Stranica 59 od 74 PrviPrvi ... 949575859606169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #2901
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    petak, duljina
    subota Legionar Challenge
    nedjelja mlijecna staza
    danas ovisi o volji.

    Riri ja sam sanjala o takvom ormaru, no s obzirom na dvoje djece i morala sam smanjiti samo na walkin closet. Bazen bi rado, ali da neko drugi misli o pH, flokulatorima, filterima, tvrdoci vode, kloru, usisavanju.......
    u sauni nikad bila niti planiram. ne podnosim ni vrucine ni vlagu (dakle niti jedna tip mi ne pase).
    Posljednje uređivanje od spajalica : 09.09.2019. at 07:43

  2. #2902
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Bravo Spajka, ispunjen vikend.
    meni se nešto ne trka ove godine, a i muči me peta pa bolje da nisam ništa prijavljivala.
    Riri zagrcnula sam se kavom
    Saune volim, iako sam niskog tlaka i ne volim vrućinu. Ali kombinaciju s ledenom kupelji poslije obožavam.
    Bazen isto kao i neko drugi što je napisao - ako netko drugi brine o njemu.
    Kupila nove tene, addisa energy boost, jako mekano i peta uživala. Poslije ipak bolila. No danas ujutro ne. ne znam.
    Jučer još 25 km na bicu sa svojim ozljeđenim trkačicama, stalno primamo nove

    Edit: Flopi divno
    Posljednje uređivanje od kjb : 09.09.2019. at 08:40

  3. #2903
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Prijavljujem 4 km nakon 1,5 mjeseci. Penzija

  4. #2904
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha to ja sanjam za jednog dana kad budemo imali kuću. U ovom stanu nema šanse, od soba imamo našu, jednu za T., jednu praznu za bebu i još jednu malu koja je ured.

    Bravo svima!
    Kjb, što se događa sa petom? Nisam uhvatila.

    Ja jutra iskorištavam za šetnje dok je još ovako toplo. Popodne ću na jogu. I ovaj tjedan će mi biti zadnje, od idućeg krećem na vježbe za trudnice. Baš se veselim!

  5. #2905
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Riri, što se pete tiče, više ne znam kome šta priznajem .
    Dakle boli me peta, ali ne kao što me bolila početkom godine kad sam bila sigurna da se radi o produžetku od Ahilove. Ovaj put me baš boli onako odozdola, nakon trčanja, hodanja i slično. Danas došla bicom na posao i tu sjedim, i ne boli. Stvarno ne znam

  6. #2906
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, što se pete tiče, više ne znam kome šta priznajem .
    Dakle boli me peta, ali ne kao što me bolila početkom godine kad sam bila sigurna da se radi o produžetku od Ahilove. Ovaj put me baš boli onako odozdola, nakon trčanja, hodanja i slično. Danas došla bicom na posao i tu sjedim, i ne boli. Stvarno ne znam
    trn u peti?

  7. #2907
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Je l i Lili trčala mliječnu stazu? Mislim ona je jedina trkačica osim spajke koju znam pa zato pitam .

    Nego... ja ništa ne vježbam već 10 godina, jedva i hodam. Mislim hodam dosta, ali mi to dosta teško pada .
    I tako bila tu neka grupa koja me nagovorila na mliječnu stazu, pritisak je bio značajan pa dođoh... 45 minuta 5 km, 1000. i neko mjesto .

    Mislim da je to sve što ću ikada imati za prijaviti na ovaj topic pa ne želim propustiti priliku. A sad idem krepavati jer me sve boli.

  8. #2908
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    O Kjb nadam se da će ti brzo proći.

    BB bravo!

    Gdje nam je Lili? Čudno mi bez nje ovdje.

  9. #2909
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    bubilooo
    svaka cast sta si se odlucila, a meni rezultat zvuci super!

    ja sam i dalje lijena, ali sljedeci tjedan pocinje jazz balet i bachata/kizomba
    olala sta cu se napatit s upalom nakon ovoliko nekretanja

    bravo za nase legionarke

    kjb, vibram da brzo prodje!
    Posljednje uređivanje od summer : 09.09.2019. at 17:24

  10. #2910
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    I tako bila tu neka grupa koja me nagovorila na mliječnu stazu, pritisak je bio značajan pa dođoh... 45 minuta 5 km, 1000. i neko mjesto .

    Mislim da je to sve što ću ikada imati za prijaviti na ovaj topic pa ne želim propustiti priliku. A sad idem krepavati jer me sve boli.
    Tako sam ja prije nekih dvije godine. Niotkuda na 5k.

    kjb, mene boli peta tako nekako kako opisujes, izgleda da je fasciitis. Bolje je kad valjam bodljikavu kuglu, iako znam vidjeti raznorazne vragove kad to radim.


    Bila sam na treningu jutros, bas mi je bilo tesko. Pauze su sranje. Sad idem cistiti po muzeju, danas nam je takav radni ponedjeljak (i utorak, ali sutra ne radim, moram voziti ocuha na aerodrom). Uzasno sam umorna, legla sam u 2, ustala u 6:30. Malo mi je guzva u rasporedu, faks zahtijeva puno citanja i nema razumijevanja za audiobooks. (Mogla bih slusati, ali opet trebam pretrazivati papirnate kopije pa mi je ovako zapravo brze.)

  11. #2911
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Riri ziva sam, al jedva na skrge. Stisce nas posao ludjacki, zahuktava nam se na poslu svaki dan sve vise kako se blizi 1.1. tako da ne stignem nista pisati. A i putujem u cetvrtak u Finsku, pa trebam dotad sve stici. Djeca krenula u skolu I da uspjet cu otici na onaj roditeljski za petase.
    Javim se sutra,nadam se.

    Uh koliko pohvala imam za vas curke
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.09.2019. at 17:34

  12. #2912
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Je l i Lili trčala mliječnu stazu? Mislim ona je jedina trkačica osim spajke koju znam pa zato pitam .

    Nego... ja ništa ne vježbam već 10 godina, jedva i hodam. Mislim hodam dosta, ali mi to dosta teško pada .
    I tako bila tu neka grupa koja me nagovorila na mliječnu stazu, pritisak je bio značajan pa dođoh... 45 minuta 5 km, 1000. i neko mjesto .

    Mislim da je to sve što ću ikada imati za prijaviti na ovaj topic pa ne želim propustiti priliku. A sad idem krepavati jer me sve boli.
    Bravoooo. Ne budi tako skromna. Odlicno.
    Jasno mi je da je hrpa ljudi trcala brze od tebe ali vjerj mi hpa njih nije nenaspavana, trenira i nema mamamamama non stop.
    Tako da bravo. Velika je to stvar.

  13. #2913
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Bubilo pridružujem se spajkinoj ćitabi, sve je kako veli, bravooooo!

    kjb baš sam i sama okružena sve većim brojem trkača koji su ozlijeđeni
    ne znam je li to do nestručnih treninga, da li se propušta raditi snaga, u čemu je kvaka?
    danas sam jednu morning yogu za istezanje, a popodne ću odraditi brdo, nisam sto godina!
    Lili sretno na putu!
    summer super za tvoje plesove, baš mi je lijepo kad je netko tako talentiran za pokret, ja baš nisam nešto, a vuče me
    a mene sve vuče isto, ne bi da se kloniram

  14. #2914
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    nego, da čestitam našim legionar curkama, bravo!

  15. #2915
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    sinoc cca 8 km. lagano.

    Flopi hvala , meni je na tim legionarima najgora prva "prepreka" plivanje u jarunu. nakon toga sve mi je lakse, pa i puzanje po blatu

    Sto se tice ozljeda. moje nestrucno misljenje je em nedostatak vjezbanja snage, em zelja za cim vise utrka. ljude ponese, ona atmosfera i adrenalin. pa malo ipak pretjeraju, a ne slusaju tijelo. ne znam koliko vi primjetite rekreativce na utrkama koji su izlijepljeni trakama. halooooo rekreativac si, to ti je zabava, a ti si se doveo do toga da se izlijepis trakama jer ti npr. koljeno ne drzi. pa odmori.
    no ja to ne razumijem.
    meni se slozilo ovaj vikend da imam dva trcanja. i bas sam razmisljala dosta sta mi to treba. jel ovo jel ono....... pa ajd ipak se odlucih otici na oboje, ali to je meni jednom u par godina. al ekipi je postalo normalno tako vikendom. a utrka nije da fali. imas ih ako zelis i par kroz vikend,a nadje se pokoja i kroz tijedan.

  16. #2916
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    istina spajka, vrlo lako se pređe ta granica i ljudi zabriju, a osobno mi se ne sviđa ta histerija
    to je rekreacija, hobi, nisi profi sportaš koji živi od trčanja, nemaš profi vodstvo, sponzore i medicinsko -nutricionističku podršku, a ljude ponese kad vid eda mogu
    ono, imaš svakopdnevni posao, svakodnevne prizemne obveze za koje ti treba snage i energije
    pa odeš trčati da prodišeše, da se uzemljiš, makneš od svakodnevice i napuniš
    barem ja tako, i nije mi špica da hodam s ozljedama, nema te utrke ni izazova
    osobno sam energična i u pokretu, nema dugog mirovanja, svašta bih isprobala, pomicala granice
    ali treba imati ratio i biti izbalansiran, znati kad je trenutak da usporiš...

  17. #2917
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    a što se tiče plivanja u jarunu, još nisam probala, pa se bilježim sljedeću godinu da i to odradim
    Posljednje uređivanje od flopica : 10.09.2019. at 07:59

  18. #2918
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo cure

    Ja ne znam ni jednog ozljedjenog trkaca al moze bit zato sta i ne poznajem puno trkaca, u mojoj selendri malo ko trci :/

  19. #2919
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Cure, apsolutno se slažem s vama. Imam vjerojatno i više godina, pa i više toga osjetim na sebi. Sportske ozljede su gadna stvar. ja sam sa 18 godina negzodno pala na skijanju (za stare poznavaoce Sljemena, na Panjevini, išli smo napraviti zadnji spust) i tu ozljedu nikad nisam zaliječila. Znalo je biti godinama dobro, i onda opet njesra, sada su ti razmaci - sa dobrim stanjem, sve manji. Na žalost. I to kaj spajka veli - treba slušati tijelo.

    Ja pak mislim da je dobro mijenjati tip rekreacije /sporta - odnosno ono što radimo npr u jednom tjednu.

  20. #2920
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    a što se tiče plivanja u jarunu, još nisam probala, pa se bilježim sljedeću godinu da i to odradim
    bara draga moja, smrdljiva, blatna lopočasta bara
    ali za legionar vrijedi

  21. #2921
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    halooooo rekreativac si
    Ja umrla na ovo.

    Ali slažem se. Pogotovo jer noćas nisam spavala nego plakala koliko me kuk bolio pa mi ova priča sad sjeda kao budali šamar. Da mogu ponoviti zadnjih 10ak godina, bavila bih se plesom jednom tjedno po sat vremena iz čiste ljubavi. Ono što sam ja radila sa sobom je bilo nehumano.

    I čestitke i od mene cure!

  22. #2922
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ola ženskice, evo me. Otkud da krenem, koliko ste natipkale .

    Sauna, bazen, ormar - ja bih ipak bazen.

    spajka i cure, bravo za Legionara :klap : o pa ti si nakrcala prošli vikend bome pošteno, al ajd jednom godišnje se da i to izdržati

    kjb, a da odeš do fizioterapeuta za petu, možda dobiješ neke vježbe ili terapiju, blesavo mi da to trpiš. Super za addidas boost, te još nisam probala, al mi je želja probat ih. Bit će vjerojatno sljedeće.

    BB nisam bila na Mliječnoj, sve je sad podređeno maratonu, a za tebe veliki bravoooo!!! svaka čast!!!

    Summer diž' guz mala, ajmoo

    Flopice zavidim na šumskom trku :zaljubljen :

    Eh da trkača ima ludih i blesavih kao i svih drugih, a ovi ozlijeđeni su redovito takvi zbog svoje "glave" a ne samog sporta; i to oni koji divljaju, idu na previše utrka, stalno idu na 150%, ne rade snage, a ono spajkino za flastere e baš to helloooouu rekreativče

    Riri samo ću ti kratko reći probaj se što više naspavat dok si trbušasta
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.09.2019. at 15:26

  23. #2923
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ja sam ovih dana osjećala baš veliki umor od svega (posla, tempa, treninga) i kao idem probat smanjit treninge da vidim jel zbog toga. No ispostavilo se da sam i dalje jako umorna i zaključih da je do posla. A kad ne treniram (2-3 dana ) postajem živčana, zdrma mi se probava i san i ode sve u kupus pa sam jučer fino otišla na masažu (ajme čuda mi radi), popila onaj Supradyn fast energy u prahu i popodne doma bila ko pričica cvrkutava. Vratila mi se energija, pa sam čak otišla otrčat po Jarunu sat vremena nekih 11,6 km. Ko nova.

    Dakle, masaža i neki suplementi (ne znam kako sam ih u ovim pripremama skroz zaboravila, samo Mg uzimala, sad ću malo i Fe + vit C, Omegu 3). Moram se malo češće sjetit i masaže.

  24. #2924
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Htjedoh reći da sam otišla trčat oko 19:15h što je za mene kasno jer se počnem gasiti već oko 20h u zadnje vrijeme. I izgleda da će to tako trajati sve dok ne prođe ovaj veliki posao pred nama. :/ ko preživi, pričat će

    A na putovanju baš i nemam neke rupe u rasporedu za treninge (u delegaciji sam s managementom), probat ću barem teretanu ubacit.

  25. #2925
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    bubilo svaka čast, ja kao nešto trčim pa ne znam bih li uspjela.

    spajka istina je to za boljke.
    gledam sebe, ovo bi trebalo stvarno biti rekreacija, a ja se ta ko zanesem
    pa u stan ulazim skoro četveronoške.
    dok pičim sve je okej, čim prvi put stanem, gotovo.
    leđa mi jesu bolje, ali ih konstantno osjećam, a ne da mi se te vježbe snage, ne da mi se jednostavno.

    sad sam se ograničila na 7 km najviše.
    sinoć sam istrčala sigurno 6 i 1 prehodala, al brate boliiiii sve kad dođem doma.
    kad se istuširam bolje je, ali noćni odlasci na wc su borba, kičma mi baš dosta trpi.
    ali ako stanem sad, gotovo je.

  26. #2926
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Tash,
    Jel te inace boli kicma?

    U svakom slucaju bi trebala radit vjezbe snage.

    Jel se.mozes organizirat da negdje ides gdje je organizirano npr 2xtj? Mozda bi se lakse natentala u grupi.

    Divim se tvojoj.ustrajnosti,al moras pametno vjezbat. Nemoj me krivo shvatit, al ne treba ti da te ukoce ledja.

  27. #2927
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ajme što ste vrijedne! Bravo!
    Tash, potpis na Lili, probaj vježbe snage, ali najprije savjet stručnjaka i pazi se.

    Prijavljujem kilu manje. Jesam na ketu, ali zbog hipo mi svaki gram mene teško pada pa sam presretna. Vilenjak se zaljubio u treninge, a meni blizu teretana pa ima nade za moje treninge. Sve neke lijepe vijesti!

  28. #2928
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    palči super!
    a što vilenjak trenira, nisam zabilježila
    moja je krenula na košarku i isto je kliknulo na prvi pogled!
    kod mene ništa, imam neku glupu ranu na stopalu pa čekam da se sanira, vrijeđa me i hodati...
    jutros sam čak i zaspala pa ni jogu ne odradih, al dobro, hoću navečer!

  29. #2929
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tash,
    Jel te inace boli kicma?

    U svakom slucaju bi trebala radit vjezbe snage.

    Jel se.mozes organizirat da negdje ides gdje je organizirano npr 2xtj? Mozda bi se lakse natentala u grupi.

    Divim se tvojoj.ustrajnosti,al moras pametno vjezbat. Nemoj me krivo shvatit, al ne treba ti da te ukoce ledja.
    da, imam herniju diska

    joj uopće nisam za grupna vježbanja, morat ću to nekako sama.

    pa vjeruj mi da se i ja divim sama sebi
    kao prvo zbog ustrajnosti,
    a kao drugo nisam se zdebljala ni grama,
    na ovim lijekovima se žene masu debljaju, tako da se isplati.
    i fizički, a bogme i psihički, istresem sav stres i poneke loše misli iz glave.

  30. #2930
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tash bravo.
    onda radi vjezbe koje jacaju trup. koliko se sjecam za tvoj problem je jako bitno izbjeci rotaciju. no nadji nekog ko je pametniji od mene i nek ti da vjezbe koje su ti dobre.

    ne znam da li sam napisala pon sporo 8 km.
    jucer rest
    danas fartlek.

  31. #2931
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Tash, pridružujem se curama - trup je najvažnije osbnažiti, ali pod stručnim vodstvom.
    Flopi, neka si zaspala, a i vibram da rana brzo prođe.

    Moja peta je prestala - baš je bilo do tenisica, skužila sam i ja da sam stare boostice "izraubala", bile su mi baš divne i super su me služile.

    Sad kad ne boli, moram i trenirati - ovdje baš pomaže grupa jer mi se ne da: umorna sam i nekako nesretna. Tako smo i mi u pon sporo, a danas ćemo 4x6 min intervale na 5:10. Spajka, pregrmit ćemo mi tu srijedu

  32. #2932
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo cure!
    Flopi nadam se da nije velika rana. Kjb super za petu!

    Ja prijavljujem 7 šavova na koljenu. I prisiljeni odmor od vježbanja dok to ne zaraste. Sinoć mi se zamantalo kad sam izlazila iz tuša i pala sam koljenom na onaj metalni dio dolje u koji idu klizna vrata.

  33. #2933
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Prisiljeni Prisilni.

  34. #2934
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ufff Riri, jao jao

  35. #2935
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo cure!
    Flopi nadam se da nije velika rana. Kjb super za petu!

    Ja prijavljujem 7 šavova na koljenu. I prisiljeni odmor od vježbanja dok to ne zaraste. Sinoć mi se zamantalo kad sam izlazila iz tuša i pala sam koljenom na onaj metalni dio dolje u koji idu klizna vrata.
    ajme riri pazi na sebe

  36. #2936
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    ajme Riri, čuvaj se, daj provjeri što ti je s tim mantanjem, već ti se par puta dogodilo. Spomeni ginekologu, bar usputno. Čuvaj se

    Flopice, vibram da rana brzo zaraste! kjb odlično za petu baš mije drago zbog tebe. Nego srećo moja što si tako nesretna, ljubiim

    palčice mraak za treninge!! Tash čuvaj leđa!

    Ja sam se jučer spakiral, sebe i djecu za ostanak tako da se nadam da večeras stignem na trening i bez stresa sam kroz dan.

  37. #2937
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Reći ću mu, sutra imam pregled.

  38. #2938
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    uh uh.

    Riri, možda niski tlak

  39. #2939
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    uh uh.

    Riri, možda niski tlak
    Je, nizak je oduvijek. Samo što se ja nadam da će mi reći nešto što mogu napraviti da mi se ne vrti toliko. Osim - uvijek imaj sa sobom čokoladicu.

  40. #2940
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Čokoladica je više ak imaš nizak šećer

    Za niski tlak - puno tekućine, pa nešto jako slano tipa pršut ilo čips

  41. #2941
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    da tako je, za niski tlak neke slane krekere (ja volim VIC) i sl.

    Prijavak: 6 x 5 min na 4:25 , nabralo se skoro 12 km. Drago mi je da sam se jučer spakirala i da sam otišla na trening. Budu mi te srijede teske kad sam u marat.pripremama, ali kvalitetni su to treninzi. Bas sam happy sto sam odradila.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.09.2019. at 20:51

  42. #2942
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni moja doktorica uvijek govori da imam čokoladicu sa sobom. Nije ni bitno, ionako ništa ne nosim jer kad mi padne tlak, dok ja to pojedem gotovo je, već sam u nesvijesti.

    Ajme Lili 12 km, svaka ti čast! Kad vi trkačice pišete kilometražu, ja uvijek računam od kojeg do kojeg grada/mjesta ste mogle doći.

  43. #2943
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, Riri!

    Tash, svaka cast, najstvarnije!


    Nista novo kod mene, osim nekih elemenata na treningu zbog kojih sam, cini se, upoznala neke nove misice u guzici.

  44. #2944
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Riri, nema mi logike. Meni je doktor rekao da nosim čokoladicu, dekstrozu ili bonbon zbog niskog šećera.

    Pij tekućinu cijeli dan, onak po malo. I jedi slano
    https://vitamini.hr/blog/vitaminotek...og-tlaka-6106/

    Kaj nemamo doktora na temi? Ja nisam, al fajat ne mogu povezati čokoladu i niski tlak

  45. #2945
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Meni je za nizak tlak (pogotovo je bio nizak u trudnocama) preporuceno puno tekucine i izbjegavanje naglih pokreta, pogotovo glavom (tipa kod ustajanja ili okretanja).

    Za nizak secer, sir umjesto cokolade.

  46. #2946
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne znam cure. Znam i za slano i za vodu, i to je govorila. Za čokoladu mi je rekla da pomaže, ali ne tamna. I još je spominjala da je nije problem nositi jer uvijek stane u torbu. Sad ću ići tražiti svoje nalaze krvi, možda smo mi cijelo vrijeme u nekom nesporazumu. Možda ja o tlaku, a ona o šećeru.

  47. #2947
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ajme Riri, pazi se, baš si se udesila.
    kjb, možda sam predvidjela u čitanju, ali ako nisi da se posavjetuješ s dr, da si ne napraviš štetu s petom.
    flopi, karate. Pašu mu individualni, geni mu navijaju za borilačke, iako je u starijoj grupi, najmanji, najsitniji, najmlađi - tako i u razredu, za glavu su ga veći.

    Super ste vrijedne, ja vježbuckam, samo mi je čudan ovaj novi životni tempo. Imam više vremena za dijete, ali je svaki dan podugačak uz puno obaveza.
    I sama sam u klubu niskotlakaša i mene spasi jedino puno vode i dobar espreso.

  48. #2948
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nisam doktor, ali biokemicar jesam.
    cokolada i tlak imaj u veze kao zedj i rakija.

  49. #2949
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    a sto ti spajka pijes kad si zedna? rakiju, nego sto

  50. #2950
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •