Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 223 od 223

Tema: dr. Vlatković - Zadar

  1. #201
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno

    Blažene one koje ne znaju.

  2. #202
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Jako lijepo zvuči kad netko kaže slušaj svoje tijelo i znat ćeš sve pa tako i u trudnoći...hvala dragom Bogu da u većini slučajeva i je tako...ali moj potpis govori sve iako sam imal izvanrednu trudnoću, tko je kriv ja ili ginekolog...naravno nitko, niti na to možeš utjecati, jednostavno se tako posložilo, naše dijete je bilo "sretnik" kod kojeg se priroda jenostavno poigrala....e sad zanimljiva mi je uvijek ova rasprava o pretragama i nadomjescima. Za to sam da neke stvari koje možeš prevenirati, preveniraš npr. uzimati folnu kiselinu (pa nikome nije naškodila), a sve ostale pretrage...uvijek se pitam što je njihov cilj?...vjerujem da nema jednoznačnog odgovora, što je i u redu jer svakog od nas more strahovi u različitom stupnju...a što tu opet nije ljudski?

  3. #203
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Gioia , molim te , moja i tvoja misljenja se razlikuju , ali ne trebas biti bezobrazna i potcjenjivati druge. Svrha foruma je razmjena iskustva i misljenja.
    Ring zao mi je zbog svake izgubljene bebice i slazem se s tobom u
    Za to sam da neke stvari koje možeš prevenirati, preveniraš
    , ali ovaj drugi dio mi nije bas bezazlen jer nitko od nas ne radi pretrage koje bi pokazale sto nam fali , a sto ne. Protivim se olakom uzimanju dodataka prehrani , jer i ljecnici se slazu da previse vitamina i minerala nije dobro , zar ne? A ovdje u par rijeci ima o visku folne kiseline http://www.vitamini.hr/4984.aspx

  4. #204
    bugaloo

    Početno

    Za sve vas koje ne znate dr.Kulišić radi u ordinaciji doktora Anđelića petkom. Njegov sam pacijent već neko vrijeme, a moje povjerenje je dobio još u prvoj trudnoći koja je hvala Bogu dobro završila. Nakon toga sam još dva puta ostala trudna i nažalost imala spontani.
    Osim što je temeljit i stručan ima sve odlike dobrog liječnika koji vam u takvim situacijama kad vam se ruši cijeli svijet zna reći i lipu rič i utješit vas, a to se ne zaboravlja.

  5. #205
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Ovdje pričamo o rodilištima. Postoji puno tema o dodacima prehrani u trudnoći, na podforumu o trudnoći , npr ovdje, pa vas molim da o tome raspravljate tamo. Hvala.

  6. #206
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    bugaloo, ža mi je zbog spontanih. I slažem se ovo za dr. Kulišića, i meni se njegov pristup izuzetno svidja.
    Kailash, razumijem forumska pravila, ali ovakvim rezovima se ubija ionako siromašna forumska komunikacija žena iz Zadra. Pa često zna tema odlutati, što ima veze.

  7. #207
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Naravno da tema odluta, to se događa svugdje, zato postoje moderatori da ju ponovno usmjere na ono zbog čega postoji ovaj podforum.

  8. #208
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Citiraj bugaloo prvotno napisa
    Za sve vas koje ne znate dr.Kulišić radi u ordinaciji doktora Anđelića petkom. Njegov sam pacijent već neko vrijeme, a moje povjerenje je dobio još u prvoj trudnoći koja je hvala Bogu dobro završila. Nakon toga sam još dva puta ostala trudna i nažalost imala spontani.
    Osim što je temeljit i stručan ima sve odlike dobrog liječnika koji vam u takvim situacijama kad vam se ruši cijeli svijet zna reći i lipu rič i utješit vas, a to se ne zaboravlja.
    Da li još uvijek Kulišić radi u ordinaciji dr. Anđelića? Petkom popodne ili? Jel radi preko hzzo-a ili privatno?

  9. #209
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Mislim da je dr. Anđelić prešao u privatnike pa vjerojatno tako i radi dr. Kulišić kad ga mijenja, neka me isprave ako sam u krivu

  10. #210
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    dobro je znati. meni je dr kulišić super. inače sam kod dr krpine s kojim sam super zadovoljna no kad sam u bolnici završila zbog prijevremenog poroda dr kulišić me tako lijepo znao smiriti i sve objasniti. i na porodu mi je bio. istina, kako je bio prijevremeni bilo je njih četvoro ali dok su ostali samo gledali kulišić mi je sve objašnjavao za vrijeeme i nakon poroda (posteljicu nisam porodila već je pod općom anestezijom skinuta).

  11. #211
    MaČa

    Početno

    Bokić...ja nisam trudna i to eli xD..sam hitno trebam kod nekog ginekologa tu u zadru... Cubelic mi je najblizi al ne znam kad radi ni placa li se pregled kod njega ak si maloljetan.. pomagajte pls

  12. #212
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Da se ponovo pridružim ovoj temi pošto sam ponovo trudna.
    Dakle za sve zainteresirane dr. Kulišić radi privatno srijedom popodne u ordinaciji dr. Crvelina.
    Prije dvije godine sam na ovom topicu tako nešto poželjela i eto želja mi se ispunila. No, znate kako se kaže ''budi oprezan s onim što želiš''.
    Za sada je sve super i on je baš krasan i temeljit (možda i pre, jel ultrazvuk dosta dugo traje). No, nikad se ne zna.
    Ali kao što rekoh drago mi je da je i on sada dostupan kao privatni ginekolog jer ga sve žene hvale zbog humanog pristupa.

  13. #213
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Krenula sam čitati ovaj topic zbog dr. Vlatkovića jer sam se narucila kod njega za prvi UZV i planiram voditi cijelu trudnocu kod njega, pa me zanimalo kakva su vasa iskustva. U prvom me porodu docekao dr. Kulusic, i nakon sto sam zavrsila u OB Zadar tecaj za porod, bila sam jako sretna. Medutim daljnim tijekom poroda mi se toliko zamjerio da ga vise nikad u zivotu ne zelim srest ni vidit.Poneo se jako neprofesionalno i nezainteresirano. Mozda sam ja kriva sto sam dosla rodit nedjeljom navecer. No, necu ici OT

  14. #214
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Naravno da ti nisi ni zbog čega kriva kamoli zbog toga što si došla roditi nedjelju navečer. Što se točno dogodilo, ako želiš reći? možeš i na pp
    Nije OT, dobro je čuti i drugu stranu.

  15. #215
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    anabana Baš mi je žao što si imala loše iskustvo sa dr. K, ali ja ga sad još jednom želim pohvaliti jer sam zahvlajujući njemu imala porod iz snova. I beskrajno sam mu zahvlana na tome. I svakako ga preporučujem, osobito onim trudnicama koje žele što prirodniji porod, loptu i stolčić.

  16. #216
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    ja sam bila kod dokt. Krpine par godina.i sve ok.nije loš-uvik je bio spreman sve objasniti, ali sestra njegova je znala biti jako DRSKA.moje iskustvo, priče u čekaoni, i komentari drugih cura koje znam.....
    pocela sam voditi trudnoču kod njega,ali sam pukla nakon drskog ispada njegove sestre(nije imao uzv,nije radio to popodne ,a meni je bilo loše, doživila šok, imala jake kontrakcije i otišla sam kod privatnika,a sestra je poludila sutradan kad sam došla kod krpine sa nalazima privatnika.nije me tila pustiti kod dokt,iako sam imala volju čekati,i rekla da nemogu na bolovanje,da dodem za 2tjedna kad sam narucena).
    i pokupila sam se kod dokt.Vlatkovića. i rekla mu da želim voditi trudnoču kod njega.sestra ivana jakooooooooooooooo draga,ljubazna.sve pohvale.
    za svakog dokt u zadru sam čula neku lošu stvar. svatko od njih ima neki - i +. razna su iskustva.
    VLATKOVIĆ- drag,ljubazan,i što god da ga upitam sve mi odgovori detaljno.obavi pregled vaginalno i uzv-200kn.(krpina više nedaje uputnice nikome ko vodi kod privatnika trudnoću, jer je imao inspekciju pa se boji.). meni moja dokt opće prakse da.
    sad sam 33+6tt i sljedeci pregled mi je u četvrtak. nakon svakog pregleda ja sam smirena.i veselim se bebi još više kad vidim da je sve ok.
    a odlučila sam kod njega jer je moja mama prije 2god završila na kiretaži.i jedva sam je nagovorila da hitno idemo kod bilo koga.i spasio ju je, jer bi inace iskrvarila skroz.i hitno ju je poslao u bolnicu.nije smila cekati više ni trenutka.
    i tada je ostavio dojam na nju,a i na mene.
    muž, prijateljica- tko dođe samnom na pregled smije uci samnom i viditi bebu na ultrazvuku.
    ja imam sve pohvale za dokt VLATKOVIĆA

  17. #217

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Malo da dignem temu, zanima me ako tko zna kako funkcionira sada ordinacija dr. Vlatkovića obzirom da sam vidjela da sada s njim radi dr. Tadić, da li zajednički vode pacijente ili je svako na svoju stranu?
    Jel neko vodio trudnoću kod dr. Tadić i kakva su vaša iskustva? Mene je porodila i ostavila super dojam: vedra, nasmješena i brižna u pusto nedjeljno popodne...na mene djelovala opuštajuće, jel uvijek takva ili sam imala sreće :D

  18. #218
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Dr Tadić radi u njegovoj ambulanti ali u suprotnim smjenama. Ona je ponedjeljkom i petkom popodne, ostalim danima ujutro a Vlatković obrnuto. Mislim da svatko ima svoje pacijente. Ja sam maloprije došla od nje. Nije moja doktorica ali kod nje odem kad god mi treba drugo mišljenje ili 4D uzv. Žena je stvarno super, susretljiva, vesela, pozitivna, nježna i taktična. Meni je ona nakon onog mog slona od doktora zakon, stvarno bi je preporučila bilo kome. Meni su nju preporučili i nije mi žao što sam bila već dva puta. Tako da mislim da nije stvar u sreći o kojoj pričaš nego je stvarno odlična i opuštajuće djeluje na žene.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Thanx Baš mi drago da nije bila samo slučajnost jer dojmila nas se jako. Uf, nije baš da mi smjene pašu ali probala bi nešto iskombinirati... jel bude pretrpana čekaonica ili neka normala da dođeš na red otprilike kad si naručen?

  20. #220
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Prvi put je bila baš pretrpana čekaonica a drugi put nije. Ali oba puta sam ušla i prije vremena kad sam bila naručena, dobro su organizirani

  21. #221

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Ja imam lose iskustvo s dr vlatkovicem!!!!kao prvo prije mjesec dana nam je sa 100posto sigurnoscu rekao spol djeteta....naime nisam niti pitala spol...on je rekao na pregledu da je 100posto siguran da nosim decka!bili smo presretni jer smo to htjeli....nakon mjesec dana mrtvo hladno mi kaze da nosim curicu....rekla sam mu da mi je garantirao prosli put da je decko i da je njegov 4d pouzdan...etk toliko o tome!razocarala sam se jako...nije mi se svidjelo kako me uvjerio u krivo....nije se trebao tako postaviti mogao je reci da nije siguran...a ne bezveze ljudima.zadavati sokove!i ne svida.mi se sto sam morala izvlaciti vazne informacije iz njega!

  22. #222

    Početno

    Nedavno sam imala loše iskustvo s dr. Vlatkovićem. Nakon što sam testom ustanovila trudnoću, otišla sam kod njega na pregled (5. tjedan trudnoće), da to potvrdim, te mi je sljedeći pregled zakazao za dva tjedna. Već nakon tjedan dana imala sam mali smećkasti iscjedak, pa sam otišla ponovno kod njega (6. tjedan trudnoće), misleći da će mi propisati nekakve tablete, uputiti me da mirujem i sl...Pogledao me na UZV i rekao da imam praznu gestacijsku vrećicu, tj. Blighted ovum, da se plod već treba vidjeti, i srce kako kuca. Na moj upit misli li možda da bi se nešto do idućeg tjedna ipak vidjelo, on je rekao da nema šanse, ako se ne vidi sad da niti neće, i da mi je najbolje odmah otići na kiretažu da se ne mučim, da dugo ne krvarim i patim od bolova. Ja odem u bolnicu, specijalizantica odmah kaže da je 6. tjedan prerano i da se obično plod vidi tek u 7. tjednu. Pogledala me na UZV, i vidjela se žumanjčana vrećica, koja se kod njega nije vidjela jer, usput rečeno ima prelošu sliku na uzv, što me iznenadilo jer kao, privatnik je, očekuje se da ima najmoderniji aparat. Specijalizantica u bolnici je rekla da pričekam tjedan dana, što sam i napravila, i nakon tjedan dana otišla ponovno u bolnicu na pregled i jasno se vidio plod veličine 6 mm i otkucaji. Naravno, trudnoću više ne vodim kod njega jer u njega nemam povjerenja. Ne kažem da doktor ne može pogriješiti, ali ova greška mu stvarno nije trebala, jer uz toliko godina rada trebao bi znati kad se što vidi, i kad bi se trebalo vidjeti, a ne tako olako ispaliti takve dijagnoze, pa ti idućih tjedan dana strepi što će biti na pregledu. Da sam u bolnici slučajno naletila na nekog isto tako površnog doktora koji bi razmišljao kao on, možda bi napravila najveću glupost i otišla na kiretažu. Smatram da je dr. Vlatković isluženi doktor koji je valjao dok je bio predan tom poslu tj. dok se nije počeo baviti maslinama. Očigledno iz svake struke treba otići dok još valjaš. Savjetujem svima uhvatiti se mladih doktora

  23. #223

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Imam pitanje na tvoj komentar, jel to znači da imas nemaš zdravstveno mozes doci kod njega na pregled

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •