Stranica 70 od 74 PrviPrvi ... 20606869707172 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,451 do 3,500 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #3451
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto vise razmisljam sve mi je vise bed sto sam napisala svoje treninge jer vidim koliko vas se muci da negdje ubaci pokoji trening.

    Zapravo je to bilo od mene neumjesno. Mogla sam jednostavno šutit i zavezat jezik, al to mi teze ide. Mislim sutit. :/

    Skuzajte me drage moje

    !
    Cure tu sam, bravo svima koje vrijedno treniraju, ponekad stignem i pročitati nešto na temi, ali se ne stignem javiti, no vježbam bez prestanka svakodnevno što u vodi što na suhom već jako dugo... Lili moja, samo ti piši.. evo mene zanima CF jer sam i sama već duže u tome, i baš mi odgovara pročitati i tuđe treninge i iskustva. Ne vidim zašto bi to bilo neumjesno, to je vježbačka tema, i tvoji treninzi i rezultati su hvale vrijedni, imaš puno razloga za biti ponosna . Dakle, samo ti daj

  2. #3452
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ja sam ubacila u pauzi od ucenja 3 km trcanja +2 km hodanja.
    Teta koja me masira je pohvalila moje misice na nogama pa sam si sva vazna danas

  3. #3453
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Alga draga drago mi je da si ponovno na temi i svaka cast kako si vrijedna

    Hvala ti, sve to stoji,al nisam bas izabrala trenutak za pobrojat prosli tjedan.:/ no opet sto.kazea to moze bit nekome i motivacija.

    Sinoc odvela svoje dvije prije koje bi kao vjezbale, ali treba ih se pogurat. Bilo nma.je odlicno na.trx/ tabata treningu. Ludilo!!!

    Poslije pice i doma u 23h s njima uvijek tako zavrsi.

    Ova jedna kuka i puse al radi i trudi se,a druga suti a stedi se maximalno, sta god moze izbjec, izbjegne pa sam.joj dobacivala ajmo brze, jace, udri....a htjela bi skinut drob.
    Predobro nam je bilo!!!

    Mb supeer!!

  4. #3454
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    bogati Lili, ne drami
    tema je o vjezbanju, svi pisemo koliko vjezbamo

    alga, odlicno!

    mb, a imala je sta i pohvaliti

    ja cu danas probati ubaciti trcanje
    ovisno o zdravstvenom stanju ostalih...
    Posljednje uređivanje od Ginger : 22.11.2019. at 08:14

  5. #3455
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jucer fartlek.
    danas duljina.

  6. #3456
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nis od trcanja
    sad nemam snage, a kasnije ce biti mrak
    nisam spavala vec nekoliko noci pa odoh ubit oko s malom
    poslije cu probati ubaciti jillku ili bar malo joge
    jbg, kad ne ide-ne ide

  7. #3457
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ma naravno ginger, definitivno spavanje prvo :hug:

  8. #3458
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    nis od trcanja
    sad nemam snage, a kasnije ce biti mrak
    nisam spavala vec nekoliko noci pa odoh ubit oko s malom
    poslije cu probati ubaciti jillku ili bar malo joge
    jbg, kad ne ide-ne ide
    Ne forsaj se, san će ti učinit više dobroga nego bilo kakav trening u ovom trenu. 100%

  9. #3459
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Potpisujem Ginger, Lili svi prijavljujemo koliko i šta možemo.
    Ja zasad mogu vježbati jer ne radim, drugačije će biti kad budem i to imala u dnevnom rasporedu.
    Jučer nisam vježbala, mala je cijeli dan provela na meni, nicanje zuba sa prehladom, a tako mi je i danas. Prije bi se pokušala na glavu nasadit da odvjezbam, sada neću.
    Ginger, evo vidiš da i ja tako radim, da si trčala, ugasila bi se večeras prije 7, a ovako izgurat ćeš s njima dan.
    Vibram za curke

  10. #3460
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger odmori

    Ja se nadam i danas izmedju ucenja i izlaska (idem na stand up) ugurat trcanje. Ako bude, bude
    Ako ne, opet dobro

  11. #3461
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala cure
    odspavala sat i pol i onda (po 3876.put ) odradila BR WO1

  12. #3462
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    naspavala se ja i po noci, punih 6 sati, skoro bez budjenja
    pa sam bila opet odmorna i bacila jutros laganini trk od 6 km
    al me od Jillke sve boli...uzela sam preteske utege za neke vjezbe, a nisam htjela ici po manje da mi djeca ne bi uletila u sobu za to vrijeme, lol, i sad patim...

  13. #3463
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    hehe, razni su razlozi za pomicanje granica

    ja sam jučer odradila bodyweight, jutros odmah cardio, skužila sam vikendom da ako ne odradim kroz jutro, poslije nekako teško..

  14. #3464
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    ja sam jučer pošteno tulumarila s ekipicom s posla, legla u 2:30h i sva sam mamurna cijeli dan. Uz to sam uspjela izvrnut jučer nogu prije izlaska na nekim neravnim pločama i rupama dok sam hodala i uganula gležanj, nisam htjela odreć se plesanja, pa sam izašla van s curama nisam znala kad sam išla van da će oteći al eto je. U sportu se ne ozlijedim nego ovako dok pužem hodajuć po Mladosti

    Uglavnom danas većinom ledim i ležim, odmaram u horizontali, računam da će to proći do sutra jer mi se jakoooo trči sutra, al vidjet ćemo kako je noga. Muž ide na put, djeca će prespavat kod bake pa računam da ću ujutro svašta stići: plac, limunada, stan koji vrišti očisti meee, pogledat neki film i tako.

    Tang bravo, skužila si ti ili odmah ujutro ili pobježe trening

    Ginger, bravo ma nema veze upala će proći!

  15. #3465
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger neka upale

    Tang bravo

    Lili nadam se da ce to s nogom brzo proc!

    Jucer nisam stigla trcat, danas 5 km. Planirala sam vise al sam zbog ucenja krenila kasno pa sam vec bila umorna...
    Sad casa vina i serija pa u krevet

  16. #3466
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ne mogu spavati
    ali sam vas zato sve pročitala i ponosna sam na vaše rezultate. Upale će proći, to svi znamo (pa i moja zarađena jučerašnjom dužinom od 20 km), a benefit je vidljiv iz svakog našeg posta.
    lili, nadam se da će noga proći
    mb, sve se računa
    J-la, svaka ti čast na vježbanju u znamosvikakvim (ne)prilikama
    alga i vježbanje bez pisanja se računa

    čini se da će biti lijepa nedjelja, svima uživancija na stotu

  17. #3467
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Bravo kjb i mb
    Sta ti toliko ucis MB?
    Koja je tvoja prva utrka kjb?

    Hvala vam na zeljama, zlatne ste.

    Brzo regenerirajuca sam, glezanj dobro, puno manje oteknut, normalno hodam.

    A i trcim jutros 14km oko Jaruna, bas sam uzivala. Muz na putu, djeca kod bake,naspavala se.,otrkala, ocistila stan i sad idem do placa ako je jos nesto ostalo

  18. #3468
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili polazem neki tecaj/seminar, imam
    5 predmeta, u subotu mi je 1.ispitni rok

  19. #3469
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Sretno mb!

  20. #3470
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Svečano prijavljujem odrađen trening. Nije teretana, nije spektakl, ali sam se natjerala i eto, falilo mi je. Već me sada sve zateže, sutra planiram u provedbu složenog treninga. Mizeran za čovječanstvo i forum, velik korak za mene.

  21. #3471
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Hvala palcice

    Bravo za trening

    Ja sam se natjerala otrcati, jedva 6 km, nesto nemam motivacije i volje trenutno, planiram pauzu nakon pm, mozda sam se malo preforsirala u zadnje vrime...

  22. #3472
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Svečano prijavljujem odrađen trening. Nije teretana, nije spektakl, ali sam se natjerala i eto, falilo mi je. Već me sada sve zateže, sutra planiram u provedbu složenog treninga. Mizeran za čovječanstvo i forum, velik korak za mene.
    Jeeee palčice baš sam te se sjetila, bravooo!! i šta je u planu dalje? solo doma ili teretana?

    MB nek ti je sretno s ispitom, držim fige! malo se oporavi od utrka, odmori, neće uteć.

    ja sam jučer s djecom otišla na plivanje na bazen, a jutros se jedva digla u 6h da stignem na cross fit u 6:30h. Nikako se razbudit, vani noć u te sate. Tek sam se razbudila na samom kraju treninga

    al bio je odličan trening.

    Jedino što u zadnje vrijeme stalno teglim sa sobom brdo stvari: zdravu marendu, robu koja mi treba za presvlačenje bilo za trk poslije posla ili štikle iz ureda koje su završile nekako doma u stanu pa ih vraćam i tak, tako da ja i moj kofer u zadnje vrijeme zajedno ulazimo i izlazimo iz vlaka svi me pitaju di idem na put

  23. #3473
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ja sam uspjela danas i otrcat 8km dok je sinko bio na svom treningu u kvartu-okolo naokolo i za cudo uopce nisam umorna i ne spava mi se.
    Odo citat knjigu da me.omami

    Lakuu noooc ljepotice!!!

  24. #3474
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer sam ipak radila do podne (dodjes po ure nesto obavit pa se oduzi ), al stigla sam ucit popodne, popit kavu s cimavicom na suncu, opet ucit pa na cf
    I zaspala sam dosta rano, oko 11, glava me bolila, bice od ucenja
    Danas zapocinjem zadnji predmet, Ustav, bozepomozi

  25. #3475
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ajd ajd mozes ti to. a kao dodatnu literaturu ti predlazem i film

    kod mene nista posebno, tri puta tjedno trcanje (za mene trckaranje) u kojem se napricam jer traje i traje

  26. #3476
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    ajmooo MB možeš ti to, zanimljivo do bola

    spajka, jel de kako su neobična ta spora duga trčanja, nikad krajaaaa mi nikad u klubu nemamo ta jako spora trčanja, a kako ja sad trenutno trčim nešto po svome, a ne po klupskom programu, razmišljam o ubacivanju istih i kako to preživit, bez društva teško i nikako, u društvu se može klafrat satima al teško mi se i toliko kontrolirat i ići sporo, a vani svježe. Temp me tjera na brže

  27. #3477
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    a treba znat i trckarat lili

  28. #3478
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ma hladno mi je vani navečer, baš me vuče da se ugrijem. Ajd da je ljeto pa se vučem po vrućini.
    Evo sad cimam frenda da idem s njim u subotu jer to trajeee...

  29. #3479
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Veceras 10km u 20h sto je za mene kasno,al svejedno pasalo mi. Najteze mi kad solo trcim preko praga proci kad je vec noc, a onda ide ko po loju.

  30. #3480
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Lili znam kako je, super da si se natjerala.
    ja sve po redu: pon-sri-sub trčanje, ut-čet plivanje, petak teretana sa spinningom. Ima da budem željezna lady samo tako.

  31. #3481
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Lili znam kako je, super da si se natjerala.
    ja sve po redu: pon-sri-sub trčanje, ut-čet plivanje, petak teretana sa spinningom. Ima da budem željezna lady samo tako.
    Odličaan si raspored napravila kjb, bit ćeš prava Ironlady

    Ja zasad furam 3x tjedno cross fit, 3x tjedno trčanje i ide, jest da treniram u svakojako doba kao i ti, al bitno da ide.

    palčice, di siiii, šta ima ?

  32. #3482
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ja sam sinoc odradila 5 km, bilo je napokon ugodno za trcat, oko 12c i napokon bez onog dosadnog juga
    danas cf po rasporedu
    Posljednje uređivanje od malena beba : 27.11.2019. at 09:05

  33. #3483
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    bravo svima!!
    a osobito palcice tebi za pocetak!

    ja sam jucer 6 km i bilo mi je jaaaaako tesko
    danas yoga

  34. #3484
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja nikako da odem na to trčanje, ali sam sinoć nakon roditeljskog sastanka i još nekih kućnih obaveza uspjela se motivirat da odradim cardio po rasporedu

  35. #3485
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala drage! Evo spremam se sada odraditi kod kuće trening, sve me boli i zateže, koja penzija. Ovih dana ću u teretanu, ne vršim si pritisak, do tada vježbam doma, zagrijavam se.
    Slobodno mi preporučite neki magnezij, soim onih dm šumećih.

    Ginger, pitaj mene kada se ovih dana vratim trčanju.
    Lili, mene je sram koliko mi se rano spava, gasim se kao sunce.

  36. #3486
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, kod mene uzaaaaaaaasna guzva. Polako privodimo semestar kraju (zavrsavam s ovim predavanjima 12.12. i upisujem zadnji predmet prije diplome), djeca trenutno nisu u skoli zbog Thanksgivinga, na poslu guzva, vrti mi se u glavi oko svega, doslovno hodam okolo s kalendarom i planerom da ne zaboravim nekoga negdje ili da ne preskocim neki pregled ili nesto drugo.

    Doma se trudim oko joge koliko god stignem, a treninge smo mrvicu razbacali zadnja dva tjedna zbog mog i trenericinog rasporeda oko kraja godine i praznika. Krenula sam rjesavati nesto oko zuba (jednog do petstoosamdesetog, s obzirom na anamnezu), ali nasla sam super zubaricu napokon pa je sve skupa prilicno ugodno (osim financijski, lol). Kiroprakticarka mi je super, bila sam do sad dva puta i rijesila mi je, izgleda, ono sto je vuklo na Baker's cyst jer ne osjecam to zatezanje sa straznje strane koljena.

    Jutros sam bila kod ginekologa, napravila UZV i sad cekam nalaze nekih hormona. Zdrava sam k'o dren (gud njus--nema polipa, mioma, oziljaka.... a ni endometrija, u ciklusu od 115 dana na danasnji dan). Bednjus - snasle me godine, cini se. Popodne idem nutricionistici.

    Znaci... trcim od doktora do doktora trenutno. Valjda se i Jeremija-report broji.

  37. #3487
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ma znas sta Kaae neka si ti.ko.drijen po nalazima,a sve ostalo bi bilo podnosljivije da imas podrsku u vidu muza al hebiga tako te zapalo. Drzi se, snalazis se ti jako dobro u svom kaoticnom rasporedu. Djecica su ti bas medena

  38. #3488
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Palcice neka si se ti pokrenula, sve ce doci na svoje malo po malo. O sta te ima biti sram za rano lijeganje, pa to je puno zdravije od kasnog. A i ti se jako rano dizes.

    Bravoo Ginger i tang

    Ja sam jucer izvrstan CF, svi ppcrkase, muski pauze rade,a ja sa svojom kondom ludjakinje ko vjeverica

  39. #3489
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Bome ja se jutros jedva digla, al sam legla u 23h. Večeras u krevetac u 22h i u planu dizanje u 6h za zornjak

    Ima li jos netko zainteresiran, dobro bi mi dosla dodatna motivacija?

  40. #3490
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bome ja se jutros jedva digla, al sam legla u 23h. Večeras u krevetac u 22h i u planu dizanje u 6h za zornjak

    Ima li jos netko zainteresiran, dobro bi mi dosla dodatna motivacija?
    Nema sanse Jutros sam se digla u 6 jer sam mislila da cemo do bolnice ovaj ciklus na novi transfer, ali smo nakon kratkog vijecanja odlucili da je bolje iz strateskih razloga da preskocimo ovaj ciklus, i vec vidim da ce ovaj dan biti beskonacan. Cekam da kisa prestane pa da bacim neki trk. Ovaj tjedan je sav zbrda zdola. Taman kad si slozim plan vjezbanja se Krpeljic razboli i uleti jos sto nekih zvizdarija i sve se poremeti, ali uvijek uspijem bar neki cardio pred TVom odraditi.

    Kjb, mb, Lili, Spajka, Sto reci? Vi ste profesionalke.. Bravo, zene!

    Bravo, Ginger. I meni zna biti ubitacno tesko i mislim si kog vraga meni ovo treba, ali onaj osjecaj poslije te natjera da se za par dana opet mucis. Trcanje je droga

    Kaae, trcanje je trcanje pa makar i od jedne obaveze do druge. Glavno da si ti ok!

    Palcice, mislim da ti je to najbolja taktika. Pocela sam redovito vjezbati tek kad sam prestala raditi planove.

    Kod nas (gle cuda) stalno kisa lije, pa sam jucer kao i Tangerina odradila cardio pred TVom. Danas je muskulfiber minimalan. Mora da se misici pomalo navikavaju na torturu.

  41. #3491
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Munkice vibram da kad god vam bude iduci ciklus, rezultira malim bebacem

    Kod nas ne pada i puno je lakse planirat treninge, a kad je bio onaj kisni tjedan, nikako ukomponirat sve zamisljeno.

    Imam jednu frendicu trkacicu koja se isto pokusava dignut ranije za trk, pa se evo motiviramo za sutra, Boze pomozi, najgore mi je sto je vani bas mrak kao noc, al opet doci cu na posao svjeza i happy da je trening vec odradjen.

  42. #3492
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ovu sedmicu sam sama s curama, još plus obje su bolesne, tako da nemam šta prijaviti.
    Bit će dana

    Kaae, ritam ti je grozan, nemaš se šta brinuti kad ćeš vježbati, sve se to računa!

    Munkice, u istom smo, sve te razumijem. Kao i sve mame male djece koje pokušavaju naći vrijeme za sebe.

    Ostalim vrijednicama, bravo!

  43. #3493
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Zaboravila sam pohvaliti Palci!
    Super što si se pokrenula

  44. #3494
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala!

    Sve me boli. Poznanik, profi sportaš, mi kaže za upalu (a ne pamtim ovakvu dugo) tuširanje vrućom vodom pa što hladnijom - da izađe mliječna kiselina van.
    Posljednje uređivanje od palčica : 28.11.2019. at 16:51

  45. #3495
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Je palcice i dobro se treba istegnut nakon treninga pa upala bude manja/blaza.

    Mg uzimam od Bioelektre direkt u vrecicama, izvrstan al kosta dosta ako ga se redovito uzima.

    Ja se jutros natentala na trk, zajedno s frendicom koja je trcala u drugom.dijelu grada.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.11.2019. at 08:06

  46. #3496
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Ej sama se probudila u 5:55 h, alarm bio na 6:00h.

    Otrckarala kako voli reci spajka 50min na 5:50 (8,6km) sad cekam da mi spajka pohvali spori footing

    Istusirala se, napravila omlet s gljivama za dorucak i malo sira skripavca sa strane, ponijela ga u svojoj Ikea torbici s proteinom konoplje (sa zobenim mlijekom) i petak moze poceti

    Cak je i sunce izaslo,a jutros po mraku ga nisam mogla ni predvidjet. Jedva cekam doruckovat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.11.2019. at 08:12

  47. #3497
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Lili, svaka cast na volji i ranom budjenju!
    Ja sam trcala samo 2,5 km danas, za zagrijavanje i onda yogu

    Sutra imam day off, a u ned fb total body https://www.fitnessblender.com/video...rkout-fb-blend

  48. #3498
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Bravo Lili. Mada jos da usporis bila bi skoro pa aman taman.

    Ocak tjedan duljina, intervali od 5 min. Sutra Samobor.

  49. #3499
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja vas pratim i niš ne pišem. Imam svoj ustaljeni lagani ritam od dva pilatesa i jednog rolanja tjedno. Tak mi je najbolje, nemrem se ja nateravati neg imati točne dane i vrijeme i tog se držim. Samo mi je rolanje upitno zbog kiše. Jako se kliže kad je mokro pa me frka

  50. #3500
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Moj dan za trcanje je obicno ponedjeljak, ali vidim da ce kisa - idem sutra, zato. Nisam nikad trcala na 3 Celzijeva. Ovo je moja prva zima, bas me zanima kako ce to izgledati i hocu li se drzati rasporeda.
    Posljednje uređivanje od chris blue : 30.11.2019. at 21:47

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •