Stranica 29 od 74 PrviPrvi ... 19272829303139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #1401
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Bila sam na jednoj utrci na kojoj smo dobili kupone s popustom u Under armour ducanu u Zg Areni i zadarskoj Supernovi.
    30% posto popusta na artikl, 4 kupona. S obzirom da cu u Arenu nikad, a vjerojatno ni tad, a ni Supernova mi nije draga, poklanjam kupone ako ih netko zeli. Ne volim te supke od sponzora koji ti daju nesto sto zapravo vjerojatno neces upotrijebiti jer ti nije usput. Vrijede do 15.5.

  2. #1402
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka nemoj biti skromna, stvarno nema potrebe
    marta lol na supke od sponzora
    ja sam imala naporan vikend, a dokrajcilo me sinocno partijanje...sustigle me godine, haha
    nego, isla sam gledati onu norvesku prognozu za zadar
    ajme, prolom oblaka i vjetar 8 m/s
    jesam ja prizeljkivala kisu, al majku mu, ne pljusak, samo pokoju kapljicu da me ne skuri sunce
    sta cu sad?

  3. #1403
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    gledam sad opet, a kisa samo ujutro

  4. #1404
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Spajka znaš da ste nakon tog uspona vi oborili,a mi nastavili još dosta gore uzbrdo
    Al baš me ispunilo energijom.

    Kjb vrijedna si nema šta, bravoo a dušebrižnike pusti eto ih tamo.

    Kaae to bi ti bilo super!
    Ja sam ovaj tjedan samo s jednim djetetom i mužem (mala ide na more sa školom) ima da se razletim na 100 strana.

    A veselim se i tom Tesla trailu poč.lipnja, ide mi i muž na kratku, ja na dugu. Samo mi žao kad već idem na Baške Oštarije da nema neka baš duga, da što dulje uživam nešto 30km+. Ima samo 9 i 17km :/ al je navodno teren vrlooo zahtjevan. To me privuklo uz prirodu, ludara

  5. #1405
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Ajme Ginger šiltericu na glavu, što manje robe i pičiš. Nije kiša tako strašna, ako nije hladno vani.

    Marta ja bi možda bila zainteresirana, javim ti se na pp.

  6. #1406
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Riri sretan vam Uskrs, fino papajte, a sutra to sve fino potroši.

    Ja i moj najbolji drug iz obdaništa (moram tako napisat jer se to tako tad zvalo) si uvijek čestitamo blagdane, on meni katoličke, ja njemu pravoslavne.
    On živi u Subotici. Ovo pišem jer mi je nevjerojatno kako neka prijateljstva čak iz vrlo rane dobi ostaju tako čvrsta za cijeli život. Išli smo zajedno i u osnovnu, a poč.srednje rat nas razdvojio i nikad se nismo vidjeli poslije.

    Morat ćemo nešto organizirat da ga vidim uživo, a ne samo na fejsu.

  7. #1407
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili, da kratko ti 17 km
    ma ne moze biti toplo kad si mokar, a siba vjetar 8m/s
    sad kao nema kise, samo vjetar
    mrzim vjetar
    al do nedjelje stignu i snijeg najaviti, haha

  8. #1408
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Lili.

    Baš je lijepa priča. Uvijek su mi toliko lijepe takve priče u kojima se ljudi slažu unatoč svemu što je bilo.

    Meni su svekrva i svekar prošli vikend došli navečer i donijeli mi poklon za Uskrs, kažu da je moj zeko brži od njihovog hahaha. I to mi je tad bilo toliko lijepo da sam plakala kasnije 2 sata, a uopće nisam znala zašto plačem. Jednostavno padam na takve situacije.

  9. #1409
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Riri

    Đinđo moja ti, ajd ne ideš na rezultat, uzmi za 3-4kn onu jednokratnu kabanicu u Muelleru, poslije je odbaciš. Ona.te štiti od vjetra i kiše, samo nemoj neke šuškavce ispod kojih koža ne diše

    Ma nećeš se smrznut, kad si u trku toplije ti. A vjeruj bolje vjetar nego sunce koje ti sprži mozak. Iako ni ja ne volim vjetar, pogotovo ne u prsa.

    I probaj ne gledat prognozu kjb ti je iskusna,ona ide na Wingse, sve će ti tu reć na vrijeme. Baš se veselim.da ideš!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.04.2019. at 23:24

  10. #1410
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    A meni je u prirodi zaista kratko ispod 20km jer volim upijat mirise, poglede, promatrat...

    A spajka je preskromna jer trčat po prirodi uz uzbrdice je puno, puno zahtjevnije od ceste. Neusporedivo zahtjevnije. Njenih 14km po šumi je ko 28km po ravnom.

  11. #1411
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae to bi ti bilo super!
    Jelda? I meni se cini. Stvarno vec neko vrijeme razmisljamo, ali problem je kamo s djecom. Prijateljica je sama, osim vikendom (partnerica joj zivi dva sata sjeverno), a s moje strane takodjer nema nikakve pomoci. Raspitat cemo se svakako u utorak o terminima pa cak i o opciji da povedemo nekog studenta ili studenticu s nama pa da s djecom sjedi i bulji u tablet negdje u svlacionici.

  12. #1412
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili, eto, i ti se slazes da je spajka preskromna
    a za wingse, pa da je za rezultat ne bih ni isla, lol
    al ja ti volim komociju volim da mi je ugodno, a vjetar mrzim neipisivo
    no dobro, bude nekak...trenutno je prognoza za kisu samo ujutro, a popodne “samo” bura, haha

    Riri

  13. #1413
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Kaae drzim fige da se organizirate

  14. #1414
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    Ginger sve je bolje od sunca, pa cak i vjetar. ako bude jako sunce obavezno namoci kosu. pomogne.
    Hvala cure

  15. #1415
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Spajka baš si lijepo opisala utrku, sviđa mi se tvoja uravnoteženost

    jučer sam se slomila od 7-21 navečer bez predaha, imali smo neko obiteljsko slavlje
    ali sam ujutro odmah odradila yoga core i zuska butt
    trčanje ipak ne
    danas ću samo spavati nakon posla i ručka, nadam se
    Gingi bolje da je vjetar nego sunce, ja ga stvarno teško podnosim uz trčanje
    u Zd planiram, nemam nikakve ciljeve ni očekivanja, ali moram reći da me tolika gužva užasava
    milsim da tamo nema nekih uvjeta za toliku masu ljudi, pa ne možeš ni ići s ciljem nekih km
    a s druge strane nema veze, kad je lova za dobru stvar onda je to ok.

  16. #1416
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa ono, u prognozi je trenutno sunce i jak vjetar

    flopi bravo za tebe!
    i ja planiram danas spavati, al zavrsio mi otkaz pa bih trebala nesto skuhati i pocistiti, a to mi se ne uklapa u planove

  17. #1417
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo cure

    ja nisam cili tjedan trcala, uopce
    ne stizem nista, aj dva treninga sam uspila odradit. imali smo festu sa fitnessom u petak, do 3 ujutro se pivalo i plesalo
    moram jos ova dva dana stisnit na poslu pa ce bit malo lakse ...

  18. #1418
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Đinđi, da završio otkaz. A što se prognoze tiče, do nedjelje će se mijenjati sto puta.
    Flopi, i ti dolaziš, super!
    veselim se i druženju ukoliko se uspijemo dogovoriti

    MB, pomalo s vježbanjem, da se ne ozlijediš.

    Jučer plivanje, a danas u planu intervali ( u srijedu nema treninga pa je trener prebacio na danas).

    Summer, javi se

  19. #1419
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    a danas u planu intervali ( u srijedu nema treninga pa je trener prebacio na danas).
    kod nas na petak

  20. #1420
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    A dao nam.dionice danas ja imam večericu u 18h slavimo jedan roćkas, pa dionice otpadaju
    Noge mi skroz normalne,ništa ne kužim a bilo dosta visinske.

    Ispratila jutros svoje djetešce na more sa školom samo da im malo zatopli.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.04.2019. at 09:32

  21. #1421
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,979

    Početno

    Bolje vjetar nego kisa...
    Nego, nagovorila mm da ode trcati sa mnom. Vukao se ko kisna glista. Na kraju sam ga ostavila usred sume.
    Prijavak 10 km setnje i 7 km trcanja u petak i 6 km trka u subotu.
    Planirala sam danas pa svaki drugi dan do wingsa trcati, ali cini se da cu morati prilagoditi plan jerbo me uhvatila prehlada. Ne znam je li ju bolje odmirovati ili ju iznojiti. Vidjet cu kako cu se osjecati do veceras.
    Malo sam se nabrijala. Cirim neki polumaraton u 10. mj

  22. #1422
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Munkice, jeeej za napal! Gde ti bese zivis? Tesko mi pohvatati gde su vam trke u odnosu na mesto stanovanja.
    Ginger, ti si prosto legenda
    Lili, kjb, spajalice, bravo za treninge i srecno s intervalima
    mb, i kod mene opsti haos. MM pocinje uskoro potpuno novi posao, dolaze nam muzevljev tata i moj tata (bez zena!) u posetu za nesto vise od 2 nedelje na nesto vise od mesec dana. Sad su vec to stariji muskarci, i bas mi je frka kako cu s 7 dece
    Meni ce se faks zavrsiti taman kad dede dodju. Ne pominjem jos i decu, sportove, aktivnosti, skole, celo ludilo od kraja skolske godine. Oba decaka isto imaju neku vrstu mature. Izi zavrsava elementary, a Novak middle school.
    Ugl preko vikenda obicno trcim jednom, ali sam trcala dva puta, jer sam se morala rastresti. Juce sam opalila i po prednjem dvoristu, 3 sata intenzivnog bastovanstva (kosim i cupam korov ugl). Danas idem na dugi trk...

  23. #1423
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kjb bravo za svestranost!
    i najbolji savjet ti je ovaj da ne gledam prognozu
    sad su opet teski pljuskovi i bura 14 m/s
    to nije bolje od sunca
    ja se i inace bojim vjetra, jadna li sam!

    Munkice bravo!

    kli kli
    ali tvoj tempo! jao, jos i dede!!

    Kaae, obilo mi se o glavu!
    cijeli dan psujem ovaj otkaz bez zamjene

  24. #1424

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    Ja MM-a nagovaram da odustane od Wingsa ... zbog vremena
    Mi ne idemo s njim, imamo obveze u ZG, a u ZG prognoza 4 stupnja, kiša, vjetar - taman za predviđene haljinice i sandalice

  25. #1425
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ginger, razumijem te, i ja vjetar mrzim neopisivo.

    Flopi, kjb, Munkice, kli_kli bravo!

  26. #1426
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,979

    Početno

    Vrijeska, moze trcati solo samo s aplikacijom bilo gdje pa nek trci negdje gdje ne pada kisa Ako ce takvog mjesta biti...

    Kli_kli, u Belgiji sam. I ja planiram bastvovanje, ali mi dijete pase travu, lisce, zivicu pa bas ne napredujemo. I nama uskoro dolaze babe, prababe jer ce krpeljko za 3 tjedna imati godinu dana. Bas sam skuzila da je tocno tada neki pm. Mozda da klisnem i ostavim mm da se bakce sa svojom familijom buduci da cu to ja morati raditi dok je on na poslu ostatak tjedna. Ali nekako mi je to brzo. Ne znam jesam li spremna.

    Prvo wingsi... moja prva trka ikad.

  27. #1427
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bas sam biser, nisam ni znala da je Wings globalni dogadjaj.

  28. #1428
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam nedavno guglala te Wingse, bas me zanimalo sto je to. Ajd' da nisam skroz zadnja koja nesto nauci.

    kli, ajme, ovako kad napises, skroz mi je nevjerojatno da su djecaci toliko odrasli. A nije da ne znam koliko su stari. Bas ovako iskoci.

    ginger, kvragu! Sad otkazi jos nesto.


    Kod nas je kaos postojan, na raznoraznim razinama. Nisam dost' pametna kako da ga rijesim, ali rijesit cu nekako. Nadam se samo prije, a ne kasnije. Nama europski gosti dolaze tek u osmom mjesecu, a do tad moram do kraja osmisliti prostor za stavovanje u novoj kuci. Vrt cemo vjerojatno ostaviti za sljedecu godinu. Ne stignem ni organizirati, a i previse je izdataka odjednom. Mrzim bolesti i slicne uzase, kako rasturaju sve skupa. Za par dana ce godina dana otkako je sve otislo uonustvar.

    Smijesna crtica: sinoc sam u nekoj lokalnoj FB grupi pitala ima li u nasim krajevima neka skola trcanja, klub, sto god (s obzirom da sama nisam uspjela locirati). Prilicno sam jasno napisala da pitam iz cipela potpunog pocetnika, ono, doslovno da me netko nauci (natjera) trcati. Izgleda da nema, ali dobila sam dvije ponude - zene bi voljele partnericu za trk! Kliknem na profile, a obje su vec na prvi pogled strastvene sportasice (izgledom) i obje u profilnoj slici imaju medalju maratona kojeg, vjerujem, nisu propuzale.

  29. #1429
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Kaae

    Munkice, mislim da se možeš spremit ako ćeš redovito trenirat i to po mogućnosti po nekom programu (ima toga na netu),3xtj ako možeš.

    A to da ti je tad tu rodbina ti je odlična prilika da čuvaju djetešce a mogli bi te doći i bodriti nakon 18-og km. Vjeruj mi kad vidiš svoje dijete kako navija Mama!!!! dobiješ krila
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.04.2019. at 16:47

  30. #1430
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nedavno guglala te Wingse, bas me zanimalo sto je to. Ajd' da nisam skroz zadnja koja nesto nauci.

    kli, ajme, ovako kad napises, skroz mi je nevjerojatno da su djecaci toliko odrasli. A nije da ne znam koliko su stari. Bas ovako iskoci.

    ginger, kvragu! Sad otkazi jos nesto.


    Kod nas je kaos postojan, na raznoraznim razinama. Nisam dost' pametna kako da ga rijesim, ali rijesit cu nekako. Nadam se samo prije, a ne kasnije. Nama europski gosti dolaze tek u osmom mjesecu, a do tad moram do kraja osmisliti prostor za stavovanje u novoj kuci. Vrt cemo vjerojatno ostaviti za sljedecu godinu. Ne stignem ni organizirati, a i previse je izdataka odjednom. Mrzim bolesti i slicne uzase, kako rasturaju sve skupa. Za par dana ce godina dana otkako je sve otislo uonustvar.

    Smijesna crtica: sinoc sam u nekoj lokalnoj FB grupi pitala ima li u nasim krajevima neka skola trcanja, klub, sto god (s obzirom da sama nisam uspjela locirati). Prilicno sam jasno napisala da pitam iz cipela potpunog pocetnika, ono, doslovno da me netko nauci (natjera) trcati. Izgleda da nema, ali dobila sam dvije ponude - zene bi voljele partnericu za trk! Kliknem na profile, a obje su vec na prvi pogled strastvene sportasice (izgledom) i obje u profilnoj slici imaju medalju maratona kojeg, vjerujem, nisu propuzale.
    To ti se ekipa poput nase Lili javlja da te trenira.

  31. #1431
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se ekipa poput nase Lili javlja da te trenira.
    I ja mislim. Ma prihvati Kaae, besplatni osobni treneri.

  32. #1432
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se ekipa poput nase Lili javlja da te trenira.

    bjez glavom bez obzira

  33. #1433
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja MM-a nagovaram da odustane od Wingsa ... zbog vremena
    jao meni, da prekrizim odmah?
    mislim, mi idemo u zadar svakako, imamo rezerviran fini hotelcic i baka-servis od petka, pa ako bude orkanska bura, ususkat cemo se u krevetu

  34. #1434
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se ekipa poput nase Lili javlja da te trenira.
    Pa da jos ostanem trudna, nekako. Cak i uz mengu od 21 dan...

  35. #1435
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    jao meni, da prekrizim odmah?
    mislim, mi idemo u zadar svakako, imamo rezerviran fini hotelcic i baka-servis od petka, pa ako bude orkanska bura, ususkat cemo se u krevetu
    Da ti nije palo na pamet ista krizati.

  36. #1436
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Da ti nije palo na pamet ista krizati.
    kukulele, vise me ni spajka ne podrzava

  37. #1437
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Ma.kakvo križanje Ginger i Vrijeska, ni u ludilu!

    Gingo ej solo s mužićem od petka, ihaaaaj ima sve da pršti.

    Kaae ja bih iz radoznalosti baš pristala da vidim da o čemu se radi

    A jeste bezobrazne vi odma mene spominjete

  38. #1438
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma ni o cemu se ne radi. Zena vjerojatno nije pazljivo citala pa se nudi za trcanje u paru. Tu dobar dio ozbiljnijih trkaca trci ujutro, npr prije posla, u grupama. Pet-sest ljudi, nadju se u 4:30, 5 ujutro.

    Ne zanima me to, a sve i da mi je zanimljivo, ne bih mogla izvesti.

  39. #1439
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Kaae i ja bi dogovorila date, radoznala sam baba.
    Ginger, Vrijeska, bit će sve OK. Ginger ako si s muzicem pogotovo, jer je jasno i zakletom optimistu (ja) da od tuluma na plaži u Zadru ove godine ništa
    Prijavljujem da nisam trkački junkie - jučer popodne mi je zvonio alarm da za pola sata moram biti na punkciji nekih tvorevina u lijevoj dojci. Otišla, i moram priznati da me baš bolilo (dosta puta su "pikali" da uzmu uzorak sa raznih strana) i baš mi je bilo nelagodno. Ugl. nisam išla na trening !?! Ima nade za mene

  40. #1440
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    Zaboga miloga kjb pa kakav trening nakon punkcije?! žao mi je da te tako boljelo.
    i ja sam bila na večeri s ekipom iz kluba isto nisam otišla na trening + kiša je padala pa nije mi padalo da se prhladim ionako me pomalo pecka grlo.

    Ja sam sva u dvojbi i trojbi kako organizirat treninge ovaj tjedan.
    U sutra ujutro sam planirala solo trail trening jer ne stignem na klupski u 9h zbog proslave 1. maja s frendovima, to bi značilo da danas nikako ne smijem dionice od jučer. Neki tempo trening ću odradit,a u subotu nakon 100 godina imam 20km po asfaltu Jaruna i to fakat brzim pejsom kojim nisam trčala mjesecima tu dužinu. Nemam pojma ni hoću li to moći.

  41. #1441
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    jel se za 1. maj trenira ili samo jede curke?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.04.2019. at 09:27

  42. #1442
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Trenira, trenira Ja ću otić na klupski trail

  43. #1443
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    boze kakvo pitanje pa jede

  44. #1444
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja bih trcala, al mi nema tko djecu paziti - pa cu jesti

  45. #1445
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kjb

    Nisam ni ja jučer otišla na planirano rolanje. I ovdje je kiša padala, pa kad se i smirila nije se osušilo brzo, a bilo je i hladno pa nisam htjela riskirati prehladu.

    Kod mene se jede.

  46. #1446
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kjb nadam se da vise ne boli

  47. #1447
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene se trenira. Normalan radni dan, kao i svaki drugi, a ujutro redovni trening.

    Jucer me malo satrala. Cini mi se da puno vise/intenzivnije odradimo u 2x30" tjedno, nego sto smo u jednosatnom treningu. Taj jednosatni bi se uvijek nekako razvodnio, a u ovih pola sata me doslovno pohara nekim vihorom. Ono, ne znam sto me snaslo.

  48. #1448
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ja nisam trcala 10 dana, budem sutra ako stignem. Opet necu bit spremna za polumaraton al nije me bas ni briga

  49. #1449
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo da prijavim jogu večeras. Napokon. Imala sam osjećaj kao da mjesec dana nisam ništa radila, a nije prošao ni cijeli tjedan.

  50. #1450
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,532

    Početno

    kjb ako budete išli stazom 8 sretnemo se kad se ja budem vraćala a vi išli gore

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •