Stranica 52 od 74 PrviPrvi ... 242505152535462 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #2551
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Evo speedo na hrv
    https://3sporta.com/skola-plivanja-g...zasto-plivati/

    Desetak članaka/lekcija s video materijalom
    ovo je izvrsno

  2. #2552
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Dok izvježbam, bit će mi gotov godišnji.

    Al kak ja rijetko plivam, a neću ni na triatlon, sve si mislim koja je svrha. Ciheli život plivam kraul tako da uzimamm zrak s lijeve strane, i skroz mi dobro ide.
    Je da tu nema simetrije.

    Al ok, nije liše nešto naučit, pa ću poslušat vaše savjete
    i ja na lijevo uzimam zrak, i to 1-2.
    1-4 mogu samo jednom ili dvaput za redom, jako me umori
    trebala bih biti u boljoj formi da uspijem duže, vjerojatno

    interesantno mi je bilo saznati da prsno plivam krivo, jer treba prvo pokret rukama, a onda nogama, ne istovremeno.
    puno sam sporija takvim pravilnim načinom
    da ne spominjem da se moram dobro koncentrirati da ne radim istovremeno ruke i noge

    nije lako ispravljati krive drine stare 40-ak godina

  3. #2553
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Vidim pliva se, dise se, zive smo.
    Meni sat poceo stekati na aktivnosti 'plivanje na otvorenom', gps se zblesi, pa cu morati i ja old school brojati zamahe od bove do bove. Samo i danas puse, sta bih dala za bonacu.
    Lili zvjerko, koja duzina, koja visinska razlika! Ja ti ludaca naravno zavidim na duzinama na pripremama za maraton, ima posebnog gusta u tom odricanju.
    Jucer 'samo' 14 km po mom valovitom otoku, ali dozivjela spektakularne poglede, druzila se sa ovcama i tako. Jedino mi mm slabo trci sa mnom ove godine, a ja volim nase ljetne avanture.
    Ja jos tjedan dana na GO, citam trecu knjigu, a i idem svojim sladokuscima napravit bucnicu za dorucak

  4. #2554
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Kjb uzivaj na godisnjem
    Bravo za plivanje i trcanje!

    Lili svaka cast! U tu uru bi se digla jedino ako moram, za trcanje ne

    Jutros 12 km!
    Mogu i ja nekad ujutro izgleda
    Morala sam cimavicu na posal odvest, znam da nema sanse da zaspem pa sam osla na trcanje. Srela frendicu pa sam malo produzila s njom. Bas mi nekad dobro dodje drustvo! Ja sam se vec bila okrenila za nazad kad sam nju srela pa smo povukle jedna drugu

  5. #2555
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja k.... ne kuzim s udisanjem na lijevo, pa 1-2, 1-4 itd

  6. #2556
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A ja ne kužim kako emily pliva prsno istovremeno s rukama i nogama. ???

    Lili, ti nisi "normalna"

    Ja sve manje plivam i sve više jedem

  7. #2557
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    NiB hahaha, u pravu si
    Ni, ja to ne mogu zamisliti!
    Pojelo mi cijeli post maloprije...
    Uglavnom jučer odmor a danas plivanje 2 sata
    Sad sam proučavala link gore, baš je edukativan
    Sad razumijem to malo više
    Posljednje uređivanje od flopica : 04.08.2019. at 16:06

  8. #2558
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Emily sretno dalje s usavršavanjem tehnike!

    Kjb draga samo uživaj na go, mi se upravo vraćamo i naravno da sam se isplakala na odlasku s otoka. Tješi me da još ne radim ovaj tjedan, pa ću imat laganu prilagodbu.

    Nano, mb, Flopice ma bravo za sva trčanja, plivanja

  9. #2559
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam odradila relativno izvanredni sat usred nedjelje predvecer/navecer. Trenerica nije mogla sutra ujutro, a mene nema u srijedu. Bilo mi je nekako cudno, vise volim ujutro i na prazan zeludac.

    Sutra ludo trcim (ok, vozim) na sve strane, a onda tri dana Omahe.

  10. #2560
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bravoo Kaae, jel stigla ekipa iz Hrvatske?
    Uživajte u Omahi!

  11. #2561
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Super Kaae!
    Jutros 6 km trčanja
    Danas rest!

  12. #2562
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Evo i ja da prijavim jos jednu (pretposlednju) letnju turbo trening nedelju: 45km trcanja (14.5km + 4*7.7km), 5 plivanja po 700-900m, 6 yoga sessions. Sve smo urtvrdili hajkom od 18km i 580m elevation gain-a u subotu s decom. Jutros pocela novu, znaci poslednju ovakvu nedelju ovog leta, smrc, s dugim trcanjem i posle bas lepim i brzim plivanjem od 900m. Uvukle nam se pripreme za skole i decje sportove ovih dana, ispunjavam registracije, saljem dokumenta, i sl. Proslo je leto, ali osecam da smo se resetovali, pa ono, ajmo dalje :D Ja imam orijentaciju za nove studente (ima nas 27) 16.8., skole pocinju 19.8. Kucu nisam uspela da sredim, iako mi je to pored sporta osnovna zanimacija. Sizifov posao za nase okolnosti. No ipak, i tu ima dovoljno napretka da sam ok sto ce poceti skola Ako se ne javljam do novembra, znajte da je papreno

  13. #2563
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, vama skola pocinje puno ranije nego nama. Mislim da smo mi na redu negdje 6.9., faks mozda tjedan ranije. Pisala sam im bas mail (ok, ne "njima", vec profesorici koju koliko-toliko znam, da mi objasne gdje sam i sto sam i sto mi fali da zavrsim taj master's prije nego pocnem gubiti credits.

    Spakirala sam kofercic za Omahu i sad malo chillam sama sa sobom (i mackom) na porchu, slusam zrikavce i razmisljam lagano o krevetu. Kasno je, ali ne ustajemo sutra rano, vec krecemo kad god se svi redom probudimo.

  14. #2564
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Kae zamisljam te , ludilo. Totalno sam frikusa na pystinju, ameriku, djecu...
    Kli-kli, kapa do poda, ti si mi u rangu Lili.
    Ja napokon s mm-om trk, kupanjac , suncanje na predivnim stijenama. Sad mogu s djecom belu i rumikub
    Kupila srdele za gradele, biltve, maslinovog ulja, rakije, vina....
    Bit ce to dobar dan

  15. #2565
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Svratila sam da vas pozdravim.

    Super ste sve, svaka vam čast!
    Kod mene je ovih dana opušteno. Maštam malo o još jednom odlasku na more dok traje ljeto, ali ostat će na maštanju haha.
    Muž je danas zadužen za ručak. Jedva čekam da se napucam.

  16. #2566
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kaae bit će to super avantura, kli kli bravooo svega si ubacila kako je lijepo kad je go i nema školei dječjih obaveza, svašta se stigne

    Kjb bit će to divaaan dan! Jel se bajkom išlo po namirnice? Vidim na Garminu

    Riri uživaj nam i ti trudnice naša, sad te svi i trrebaju dvoriti !

    Ja imam već 2 dana otkako sam se vratila neku hunjavicu, prehladu zezam.se da je to aklimatizacija na Zagreb s djecom sam solo, muž radi, al klinci me tetoše,donose čaj, rade wafle za doručak, pa čak i ručak kuhali uz moje naputke,veš stavili ma baš su ❤
    Nadam se da ću sutra bit bolje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.08.2019. at 15:01

  17. #2567
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kli kli, kaj ti sve stigneš, moj naklon.
    Lili, tebi brzi oporavak.

    Kaj se tiče tehnika plivanja, definitivno mogu naizmjenično uzimat zrak u idealnim uvjetima mirnog mora.
    Kako ovdje nemam pojma o udaljenostima, morat ću to isprobat ibu bazenu.

    Očito tijelo pamti - nekad davno sam, iako kratko, ipak učila osnove plivanja

  18. #2568
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Super ti ide Nano, bravoo!!

    Ja sam jutros bolje, tako mi se čini, pa imam planove otići večeras do kluba. A sad s djecom do dućana pogledat školski pribor, jedvaa čekam #obožavateljica pribora
    Danas počinje pomalo i sređivanje nakon mora, prva na redu pedikura.

    Uživajte mi curke gdje god da ste, a posebno vi koje ste na moru sinjem
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.08.2019. at 10:39

  19. #2569
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Drago mi je da ti je bolje Lili.

  20. #2570
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Danas sam ja skoro lili. Otišli smo na kraj otoka, pa sam se ja vracala plivajući. Nemam pojma koja je udaljenost, ali za mene velika. Je da mi je morska struja pomagala, al ipak sam zadovoljna. Sad mogu doma

  21. #2571
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo, Nano!
    Od svih planova na kraju sam najmanje plivala ovog ljeta. Kupila sam grozne naocale. Po svim recenzijama Aegend su trebale biti super za plivanje u moru, ali toliko iskrive sliku da mi se stalno cinilo da cu zastrugati rukom po jezevima. Uopce nisam mogla procijeniti dubinu, a vise od 10 m od obale ne idem od kad je prosle godine poginula nasa ronilacka bova - Miso. Mozda su dobre za neku muljagu.

    Nego, sutra se bacam na zadnji trk za neko vrijeme. Pocela sam se pikati za drugog krpeljica pa prije nego mi jajnici nabujaju (prosli put su bili ko narance) da se jos malo poveselim u sumi. Nadam se nastavku trcanja nakon uspjesnog transfera

  22. #2572
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Drzim fige, munkica.
    I ja plivam uz obalu. Frka me čamaca. Ove moje Lidl baočake za 20 kn su skroz ok. Je da ih ne čustim, pa mi je mutno, al more mi ne ulazi. To mi je najbitnije

  23. #2573
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bravoooo Nano svaka čast!!! plivačica naša

    Ja sam jučer otišla tako poluzdrava na snagu u parkiću, pa fartlek u klubu (cca 10 km), došla doma, cuga do ponoći s prijama i evo me od jutros zdrava ko drijen kuc kuc

    Nadam se i danas nekom trku.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2019. at 17:10

  24. #2574
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Otrčala sam po pustom Jarunu 9 km, baš mi je bilo divno, pust Jarun, mir i spokoj, pokoji biciklist, ma predivno sve me vuklo da zasjednem na travu i promatram jezero,al morala sam nazad da i muž može na svoj trk. Doma još malo snagu i tuš.
    S klincima slaganje, razvrstavanje i lijepljenje naljepnica, oh da mi smo već sve pokupovali od bilježnica do škols.pribora
    No stress, kad krene škola
    Sutra u planu kupanje na nekoj rijeci oko Ka, ako vrijeme dozvoli. Baš bi me to razveselilo.

    Kakvo je vrijeme na moru? Ovdje najavljuju neko nevrijeme večeras, al ugodno sam iznenađena kako zapravo ne prži po danu i full su ugodne temperature.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2019. at 22:24

  25. #2575
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Na mom moru je lijepo vrijeme i toplo more. Danas bih totalno zalegla da me frendica nije natjerala na kratko popodnevno plivanje.

    Inače, ja volim Zagreb u kolovozu. Baš jako. Podsjeća ne ba djetinjstvo, bez gužve i strke

  26. #2576
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ola plivacice i trkacice! Ja svako malo zaboravim i sat stavit, fakat sam full na odmoru. Samo sam i dalje grintava baba sto se spavanja tice - navecer kasno legnem (jos uvijek prva od ukucana, a evo me vec budna pola sata jer me budi svaki sum). Na mom otoku su noci opet vruce, po danu jucer nesnosna vrucina i sparina, al je zato more idealne temperature i ja non stop plivam. Naocale decathlon kupila , 140 kuna, super su. Kapu na glavu i nista mi ne smeta. Sad cekam da mm odspava jos pola sata, pa idemo odraditi onaj fartlek.

  27. #2577
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja noćas nisam spavala od muskulfibera. Fakat sam pretjerala

  28. #2578
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Haha Nano, znam taj osjecaj!

  29. #2579
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Nano ljubiiim, drmni andol.
    Kjb super za opuštanje

    Ja s djecom na Mrežnici, predivno je. Istražili smo sve slapiće, korijenje drveća, isplivali se, ručali, Mrežnica baš topla.
    Sad ja malo lješkarim, a oni i dalje skaču, plivaju, pentraju se.

    A muž radi

  30. #2580

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Na koju plažu na Mrežnici? Pošalji mi pp.
    Ja sam jutros htjela ptovjeriti je l bih mogla otplivati 1500m. I jesam, ali leđno. Mogla sam i više, ali leđa me bole od jedne makadamske biciklističke staze. Novu smo pobali i 10km me fakat treslo, a ja ne mogu kad vozim dići guz sa sica i osloniti se na ruke. Još uvijek me frka. I sad sam nastradala...

  31. #2581
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mi smo produzili ovo putovanje za jedan dan i preselili iz Airbnb u hotel s vanjskim bazenom. Nisu me se nesto dojmili kreveti ni na jednoj lokaciji, sve nesto premekano, sto ne funkcionira najbolje za spavanje s trogodisnjakinjom. Prije cetiri godine smo samo prozujali po Omahi par dana i bilo je prilicno bezveze, a sad smo je malo bolje ispregledali. Ne bih zivjela ovdje (ili opcenito negdje na Midwestu), ali nekako je pitom grad.

    Osim hodanja po vrucini, nisam se nesto pretrgla s vjezbanjem. Jucer sam uspjela otplivati 20 minuta u komadu.

  32. #2582
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kaae lijepo.

    Vrijeska ma diži guz moja ti pa di ćeš po neravnom sjedit na sicu bravo za aktivnost.

    Mogu ja i javno za Mrežnicu. Išli smo na Otok ljubavi, pa na Veselu livadu, to je zapravo spojeno. Uzeli smo i kajak, full su povoljni sat vremena 30kn, a stane troje.
    Otišli prvo lijevo do slapa, nešto predivnooo, kao s onih turist.reklama za KA županiju a onda se vratili nazad pa desno prema kampu Slapić.

    Zaista predivan dan,a volim kad ne znam šta me čeka, pa mi veća avantura. Nije bilo gužve, radni dan je. Milinaaa
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.08.2019. at 20:31

  33. #2583
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Evo me jutarnja šihta odrađena. Nije bila baš ranojutarnja kao na moru, pa je bilo baš vruće trčat od 7:30-9:15.

    Imali smo 20km (5+10+5) a srednji dio na 5:05.
    Prvo je frendica posustala u brzom dijelu, pa frend u zadnjem sporom dijelu, al opet smo se svi skupili na kraju na cugi
    Ja sam uspjela držat se zadanog jer sam se zainatila vremenu , cijedilo se s mene ko da me netko zalio vodom.

    Ugodan vikend svima! Sretan put nazad povratnicama u Zg (ako sam dobro povezala kjb i Nano).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.08.2019. at 16:38

  34. #2584
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    U Istri, sada isto vruće, ali podnošljivo, more je malo pretoplo za moj ukus... ja volim hladno more.
    kod mene standardno: rano ujutro hodanje po lungomare do grada, oko 4 km ( znam da su to smiješni kilometri trkačicama, ali meni je to meditacija), pa tržnica, kava...
    na terasi pola sata, sat, streching, pilates, snaga i slično by seni
    plivanje ujutro i popodne...
    ja zadovoljna!
    pozdravi svim vrijednicama!

  35. #2585
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Seni kad pročitam ovo tvoje odmah se krenem opuštat, predivno

    Ja sam jutros s frendicom po nasipu lagani footing 8km na 5:55 u 7h, poslije malo meditirala na bajku po pustom Jarunu, prekrasan mi je Jarun u kolovozu, nisam to prije znala.

    Pa sam fino sjela u moj obožavani kafić uz obalu onaj s ležaljkama uz jezero s pogledom, pa sam sjedila, pila i promatrala šumu, Jarun, otok ❤ baš mi je trebala takva jutarnja meditacija.

    Vratila se doma, djeci napravila kiflice za doručak i sad smišljamo kuda danas s obzirom da uopće nije toplotni udar kako su najavili nego poluoblačno.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.08.2019. at 11:13

  36. #2586
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    I tu je poluoblacno pa razmisljamo kamo bismo mogli. Sve je, nazalost, puno bubetina koje grizu (a sprejevi ne djeluju) pa nisam odusevljena prakticki niti jednom od opcija. Tesko je zabavljati djecu <6 i onu >60.

  37. #2587
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ma Kaae meni se to čini baš “slična“generacija ovi stari što stariji, to više ko djeca
    Kod nas ipak zatoplilo, pa otišli na bazen na otvorenom u prirodi. Kupali se, malo čitala knjigu i baš ugodna nedjelja, a sad polako doma valja nešto i tamo odradit

  38. #2588
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma kakvi. Ovi mali vole divljinu, parkove, blato, vodu, zivotinje... a ovi stariji bi, uglavnom, samo po ducanima (sto ovi prvi ne mogu podnijeti).

  39. #2589
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ti njih sve u neke toplice koje imaju tobogane i slične gluparije

  40. #2590
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja bolje da se ne javljam oko aktivnosti za razlicite generacije :D
    Seni, super zvuci tvoja rutina za rekreaciju. Ja isto volim takve dane, samo sto ipak moram izmedju nabiti nesto zesce Lili, ti si zverka, svaka cast
    Nama se letnji raspored zavrsava. Trcala sam isto 28mi(45km) ove nedelje, isti raspored kao prosle. Plivala 4 puta, ali duze (1000-1200m). Taman sam osetila da mogu plivati freestyle dugo, kad ono ode sezona. Zao mi je, ali nastavicu na prolece. Do tad cu se pored trcanja i dalje forsirati na mobilnost i snagu gornjeg dela tela, i verujem da cu ok nastaviti plivanje kad bude prilike. Jogu sam isto radila redovno, 6 puta nedeljno ove nedelje. I to ce verovatno da se smanji kad semestar udari u glavu Nismo ovog vikenda hajkali jer su muza bolela donja ledja (lili, cini mi se da mu je bili kao tebi ono jednom davno). On je bolje, tako da sve okej. Deca zavrsila plivanje, imali trke na kraju (prvi put ove godine na nasem bazenu) i pokupili 10-ak prvih i jednu trecu nagradu ukupno (imamo 3 prava plivaca).

  41. #2591
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ti njih sve u neke toplice koje imaju tobogane i slične gluparije
    Moji su upravo dosli s Jadrana. Nema sansi da bi ih zanimali tobogani i bazeni (a i to je sve jad i bijeda ovdje).

    Prezivjet cemo nekako... recimo tako sto ja sutra idem na posao (i na trening prije posla) i radim cijeli tjedan.

    kli, super za plivanje i nagrade!

  42. #2592
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Eto rješenja, ti fino na trening i posao, a baka i dida nek se druže s omiljenim unucima koje nisu vidjeli jako dugo

    Kli kli vaaauuu čestitam dječici za postignute uspjehe!! Hvala ti, i ti si zvjerka samo takva.

    Meni danas zadnji dan GO, pa smišljam di ću, šta ću. Najradije bi u prirodu,a za početak dana gobam na depilaciju. Svima

  43. #2593
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Bravo za vrijedne i ove sta uzivaju na godisnjem

    Ja sam sinoc malo trckarala al imam neki problem s nogom pa cu vidit kad cu opet
    Opekla sam se prije 4 dana, otic cu doktoru danas, ne izgleda ni malo lipo i boli sve vise :/
    Posljednje uređivanje od malena beba : 12.08.2019. at 09:31

  44. #2594
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    joj, mb :hug:
    nadam se da ce dr dati nesto ucinkovito i da ce brzo proci
    bravo za sve vrijedne, posebno na godisnjim odmorima

    ja na poslu nakon tri tjedna godisnjeg
    bas sam se odmorila, nisam puno vjezbala, ono standardno, malo setnje, plivanja, sup-a, ali nista da bi se bas zvalo treningom
    ima velika uzbrdica do apartmana gdje smo bili zadnji tjedan pa je dupe postojano
    punjenje baterija, igre, pictionary, balote
    puuuno pica s pogledom, bas uzivancija
    ovaj zadnji tjedan svi odradili neku virozicu, neko s visom, neko s manjom temperaturom, ali samo po dva dana pa nije puno pokvarila
    sad rad i kraci tjedan, isplanirala sam jos par dana sa sestrom solo, to mi je neki mini godisnji za kraj
    i malo cu si popraviti jelovnik, nisam bila bas disciplinirana, ali pasalo mi je tako

    paralelno i nabavljam stvari za stan pa taj osjecaj da skoro (valjda, bit ce to i dva mjeseca jos) useljavam postaje sve konkretniji

  45. #2595
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    oj cure!
    citam vas povremeno i nisam skroz u toku pa necu sve komentirati
    vrijedne ste, odmarate, ma super!
    ja malo vjezbam, malo trcim, zadovoljna sam
    bili smo i na putu sa dvije velike cure i u 4 dana prehodali 50 km
    moje plivacice su super bile

    mb pa sta uradi?? i zasto nisi odmah isla doktoru?
    pazi s tim, meni se prije pol godine-godinu manja, ali dublja opeklina inficirala i lijecenje je potrajalo
    ne zezaj se i drz se

    svima

  46. #2596
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e, kli kli, poceli mm i ja pocetnu verziju one down dog joge
    sad cekamo popust pa cemo uzeti pretplatu
    hvala na preporuci

  47. #2597
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ajme MB baš mi je žao, ajd ti fino dr.da ti to pogleda i nešto da.
    Summer ma ludilo mi sve to tvoje zvuči.

    Ginger super za silne prehodane kilometre

    Ja sam jutros nakon depilacije (prekasno je već bilo oko 10h) otišla na šumski oproštaj od GO. Malo istraživala gore na Ponikvama pa tranverzalom nekih 7km, prevruće je bilo, sve kapalo s mene.
    Od sutra ured ihaaaj bome me dugo nije ni bilo 4tj.
    Samo da ovaj toplotni udar prođe, vani je neizdrživo.Blago vama koje ste na moru.

  48. #2598
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    mb pa sta uradi?? i zasto nisi odmah isla doktoru?
    pazi s tim, meni se prije pol godine-godinu manja, ali dublja opeklina inficirala i lijecenje je potrajalo
    ne zezaj se i drz se
    Ma daj ne strasi me
    Nisam osla odma jer je to bilo u cetvrtak navecer i tad nije izgledalo tako strasno. Naravno da se preko vikenda pogorsalo
    Dr je reka da je rana dosta duboka al bila je cista (bravo ja ), sutra na previjanje opet. I nema kupanja.... A vani +300...
    Posljednje uređivanje od malena beba : 12.08.2019. at 21:10

  49. #2599
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joj mb, samo nek brzo prođe!

    Bravo za sve, vrijedne ste!

    Ja sam jučer i danas plivala. Predobar osjećaj, napokon nešto radim. Nadam se da ću uskoro opet krenuti s jogom.
    Vruće je, 500 stupnjeva. Sutra će valjda biti hladnije. Jeste gledale suze sv. Lovre? Muž i ja smo sinoć išli u neko polje izvan grada, bilo je preedivno.
    I sutra idem na pregled, trebalo bi se čuti srce.

  50. #2600
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sretno Riri sutra na pregledu i da čujete maleno srčeko
    Ovdje je također bilo nesnosno vruće jučer, nenormalna vrućina i sparina, no ja sam ipak odradila vježbice snage u parkiću s curkama navečer iza 19h. Garmin pokazivao 38 C, sve se cijedilo i dok samo stojiš i ne vježbaš.

    Danas rest, cijeli dan mi se spava i zanosi me, bit će pao mi tlak od ovih promjena vremena i 1. radnog dana

    Sutra dionice i onda kreće psihička priprema za subotnjih 31 km
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.08.2019. at 23:11

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •