Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 223

Tema: dr. Vlatković - Zadar

  1. #51
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Zak, baš mi je žao.

    Ispada na kraju da iza skoro svakog ginića, stoji bar jedna ovakva priča...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Jel ima kakva za Crvelina ?
    Može na pp , ako ima :?

  3. #53
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    I ja isto mislim da iza svakog od njih ima bad i good story....
    Nisam bas friska trudnica , niti mama, ali mogu reci ovo...
    Prije puno godina moju je trudnocu vodio dr. K.Č. ..Ja bila stravicno mlada i pojma nisam imala o nicemu, a kamoli poznavala kakvog gin., a osim toga nije ni bilo privatni nego u bolnici na preglede... I meni je dr. K.Č. u dan odredio termin poroda, imala sam srecu da mi je i bio dežuran na porodu, jos jedna sreca - jedina sam bila u radjaoni, porod zavrsio kroz pola sata, bez dripa, odmah me sivao ( za to dao inekciju) i sve u najboljem redu...ja odusevljena...
    Tek onih 5 dana sto sam lezala u bolnici cula svakakvih ruznih prica o njemu da sam na trenutak pomislila kako sam valjda imala ludu srecu i da nisam bas sigurna da cu opet zatrudniti... Na svu srecu brzo sam se ostavila takvih negativnih misli i danas se dr K.Č. sjecam s lijepom uspomenom ( znam da je vec u godinama i normalno je to da polako posustaje - pa zar se svima na radnom mjestu koji su pred penzijom to ne dogadja, pogotovo ako su svoj radni vijek radili predano i korektno).
    Dalja iskustva sam imala s dr. Crvelinom - jednom na pregled i pobjegoh od njega jer me strasno iziritiralo njegovo objasnjavanje i crtanje na papiru mog cerviksa ( mozda netko bas to i trazi, ali to je osobna stvar).
    Kod dr. Vlatkovica - sve lijepo, sve krasno, sve ok - od ordinacije, pristupa, pregleda do nalaza...Aj, dobro...Valjda cu i dalje kod njega...
    Dr. Lis.... na sve te price koje kruze okolo ja cu samo reci da je mojoj sestri prije par mjeseci glavu spasio upravo svojom "arogantnošću" jer se izderao na ostalo osoblje u bolnici da sto rade i sto cekaju.... ( ne bih o detaljima ).
    Eto, zakljucujem da ako sve ide u najboljem redu i ako i same nismo prezahtjevne i pravimo se " mudrice" da su svi oni ok...Isto tako svima se moze dogoditi propust ( i nama koji put zagori rucak ili presolimo jelo - a smatramo se dobrim kuharicama) i to bi bilo onda ono sto se zove - imali smo PEH.

  4. #54
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Zak, zao mi je.
    Nadam se da ce sad biti sve u redu. Molim za to.



    Kako pise Pepe, svima nam se dogadjaju greske i nitko od nas nije imun na njih. Ja imam dojam da nikad ne bih mogla biti ljuta na doktora jer je pogrijesio, a da sam sigurna da je dao sve od sebe.

    Ne volim da ih ovako javno blatimo, nije fer, ne mogu se obraniti, a mozda u nekima od ovih prica (pogotovo iz trece ruke) nema nista za zamjeriti lijecniku.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    Evo i mene.
    ja bila kod one dr.u pegli,stvarno sam zadovoljna s njom..ali više ne radi preko HZZO.
    dobila dopis o prestanku i sad mi se nude neku drugi dr,dobila sam njihov popis pa vas molim za komentar:
    1.dr.krpina
    2. dr sonja vidaić beram(nikad čula)
    3. dr anđelić
    4.dr medić

    što mislite...jel imate kakva iskustva pozitivna ili negativna...please

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    Evo i mene.
    ja bila kod one dr.u pegli,stvarno sam zadovoljna s njom..ali više ne radi preko HZZO.
    dobila dopis o prestanku i sad mi se nude neku drugi dr,dobila sam njihov popis pa vas molim za komentar:
    1.dr.krpina
    2. dr sonja vidaić beram(nikad čula)
    3. dr anđelić
    4.dr medić

    što mislite...jel imate kakva iskustva pozitivna ili negativna...please

  7. #57
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Ne znam što da ti kažem, jedini gin. u ovom gradu kod kojeg sam ikako bila je Vlatković. Prijavljena sam kod Anđelića, za svaki slučaj, ali nisam osobno imala nikakvog kontakta s njim. Kod njega su MM-ova sestra i nevista, prošle obje s njim po 2 trudnoće i obje su zadovoljne.

  8. #58
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    I ja sam čula da je Anđelić dobar. Ja sam se upisala kod Krpine, ali samo zato jer sam u 8 mjesecu trudnoće i do kraja ću ostati kod dr. u Pegli. Krpina će mi dati sve uputnice ako mi budu trebale i samo zato sam se upisala kod njega. :?

  9. #59
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Je l' Krpina muško il žensko?

  10. #60
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Krpina je muško, došao se predstaviti kad sam se bila upisati. Sestra je skroz ljubazna. To je moj dojam sa upisa

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Za Krpinu i Vidaić Beram ne znam apsolutno ništa. Kod Medića sam ja prijavljena i on ti ima problema s time ako netko tko je prijavljen kod njega vodi trudnoću kod privatnika pa ne da potrebne uputnice i recepte pa moram žicati od susjedne Perinčićke a kod dr. Anđelića jednom bila i nikad više. Naime, kao tinejdžerica otišla na rutinsku kontrolu jer sam imala problema s ciklusima a on me podrugljivo "opra" da kako ja mislim da me pregleda kad nisam imala spolne odnose. Bilo mi je došlo reći mu oprostite idem u čekaonicu vidjeti ima li kandidata da i to obavim pa se vraćam brzo . Da ne kažem da mi je jednu prijateljicu isprepadao do ludila da beba ima prekratku bedrenu kost (sve bilo uredu) a druge dvije skoro poslao na čišćenje, sva sreća da su potražile drugo mišljenje pa jedna rodila zdravu bebanu a druga tek treba roditi ovih dana. Kako se kaže svako ima svoje iskustvo ali meni je tu previše negativnih u jako malom krugu ljudi :/

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    o.k.cure.

    Pale...jel išta znaš o Krpini.kakav te se dojmio pri tom susretu i koliko godina ima (cirka).

  13. #63
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Nomoget, ne znam stvarno puno o dr. Krpini. Jednom mi je mama bila kod njega kad je mjenjao dr. Mitrović i kaže da joj je bio ok. ( navodno mu je pristup prema ženi kao osobi super)
    Ono što sam ja doživila u onih par minuta predstavljanja je da je ljubazan i uredan muškarac ( znam da je glupo, ali mrzim viditi šunjave doktore i doktorice, a ima ih... )
    Ima oko 40- tak godina ( barem mislim tako ) i čini mi se ok. Čak se dojmio i moje mlađe seke koja se sprema prvi put posjetiti gin. ordinaciju.
    Mislim da ću ja otići poslije poroda kod njega da vidim kakav je

  14. #64
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    meni je frendica jako zadovoljna andelicem, vodio joj je 2 trudnoce

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    ja sam prijavljena kod Anđelića. Ne mogu reći baš da sam turbo zadovoljna, ima i dobrih i loših strana. U svakom slučaju, nije baš podrška za prirodni porod. Njegovo je geslo bolje dva sata prerano nego dva sata prekasno. A za drip, epiziotomiju i slično misli da su super :/

  16. #66
    elalala

    Početno re

    meni andjelic simpatican i nekako komercijalan, al ne bi bio bas doc kod kojeg bi hodala da imam rizicnu trudnocu.

    bila sam i kod nekih drugih zd-doktora, nedovoljno cesto da bi stekla potpunu sliku, a i oni sami nisu forumasi (ili 8) pa da ih ne kritiziram..

    jako sam zadovoljna sa hzzo doktorom u biogradu: dr. perovic.
    nema problema sa uputnicama (sam me slao na bhsb-briseve) i receptima. uzme si puno vremena. uzv se kod njega doplacuje, al je stvarno sistematican i uzv-screening nije nikad kod njega trajao manje od 30min. sustavno prati uzv mjere pa potraje; i uz put objasnjava, ali ne onako: vidite usne, da, da lijepo, jaaaako sam zadovoljan...nego bas objasni koji je koji marker i zasto se za njega gleda.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    59

    Početno Re: re

    Bog cure, da se i ja javim na ovu temu. Prvu trudnoću mi je vodio dr. Arneri, koji je sada u mirovini i naslijedila ga je dr. Beram, kakva je ona nemam pojma. Imala sam dva spontana, oba puta sam išla kod dr. Anđelića, njegov pristup mi je bio toliko hladan, da mi je bilo zlo od njega i sada sam trudna 11 tjedana. Odmah čim sam napravila kućni test išla sam kod dr. Vlatkovića kojega znam već godinama, još dok je bio na specijalizaciji u Petrovoj u Zagrebu. Njegov pristup ženama je miran, ljubazan i pristupačan, objasniti će vam sve što vas zanima. Konkretno ja sam puta pitanja kad dođem kod njega, dapače ja ih još zapišem na papir da slučajno ne zaboravim ništa pitati, jer sam u tolikom strahu od trudnoće, za bebu, zbog poroda. On je meni OK. Da pregled traje kratko, to je istina, sve bi žene volile da njima se posveti više vremena.
    Vjerujte mi cure, bitno je da je sve u redu. Puno pozdrava

  18. #68
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Crvelin mi je zakon! Imala sam problema u trudnoci zbog stitnjace , prijetila je opasnos da izgubim bebu... Da sad ne nabrajam sve . Uglavnom covjek ima jako puno strpljenja , vremena i razumjevanja. Svaki trenutak mi je bio dostupan i sjajno je suradivao sa mojim endokrinologom. Rezultat je savrseno zdrava Kate! I jos jedan veliki plus za tog covjeka je sto iako je privatnik dezura u bolnici. Nazalost meni nije bio na porodu jer sam ipak rodila malo ranije!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    10

    Početno ej curke

    sto se tice dr.Krpine...dvoje ih je,i zena mu je ginekolog i radi u bolnici.
    Ja sam ih sa svojom prvom neuspjelom i sada drugom trudnocom prosla dosta.Od bolnice do privatnika i sad sam kod Krpine,melem za dusu i oci sigurno.Preporucila bi ga svakomu.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    Jase nisam još upisal kod nikog socijalnog,još sam kod mitrovićke privatno.
    Imam namjeru se upisat kod dr.Krpine(muškog)..pa mi je svaka dobrodošla..
    Zak!!!!-znači pohvale njemu?

  21. #71
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno Dr.Petar Lozo

    Ja sam već 10-ak godina kod dr.Loze, što ginekološki a što u vezi denzitometrije (s 20 g. otkriveno mi je da imam nižu gustoću kostiju a on se i time bavi) pa se jako dobro poznajemo. Ima privatnu praksu u Maraska parku, gdje pon-sri-pet radi ujutro, a uto-čet popodne. Ima i ordinaciju preko HZZO-a koja se nalazi u zgradi Hitne pomoći kod Vruljice, gdje radi suprotno od gore navedenih termina.

    Moje iskustvo s njim otkad sam trudna je da voli pokriti sva polja, tražio je nalaz stomatologa (u kakvom su stanju zubi), slao me na trostruki test (na Transfuziju), na cito i toxo test (Zavod za javno zdrastvo)... Kako sam preboljela hepatitis C i po njegovom mišljenju imam osjetljiviju jetru(iako nalazi dvije godine unatrag pokazuju da više nemam hep.C), insistira da ostanem kod njega privatno - a kako se dugo znamo, ne vjerujem da mu je zbog love. Kad se naručim, dođem i odmah dobijam bočicu za urin, važu me, mjere mi tlak, i najduže što sam do sada (u 5 pregleda) čekala bilo je 15 minuta. Svaki pregled - odnosno UZV - platila sam 250 Kn.

    Njegova velika "boljka" je debljina: neće ti dati da se debljaš. Iako sam od početka trudnoće - a 5 sam mjeseci trudna - dobila jedva kil, svaki put mi kaže "ne smiješ se debljati".

    Alergična sam na 2 skupine antibiotika i on se odmah hvata za glavu, iako znamo da postoji još skupina antibiotika na koje nisam alergična - AKO nedajbože bude potrebno. Ali to je njegov stil, nije onaj koji će te tješiti nego će te malo i isprepadati (nekad i previše) - međutim meni na jedno uđe a na drugo izađe, vjerujem u sebe i svoje zdravlje i ne želim paničariti, a on mora reći to što mora.

    U 6. ili 7. mjesecu trudnoće poslat će me u Zagreb po drugo mišljenje, kaže "neka oni vide je li meni što promaknulo".

    Od početka trudnoće cuclam uvečer Fluonatril, tabletice fluora, i Prenatal - to mi je sve on prepisao. A 5 mjeseci - 3 prije i 2 nakon začeća - pila sam Folacin, isto njegova uputa.

    Jako sam zadovoljna. 250 Kn mjesečno se može izdvojiti za ovako dobru brigu, pogotovo kad znaš da nema čekanja i da nakon svakog pregleda slijedi razgovor s njim o tome što se trenutno događa i što slijedi.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj Gioia prvotno napisa
    nego će te malo i isprepadati (nekad i previše)
    Et vidiš meni baš ovo nije pasalo kod njega. Uputili me da je velik stručnjak što ne osporavam al na to me niko nije upozorio. Nisam tip kojem uđe i izađe kad je zdravlje u pitanju i ne volim kad me se straši već da mi se kaže točno kako je. Za nalaz od pape mi je PREKO TELEFONA rekao da nije dobar i da vjerojatno nije rak na što sam ja na poslu ostala :shock: Mislim, štogod da je reka iza te riječi rak ja nisam čula nit mi je što značilo jer su mi se noge odsjekle na samu pomisao o tome. Nabaciva mi neke teorije o spolnim bolestima i trpa u ne znam koju katogoriju žena što sam ja odlučno opovrgavala al me nije baš doživljavao previše. Na kraju da je ispalo da je streptokok i uz par tura antibiotika sam ga se riješila al sam cijelu trudnoći strepila od njegovih riječi...samo pomislite da ste trudni, dijete se može zaraziti i dobiti niz bolesti tipa meningitis što može biti smrtno.
    Sve to stoji al mene je uništilo

  23. #73
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno

    Razumijem te, Erina, istina je da mu nedostaje taktičnosti odnosno uvijek će ti dati "worst case scenario". Meni je s mojih 20 godina mami rekao da ona i ja imamo istu gustoću kosti, na što je ona briznula u plač a ja sam bila ljutita jer sam znala da nije kraj svijeta i da nije to uopće toliko strašno kako on nastoji pokazati. Ali kad ga malo bolje upoznaš, "otreseš" te njegove crne prognoze s ramena i kažeš sebi "sigurna sam da nije tako". I mene bi šokiralo da mi je rekao da imam rak, ali kako ga dugo znam sada bih reagirala na način "opet njegove crne prognoze...".
    Nije u redu, svakako, ali cijenim to što radi on i njegova ekipa, a rade takoreći non-stop svaki dan od 9 do 22h, sestre su divne i uvijek spremne pomoći i ništa im nije teško.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Ja sam kod Krpine i stvarno za sada sve pohvale. Strpljiv je i temeljit i stvarno je ljubazan i napravit ce sve potrebne pretrage i jos sve koje ga zamolis.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    E vidiš, meni je ovaj Lozin pristup grozan. Ja nisam za nikakvo paničarenje ako nema potrebe, a on te tako isprepada da je to strašno.
    Sestra je kod njega i svaki put se razočara kako ju lijepo primi i razgovara s njom kad dođe u njegovu polikliniku i naravno SVE uredno i naplati i to masno, a onda za par dana dođe k njemu u ambulantu u bolnicu i on je potpuno drugačiji prema njoj. Ni to nije u redu...

  26. #76
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    A i ja sam u nekoj dilemi kamo ići...Naime, i nakon dva poroda, još uvijek mi je odlazak na papa test jedna od stresnijih stvari u životu (zbog davnih loših rezultata koji se, nažalost, mogu ponoviti). :/
    Kod K.Č. me odbija atmosfera u ambulanti i nakon što sam vidjela kako je kod Vlatkeca, smeta mi onaj mrak, dimna zavjesa, nerazgovorljivost, ponekad i neraspoloženost... Da i ne spominjem kako mi je s 21 godinu rekao da ću dobiti rak :shock: (zbog spomenutih loših nalaza).
    Ma poštujem ja K.Č. i znam da je dobronamjeran, ali osjeti se da je umoran. Zato ću najvjerojatnije promijeniti ordinaciju, no dvoumim se, a stvarno mi je hitno otići na pregled.
    Koliko Vlatkec naplaćuje uzv jajnika + papa test?

  27. #77
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Slično i ja razmišljam o K.Č. i njegovoj ordinaciji, pa sam se prebacila kod Vlatkovića.

    Mislim da je uzv+papa test 300 kn, ali nisam 100 % sigurna.

  28. #78
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj Rhea prvotno napisa
    Mislim da je uzv+papa test 300 kn, ali nisam 100 % sigurna.
    je
    Klia, a da se prijaviš kod Krpine? Vlatković je čisti privatnik... a Krpina mi se učinio sasvim OK i pristupačan. Mada sam ja samo 1 put bila kod njega i to za neke uputnice

  29. #79
    enna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    115

    Početno

    Je Krpina je odličan ali nažalost nema UVZ, za to se morač naručiti posebno poslje papa testa i ide se u neku drugu ordinaciju, mora biti u jutarnjim satima, mislim da posuđuje uvz od Loze, ma nisam sigurna jer ja nikako ujutro nemogu pa nisam ni išla. Mislim da ću to obavit kod Vlatkovića.
    tinkie

  30. #80
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Krpina mi je bio specijalizant na 1. porodu. Ostao mi je u sjećanju kao nedefiniran, preozbiljan, pomalo stisnut, ali možda je to razumljivo s obzirom da je porod nadgledao drugi liječnik.
    Recite mi je li Vlatkec nježan pri obavljanju papa-testa i opusti li te pri tom na neki način?
    (ni sama ne mogu vjerovati koliko sam usr.... od svih vrsta pregleda )

  31. #81
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Ja nemam loših iskustava s Vlatkovićevim pregledima, dosta je nježan, kod K.Č. sam uvijek strahovala i osjećala puno veću nelagodnost, pa čak i laganu bol.

  32. #82
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ma kod njega mi je prestrašan pogled na hrpu uporabljenih "kljunova" u lavandinu, a i zvuk šarafljenja tog aparata pri obavljanju testa mi je jeziv (što ga ne podmaže nečim )
    Izgleda da ću ja ipak do Vlatkeca, ali što ako su mi potrebne kakve uputnice? Može li mi ih dati liječnica opće prakse?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    9

    Početno

    za Vlatkovića imam samo riječi pohvale - a svjesna sam da se uz SVAKOG liječnika vežu i pozitivna i negativna iskustva - to je neminovno - nisu ni oni svemogući....
    nažalost , mi svoja iskustva vezujemo uz njih iako nekad nijedan drugi ne bi mogao pomoći , nažalost...držim fige svima da trudnoće i porodi dobro prođu - liječnici su nam nužno "pomagalo " na tome putu...pozdrav....

  34. #84
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    klia, kod njega ti ne treba uputnica

  35. #85
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Pretpostavljam da je klia mislila na situacije kad joj zatrebaju nekakve uputnice (uf, kako sam to objasnila), dr.opće prakse ti u principu ne smije dati uputnice, ali ima onih koji to rade. Moja dr. ih ne daje, pa sam se po preporuci Vlatkeca upisala kod Lisice i on mi daje uputnice koje V. zatraži. Ili možeš i dalje biti upisana kod K.Č., pa od njega tražiti uputnice.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Uputnica ti treba samo za briseve,ali ne i za papu.Ja kod Vlatkovića ni ne osjetim da me pregledao,a pogotovo izvadio papu ili bris.

  37. #87
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Naravno da se za papu kod njega ne treba traziti uputnicu, mislila sam, upravo kao sto Rhea kaze, na situaciju kad ti zatreba neki lijek ili dodatni pregled u bolnici ili (ne daj Bože) uputnica za bolnicu...
    Kako K.Č. reagira kad mu dođeš sa zahtjevom za uputnicom, a pregledao te drugi dr?

  38. #88
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Kako K.Č. reagira kad mu dođeš sa zahtjevom za uputnicom, a pregledao te drugi dr?
    ovisi koji.... i među njima ima simpatija i nesimpatija. Najbolje da nazoveš i pitaš privatnika kod kojeg misliš ići.

  39. #89
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ok da preformuliram - na koga K.Č. reagira sa simpatijom?

  40. #90
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Ok da preformuliram - na koga K.Č. reagira sa simpatijom?
    Ja ti stvarno ne znam, pitaj Vlatkovića, vjerojatno će ti on znati nešto reći.

  41. #91
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Vlatković svoje pacijente šalje Krpini

  42. #92
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Ja isto idem kod Vlatkovića, a sve uputnice uzimam kod Perinčić. Nikad nije bilo nikakvih problema, čak još uvijek ni neznam kako ona izgleda..

  43. #93
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    E, da, mislim da i Perinčićka potvrđuje svima uputnice

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    ja sam od Crvelina išla po uputnice Anđeliću

  45. #95
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Ok da preformuliram - na koga K.Č. reagira sa simpatijom?
    Ne reagira

  46. #96
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Da, on zapravo uopće ne reagira

  47. #97
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj kikic prvotno napisa
    Citiraj klia prvotno napisa
    Ok da preformuliram - na koga K.Č. reagira sa simpatijom?
    Ne reagira

  48. #98
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Prijavljujem da sam svladala frku i otišla Vlatkecu :D
    Prvi doktor koji je pohvalio moje dugo dojenje (uz objašnjenje koliko je to dobro za mene i bebacha - meni to ići govoriti )
    Čovjek je toliiko smirujuće djelovao na mene da vam ne mogu opisati.
    Inače, cijena pregleda+papa testa+color doppler uzv-a jajnika zbilja je 300kn.
    Cure, hvala vam još jednom na informacijama

  49. #99
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Super, klia :D

    Da, Vlatković podržava produženo dojenje, i nas je podržao, ali dojenje u trudnoći mu se baš ne sviđa, tu nas je razočarao

  50. #100
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ne znam postoji li uopće ginić koji vas po tom pitanju ne bi razočarao :/

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •