjeni u istoj skoli pa mi bilo nekako glupo da me ucenici vide i pidzami. Spavam samo u gornjem dijelu pidzame. Otvaram vrTa svima u pidzami. I kad zovem nekog kuci, ne presvlacim se. Trenirke su mi za setnju, odlazak u park. U principu se presvlacim ako planiram negdje sjedit...kao da ne sjedim u pidzami vani. Mm ce se uvijek presvuc, cak i za smece iznijet. I znao me zamolit da se presvucem jer ce svratit njegov taj i taj. Vise me ne moli, odustao je.
    Dakle, nece ima nista bit sto imaju svaki tri majice za skolu i troje hlace?
    Naravno! Ja bih to isto rado organizirala u svom domu... Trudim se, ali teško mi ide.

    Evo, ovo je knjiga u kojoj autorica tvrdi da se spasila kad je srezala količinu odjeće (i knjiga) i općenito stvari na minimum - Elaine Saint James: Živjeti jednostavno https://www.aukcije.hr/prodaja/Knjig...TAVNO/3466615/

  10. #210
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Koja je razlika između pidžame i druge robe, tipa trenerke, onih ljetnih hlača šarenih itd...Pije 20-ak godina znalo se kako izgleda pidžama, danas nema razlike, tako da, što se mene tiče, netko može doći i raditi u pidžami, ja ne bi primjetila. Ja svugdje u trapericama i starkama. Baš jučer sam bila na jednom malo kulturnijem mjestu, sjedim i gledam te svoje starke..malo me došlo sram. To je onaj đir iz srednje, znate ono, kad su super starke samo raspadnute starke i prljave. E, takve su i ove moje. A ja 40. Pitala sa se jel to sad neprimjereno jer sam skužila da neki čovjek gleda u te moje patike pa meni u facu. Još su mi i traperice imale dvi fleke, imaju ih odavno ali su mi super pa ih neću baciti, nema šanse. I onda mi je to malo dalo misliti, možda je vrijeme za neke druge stvari sad. A možda i nije.

  11. #211
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Trina, da se nisi usudila. Ima tih drugih šta nose kostimiće, sakoe i salonke. Moramo njegovati različitost.

  12. #212
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Meni starke nikako ne pašu, neudobne mi do bola... ali zato im drugih tenisica.
    Ne izvlačim iz jednih Merrellovih i traperica. a kad se sjetim da sam nekad kupovala haljine za posao... pa kostimiće... ma bježi... ne pada mi više na pamet.

  13. #213
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ma meni sve te sređene žene iljudi izgledaju super, pogotovo ovdje u Dalmaciji, sve ulizano i u podne, a kamoli navečer. Al ja nisam ta. Ima jedna ginićka, starija, u penziji. Neki dan je imala gumene čizme dijelom crvene, dijelom leopard uzorak. I sve ostalo u stilu i skladu. U 8 ujutro.
    Posljednje uređivanje od marta : 07.12.2018. at 08:42

  14. #214
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    marta, to je spirit!
    mozda to tu gospodu bas veseli.
    ja nemam tih problem kad dodem dolje (valjda sam sredena )
    ali sjecam se prije desetak godina: mm ima svoje "svete" majice smiths, bowie, clash, joy division, itd, koje su brat bratu stare 20, 30 godina, izbljedjele od pranja, iscufane, stanjenje, (znate ono kad se tkanina skroz stanji, pa je prozirna) koje je on uvijek nosio ljeti na moru.
    a moji roditelji su mi onako njezno u 4 oka preporucili, da li bi on mogao obuci nesto normalo, jerbo susjedi i ini misle da im sirota kcer ima klosara za muza.
    to mi je bila divna prilika da ga uvjerim da nesto drugo obuce... a majice eno i dalje na dnu ormara se cuvaju... za sto? ne znam! ali mm kaze: neka ih!

  15. #215
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, da se nisi usudila. Ima tih drugih šta nose kostimiće, sakoe i salonke. Moramo njegovati različitost.
    Tako je!

  16. #216
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,598

    Početno

    Zar ne možemo njegovati različitost u vlastitom modnom izričaju?
    Ja se poslovno i privatno potpuno drugačije oblačim, do te mjere da me ljudi koji me znaju poslovno ne prepoznaju u izdanju za izvan posla i obrnuto.

  17. #217
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Barbi, apsolutno da. Al neka Trine u starkama. I mene u polju i u uredu u istim trapkama.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Barbi, pa vidis da njegujemo i to iz duznosti po Kantu.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam na poslu neprepoznatljiva. Bas pazim da idem sredena. Bolujem od toga da profesor ne smije bit u trapericama i nenasminkan. Iako se ne volim sninkat niti ikad igdje drugdje nosim takav dir robe. Takva sam bila i u zg. Tu mi nema pomoci. I gledam kolege i trapericama i sram me priznaz, al nesto iskonski u meni, vice tako se ne moze predavat. Ni u crnim, ni u skupim...
    Radiš u SŠ ili osnovnoj?
    Meni tamne traperice (koje nisu s poderotinama mogu proći za (osnovnu) školu, osobito na mlađoj osobi (ili onoj koja se tako nosi). U nižim razredima, osobito u boravku, nije baš praktično doći na posao u preelegantnom izdanju....

    Inače podsjetila si me na gimnaziju u kojoj sam bila na zamjeni prije dosta godina - dvije kolegice nisu mogle doći k sebi kako hodam po svijetu bez kožne torbe. Moja je bila od nekog umjetnog matrijala

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Barbi, apsolutno da. Al neka Trine u starkama. I mene u polju i u uredu u istim trapkama.
    U uredu , imaš doticaja s nekakvim klijentima ili strankama?

  21. #221
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Radiš u SŠ ili osnovnoj?
    Meni tamne traperice (koje nisu s poderotinama mogu proći za (osnovnu) školu, osobito na mlađoj osobi (ili onoj koja se tako nosi). U nižim razredima, osobito u boravku, nije baš praktično doći na posao u preelegantnom izdanju....

    Inače podsjetila si me na gimnaziju u kojoj sam bila na zamjeni prije dosta godina - dvije kolegice nisu mogle doći k sebi kako hodam po svijetu bez kožne torbe. Moja je bila od nekog umjetnog matrijala
    Meni tamne traperice ravnog kroja prolaze u svakoj skoli. Srednjoj i osnovnoj, moze i na fakultetu.

  22. #222
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Otkud ta norma za nastavnike? Meni kao roditelju, a bome ni kao učeniku, nikad nije palo na pamet razmišljati o primjerenosti odjece nastavnika u smislu “traperice da ili ne”... ako nije bas ekstremno, golišavo, ali toga se ne sjećam niti jednog primjera... kakve ima veze je li nastavnik u trapericama ili hlačama “na crtu”? Prvi glas .
    Neka ljudi nose sto vole.

  23. #223
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,545

    Početno

    moj veliki je najviše volio profača iz njemačkog koji je vazda bio u trapericama i kariranoj košulji

    dok sam ja predavala isto sam hodala skoro tako
    , a i sad sam na poslu casual, nema šanse da nekaj lepršavo obućem i štikle ( koje nikad nisam ni obukal) pa se penjem na 3-4 metra ili se spuštam u kanal.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Otkud ta norma za nastavnike? Meni kao roditelju, a bome ni kao učeniku, nikad nije palo na pamet razmišljati o primjerenosti odjece nastavnika u smislu “traperice da ili ne”... ako nije bas ekstremno, golišavo, ali toga se ne sjećam niti jednog primjera... kakve ima veze je li nastavnik u trapericama ili hlačama “na crtu”? Prvi glas .
    Neka ljudi nose sto vole.
    Vjerojatno "norma" vuče iz nekih starih vremena kada je posao gimazijskog profesora značio određeni status pa se to i izborom odjeće za školu trebalo podvući. Ja se sjećam svog profesora iz filozofije koji je redovito dolazio u odjelu u školu.

    Također mislim da sam na nekoj temi ovdje pročitala kako bi odjećom trebalo podvući razliku između učenika i učitelja, pa nije prihvatljivo da mladi profesor/ica dolazi u školu u školu u starkama npr poput svojih učenika....

  25. #225
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Moj profesor iz filozofije u srednjoj je bio u trapericama, kariranoj košulji i imao različite čarape. Stvarno! A bio je pred penziju.

    Razumijem da je nekad bilo tako, a danas ne vidim smisao. Neka svojim ponašanjem pravi razliku između učenika i sebe, meni nikad ne bi smetalo da djetetu predaje nastavnik u starkama.

  26. #226

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ne znam objasniti zasto. Jednostavno mi je tako. Ne mislim da su ljudi u trapericama losi nastavnici vec samo neprilicno odjeveni. Pokusala sam se mijenjat al osjecam se da krsim pravilo.. Bolest, stacu! Svo zlo bilo u tome... I kosulje peglam iako mi se ne da. Al opet radije bih ih peglala nego dosla u trapericama i vesti.

  27. #227
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sve ok Caso, kužim.

    Nego, sjetila sam se sad na temu pidžame po vani... i ja sam uvijek doma u nečemu u čemu nije baš za ići u javnost... i tako jedan dan nedavno dojim ja malu, popodnevno uspavljivanje... na sebi imam potkošulju bez grudnjaka i mm-ove duge gaće jer nisam imala ništa svoje čisto... i tako ležim, uspavljujem, već je zapravo zaspala, al skrivam se od starije djece i visim na mobu.

    I odjednom zove ovaj moj iz dućana, ne može naći novčanik... ne zna je l mu ispao na parkingu, ili ga je slučajno bacio u kontejner kad je iznio smeće, da se spustim ispred zgrade i pogledam.

    I di ću se sad oblačiti, šta ako netko nađe novčanik, zgrabim neku vestu, al ne predugu, i ne može se skopčati, nego onako sam ju samo prebacila... istrcim ispred zgrade i molimboga da nitko ne naiđe. Na parkingu nije. Idem kopat po kanti za smeće... u to naravno naiđu susjed i susjeda. Nisu me ništa pitali, i svi smo se pravili da ništa ne vidimo, samo su brzo prošli . I to bas susjedi koji su oboje pravi šminkeri, uvijek besprijekorno sređeni... čak im i dijete od 4-5 godina skoro uvijek u košulji i lijepim hlačama, namirisani, lijepi... bilo mi je neugodno do bola.

    Novčanik je bio u autu, pao iza sica kad ga je bacao na sic .

  28. #228
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    BB, nije to nista.
    Moja poznanica se udala za muskarca iz Afrike, izrazito crne puti. I to iz drzave u cijem narodu je uobicajeno da muskarci nose haljine, one nalik na duge spavacice iz davnih vremena. Misli da bez rublja ispod. Pricala mi je kako.su susjedi bili sokirani kad su ga sreli jedno ljeto u mraku kod kontejnera za smece.

  29. #229
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    marta, to je spirit!
    mozda to tu gospodu bas veseli.
    ja nemam tih problem kad dodem dolje (valjda sam sredena )
    ali sjecam se prije desetak godina: mm ima svoje "svete" majice smiths, bowie, clash, joy division, itd, koje su brat bratu stare 20, 30 godina, izbljedjele od pranja, iscufane, stanjenje, (znate ono kad se tkanina skroz stanji, pa je prozirna) koje je on uvijek nosio ljeti na moru.
    a moji roditelji su mi onako njezno u 4 oka preporucili, da li bi on mogao obuci nesto normalo, jerbo susjedi i ini misle da im sirota kcer ima klosara za muza.
    to mi je bila divna prilika da ga uvjerim da nesto drugo obuce... a majice eno i dalje na dnu ormara se cuvaju... za sto? ne znam! ali mm kaze: neka ih!
    pa te majice su everlasting i fakat su "svete", to se ne baca, šta ti je

  30. #230
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Zar su zbilja svi takvi?
    (Ponekad gajim iluzije da bi s nekim drugim bilo bolje... pa moram pitat!)
    Evo ja moram javit da nisu svi takvi, jest da mi prevrne cijeli ormar dok mu robu pronade i slozi za trening,al mu i opere tenesice, slozi gace i dode svuda s njim na vrijeme. I obuce ga bas lijepo

  31. #231
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ni moj. On je jedno vrlo strukturirano i (pre)uredno biće. Ima on naravno svoje njemu vrlo drage zone ugode , ali kad se radi/radilo o njegovoj obožavanoj kćeri, tu nema kompromisa.

  32. #232
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Forka, ma znam da se to ne baca...ali opet za koga to čuvamo?

  33. #233
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,327

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Forka, ma znam da se to ne baca...ali opet za koga to čuvamo?
    Ja za ovo imam metodu (koristila i za plišane igračke u svoje vrijeme): idu u podrum, a ako nitko za njih ne pita sezonu ili dvije, idu daljeeee....

  34. #234
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Forka, ma znam da se to ne baca...ali opet za koga to čuvamo?

    pa za sebe, naravno...
    kad ono vidiš te majice i sjetiš se svih onih divnih vremena, tih THE koncerata... di ćeš lipše

  35. #235
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Volim biti sređena i uglavnom jesam.
    No kad me Bobby probudi noću u tri, samo navučem Uggsice na bose noge i jaknu na spavaćicu. Kosu svežem.
    I tako izađem van s njim.
    Nije to često.
    Možda jednom u tri mjeseca.
    I iako smo u strogom centru, nikad,nikog ne sretnemo.
    Što i da sretnemo?!
    Baš me briga.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #236

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Ni moj. On je jedno vrlo strukturirano i (pre)uredno biće. Ima on naravno svoje njemu vrlo drage zone ugode , ali kad se radi/radilo o njegovoj obožavanoj kćeri, tu nema kompromisa.
    ovo ko da sam ja pisala

  37. #237
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,545

    Početno

    Bit će tanči da i druge susjede smetaju u različito vrijeme od tebe

  38. #238
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    pa za sebe, naravno...
    kad ono vidiš te majice i sjetiš se svih onih divnih vremena, tih THE koncerata... di ćeš lipše
    Eh...
    Sreća pa u to vrijeme nije bilo ženskih modela majici, nego samo ogromne muske... Koje su mi sad taman.
    Nije da ih nosim... ali mi je manja muka kad vidim da ipak u njih stanem.

  39. #239
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja za ovo imam metodu (koristila i za plišane igračke u svoje vrijeme): idu u podrum, a ako nitko za njih ne pita sezonu ili dvije, idu daljeeee....
    Tako i ja. Bila hrpa dvd,crtanih iz 90-tih,kobajagi naslijedile moje curice od sestrične.Mi dvd player davno izbacili,a crtići totalno demode.Ja spremila te 2 kese da bacim,kad je to vidio mužić skoro ga srčka strefila.Te šteta je,te one jadne čuvale a mi da bacimo,ide to u podrum,pa će on to nekome pokloniti.Ok,ja pustim da stoje u podrumu godinu dana,nije riješio,i onda frk u smeće.Prošlo je 3 godine i nije još pitao,mislim da se i ne sjeća više.Sigurno će se sjetiti kad jednoga dana budemo selili,izboriću se tada.

  40. #240
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    pa za sebe, naravno...
    kad ono vidiš te majice i sjetiš se svih onih divnih vremena, tih THE koncerata... di ćeš lipše
    jednog dana cu ih uokviriti, pa na zid

  41. #241
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    Tako i ja. Bila hrpa dvd,crtanih iz 90-tih,kobajagi naslijedile moje curice od sestrične.Mi dvd player davno izbacili,a crtići totalno demode.Ja spremila te 2 kese da bacim,kad je to vidio mužić skoro ga srčka strefila.Te šteta je,te one jadne čuvale a mi da bacimo,ide to u podrum,pa će on to nekome pokloniti.Ok,ja pustim da stoje u podrumu godinu dana,nije riješio,i onda frk u smeće.Prošlo je 3 godine i nije još pitao,mislim da se i ne sjeća više.Sigurno će se sjetiti kad jednoga dana budemo selili,izboriću se tada.
    moj jos cuva VHS kazete.

  42. #242
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,169

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Meni starke nikako ne pašu, neudobne mi do bola... ali zato im drugih tenisica.
    Ne izvlačim iz jednih Merrellovih i traperica. a kad se sjetim da sam nekad kupovala haljine za posao... pa kostimiće... ma bježi... ne pada mi više na pamet.
    Mojca, starke za sjevernoameričko tržište su mekane i udobne. Ja samo te nosim. Hvala bogu pa traju desetljeće
    (Ne nosim na posao )

    Ja sam do pred cca 5 godina isto išla u trapericama na posao. Sad mi nekako više ne paše. Samo vikendom odem tako. Ali prave štikle nemam. Moje na petu moraju imati neki antistresni moment.

  43. #243
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    jednog dana cu ih uokviriti, pa na zid

  44. #244
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,327

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    moj jos cuva VHS kazete.
    Joooj, isto.... Još i od mame dovuče poneku, ufff...

  45. #245
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja isto smatram da su Starke izuzetno neudobna i nezdrava obuća.
    No, lijepo mi je vidjeti ih na mladima.
    Na ekipi starijoj od 30 godina izgledaju očajno, a pogotovo na starijima od 40,50...otužno.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #246
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,169

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto smatram da su Starke izuzetno neudobna i nezdrava obuća.
    No, lijepo mi je vidjeti ih na mladima.
    Na ekipi starijoj od 30 godina izgledaju očajno, a pogotovo na starijima od 40,50...otužno.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma nemoj! :mrki:

    Mi imamo oboje, i MM i ja. Ja imam americke, MM ima zagrebacke. To nije za usporediti. Gledala sam i u Italiji i Njemackoj, isto neudobne kao zagrebacke.

    Eto nas opet u vodama tko se kako oblaci
    Ne idem na posao u starkama, al ne znam zasto ne bih otisla na kavu, kod mame ili u park.

  47. #247
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,169

    Početno

    Ja nemam stikle. Neudobno, nezdravo i cesto otuzno, neovisno o godinama
    Nekima skidam kapu.

  48. #248
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,169

    Početno

    Tanči, jos ces reci da ni moje "bomber" hlace koje mi odlicno pasu uz starke ne odgovaraju zeni u srednjim godinama
    A to su jedine koje sam na ruke krpala kad sam ih potrgala pedalom bicikla.

  49. #249
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,598

    Početno

    Da su starke ružne na nama sredovječnima? Ma daj, još ćeš reći da mi sa 40+ ne smijemo nositi ni tajice ni mini suknje?
    Starki imam dva para i nosim redovito, moj muž od 50+ isto tako.
    Nosim i poderane traperice, a bome i štikle.

    Ali ništa od ovoga na posao. Osim štikli.

  50. #250
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Ne znam...Starke izgledaju uvijek isto, nosio ih Barbi(ki)n sin ili Frano Lasić

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •