Stranica 17 od 74 PrviPrvi ... 715161718192767 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #801
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mislim da stopala ne narastu nego se spuste od težine. Meni se to dogodilo u druhoj trudnoći ali sam ih onim MBT cipelama vratila na staro

  2. #802
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ma samo su bila jako natečena. Pritisneš prstom i ostane rupa veličine trešnje. Sad je sve opet po starom. Čak i malo manje.

  3. #803
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Meni su se izduzila i rasirila, ali ne pre trece i cetrvrte trudnoce. Zbog trcanja su se nekako ispravila. Ravna su i siroka, ali takva su genetski, no tacno se vidi da su od trcanja 'dosla na svoje.' Prvih dve godine sam trcala s minimalnom debljinom djona, i uvek s zero drop (nagib patike manji od 5mm) patikama.
    Pre sam nosila normalan 39, a sad sam na 40.5-41.
    Ja jutros istrcala 14km, a rano ujutro malo yoga istezanja. Tvrda sam jako... Kad ne preterujem s trcanjem i dovoljno dugo radim jogu osetim da sam normalno flksibilna, ali od previse trcanja i ostalog, fakat se ukrutim Konacno je ok vreme kod nas (danas). Smesno je kad se Kalifronjani zale na vreme, ali BAS nam je duga zima! Jutros nisam mogla da otvorim zadnja vrata na autu ni s jedne strane, zaledilo bilo. Medjutim, cim juzno sunce izadje, odmah je toplo

  4. #804
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    kli_kli, na temu kalifornije, nekidan sam procitala nesto ala ovo:

    "citam tipa koji kaze kako svako jutro treba poceti hladnim tusem i on od tog ne odustaje, bez obzira na doba godine. gledam gdje tip zivi, ono kalifornija. e pa svaka cast, izdrzi, junacino!"

    ja sam danas nakon duze pauze odradila svoj plesni trening, jazz balet. uh, ubila nas je, cijedilo se s mene
    i da, nakon pauze sam uvijek fleksibilnija, kasnije se bas nekako misici stvrdnu i teze mi idu te vjezbe
    a uvijek ocekujem suprotno
    sutra latin mix, krecemo sa salsom, ima da se mrda i vrti

  5. #805
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod nas je malo popustila zima, u subotu je pala kisa, danas i jucer smo imali par sati blagog plusa. U srijedu ce biti toplije i sad se zbog voduskare urusavaju krovovi. Valjda nas nece, izlopatali smo ga neki dan. Nakon toga ce opet hladnoca. Za sad se ocekuje da se bijelo go'no nece otopiti jos sigurno mjesec dana, sve i da ostane "toplo".

    Od srijede krecem s trenericom na 2 x 30 minuta (i 30 minuta bez nje).

    Za dva tjedna je spring break i bas bih voljela odvesti djecu nekamo daleko od ove smrzotine, no ne znam imam li petlje to sve odradjivati sama. Morali bismo avionom, sto mi nije problem, osim u dijelu gdje nekako sama s njima moram potezati i autosjedalice. Sin bi isao do oceana, izabrao je Pacifik. A ja bih da nas netko nekakvom magijom prebaci bilo kamo.

  6. #806
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je tadašnji zastupnik za one skupe MBT cipele baš to rekao - da će mi vratiti stopalo na staro. I fakat se to dogodilo nakon cca godine dana kaj sam ih nosila. Nemojte me pitati za detalje, ali ja lijepo imam i dalje svoju veličinu noge 37,5 kao i pred trudnoće. U nekom periodi velikog stopala - kupila sam gojzerice br 40

  7. #807
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam bila jutros na pregledu i rečeno mi je da je to biokemijska trudnoća. Trebam čekati da prokrvarim i moram opet za dva dana doći. Baš me šokiralo sve to pa sam bila previše mutava da je išta pitam. Sad ću guglati ostatak dana vjerojatno.

  8. #808
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Riri zao mi je.

    trebala bih tenisice za trckaranje po sumi ili ti ga trail. problem je sto nemam ni volje ih kupovati, niti ici po ducanima, niti razmislajti koje niti mi se daje 1000 kn za tu avanturu.
    samo se jadam kakv glup problem imam

  9. #809
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    možda one koje je kupila sirius u decatlonu, ali vjerujem da više nisu na akciji

  10. #810
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila jutros na pregledu i rečeno mi je da je to biokemijska trudnoća. Trebam čekati da prokrvarim i moram opet za dva dana doći. Baš me šokiralo sve to pa sam bila previše mutava da je išta pitam. Sad ću guglati ostatak dana vjerojatno.
    Biokemijska trudnica je ona koja je potvrdena jedino testom , a na pregledu se ne vide drugi znakovi ( npr. uzv-om plod u maternici).

  11. #811
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri zao mi je.

    trebala bih tenisice za trckaranje po sumi ili ti ga trail. problem je sto nemam ni volje ih kupovati, niti ici po ducanima, niti razmislajti koje niti mi se daje 1000 kn za tu avanturu.
    samo se jadam kakv glup problem imam
    Je, ja sam ubola neke na popustu su bile 400 kn.
    Idem traziti link. Jako su udobne, ali u sumi jos nisam trcala.
    Posljednje uređivanje od sirius : 12.03.2019. at 15:05

  12. #812
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

  13. #813
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Riri žao mi je.
    Spajka, ja sam uzela u rošt sportu salomonke za 400 kuna. A i u proteasportu imaš raznih salomonki za oko 400-njak kuna. Ne znam da li imaju sve brojeve. Imaju krasan dućan na zagrebačkoj cesti, a poznati su i po tome što sam ja tamo kupila bic

    Prijavak jutrošnjeg trčanja, 8km na 5:43. Malo za promjenu sama, sa slušalicama i yu rockom

  14. #814
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Spajka, moje su ovakve ( do 80 km), ali su sive i bile su na akciji 400 kn.https://m.decathlon.hr/p/8487958_ten...-broncane.html

  15. #815
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    hvala vam na savjetima.
    za sda se cini da cu u njima skupiti nesto kilometara. ali kako rekoh danas mi je cudan dan. pa samo njurgam. tako i za tenisice. vec cu neke kupiti.
    jos jednom hvala vam.

  16. #816
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    riri

  17. #817
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    riri bas mi je zao. malo mi je cudno da ti odmah 'proglasi' biohemijsku, ako nisi vadila betu.

  18. #818
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure.

    Jesam. Otišla sam jutros na uzv i rekla mi je da se ništa ne vidi. Nakon toga vadila betu, pričekala odmah tamo, bilo je gotovo za možda sat vremena. I onda mi je rekla da je to biokemijska i da dođem za dva dana opet. Valjda da mi ponovo vade ili? I rekla je da ću prokrvariti i kad to završi da će opet zakazati pregled, to isto ne znam zašto. Ma pitat ću sve preksutra, danas sam se skroz pogubila.

  19. #819
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    kjb pa di je taj dućan na Zagrebačkoj ajme kako ne znam...iako zvuči mi poznato.

    spajalice mislim da ako ćeš ići na trailove da ipak trebaš kupiti neke salomonke, probaj nać u tom kjb dućanu na sniženju.
    za trail je još bitnija kvaliteta tenisice nego za cestu. Ne bih na tome štedila. Ja svoje salomonke imam preko 3 god i dalje su ko nove picikato.

    Riri draga žao mi je , normalno da si se zbunila, al meni je biokemijska bila "znak" za skoru urednu trudnoću, to se često znat dogodit. Mom MPOvcu je biokemijska bila dobar znak za mogućnost začeća. Možda da tako gledaš za utjehu.

  20. #820
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Dućan ti je na raskršću prema Rudešu na samoj stanici
    I moj veliki ima bic od tam

  21. #821
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Riri, zao mi je.

  22. #822
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Evo obećala sam pa "ukratko".

    Dakle na startu veliko uzbuđenje, luda atmosfera 1.200 ljudi od svukuda, trešti glazba, sunce sija. Noć prije zvala u 22h svog tatu planinara da mi malo protumači kuda bih trebala ići. I tako krenula ja sa muškima prema tom kamenolomu i onda odjednom neko račvanje, krivo skrenem sa grupicom Zagoraca, uletimo u totalnu šikaru, kupine, zabilo mi se trnje u prste pa sam ko životinjica u trku čupala zubima, preskakali neki suhozid, jedva nekako ugledali more i onda udri desno do KT1 (prve kontrolne točke). Prava avantura J Mislim se kud sam našla slijedit Zagorce po dalmatinskim otocima,al na kraju ispalo da je taj predvodnik (nekih 60+god) iskusni trekker. Dolazimo do tih oštrih škrapa, al ono fakat oštrih, dolje duboke pukotine, tko tu padne ajme mu se, opasno je, po njima se može jedva hodat, trčanje ne dolazi u obzir. Nakon toga nastavljam solo do KT2 i tamo mi se pridružuje jedan Zadranin, moj spasitelj tako sam ga nazvala.

    I dalje sam ostala do kraja utrke zaljepljena za njega u ugodnom društvu. Njemu je to bio 5. Škraping pa ipak bolje poznaje otok i staze.
    Dolazimo do mjesta gdje bi trebao biti neki maslinik s desna, al' od drveća i grmlja ništa ne vidimo osim prema jugu more, pa nastavljamo makadamom koji je onda oborio nizbrdo do obale KT3. Dolje na južnoj strani ko na biogradskoj rivi, ajmeee sjecište sve 4 utrke brdo ljudi ko sajam neki, jedva se izvukli pa opet preko škrapa sada nešto pitomijih. Tu sam uspjela prokliznut nogom na jednoj stijeni i noga mi je uletila u more, osjetila sam zglob al sam samo nastavila da se ne hladi. Bilo mi je ok, nije me boljelo dok sam trčala.

    Priroda je božanstvena, skoro cijelim putem pogled na kornatski arhipelag, divne robinzonske kućice s južne strane otoka...

    Nakon toga je slijedio uspon na vidikovac na vrhu brda KT4, uspinjali smo se onako spiralno oko brda, tada smo hodali jer je bilo baš strmo i sunce je jako pičilo. Na vrhu sam glavu zalila vodom i povukla svog partnera u daljnje osvajanje otoka. Prebrzo sam trčala niz brdo, pa me počelo malo probadat u prsima kao bodac, usporili smo malo tempo trčanja pa je prestalo. Slijedi ponovno spust do mora KT5, al nakon toga isti taj uspon. Cijelo vrijeme pričamo i upoznajemo se, vrijeme letiii. On pretpostavlja da sam među prvim ženskicama, iznenađen je mojoj kondicijom, meni milo čuti, ja kažem da ću bit prezadovoljna da sam među prvih 10. Neka cura u ljubičastom je stalno bila negdje blizu nas, pa smo se zezali da joj nećemo dati da uđe u cilj prije nas

    Slijedi zadnji dio trčanja uz brdo pa spust prema Tkonu, tad već polako postajemo umorni, priča jenjava, dišemo, šutimo i trčimo i tako zadnja 2 km (natukli smo 27,5 km umjesto 25km, al to je teško da bude baš ta brojka kad idemo različitih putevima). Vruće je. Nema nikoga iz nas, s lijeve strane divna polja i šuma, ja vrištim od sreće od tog prizora, on me gleda šta mi je
    Zovem muža i djecu u trku s mobitela da se približavam cilju da me dočekaju.

  23. #823
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ulazimo u Tkon, kaže meni Zadranin ajd ti slobodno ispred mene, tad stišćem gas i ne znam kojim atomima snage sprintam zadnjih 400m sretna da sam pred ciljem, okolni kafići prepuni ljudi svi navijaju jer sam izgledala u tom sprintu (4:30-4:40) i mom sportskom outfitu ko da sam na Olimpijadi mislim da je bilo baš moćno.

    Ulazim u cilj, muž i djeca navijaju, govori mi organizator da sam 3. žena . Sretna sam, skačem od sreće i uzbuđenja, ne mogu vjerovati!!! pa ja sam ga razvalila, svoj 1. trekking - Škraping na svom otoku, srce lupa li, lupa ne staje.
    Cura u ljubičastom dolazi 6-7 minuta iza mene. Navijam joj.

    Ručak, odlazak u apartman na tuširanje, odmor i spremanje, u 18:30h proglašenje i super zabavni program do kasno.

    Kad mi je alpinist Stipe Božić uručio nagradu bila sam tako ponosna i sretna sačekali smo proglašenje i za ultra marathon kategoriju 45 km po škrapama rubom otoka, svaka čast

    Škrape su same po sebi zahtjevne, traže konstantan i koordiniran rad mozak-noga i tako trčat/hodat 8-9h oko otoka ono zaslužuje duboki naklon. Pomislila sam ma nema šanse „ubile“ me već one škrape, ne bi ja ni u ludilu išla na 45km i to sve po tim oštrim škrapama, onda sam vidjela na postolju Pešića koji svake godine pobjeđuje a trči u majici za djecu sa srčanim manama (sin mu ima srč.manu).
    I naravno kroz par sati mi je prošlo kroz glavu da bih možda ipak probala dogodine, bio bi mi to velik izazov jer sam ja po prirodi nestrpljiva, a škrape traže strpljivost, staloženost i koncentraciju, to bi mi bio veliki test. S druge strane ja sam iskonska „divokoza“ i spretna sam na takvom zahtjevnom terenu, ko bi ga znao šta će bit dogodine

    Uglavnom avantura koju bih svakome preporučila, postoje utrke na 6, 12, 25 i 42 km, puno bude i šetača rekreativaca, lijep izlet u svakom pogledu. I svakako preporučam rezervirati stol u konobi već u petak

  24. #824
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno



    Lili ovo baš lijepo zvuči. Zainteresirala si me da probam jednom.

  25. #825
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    super, lili
    genijalno iskustvo i odlican uspjeh!!!

  26. #826

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Lili cestitam! Svaka cast!
    Svima bravo na odvjezbanom i otrcanom.
    Kli kli poseban naklon za organizaciju i motiv, negdje si napisala da ustajes u 5, a k
    ad ides spavati?
    Ja zavrsavam p90x3, dobar je program, nije pretezak, zabavan, jedino sam morala modificarati pull up, nemam sipku, a i da imam ne bih mogla nijedan zgib napraviti.
    Sad cu opet t25, on mi se cini najbolji za mrsavljenje, valja se za plazu spremati.

  27. #827
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Fedja, topla preporuka za Black Fire, Bob Harper. Za mrsavljenje ti treba snaga i nešto cardia, a Focus je uglavnom to, cardio.
    Osjetis koliko si pomices granicu, prvi put uradis, staznam, 50 dipseva, sljedeći put 60, a pred kraj programa 80.
    Cure koje su ga radile, složit će se samnom da je dobar.
    Posljednje uređivanje od j-la : 13.03.2019. at 01:23

  28. #828
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ajme lili, pa predivno <3
    Fedja, idem spavati s decom (oko 9, pola 10, zaspim do 11). Imam jos jednu malu veliku sisavicu u krevetu
    S obzirom kako mi je bilo s trecim detetom, ja se osecam naspavana sve vreme od kad imam cetvrto (a ona je sve ali ne spavacica, no treca je bila i ostala posebna prica <3).

  29. #829
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    lili, stvarno predivna prica!

  30. #830
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Lili, krasno si to opisala. Naravno da , pročitavši ovo, ja već "brusim tenisice" da ti se nekad pridružim. Iako, našla sam si divan triatlon, doduše malo ekstreman (kažu oni koji su bili prošle godine) na Dugom otoku. Pliva se na Saharunu (1,9 km), biciklira do Salija (90 km) a onda trči do krajnje točke do Telašćice i natrag do Salija (21km). Vidit ću kako mi ide na triatlon ligi, pa ću onda odlučiti kada ću na ovaj
    Kli-kli, imamo isti ritam spavanja, samo ja nemam više sisavce.
    Fedja, bravo za završetak p90x3, i naravno valja se za plažu pripremiti.
    Danas najavljuju kišu, a ja imam 6x800 metara intervale na 5:05-5:00. Moožda ih je lakše odraditi na kiši?

  31. #831
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Lili kao i uvijek tvoj pogled na sve to je romantican. Nera ima slicne poglede.
    ja bih to sigurno drugacije dozvijela. zato mi je drago da si uzivala u svemu tome.

    Fedja bravo za odradjeni program.

    kjb slusala sam prognozu. vjerojatnost kise navodno za ZGB nije bas tako velika, mozda padne malo i kratko. imam slican program kao i ti. zato ne volim srijedu.

  32. #832
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, stvarno si divno opisala iskustvo, mogla bi radit u marketingu neke trkačke organizacije, sigurno bi privukla hrpu ekipe

    Riri, žao mi je

    Spajka, ti si postala ozbiljna trkačica, još kad nabavis trail tenisice!
    A gdje je Nera? Ništa nam ne javlja kako joj ide s trčanjem...

    summer, nadam se da si konačno na svom sa salsom, da vas nisu kočili u grupi, oni poput mene
    kjb, triatlonka, sretno sa intervalima, mislim da neće kiša danas. Ja ipak odradila jutros, 6 km. Polako i disciplinirano povećavam dužinu...

  33. #833
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Riri zao mi je

    ivana lijepo te opet vidjeti

    Lili divan opis
    ja sam vise ko spajka, grint grint

    ja vec tjedan dana nisam nista
    ne da mi se

  34. #834
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ivana super povratak. ides na hendrix ove godine? to je uskoro?

    nera doma vrtlari. da li trci ne znam. moram je pitati.
    ekipa oko mene uglavnom ide na trail. pa su me prijavili u neki tim. nemam pojma koliko to mogu, zato sam isla jednu nedjelju. to je bas opustajuce. ako ne lovis rezultat, a svi znamo da sigurno ja ne lovim. prosetas po prirodi.

    i puno stvari mi se promijenilo odkad pijem zeljezo. vracam se u forumu. ali svejedno srijedu ne volim. i svaku mislim da ja to ne mogu. vidjet cemo sta ce danas biti. ali istina je kad sam to odradjujes je teze. kad imas ljude oko sebe, nekako se medjusobno vucete.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 13.03.2019. at 10:36

  35. #835
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Hvala vam curkee
    Htjela sam vam malo prenijeti tog doživljaja s terena. Svakome bih preporučila bilo da se natječe ili ide samo ovako uživat u prirodi i prošetat se.

    ajmo kjb i spajka srijeda rules!

    Bravo za sve vrijedne, veselim se spajkinim trailovima, da ne idemo možda na isti 24.3. u blizini?

    Jupi jee za come back ivana s!

    Ja sad par dana odmaram nakon Škrapinga, ćutila sam i bedra, a kako imam puno putovanja u naredna 4 tjedna (3 vani i 1 tu) pokušavam naći pravi balans da se ne iscrpim, da sačuvam snagu i energiju za Istru u travnju. Već sutra putujem u Bxl, slijedi mi dosta naporno razdoblje s putovanjima, pa nastojim bit razumna

  36. #836
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Iako, našla sam si divan triatlon, doduše malo ekstreman (kažu oni koji su bili prošle godine) na Dugom otoku. Pliva se na Saharunu (1,9 km), biciklira do Salija (90 km) a onda trči do krajnje točke do Telašćice i natrag do Salija (21km).
    sorry ali morala sam
    selo se zove Sali, ne Salij ili Salije kako neki nepismeno pisu i ne deklinira se sa J :lokalpatriot:
    dakle, ides do Sali, ili lokalno na Sale, ali nikako do Salija

    usput, na Sakarunu je jako plitko, a ako se ide na dublje budi spremna na struje
    Posljednje uređivanje od magriz : 13.03.2019. at 13:17

  37. #837
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    sorry ali morala sam
    selo se zove Sali, ne Salij ili Salije kako neki nepismeno pisu i ne deklinira se sa J :lokalpatriot:
    dakle, ides do Sali, ili lokalno na Sale, ali nikako do Salija

    usput, na Sakarunu je jako plitko, a ako se ide na dublje budi spremna na struje
    Ja se ne bih usudila deklinirati Sali. Slozila bih recenicu tako da ne moram deklinirati.

  38. #838
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno


  39. #839
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    zaboravih - kjb respect, dugootocki triatlon je half ironman kategorija

  40. #840
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Lili, super je izvjestaj. I ja bih skrapala sad
    Pripremi kabanicu za bxl. Trebat ce ti. Sigurno.

    Ostale vjezbalice samo naprijed!

    Cekam povoljan trenutak za trcanje sad kad smo svi ponovo na okupu. Malo me sprecavaju ludjacki vjetar, stabla koja posvuda padaju i pljuskovi. Mogu samo prijaviti plankove u svim oblicima dok se krpeljic igra na podu.

    Btw, plivacice, imate li preporuku za naocale? Mjesovita upotreba bazen i more. Gledam Aegend i Kayenne jer imaju dobre recenzije.

  41. #841
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Magriz ma samo ti ispravljaj, boje ti nego netko tamo da me gurne s bicikla kad ih krivo nazovem . A respect čuvaj kad se za to odlučim, još sam u jaako wannabe kategoriji. Prvo liga na Jarunčeku, pa ćemo vidjeti da li mogu savladati sve tehnikalije.

    Munkice bravo za plankove. Naočale imam iz Decathlone, i niš im ne fali.

    Ivana s, super da nam se vraćaš. 6km ujutro, divota

    P.S. tek sad vidim da sam napisala dva puta "do Salija", mora da je boljelo
    Posljednje uređivanje od kjb : 13.03.2019. at 13:52

  42. #842
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kjb

    naocale za bazen mijenjam svakih pola godine i cesce, ne riskira mi se upala i kupujem vulgaris u decathlonu.
    za utrke imam speedo, skupe do bola koje mazim i pazim

  43. #843
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala, kjb i Magriz.

    Koristila bih ih uglavnom ljeti kada smo mjesec dana na moru, a do Decathlona smo ionako planirali uskoro pa ću ćirnuti. Nosim leće pa sam zaključila da nema više smisla plivati zatvorenih očiju Iako rijetko baš plivam, najčešće ronim pa mi se ne da uložiti puno u naočale. Bitno mi je da se ne magle i ne puštaju.

  44. #844
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Da čula sam Munkice, baš nam se jedna kolegica jutros vratila iz Bxl.

    A koju jaknu,onu baš zimsku ili može neki kaput?

    Kjb, jedva čekam sve te tvoje pustolovine
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.03.2019. at 18:03

  45. #845
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, kjb i Magriz.

    Koristila bih ih uglavnom ljeti kada smo mjesec dana na moru, a do Decathlona smo ionako planirali uskoro pa ću ćirnuti. Nosim leće pa sam zaključila da nema više smisla plivati zatvorenih očiju Iako rijetko baš plivam, najčešće ronim pa mi se ne da uložiti puno u naočale. Bitno mi je da se ne magle i ne puštaju.
    uredno u moru plivam i ronim s lecama
    jedino za utrke nosim naocale

  46. #846
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Kad ste već na plivanju, ja sam danas svojih 20x amo-tamo, tih 500m mi bude aman taman. Ne stajem, otplivam sve u cugu svojim prsnim-bapskim i leđnim stilom, pa gibam po dijete. Na Mladosti gužva neviđena u 18h.

    I bajkom sam. išla na posao to ispadne oko 13-13,5km. To je to za danas.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.03.2019. at 20:00

  47. #847
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo ženske, super ste!

  48. #848
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da čula sam Munkice, baš nam se jedna kolegica jutros vratila iz Bxl.

    A koju jaknu,onu baš zimsku ili može neki kaput
    Trenutacno sam u zimogroznoj fazi pa bih uzela zimsku jaknu Realno, kaput ce ti biti dovoljan ako ispod imas nesto deblje.
    Nije toliko hladno, ali puse i ljigavo je. Jos ako te propuh uhvati, tesko da ces prezivjeti.

    Ako letis Cazmatransom (mislim na ono Croatia Airlines prdekalo), sretno ti slijetanje! Mozda te malo protrese...

  49. #849
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma propuh ne smeta tamo gore. Samo u Hrvatskoj.

  50. #850
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Munkice hvala ti sinoć sam pročitala tvoj post, pa sam ponijela deblju robu.
    Čula sam i od drugih da jakoo puše.
    Evo upravo ušla u prdekalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •