Pokazuje rezultate 1 do 50 od 152

Tema: Da li vam je život ispao onakav kakvog ste željeli?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ina, ni ne mislim da je to bilo presudno, samo mi je bilo nevjerojatno bescutno od nekog zaduzenog za kadrove takvo pitanje. Da sto vam je tu bilo tesko... Ocekujem socijalno mudriju reakciju...
    Inace, meni je taj poslovni aspekt najneostvareniji, djelomicno mojim odlukama, djelomicno okolnostima. Al vjerujem da sam jos dovoljno mlada da i to ostvarim. Tesko mi bude kad prestanem radit to sto zelim pa ponovno krenem na te intervjue za poslove koje bas i ne zelim radit. Cesto se brzo zaposlim pa trazim pozitivno u novom radnom okruzenju. Tu sam se bas utrenirala naci sug... Ako cete sad zasto ne radis sto zelis... Zato sto posla nema, pogotovo bez veze. Mogla bih se opet preselit u veci grad pa ga pronaci, ali nanovo biram bolje za cijelu obitelj, pa tako radim svasta...

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Ina, ni ne mislim da je to bilo presudno, samo mi je bilo nevjerojatno bescutno od nekog zaduzenog za kadrove takvo pitanje. Da sto vam je tu bilo tesko... Ocekujem socijalno mudriju reakciju...
    Apsolutno si u pravu. Mene tu valjda... spašava moj pesimizam, pa ne očekujem ništa jer sam svašta nezamislivo već doživjela ili čula iz prve ruke. Imam i svoju turbo laku pričicu na temu (čula sam puno teže, kad se stvarno misliš kako mogu vjerovati tom liječniku ako takve stvari govori). Išla kod psihijatra za potvrdu za IVF da smo prošli psiho savjetovanje - jedna bedastoća iz doba min. zdravstva Milinovića. Pita nas psiho (a maramice na gotovs izvađene) da zašto se toliko mučimo i pokušavamo dobit 2. dijete, obitelj je cijela i s jednim itd. A na njenom zidu slika dvoje dječice. Ali, bila je dovoljno soc. inteligentna da vrlo brzo zapravo prekine "savjetovanje" i isprinta potvrdu, a mi platimo i ćao-bao.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •