Stranica 4 od 74 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #151
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku


    Znam puno ljudi koji su na sistemtskom otkrili da imaju neke zdrav.probleme koje su kasnije rješavali.
    neznam dvostruko kvotat, ja pak znam i puno njih kojima na sistematskom nisu otkrili onio što su trebali. Uključujući tešku, baš jako tešku boles člana obitelji

  2. #152
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ja sam gledala neki sistematski koji obuhvaca ono sta bi ja trenutno da obavim a to je kks, uzv dojki i trbusne supljine te papa test. mislim da je jos naveden ekg i jos par stvari, fali pregled stitnjace ali to cu po potrebi obavit.

  3. #153
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ono kaj sam htjela napisat je da je možda bolje ciljano napravit neke pretrage jer u pakete sistematskih znaju utrpat svašta

  4. #154
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Baba vježba pomalo. Dobila dozu Euthyroxa od 100. sad kad se stanjim ko šibica.

  5. #155
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    palcice, fakat mozes ocekivati razne promene s tolikom dozom odjednom. pazi se <3

  6. #156
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala!

  7. #157
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A čuj Nano ja ti ni nemam neku boljku pa da se posebno fokusiram nego onako općenito. Al to vrijedi i kad inače ideš na pretrage, mogu ti otkrit al znaju i predvidjet. Mm nisu na konkretnim pregledima otkrili probleme sa žuči skoro jedva živu glavu izvukao nakon svega. Nema tu pravila.

    Meni su super bili u Croatia osguranju na križanjua Savske i Vukovarske.

  8. #158
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod nas je bio ekg,spironetrija,očna,internist,krv s ths,okultno krvarenje,ginekološki s papom za žene,mami ili uzv dojka,uzv štitnjače i unutarnjih organa,
    Muški uzv prostate,po potrebi i malo jači pregled prostate,ali kolko čujem od dečkiju nije trebalo to nikom

  9. #159
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Meni je zapravo najveća prednost sistematskog što obavim sve u sat-sat i pol,a vrijeme je novac ne

  10. #160
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Kojom poliklinikom ste bile zadovoljne?
    Ja sam do sada išla samo u Medikol.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  11. #161
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ni jednom. A možda mi je najgora bila Croatia, ova koju lili spominje. Imaju prastare doktore. Ne smeta mene kaj su oni stari ali internist ili ne čuje ili me nije slušao. Kao pokvareni telefon. A ginekologicu ne zelim ni spomenuti. A tek onu u Medikolu. Ajme, ne smijem se ni sjetit. Ali zato ginekolog u Nemetovoj je odličan.

    I još moram demantirati lili. Nikad nisam sistematski uspjela obavit za sat dva. A nekad ni u jedan dan

  12. #162
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zadnji pred dva mjeseca je počeo super i sat vremena je prošlo,a meni ostao samo ginič još,kad ono samo tamo sam čekala još sat i pol,pa ponovo kod interniste

  13. #163
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Odradih sat vremena u TRX mucilistu. Core strength mi je u banani, opet smo se dosta fokusirali na to. Imam jos cetiri uplacena treninga u ovom sessionu i sad razmisljam (pricat cu i s trenericom) o nastavku s 1 x 60 minuta tjedno, ili 2 x 30 (uz dodatnih pola sata sama). Skupo je; imamo brdo drugih izdataka trenutno, a mozda i zauvijek, s obzirom da cemo nekako morati uklopiti osobnog asistenta u svakodnevni zivot, a to nazalost ne ide uz zdravstveno osiguranje ili osobu s invaliditetom koja radi puno radno vrijeme i zaradjuje placu dovoljnu za zivot.

    Enivej, da, razmisljam o tome, a i o kombinaciji da satove imam s prijateljicom koju zanima isto sto i mene (tu smo negdje po fitness levelu - ona je mrsavija i mladja, ja izdrzljivija i fleksibilnija). Kaze trenerica da bismo tako u paru jos uvijek imale puno direktne paznje, a naravno uz nizu cijenu. U svakom slucaju ne pustam trenericu, jako mi je bitno odraditi session s njom.

  14. #164
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Kaae, dosta ti je 30 minuta i mozes u paru . Dovoljno paznje ces dobiti u paru, a povoljnije.
    30 minuta je dosta, prije toga sama odradis zagrijavanje i istezanje, i istezanje nakon.
    Tako da je bolje 2x30 minuta tjedno, nego 60minuta 1xtjedno.

  15. #165
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kaae poslušaj sirius.

    Ne znam draga Nano, al meni su bili odlični i samo je jedan dr.bio stariji.
    Meni nikad nije trebalo duže od sat i pol za sistematski, ali ja ne idem preko firme (preko njih 1x u 3 god) nego platim privatno i znam da tad sve ide brže jer su mene drugačije tretirali nego ekipu koja je došla preko firme (ono doslovce su me svugdje ubacivali prije njih). Nisam tražila al nisam se ni bunila imala sam dodatno osiguranje tad mislim.

    Ja sam večeras odvela L. na trening pa sam otrčala za to vrijeme full lagano footing 26min + 20 min snaga.Ko nova.

  16. #166
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ola cure

    evo mene nakon 2,5 tjedna putovanja
    indokina - tajland, vijetnam, kambodza - bilo je predivno i bas sam uzivala i opustila se
    posao daje sve od sebe da ponisti blagodati, ali ne dam se
    na putu sam puuuuno setala i malo plivala, uz pozdrave suncu ujutro za istezanje

    jucer sam odradila i prvi trening i ubila nas je trenerica
    ocekujem finu upalu - svega
    al bas mi je nedostajalo

    ~~~~~~~~ za sve bolne i umorne
    i zelim nam sretnu, zdravu i aktivnu novu godinu...

  17. #167
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    prekrasno summer

  18. #168

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Lili, prekjučer mi je bilo tak-tak trčat..ne tak lagano kao prošli put i ne tak teško kao onaj put prije :D zlatna sredina.
    Vidjet ćemo kak će sutra bit.

    Ugodan dan svima!

  19. #169
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    summer neka si uzvala divno!

    jucer fitness, jedan kraci trening jer je ostatak treninga bilo vaganje pred detox

    danas se nadam kracem trcanju, nisam 100% ozdravila, pa necu forsirat

  20. #170
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Čitam vas sutra ili kasnije večeras, sad prijavljujem da sam ustrajna, da sam odradila trening. Pomažu mi prijavci. Od veljače, ožujka, ovisno o projektu koji preuzmem, planiram i na grupne.

  21. #171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Jooj summer divno, mogu mislit koliko si uživala, jako sam happy zbog tebe da si se opustila i odmorila od svega

    Bravo palčice go, go!!!

    Mb,annie supeer!!!

    Ja sam trčala od posla do automehaničara po auto pa doma s autom, nekih 9,5km al nekako sam jedva noge vukla ili je do silnih sastanaka koje sam danas odradila ili do vježbi za noge s opterećenjem jučer. Bitno da sam se ja proluftala
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.01.2019. at 18:31

  22. #172
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Stara me.danas upilala da grozno izgledam, da sam mršava, koščata ma.ono bljaki za gledat a nisam.stvarno, baš sam onako fit. Ona je tip od rumenih obraza i oblina tj.to je njoj pojam ljepote, a ja uvijek ispijena lica bila i ostala (na tatu). Baš mi je digla živac i osjećala sam se sva posr....

    Eto morala sam.se nekome izjadat, a kom ću nego vama.

    Ona kad zabrije ma nema šanse je razuvjerit,imam 60kila i to mi je neka standardna težina oduvijek uz sitne oscilacije ljeto/zima,svašta bi joj rekla al ne bi je htjela povrijediti,al brate mili ne mogu više ni slušat to. Ona.naravno ima viška i bole je koljena od težine, ima povećan kolesterol i još more zdravstv.problema.

  23. #173
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili sorry ali mama brije

  24. #174
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili ignoriraj, sta ces drugo...

    Palci bravo!

    Ja otrcala 7km, polagano, s povremenim napadajima kaslja
    Mazi potvrdjena gripa
    Danas opet 39 fibra, bas se oteglo ovo

  25. #175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    hvala cure, brije da al nekad mi je fakat tesko ignorirat te njene poglede i rijeci. Bas me zna to oneraspolozit. Nije spavala cijelu noc zbog zeludca pa je cangrizava bila, al to je ne opravdava da odmah krene na sve oko sebe. :/

    Ajme MB bas mi je zao, gadna je ta gripa sta hara, mazi svog mazu, zelim vam brzi oporavak.

  26. #176
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    joj lili, mama je bas preterala toliko da je besmisleno opovrgavati...
    mb, tako sam i ja prva 3 trcanja u toku oporavka od gripa :D ali kazu da pomaze efikasnijem oporavku pred kraj se aktivirati.
    grozno za mazu, moja luna je isto prosla.. 7 dana preko 39.
    ja juce uradila chest i shoulders s tegovima, sve me zateze. jutros istrcala bez kise, imala srecu pa uhvatila pauzu. mislim da sam se skoro pa oporavila.
    Posljednje uređivanje od kli_kli : 17.01.2019. at 20:58

  27. #177
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kli kli aj nisam onda jedina ludjakinja
    Ocito smo i mm i ja imali neki oblik gripe, maza je gore prosa. Sutra 8.dan :/ zaspa je ima vise od po ure, fibra ga smantala skroz

  28. #178
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    mb, tako smo i mi ostali, mene je satralo bas ali temp nije isla preko 37.5 (al nije da sam nesto posteno merila). druga deca isto manje od lune.
    umor, umor, umor... pusa mazi i da sto pre prodje! luna je bila kod doktora 6. dan temperature, kaze dr 'sve super izgleda.' pa etoti..

  29. #179
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Maza je vadio krv jutros, sve je pod kontrolom al eto nije lipo cut koliko to traje vec...
    Mene je 4 dana satralo, doslovno sam samo lezala zatvorenih ociju, nisam mogla ni gledat tv ni citat ni nista...

  30. #180
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zvuci kao opis gripe. Mi odradimo svake godine, A ili B, ali obicno nije takvog intenziteta (valjda zbog cjepiva, odnosno nadam se). Drzim fige da se Maza brzo oporavi!

    Zatezu me noge danas, ali na pozitivan nacin. Ruke jos nista, ali ocekujem sutra, s obzirom da smo se jucer dosta fokusirale i na to.

    Vidjet cu s trenericom da se nakon ova cetiri sessiona prebacimo na 2x30. Nekako se i meni cini da je to bolji tempo. Jos ako i frendica moze koordinirati raspored s mojim (i trenericinim) i obratno, to bi bilo super. Ako ne, sama cu.

  31. #181
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    kao sto sam i pretpostavljala, imam takvu upalu kvadricepsa da psujem trenericu nakon svakog mirovanja duzeg od dvije minute
    jao
    danas nastavak, klin se klinom..., jelte

  32. #182
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Summer tješi se ti samo da se klin klinom... Ja bi ti preporučila plivanje, najmanje boli kad su mišići upaljeni. A što se tvog odsustva sa ovih stranica tiče, diiivnooo. ja i dalje restam od trčanja, ali sam jutros plivala 1,5 km, gušt.
    MB , držimo fige Mazi, a za tebe se nadam da nisi prerano krenula sa trčanjem. I svima u oporavku i svima bubanima isto šaljem vibre.
    Lili zvjerko. A mama ko mama, ljubi ju i mazi, a ovakve komentare na ignore. Potvrđujem ovdje da kad god te uživo vidim, d asuper izgledaš. O fotkama neću ni govorit.

  33. #183
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Lili, ne brini. Sjećam se da si izgledala krasno još prije nekoliko godina. Ja kad sam sama sebi najkrasnija s mišićavim rukama i leđima ljeti, mojoj je to grozno. Ona bi da izgledaju kao dvije jednolične hrenovke.
    Pozdrav summer! Ostalima želim brzo ozdravljenje. Zaboravila sam što znači dobiti upalu mišića. Nisam ni inače sklona tome. Danas nisam vježbala, umorna sam, ubila sam se na poslu, ali s dobrim razlogom. Sutra sam na faksu što nije divno pa ću vježbati u zoru, sutra. Dakle, prijava ničega.

  34. #184

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Trkačice i sve druge, je li netko bio na Pašmanu na škrapingu?
    Išli bismo s dvoje/troje djece na 6km treking.
    Zanima me može li i najmlađe to prehodati? (8 g., nije baš raspoloženo za trčanje, ali škrape su zanimljive).
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 18.01.2019. at 21:26

  35. #185
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Prehodati moze.

  36. #186
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mogu ti to svi prehodati. Sofi je sa 6 bila na 9-10 km, preskocila samo jedno kontrolnu tocku u brdu.

  37. #187
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Eto mene s vjezbanja nakon pauze od 7 dana.

    Teretana je krcata, promjenili su rasporede nekih grupa , sve je puno. Jos " umiru " trake zbog nekih problema sa naponom.
    Ali E. i ja se nismo dale.
    Odladila sam super kratko zagrijavanje pa 3 serije vjezba za ruke i leda, plus iskoraci s utezima. Pa onda jos stotinjak raznih trbusnjaka na klupici koja je bila dostupna.
    Nisam se bas posteno rastegla jer je falilo slobodnog poda, ali valjda cu prezivjeti.
    Ove novogodisnje navale u teretanu su ozbiljne.
    Posljednje uređivanje od sirius : 19.01.2019. at 15:08

  38. #188
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvala kjb i palčice, baš znate udijelit pravu riječ. Kjb baš si mi skrenula pažnju u potpuno novom smjeru s onim komentarom“mazi je i pazi“, da baš bi zo trebala, sttaci s godinamapostanu zahtjevni a tko zna koliko su još s nama.

    Palčice rikavam na hrenovke, moja isto ne voli kad sam u mišićavim izdanjima,ona pak dobrim nogama smatra noge među kojima ni slučajno nema rupe među nogama (među bedrima) .

    Sirius, super za come back,ma veliki bravo za sve vrijednice

  39. #189
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Vrijeska,
    I mi planiramo na Škraping, baš se veselim ako će bit prilike da se malo podružimo.

    Moj muž će ići s sjecom i našim frendovima (isto s djecom) na tih 6km, a ja ću na 25km. Vjerujem da je to klincima jako zanimljivo, nije zo klasično djipanje, moj Franko ima 7god i računam da će bez problema to odradit iako nije ni blizu takav hodač/trkač kao moja Leona u toj dobi. Ali on jakooo voli prirodu, opaza detalje i uživa u tome

  40. #190
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I 3.post

    Jutros smo uživali maximalno na treningu.

    Prava snježna idila, sva šuma u bijelom, od Ponikvi prema Slapu (krivo skrenuli trebali prema Grafičaru '), duša mi se napunila tom ljepotom, a tijelo svježim zrakom i energijom.

    Nešto pre, predivno
    Flopice, kjb vi bi tako guštale jutros u tom okruženju

  41. #191
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e vako
    da se prijavim
    odlucila sam ne cekati meni idealne uvjete za trcanje pa sam odlucila opet poceti BR
    sto bi spajka rekla - ko u dobra stara vremena
    danas odradila drugi dan i umirem od bolova
    totalno sam zakrzljala
    mala mi po danu jako malo spava pa jedva uspijem odvjezbati i istusirati se
    pa ako ne bude islo tak, ustajat cu u 6
    vrijeme je da se pokrenem, ne volim biti slaba

  42. #192
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ginger samo naprijed

  43. #193
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka, cekam te
    danas mi je na redu bio cardio 1 pa sam umjesto toga ipak trcala
    4,6 km nakon vise od mjesec dana
    sve me boli od zadnja 3 dana, toliko sam u banani...

  44. #194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravo Đinđo naša, ajmooo to se traži!!uzmi dan pauze da malo upala splasne, pa nastavi dalje.

    Ja sam danas po suncu lagano rastrčavanje 45min nekih 7,5km.da noge opustim nakon jučerašnjeg trail treninga.

    A popodne djeca navrla da bi malo na role,nismo imali puno.vremena,al smo izašli na po ure,oni odrolali 4,5km a ja trčkarala laganini skroz na 6:15, ponovno prisilno opuštanje nogica nakon Medvednice

    Sutra ionako ne stignem jer poslije posla vodim sina na liječnički za nogomet tako da danas 2 treninga odmah za 2 dana

  45. #195
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger bravo

    Lili svaka cast!

    Ja 6,5 km danas, jucer fitness, prekjucer 7 km.

  46. #196
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili, otkud ti i snage i volje?
    o odmoru sutra razmisljam, ali po programu bi trebala nastaviti jos 3 dana pa tek onda odmor...vidjet cu kak ce mi biti sutra...
    mb ti si se onda dobro oporavila? bravo!

  47. #197
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja 6,5 km danas, jucer fitness, prekjucer 7 km.
    She's back!

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, otkud ti i snage i volje?
    a ono sunce me zvalo prijepodne i htjela sam noge malo razvrtit nakon brda, a popodne djeca zazvala
    Zato sutra ne trčim, al' nastojat ću odradit snagu.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Bravo svima! Lili, ti si čudo! Dva u jednom danu i to onako laganini, svaka ti čast!
    Prijavljujem sanjkanje i dugu šetnju u subotu i nešto preko 7 km trčanja jučer. Htjela sam u kino, al me sunce mamilo pa sam ipak izabrala trčanje na kraju.
    Ugodan početak tjedna svima!

  49. #199
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Prijavak bazena u nedjelju ujutro: 1,6 km u sat vremena. To mi je sad jako napeto... Jutros snaga, Jillian , 30days shred level2, umrla - radi baš puno ruke, a mene bole jučer od plivanja.
    MB, Ginger, Annie, Spajka, Lili - bravo cure.
    Za sanjkanje svima
    Posljednje uređivanje od kjb : 21.01.2019. at 08:49

  50. #200
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    spajka, cekam te
    ovu zimu sam ko jeremija. ukocio mi se vrat. tako da ovaj tjedan ne vjerujem da cu startati.

Stranica 4 od 74 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •