Stranica 1 od 74 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

    Vjezbanje je dozvoljeno i u 2019.
    uvod necu stavljati jer imam osjecaj da ga ionako niko ne cita, ali moze se naci na svim prethodnim temama kao npr na ovoj.

    Sretno i zelim vam puno novih postignuca u vise, bolje, brze.

  2. #2
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Suuuuper!
    Prijavljujem prvo vježbanje u 2019., Zuska. 10 - tak min. jutros prije posla, odličan početak dana!

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Odličan početak Flopice

    I ja prijavljujem prvo trčanje u 2019.

    60 min 10,8 km po suncu, noge lagane, osjećala sam se ko leptirica.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2019. at 14:12

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Prijavljujem i ja prvo trcanje u 2019.

    Trenerica je zapela s nekom crijevnom virozom pa nismo danas imale trening. Otisla sam sama, 20 minuta orbitreka i 15 minuta stvarnog trcanja na running/walking tracku. Cak sam vecinu i otrcala, puzevim trkom, vise nego vjerojatno.

  5. #5
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Prijavak
    Zuska lifted butt, 22 min.
    Već sam ga radila, jutros mi je puno lakši bio nego prije.

  6. #6
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Prijavak 7,7 km jutros prije posla po snijegu i ledu.

  7. #7
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Bravo Lili!
    Jutros sam preskočila, samo šetnja do posla po snijegu i buri
    rumena sam ko'jabuka

  8. #8
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ja sam jučer prije snijega 8,5 km. A onda poslije s malom na grudanje - luuudo.
    Lili kako je na ledu? jel trčiš u salomonkama?
    Ja idem sutra na skijanje, s frendovima (jedan je isto u petici u klubu), pa razmišljam da li uzeti salomonke ili obične tenke za trčanje - vjerujem d aje u salomonkama bolje trčati po ledu?
    Jučer sam se počela pakirati iužasnuta prekinula- koliko stvari mi treba, a da ne spominjem cure i nećaka....
    Bavim se mišlju da ujutro skijam, a popodne probam skijaško trčanje - baš me zanima kako je to i da li radi ista skupina mišića.

    Mislim da ću sutra ujutro jedan krug po Jarunu i za opuštanje prije vožnje, čeka me 5 i pol sati, ufff.
    Javim se jednom/dvaput da znate da sam živa.
    Pusa svima i sve se računa - Flopi šetnja do posla po snijegu i buri je i više nego dobro (tješim se da se i moae bicikliranje do posla i po ovim uvjetima baš lijepo računa)

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Lili kako je na ledu? jel trčiš u salomonkama?
    Ja idem sutra na skijanje, s frendovima (jedan je isto u petici u klubu), pa razmišljam da li uzeti salomonke ili obične tenke za trčanje - vjerujem d aje u salomonkama bolje trčati po ledu?
    Jučer sam se počela pakirati iužasnuta prekinula- koliko stvari mi treba, a da ne spominjem cure i nećaka....
    Bavim se mišlju da ujutro skijam, a popodne probam skijaško trčanje - baš me zanima kako je to i da li radi ista skupina mišića.

    Mislim da ću sutra ujutro jedan krug po Jarunu i za opuštanje prije vožnje, čeka me 5 i pol sati, ufff.
    Jutros se moglo u običnim tenisicama, a upravo samoj sebi postavljam isto pitanje za sutra jer imam veliku dužinu, a idemo u avanturu malo drugačiju rutu (ja osmislila ) pa će bit i asfalta i prirode. Tebi bih za planine svakako preporučila salomonke.

    Ajd probaj to skijaško trčanje, zvuči mi baš fora. U svakom slučaju šta god budeš radila, radiš na formi, ima da se vratiš tip top. I uživaj na svježem planinskom zraku! Blago ti se draga moja.

    Flopice bravo i za tebe, baš si vrijednica crvena jabučica!

  10. #10
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Skijasko trcanje je prilicno zahtjevno, umara, ali je i super vjezba (a i zezancija). Fokus je na nogama, skupini velikih misica, ali i core i ruke, i bas sad gledam po netu, slicno je trcanju utoliko sto se dizu noge sa skijama u svakom pokretu.

  11. #11
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Po ledu definitivno u trail running shoes (verovatno su vase solomon :D), isprobala ovih dana, gledala i druge, niko nije u obicnim patikama. Ako je bas led i ne mozes drugacije, ja sam preko leda morala polagano, a jednom sam se i zaklizala, ali nisam pala. Cross country skijanje smo praktikovali par godina isto ovde na Tahou, meni je to totalni zakon. Drugacije je od skijanja jer ides i uzbrdo i po ravnom. Bude i tu dosta i leda, zavisi od traila. Ako je u sumi, a obicno jeste, bice raznih povrsina :D Postoje razlicite tehnike, a najbrza je skating. Ako znas kako klizati na alpine ski skijama, znaces i na ovim. Ja sam vukla i decu u bike traileru s skijicama umesto tockova.

  12. #12
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja ne znam skijati na alpine skijama (nisam stala na njih negdje od sedme godine ili ranije), ali nije mi trebalo puno da pohvatam cross country. Kod nas, naravno, stalno prakticki na ledu.

  13. #13
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Zavisi, kao i za alpine, ima raznih nivoa. Nije ni mm znao da skija pa je uspevao cross country solidno po relativno ravnom, ali za popeti se i spustiti treba puno vise vestine. Takodje, kad vidis kako zuje oni koji su profi u tome, shvatis da kao i za sve, postoji ogroman raspon. Drugi faktor je izdrzljivost. Ako ne's ici na duze, ne isplati se...
    Skijanje je kod nas neki bauk (bio), ali ja sam posvedocila mnogo puta da deca kad stanu na skije za pola sata skijaju :D

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kli kli lako za planinu,al u gradu je ono malo ima leda pa skroz suho i tako napreskokce. Mene baš bole stopala ako trčim po asfaltu/tvrdoj podlozi u salomonkama za trail zbog onih ripni/ispupčenja jer nisu za to namjenjene.

    I dalje nisam ništa pametnija za sutra, ponijet ću oboje, pa ću odlučit na licu mjesta.

    Petaaak

  15. #15
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Lili ja sam isto isla po asfaltu, jer ovde ima metar i po snega, nemre se na trail. Ja sam isto ponela oboje, ali fakat mi je bilo nemoguce u obicnim.

  16. #16
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Zavisi, kao i za alpine, ima raznih nivoa. Nije ni mm znao da skija pa je uspevao cross country solidno po relativno ravnom, ali za popeti se i spustiti treba puno vise vestine. Takodje, kad vidis kako zuje oni koji su profi u tome, shvatis da kao i za sve, postoji ogroman raspon. Drugi faktor je izdrzljivost. Ako ne's ici na duze, ne isplati se...
    Skijanje je kod nas neki bauk (bio), ali ja sam posvedocila mnogo puta da deca kad stanu na skije za pola sata skijaju :D
    Ma to svakako. Tu kod mene brda bas i ne postoje, ja sam se minimalno penjala na skijama, tek toliko za pocetnika. Za djecu i skijanje se slazem, Markus je skijao na prvom satu. Prije toga nikad skije vidio nije.

  17. #17
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo da i ja prijavim nesto u ovoj godini (i nakon mjesec dana) - skijanje po polarnoj hladnoci
    nismo se nesto previse naskijali, al bolje ista nego nista...

    a trcanje me po ovoj hladnoci nece vidjeti, tako da svakak pocinjem nesto drugo...
    prekrdasila sam i sa hranom i sa nevjezbanjem

  18. #18
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,634

    Početno

    Samo da vas upratim....

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    MB, Ginger čekamo vas curke s prijavcima.

    Javim sutra kako je bilo,pripremila oboje.

  20. #20
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ja sam malo trckarala. Temo skoro pa hodanje za neke. U ovoj godini se skupilo vec 18.6 km i jedna joga.
    Za mene vise nego pristojan pocetak. Ako ovako nastavim bit cu faca s placa

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Spajka pa ti si već faca al ne s placa. Super si

  22. #22
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hahahhahaa spajka!

    ja ću danas 6w6p i neki boravak na snijegu, također
    i druženje/ čaj/stripovi/serije
    svašta sam ja zaplanirala u ovaj vikend stisnuti!
    čišćenja se odričem

  23. #23
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    ja ću danas 6w6p
    Ovo kao trudnoca...

    Ja cu mjeriti i postavljati police u ormarima, voditi djecu na neki rodjendan u hangaru na aerodromu i, toplo se nadam, bodyflow u nedjelju ujutro. I joga, valjda. Dobila sam mengu 28. dan pa kao slavim.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 05.01.2019. at 08:09

  24. #24
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno


  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kaae

    Mi smo jutros išli novom rutom, malo istražujemo, bilo je o d l i č n o !!!

    150 min trčanja- krenuli od Jaruna preko nasipa uz Savu, preko Mosta-Samoborske do jezera Rakitje, onda nazad uz drugu obalu Save, preko Jankomirskog mosta, opet na nasip i uz Savu do Jaruna. Minimalno asfalta, išli u salomonkama.

    Ja osmislia, svi prezadovoljni, bilo nas 6-moja grupa trojka

    Istrčali 27km, startali u 8h, završili u 10:30h.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.01.2019. at 12:56

  26. #26
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    I ja cu danas 27 km... autom.

    Bravo, Lili!

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kaae

  28. #28
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Prijavak: jučer navečer snaga doma 20 min.

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Prijavak:dionice 6 x 1 km na cca 4:30 i malo brže, super smo ga odradili al bome mi je bilo zahtjevno.
    a znam i zašto, ručak vege (musaka od povrća uglavnom tikvica) i nije neka podloga za zahtjevan trening/dionice. drugi put ću pametnije

    još mi radi tijelo, pokušavam ulovit stari bioritam sa snom nakon blagdana.

  30. #30
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Pa dobro jeste žive? Jel itko vježba ili samo ne prijavljujete?

    A kad u travnju krene “buđenje“ pred ljeto i bikinije sve vrvi
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.01.2019. at 11:56

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Trckaram ja Lili, evo jucer 6 km. sutra cu imati neke dionice, a u petak lagano nesto duuuugo (za mene, za teba je to zagrijavanje )
    ponekad napravim jogu.
    a ponekad jedeeeeeeeeeem, i za to ulozoim napor

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Trčim, Lili, evo prijavljujem prvo ovogodišnje trčanje prije dva dana, nešto više od 6 km.
    Danas navečer bi trebala ponovo .
    Vege je super, Lili. Pogledajte dokumentarac What the Health i Hope (ima i na YT cijeli), da vidite koliko vrhunskih sportaša su vegani i koliko su oduševljeni takvom prehranom i razinom energije. Stvarno su interesantni dokumentarci, vrijedi ih pogledat.

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Naravno da se vjezba. Treba skinuti blagdanski visak.
    Da se sjetim sto sam radila...
    01.01. otrcalala utrku Nova na Savi. Nakon tulumarenja , alkohola i klope petica je bila ispod 29 minuta, sto me zadovoljilo.
    U petak sam trcala 30 minuta na traci.
    U subotu sam bila na radionici crosfita , tamo smo radili neke elemente pa to racunam skoro ko vjezbanje.
    Ovaj tjedan je godisnji.
    Jucer i danas u 9 u teretani. Kratko trcanje samo 2,5 km i onda vjezbe za trup 30 minuta plus detaljno rastezanje.
    Muci me gornji dio leda, moram poraditi na snazi i mrsavljenju.
    Ako to ne upali razmisliti cu o operaciji smanjivanna grudi.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.01.2019. at 12:42

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Bravooo spajka i annie

    Annie, vjerujem da je zdravo, baš ću zavirit, al ja osjetim da mom tijelu treba i uh i proteina za uspješnu izvedbu treninga.Ono neka klasična uravnotežena prehrana.

    Ja sam jučer na kraju tih brzih dionica doslovce osjećala glad. Je da smo istrčali preko 11km, al ono ne volim prazan želudac osjetit dok trčim

  35. #35
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da se vjezba. Treba skinuti blagdanski visak.
    Da se sjetim sto sam radila...
    01.01. otrcalala utrku Nova na Savi. Nakon tulumarenja , alkohola i klope petica je bila ispod 29 minuta, sto me zadovoljilo.
    U petak sam trcala 30 minuta na traci.
    U subotu sam bila na radionici crosfita , tamo smo radili neke elemente pa to racunam skoro ko vjezbanje.
    Ovaj tjedan je godisnji.
    Jucer i danas u 9 u teretani. Kratko trcanje samo 2,5 km i onda vjezbe za trup 30 minuta plus detaljno rastezanje.
    Muci me gornji dio leda, moram poraditi na snazi i mrsavljenju.
    Ako to ne upali razmisliti cu o operaciji smanjivanna grudi.
    O sirius pa ti si prava, svaka čast!!! Odlično si trčala utrku.

    Mislim da ti jesi već “snažna“ i imaš mišića sasvim dovoljno mišića nego ti cice stvaraju problem s gornjim dijelom leđa. Znam.dosta cura koje to muči, ja bi ih smanjila i rješila problem kralježnice. A još kad makneš te neke kile koje planiraš ima da letiiiiš

  36. #36
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    I ja bi ih isto smanjila.
    Da ne mrzim operativne zahvate i imam viska 25 tisuca kuna.

    Vidjeti cu koliko cu biti uspjesna sa planom i koiko ce on pozitivno utjecati na bolove u ledima.
    Mislim da bolove imam iskljucivo jer mi naramenice grudnjaka rezu misice ramena zbog tezine. Imam ulegnuca na ramenima .
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.01.2019. at 13:07

  37. #37
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bi ih isto smanjila.
    Da ne mrzim operativne zahvate i imam viska 25 tisuca kuna.

    Vidjeti cu koliko cu biti uspjesna sa planom i koiko ce on pozitivno utjecati na bolove u ledima.
    Mislim da bolove imam iskljucivo jer mi naramenice grudnjaka rezu misice ramena zbog tezine. Imam ulegnuca na ramenima .
    planirala smanjit. imala pare pripremljene za to, a onda upoznala 2 zene koje su smanjile - 1 se jedva ziva izvukla nakon sepse, drugoj su zategnuli krivo misic pa vise ne moze ruku podici kako treba. naravno, znam i one kod kojih je sve savrseno proslo, ali neka mojih. dobar grudnjak cuda cini

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Lili, pogledaj dokumentarac kad uloviš vremena, baš je dobro objašnjeno o proteinima i zabludi da ih dobivamo samo od mesa. Životinje koje ljudi jedu, jedu biljke i njihovi proteini su od biljaka, a ugljikohidrati u veganskoj prehani nisu isključeni ni u kojem obliku. Baš mi je tih nekoliko dokumentaraca otvorilo oči.
    Sirius, svaka ti čast, bome rasturaš odmah od početka godine. Ne znam kolike su tvoje grudi, ja isto svoje ne volim, meni su osobno velike, ali nisam se nikad usudila operirat. Nisu još toliko velike da mi stvaraju probleme, ali nisam ih nikad uspjela smanjit vježbanjem, koliko god intezivno vježbala.

    Lili, ti si zmaj kao i uvijek.

  39. #39
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Magriz, ja sam trenutno 75 H velicina.
    Nisam grudnjak u Hrvatskoj kupila od kad sam bila trudna s prvim djetetom. Osim povremeno u onom preskupom Anita ducanu.
    Ne znam, probati cu jos smanjiti postotak masnoce, tu svakako imam prostora. Vecina mi je i tako u ledima i sisama.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.01.2019. at 13:21

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Sirius, H je challenging. Gdje si našla sportski grudnjak? Ja sam na C/D, ovisi o modelu, i muku mučim s badićima.

  41. #41
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius, H je challenging. Gdje si našla sportski grudnjak? Ja sam na C/D, ovisi o modelu, i muku mučim s badićima.
    Godinama kupujem na ovoj stranici . Sportske kupim uvijek one za najjace udarce . https://www.figleaves.com/uk/

    Da sam C/D cijeli svijet bi bio moj. Dok sam bila D ( u srednjoj skoli ) kupovala sam u Lisci. Oni imaju do E sigurno, ali ima ih i po sportskim ducamima u toj velicini kosarica koliko hoces.
    Meni je problem omjer ispod grudi i kosarice. To se uzasno tesko nalazi kada je obujam ovako mali , a kosarice trebaju biti duboke.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Da, 75, a da je H je jako teško nać.

  43. #43
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili moja, ja nista
    jos sam sad i virozna

    vama svima veliki bravo!

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    annie ti si moja zmajica bila sam ja vegetarijanka godinu dana prije nekih 15-20 godina, ten mi se bio pokvario, zapravo nisam doživjela neki preporod i višak energije u tom razdoblju. Pogledat ću svakako.

    sirius, ma ja ne volim nož nikako al baš nikako, jedino mi je prihvatljiv u slučajevima kad se radi o zdravstvenim problemima. Kažem imam frendice koje su poslije imale ozbiljne probleme s kralježnicom zbog grudi zato sam rekla da bih ja to sredila. Njima je žao što nisu prije kad su već imale ozbiljne probleme. Preporodile su se.

    Može se se besplatno preko zdravstvenog (ako se imaju problemi koje imaš ti, a H je fakat konkretna veličina), jedino se treba dobro raspitat za plastičnog kirurga kojeg želiš na op.
    A tko ne želi riskirat, onda ostaje ta opcija privatno al skuplja varijanta .:/ ja uopće nisam primjetila da imaš tolike grudi majkemi.

    ginger draga, ljubim i vibram da što prije prođe.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.01.2019. at 14:58

  45. #45
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    annie, sirius netko muku muči s grudnjacima netko s hlačama, cijeli život nikad naći normalno krojene hlače s uskim strukom.

    Uf ajd nedavno me spasio Massimo Dutti s nekim modelima (thanx spajka). Inače kupovina hlača mi je nightmare.

  46. #46
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Hahahaha , Lili , nisi mi sise primjetila jer si mi u noge gledala.
    Na trcanju nosim sportski super grudnjak plus top koji stisne i na to biram majice koje se ne pripijaju jako, tako da sve to izgleda koliko toliko proporcionalno na mojih 160 cm visine. I jasno da ima funkciju armirane konstrukcije.

  47. #47
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahaha , Lili , nisi mi sise primjetila jer si mi u noge gledala.
    Na trcanju nosim sportski super grudnjak plus top koji stisne i na to biram majice koje se ne pripijaju jako, tako da sve to izgleda koliko toliko proporcionalno na mojih 160 cm visine. I jasno da ima funkciju armirane konstrukcije.
    Bome si ih stisla ko u oklopu, jadne ne mogu ni disat

  48. #48
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja poslednjih 6 dana nista, neka boles' me napala, deluje gadno, drz'te fige. Trebalo bi puno odmarati, trudim se, ali znate vec, 4 dece, nidje nikog za pomoci i tako

  49. #49
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    kli_kli draga čuvaj se vibram za oporavak

  50. #50
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Prijavak: s posla doma 9km.
    Lagano počelo sipit na kraju.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.01.2019. at 19:22

Stranica 1 od 74 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •