Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Kako ostvariti zaradu preko yt :) ?

  1. #1
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno Kako ostvariti zaradu preko yt :) ?

    Ima li iko iskustva?Čisto me zanima ,vidim svi otvaraju kanale sa baš-baš glupostima,ono tipa upoznaj moju sobu,pa otvaraju ladice,pokazuju police,jastuke na krevetu .Pregledi na tisuće,što je još više.I sasvim solidno zarađuju,tako kažu.A mene interesuje kako zarađuju,gdje im pare legnu,ko im daje te pare?Kako?
    (možda da i ja otvorim neki kanalić)

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ne znam kako je sa zaradom, ali vidim da tematika mora biti ili neopisivo glupa ili izuzetno pametna.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Vidjela sam prije par dana da je ukrajinski profesor stekao veliku popularnost svojim predavanjima iz fizike.

    Godinu prije toga sam čitala o našem dečku koji opisuje šah partije.

    Zajedničko je da treba biti nešto specifično što zanima veći broj ljudi.

    Silkica, ima li nešto što voliš raditi i u tome si dobra? Bilo to obično slaganje kula od karata ili kukičanje?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 23.12.2018. at 21:14

  4. #4
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Zar nije od reklama? Sto vise pregleda, to veća vjerojatnost da će se netko htjeti preko tebe reklamirati. Skoro ja svemu na jutjubu otvori prvo reklamu.

  5. #5
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Kukičanje,pletenje,razne kreativne ideje,dekupaž,sve mi to ide od ruke.Mislim da sam dobra u tome.Nije to ništa spektakularno,nisam jedina koja to radi.Ali nema puno klipova na našem jeziku.Ali dobro,to je samo ideja koja je daleko od realizacije.Pod br.1 nisam dobra u snimanju.I ja mislim da je od reklama...Ali me interesuje taj dio-kako?Vjerovatno moraš imati neki račun na yt...ili...?

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    predlažem ti da za početak proguglaš "kako zaraditi na youtube kanalu?"

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Prvo ti netko mora uopce pozeljeti gledati video. I onda tako u tisucama i stotinama tisuca pregleda, da bi dosla zarada.
    Hrvatski jezik je malo trziste i malo gledaliste, tako da imas relativno malo ciljane publike za tvoju temu.
    Prouci jos i instagram, cujem da je glavna zarada sad tamo.
    Jasno, nemam pojma kako.
    Ali i tamo moras imati puno ekipe da bi zarada uopce pocela dolaziti.

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Snimke ili fotke moraju biti vrhunske. Možeš lijepo raditi kolače i lijepo raditi dekupaž, ali ako je to snimljeno pod lošim osvjetljenjem, sivo i tmurno, neće hvatati pratitelje. Ne mora to biti skupocjena oprema kojom ćeš snimati, ali ono, treba očistiti radnu plohu, da ne stoje novine, ružni stolnjak, i ne znam što. Onda postaviš aparat, fiksiraš ga, i snimaš.

    Mislim da i nije teško skupiti ljude koji će pratiti ako marljivo uploadaš nove radove.

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ovo je zanimljivo pogledati: https://www.youtube.com/channel/UCUT...FtVh-bQ/videos

    Hrvatska je mala, ali pratit će svi koji razumiju jezik. Balkan, plus dijaspora. Inače ovi naši mladi jutjuberi ne bi imali nikakvu zaradu. Mislim da nas je u tom govornom području prije 20 milijuna nego samo 4. Dovoljno je i par desetaka tisuća pregleda da bi se zaradio sitni džeparac ili što već, ako ovi sa par stotina tisuća tvrde da imaju prosječnu plaću.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Nekad je to bilo oko 100 000 ali u recimo 24 sata od postavljanja videa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •