Stranica 45 od 74 PrviPrvi ... 35434445464755 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,201 do 2,250 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #2201
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Zaboravih napisati da često idemo i do jezera Rakitje i tamo napravimo krug oko jezera.
    Nedavno smo išli prvi puta i do jezera Orešje (tom rutom za Samobor, samo se u Orešju skrene desno) i tamo napravili krug.

  2. #2202
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Vidim pepi piše isto.
    I pepi daj češće piši, uvijek se ima nešto za podijeliti. Hvala ti puno na ruti.

    Vrijeska, ja sam svoj bic kupila u proteasportu na Zagrebačkoj cesti i baš sam bila zadovoljna.

  3. #2203
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje bih mogla dobiti dobar savjet za kupnju bicikla? Naime, kad vozim mountain bike (imam konu, provjerit ću veličinu), rastura me donji dio leđa. Probala sam voziti city bike (dakle uspravna leđa), ali na njemu sam spora... leđa manje bole, ali nije to bicikl za maksimir, nasip i sl.
    Ja imam city bike jako sam zadovoljna s njim. Star je nekoliko godina, ali ne mislim ga mijenjati dok je dobar. I meni položaj na mountain bike-u ne odgovara.
    Iako kao što kažeš, nije taj city za svakakve podloge. Voljela bih da ima deblje gume.

  4. #2204
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Imam Whellericu, najmanju za odrasle valjda, kupljenu u profi dućanu, nekako vjerujem u savjet i procjenu stručnjaka. Mada mi puno godina stoji nevožena.

  5. #2205
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mene je zuljala guzica, a i ruke/sake i ledja takodjer, sve dok nisam neki nasumicni mountain bike zamijenila biciklom po mjeri. Izmjerili su me doslovno od glave do pete, nasli ramu koja mi odgovara (ne bi mi nikad palo na pamet uzeti small) i namjestili ostatak. Sad ne boli nista, cak ni guzica na poprilicnoj banani od sjedala.

  6. #2206
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Koliko kilometara na biciklama bravo cure!!

    Kli_kli tnx ma ni mene ne brine puls, kad nisam krepala jos valjda necu
    Al sinoc sam opet namjerno usporila, ionako je vruce i sparno. 10 km sinoc, danas vjv rest

  7. #2207

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je zuljala guzica, a i ruke/sake i ledja takodjer, sve dok nisam neki nasumicni mountain bike zamijenila biciklom po mjeri. Izmjerili su me doslovno od glave do pete, nasli ramu koja mi odgovara (ne bi mi nikad palo na pamet uzeti small) i namjestili ostatak. Sad ne boli nista, cak ni guzica na poprilicnoj banani od sjedala.
    Ovako bih i ja trebala...samo moram naći u zg...

  8. #2208
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Odlucila sam se malo bolje aktivirati preko ljeta. Bila sam kilava zadnjih par mjeseci. Za trcanje mi je vruce. U kombinaciji sa mojom vratnom kraljeznicom ove godine i niskim tlakom nije mi zabavno .
    Uzela sam multisport karticu koju imamo super povoljno u firmi , tako da cu kombinirati lokalnu klimatiziranu teretanu sa mozda jos necim iz ponude.

  9. #2209
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prijavljujem jedva odrađen trening, borim se s niskim tlakom.

  10. #2210
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Izgleda da svugdje nude te kartice. Ja sam uzela probno, i hvala ne bih. Nije teretana za mene. Otisla par puta u saunu i jihe ni to za mene, takvo nekulturno ponasanje ljudi koji dllaze u saunu nisam ocekivala. Ocito me i tu vrijeme pregazilo

  11. #2211
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da svugdje nude te kartice. Ja sam uzela probno, i hvala ne bih. Nije teretana za mene. Otisla par puta u saunu i jihe ni to za mene, takvo nekulturno ponasanje ljudi koji dllaze u saunu nisam ocekivala. Ocito me i tu vrijeme pregazilo
    Ne bih znala kako je u teretanama. Ja idem samo u ovu manju lokalnu, koja je malo netipicna . Tamo sam vjezbala individualno s trenerom godinu dana, i jos mi je 2 minute od kuce pa sam tamo ko doma. S karticom mi je vise od 100 kn jeftinije nego mjesecna clanarina.

  12. #2212
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam skroz od onih sto ne vole teretane. Mogu se lako iskljuciti iz svijeta i okolice na orbitreku ili AMT-u, ali sprave su mi kao sprave za mucenje. No, zapravo, nakon skoro godinu dana uz trenericu (zadnjih 6 mjeseci duplo intenzivnije), nekako sam se navikla pa guram. I dalje, kad sam sama, biram nesto drugo, ako je moguce (u zgradi, sto spada u mjesecnu/godisnju clanarinu).

  13. #2213
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Iza mene 8 km u bekim cudnim intervalima.
    Bravo za ave vrijedne.

  14. #2214
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Nano imaš više toga preko kartice ne samo teretane.

    Ja bi rado tu karticu.

    Palčice uzmi nešto slano i ja sam niskotlakuša

    Sirius,spajka bravooo!!
    Danas je bila mila majka u odnosu na pon i onih 35C u 20h, danas samo 29C i poluoblačno.
    Ja i moja 4 mušketira ko bojna projurili po Jarunu 50min na 5:15 s 8 ubrzanja na 30 sek na 4:30 (al bila su brža ubrzanja od zadanog)

    Jutros snaga doma 20min da se ne dižem rano za parkić i bicikliram na posao.

  15. #2215
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skroz od onih sto ne vole teretane. Mogu se lako iskljuciti iz svijeta i okolice na orbitreku ili AMT-u, ali sprave su mi kao sprave za mucenje. No, zapravo, nakon skoro godinu dana uz trenericu (zadnjih 6 mjeseci duplo intenzivnije), nekako sam se navikla pa guram. I dalje, kad sam sama, biram nesto drugo, ako je moguce (u zgradi, sto spada u mjesecnu/godisnju clanarinu).
    Ni ja ih ne volim. Ne volim kad dotaknem nečiji znoj na spravi i ne volim muške odmjerivače guzice. Mogu se natjerati da idem, ali ne idem s guštom.

  16. #2216
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    U mojoj teretani su, uglavnom, sacica arapskih studenata (dok traje faks), brda i brda penzionera oba spola, tu i tamo neka mladja zena i - osoblje. U free weight roomu ima ponesto muskaraca razne dobi, ali tamo nisam nikad. U mucilistu (TRX i slicno) uglavnom nema nikoga kad smo trenerica i ja u akciji.

    I ja ne volim znoj, brr. Na srecu, ekipa uglavnom prilicno religiozno brise maramicama za dezinfekciju kad zavrsi s koristenjem sprave.

  17. #2217
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili bravo

    Ja sam sinoc 5 km s 8 ubrzanja po 20 sekundi. Al bilo je ocajno sparno, bas tesko vrijeme a na djelovima setnice se ne moze ni trcat, previse ljudi

  18. #2218
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nano imaš više toga preko kartice ne samo teretane.

    .
    Znam. Imaš gomilu toga, ali kako obično biva, kada je izbor prevelik, ne napraviš ništa. Meni su teretane grozne - sve mi smrdi i gadljivo mi je (inače nisam nešto gadljiva). Ja sam ju htjela uzeti zbog bazena, ali ne pokriva dovoljno toga za bazen koji mi paše. najzgodnije je ako je ovako kao sirius, imaš svoje vježbalište i njega kartica pokriva

    Vidim da nas ima još gadnjivih na teretane
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 04.07.2019. at 08:10

  19. #2219
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ima Nano, ima.
    miris pri ulasku mi je vec odbojan, ali relano receno nisam usla u neku vec ne znam koliko godina, tako da mozda sad postoje i neke koje su lijepe i mirisne. no ne planiram uskoro ispitati to trziste
    Posljednje uređivanje od spajalica : 04.07.2019. at 08:16

  20. #2220
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ja sam s ovom karticom otišla u jednu koju su mi preporučili kao odličnu. Neću dalje pisat. Fuj fuj fuj, nije to za mene

  21. #2221
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ja nisam gadljiva, ali mi se teretana generalno ne da jer je u zatvorenom.
    Meni je drago udahnut vanjski zrak, pa makar bio ljepljiv i vruć kao jučer. Za razliku od Lili, ja sam otišla na trail trening, a u šumi je bio efekt saune. Radili smo neke dionice po stubama, digli pulseve u nebesa i tak. Poslije nas je trener učio kako pretičeš nekog na uskoj trail stazici, navodno ima kodeks ponašanja. Sjuriš se do čovjeka, uhvatiš ga lagano za ramena i okreneš za 90% (ne na pod, već u stranu).
    Da mi je to netko napravio prije nego sam naučila u školici, vjerojatno bi mu psovala sve po spisku.
    Ovako smo se cerekali i okretali ko čunjići na popriličnoj nizbrdici. Fora

  22. #2222
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    sto se tice traila i etike, mene je na jednom nervirao jedan pas, koji mi se non stop motao pod nogama. vlasnici su trcali iza mene, ok mi je bilo na ravnom, ali na nizbrdici kad odjednom zakoracis i shvatis da je pas tamo di si mislio stati je prilicno nezgodno.
    srecom bilo je samo na jednoj utrci.

    ja kad trcim kadplaniram nekog preci vicem prolazim s desna ili s lijeva ovisno o terenu. i ljudi se onda malo pomaknu ili uspore.

  23. #2223
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Nas trener sprema za međunarodne utrke, i računa da ne možemo popamtiti keep left and keep right
    Posljednje uređivanje od kjb : 04.07.2019. at 09:39

  24. #2224
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Prvi put čujem ovo za ramena, nisma znala, ja isto najavim i prođem ako me puste. Ima i bezobraznih koji ti se neće pomaknut na uskoj stazi. Meni na Istri nije dao jedan frajer, još je uz to imao i štapove pa po pola metra u svaku stranu s njima mlatarao. Pa sam zajašila gore po nekom travnjaku i neravnom terenu čim se ukazao, uf... s guštom sam ga prešla.

    A i psi mi znaju smetat, ono nije canicross pa da psi trče oko tebe. Ja uredno zavičem i zamolim da onaj tko je vlasnik psa da ga drži uz sebe, par puta sam skoro pala na psa jer se nenadano pojavljivao pod nogama. Ne bi uopće smjeli bit sa psom na trail utrci, a ako su već s psom neka ga drže na lajni. Žao mi i psa da ga nenamjernmo udarim nogom ili tako nešto.

    kjb na nasipu je bilo skroz ok jučer. Samo da je ispod 30C.

    Planiraš li ti uskoro doći na kakav trening do kluba? il možda u sub na dužinu ?

  25. #2225
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Lili, prvi tjedan ljetnih pripema je tek počeo, a mene svi prozivaju da ne dolazim. Bit će da vam falim.

    U ponedjeljak sam bila na putu pa nisam stigla, a u subotu idem na trening triatlon ligu. Ako ćete trčat po Jarunu, onda se vidimo i obavezno idemo na limunadu/kavu poslije (oko 10 sam gotova).
    Drugi tjedan sam sigurno u klubu u ponedjeljak, obećavam.

  26. #2226
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    sto se tice traila i etike, mene je na jednom nervirao jedan pas, koji mi se non stop motao pod nogama. vlasnici su trcali iza mene, ok mi je bilo na ravnom, ali na nizbrdici kad odjednom zakoracis i shvatis da je pas tamo di si mislio stati je prilicno nezgodno.
    srecom bilo je samo na jednoj utrci
    tada je uz trail bio i canicross trail
    iako, po svim pravilima pas bi trebao biti na lajni, no canicross lajna je jako rastezljiva i pas je i dalje na udaljenosti 1-4m od vlasnika

  27. #2227
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    tada je uz trail bio i canicross trail
    iako, po svim pravilima pas bi trebao biti na lajni, no canicross lajna je jako rastezljiva i pas je i dalje na udaljenosti 1-4m od vlasnika
    na tom trailu nije bilo caniccrossa.
    a i canicross obicno starta ranije.
    na trailu ima ekipe koja vodi pse i s njima obicno nemam problema. pas je uz svog vlasnika i zalece se kako mu njemu pase. vlasnici paze na njih. ali ovaj je bilo bas rastrcano pseto koje je jurio na sve strane.

  28. #2228
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, prvi tjedan ljetnih pripema je tek počeo, a mene svi prozivaju da ne dolazim. Bit će da vam falim.


    sretno na treningu za triatlon ligu i vidimo se svakako nakon treninga. Ja sam gotova oko 9h, al možda ću se istuširati na Jarunu pa tako fina svježa na limunadu
    Vidiš ti to kako čovjek ne može ni koji put izostat, odma te svi zazivaju
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.07.2019. at 10:53

  29. #2229
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Sad su me vasi dogovori za druzenje sitili da sam zaboravila spomenit cakulu sa summer nekidan

    Sinoc 5 km, sporih 5 km, bilo je ocajno sparno, mislila san da cu odapet

  30. #2230
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A kod nas sinoć fino friško navečer. Otrčala sam lagani recovery 30min, a jutros najljepši početak dana.
    Buđenje 5:40h,6:00 polazak, 6:15 kružni trening u parkiću (bilo nas čak 14), izlazak sunca, vježbale 35min.Bila i jedna Beograđanka s nama.

    Oko 7h doma, doručak, tuš,spremanje i puna energije na posao.

    Muž se zgražava ujutro kad mi zazvoni alarm u te sate, nije mi lako dić se ali onaj osjećaj poslije...neprocjenjivo

    Evo me pred uredom, 8h je.

    Uživajtee, petak jee
    Sretan put onima koje putuju na jug ili gdje već!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.07.2019. at 08:05

  31. #2231
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    samo da vam mahnem s mora
    jutros sam sa sekicom lagani i kratki trk po plazi
    vruuuuceeee jeeeee

  32. #2232
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo za vježbe i uživajtee!

  33. #2233
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    sirius di su prijavci? rekal si da ozbiljnije krećeš

    ginger uživaj, točaj svoju guzu u moru i za mene!

    Ja vremena imam više nego ikad, danas mi je smjena baka i dida.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.07.2019. at 13:01

  34. #2234
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    mb

    veceras koncert s frendicama
    sutra put praga
    od aktivnosti samo jutarnja kratka yoga i malo setnje/plivanja
    uzet cu jos tjedan pauze, ionako se s puta vracam tek u srijedu

  35. #2235
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prijavak sunčanja, plivanja malo i treninga.
    Večeras idem s curama u provod, možda i sutra. Malo se tjeram za izlaske tijekom ljeta.

    Summer, uživaj u Pragu!

  36. #2236
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Malo mi fali promjena ritma i okruzenja iz nekog proslog zivota.

    Danas ne radim jer djeca nemaju kamp i vrtic. Vodim starijeg frizeru (vise mu ne znam pomoci, izgleda doslovno kao ofucana ovca ), a onda ne znam sto cemo ostatak vikenda. Jucer smo gledali otuznu paradu i poslije pokusavali sortirati Lego. Isla bih nekamo na kupanje, ali nemamo bas kamo. Grr. Osim malo joge i eventualno bicikla (s djecom), sumnjam da cu imati bilo sto pametno za prijaviti prije ponedjeljka.

    Moji stizu za manje od mjesec dana, a jos nisam odlucila kamo cemo pocetkom kolovoza.

  37. #2237
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Summer uzivaj u Pragu

    Lili ajme da 5:40 ja ujutro prije kave nisam nista u stanju! Al zato odem trcat u 23 h
    Ovde najavljuju iduci tjedan neko osvjezenje, vidit cemo....


    Palcice bravo! I trebas se tjerat na druzenje

    Ginger uzivaj!!

    Kaae koliko kod stignes sama s njih dvoje super je!!

    Danas vjv rest, trcala sam 3 ili 4 dana za redom... Ja to kako se potrefi s vremenom...

  38. #2238
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravooo MB i ostale cure!

    Summer uživaj u Pragu!

    Ja jutros 23km na 5:23 i to solo , lakši mi bio 2.krug jer sam.se u prvom razbuđivala

    Poslije piće s ekipom iz kluba (kjb mi otišli u onaj drugi kafić jer nismo dočekali konobara da nam uzme narudžbu).

    Dobar feeling yeah ostatak dana s mužićem ručak, malo pospremanja (stan nam gori nego kad smo svi doma ) i onda kino, izlazak i gušti
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.07.2019. at 11:46

  39. #2239
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Da i ja konacno prijavim nekaj - dva kruga rolanja oko Jaruna. Je da sam drugi išla puževom brzinom, al ipak sam se konačno odlučila malo produljiti trasu.

    Jarun pun školica trčanja, al svi pristojni i trče desnom stranom

  40. #2240
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Summer, uživaj.

    Bravo za plivanja, trčanja, rolanja i sve ostalo!

    Kod mene rolanje jutros 15 km. Popodne ću na jogu. I htjela sam ići na dijetu prije druge ture mora, ali onda sam zaboravila to što sam isplanirala pa sam pojela burek slučajno. Od sutra ću.

  41. #2241
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Evo i mene, lezim i chillam dok muz pece rostilj. Prije bio kardio

  42. #2242
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Pojelo pil posta.
    Ugl 1.5 min bolja na triatlonu.see you

  43. #2243
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravooo, vidjela sam kad se ekipa počela skupljati. Danas je bome bilo toplo. Samo chillaj i kod mene katdika puno ovih dana kad nema dice

  44. #2244
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Jel se možda zna za ono tijelo što su našli jutros u Jarunu na otoku kod veslača, jel samoubojstvo kao prošle godine ili...? Baš mi je bilo grrrr..kad sam jutros vidjela traku, policiju, isto istanco mjesto kao prošle godine, na samom kraju otoka. Strašno.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.07.2019. at 17:35

  45. #2245
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Brr, Lili, grozno zvuci.

    Mi se spremili, idemo do nekog lokalnog jezera (iliti sljuncare). Ekipa s kojom idemo ima suncobran i kajake pa cemo nekako prezivjeti izlazak u podne. :vrlobijelaobitelj:

  46. #2246
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Vrlobijelaobitelj, dzte se. Riri, nano, bravo za rolanje.
    Lili, brrrr za tijelo. Ja nisam nis vidla, valjda bila skoncentrirana samo na sebe
    Zaboravila mob pa se nisam nista mogla dogovarati, sorry

  47. #2247
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    pozdrav svim vrijednicama!
    pogotovo na ovim temperaturama!

    ja uglavnom vjezbam misice vilice
    al ajde, nesto malo i plivam... cim se vratim natrag, udariti cu tempo.

  48. #2248
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    samo da prijavim da sister i ja svako jutro malo laganini trckaramo

  49. #2249
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravoo Gingi,znala sam da je sestrinska kombinacija dobitna
    Kaae vrlobijelaobitelji jel bilo lijepo?

    Seni samo ti uživaj i to si čovjek treba priuštit

    Ja sam jutros s frendicom nas dvi solo u šumu 2 kruga Ponikve-Glavica, 6km odličan trening uzbrdo nizbrdo, fino friško u šumi u 7h.

    Poslije piće i ćakula

    Sad sam muževa ostatak dana
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.07.2019. at 11:22

  50. #2250
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, bilo je super! Bili smo na suncu i u vodi nekih 4.5 sati, na svu srecu smo samo malo opaljeni (suncem). Bilo je plivanja, hodanja, trcanja za djecom, brzinskog plivanja za djecom, kajaka, svasta. Jedino sto moram svaki put dobro zatvoriti oci nad izgledom lokalnih voda/jezera.

    Dobila sam mengu, dan 30/31 (taman je stigla ni jucer, ni danas), sto je odlicno, iliti moj normalan ovulatorni ciklus (30-32). Mozda je onaj ciklus s krvarenjem od preko mjesec dana nekako sam izregulirao stvar jer je ovo vec druga za redom koja bi mogla biti sasvim normalna. Jos kad u drugoj fazi ciklusa izgubis kile, a ne dobijes bonus od 2-3...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •