I ja obozavam bebeci period, ali i stariji su mi super. Najstariji ima 13.5 pa ne znam kako je s 'pravim' tinejdzerima, ali razumem ovo sto trina prica o cuvanju. Nama se desilo da odemo na kraj sveta s troje i tamo dobijemo cetvrto, i fakat nemamo opcija za cuvanje. Ali evo sad mi najstariji hoce pricuvati mladje na neko krace vreme, i to je u stvari jedan od tih benefita odrastanja koje naravno obozavam :D
Sto se tice vremena skroz solo, ja idem na trcanje solo (osim ponekad kad guram Theu), i to mi je za sad dosta. Dok trcim slusam knjige, pa ukradem 2 u 1. I na casovima na faksu budem sama. Kad Thea krene u skolu, sto ce biti za 3 godine, pocece i moja sloboda da raste, pa racunam da, ako sam do sad bila ok, bicu i te 3 godine

Inace Mojca, ja razumem da ti je vazno da dete ima kvalitetno provedeno vreme (sa ocem) i da nije lako ostaviti kad osecas da to nece biti tako. Probaj im dati sansu, pa neka bude malo beze, s tendencijom poboljsanja. Ja sam oduvek imala takve dileme, narocito oko vrtica. Srecom, s tatom ostanu kratko, ali slatko.