Stranica 68 od 74 PrviPrvi ... 18586667686970 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #3351
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Lili ja upravo jedem čips i umirem na ova tvoja gađenja.

    Bravo svima za vježbanje!
    Tanči, svaka čast za ovih 10 kg!

  2. #3352
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri bit ce da sam ga pojela previse , ppogotovo jer ga inace ne jedem. Jos mi gori nepce sta od chipsa, sta od suhog zraka po cijeli dan u tim.zatvorenim zgradama bez svjezeg zraka.

    Spavala 9h u 2 noci,a sad vracam.se Zagrebe tebiiii

    Evo me u taxiju,vozi me doma, jedva cekam istusirat se, natracat mlijekom jer sam se sva osusuila od tog suhog zraka.
    I pospricat nepce propolisom.

    Riri samo.ti uzivaj! Kako ide mirovanje,jesi poslusan pacijent?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.11.2019. at 00:05

  3. #3353
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ide. Mirna, dobra, poslušna.

  4. #3354
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene standardni kaos. Dan ciklusa: 97. To mi se valjda nikad nije dogodilo, ali ok, nikad nisam ni imala 17 godina kao sad. Gladna sam kao vuk, pretpostavljam zbog hormonalnog uzasa. Provera nazalost nije izazvala mengu, a izgleda da ni nece, prosao je prakticki cijeli dodatni tjedan. Pazim na prehranu koliko i kako stignem, kapaciteti su mi razasuti i tako ce biti jos 5 tjedana. U medjuvremenu smo imali i smrtni slucaj, umro je muzev djed u 99 godini.

    Vjezbam i dalje kako znam i umijem. Ovaj tjedan sama, trenerica je bila bolesna.

  5. #3355
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Kaae, zao mi je zbog djeda.

    Tvoj ciklus mi zvuci kao StarTrek dnevnik. Zvjezdani nadnevak 97 dan... Valjda nece doci do 267

    Gundjala sam kako mi one youtube vjezbe nisu bile zahtjevne. Evo, vec drugi dan se jedva micem od muskulfibera. Ovako me nije boljelo paa vec jako dugo. Super je kad skuzis da neke misice bas i ne upotrebljavas, a relativno cesto vjezbas.
    Sutra u planu trka po sumi. 5-7 km ovisno o inspiraciji. Vjerojatno 7. Satrala sam cijelu cokoladu

  6. #3356
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tako sam ja nedavno otkrila neke nove misice u guzici, uz vjezbu-zabu na podu.

    na Star Trek. Nadam se da necu doci dalje od... 100 dana. Dan 98, i dalje nis'. Preporucili su mi veceras na nekom djecjem rodjendanu da napravim histerektomiju. Kaze zena da se preporodila.

    Sutra se nadam da cu smisliti neko cuvanje djece pa da se izvucem do teretane na bicikl, uz Dave Eggersa kojeg nekako moram procitati do ponedjeljka popodne.

  7. #3357
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ola. Citam Lili i nevjerujem, ja obozavam cips i najradije bi se samo Pringlesima hranila. No naravno da to ne radim.
    Kao sto ste primjetile, ne pisem kao prije - bila sam ono u Kini gdje sam se super provela i dosta nahodala, a ovaj tjedan sam uglavnom boravila u Ustanovi kako od milja tepam svom radnom mjestu. Imala sam i tri neprospavane noci za redom, ne bas full neprospavane, do tri sata dnevno, ali da me starlo, satrlo me. Sad cekam da se bazen otvori pa da mogu isprat sav taj uzas s mene.
    Trener je stavio anketu o planovima za proljece, pa me i to zaokupiralo - naavila sam plivacku stafetu u half Ironmenu, i sto milja Istre, ne znam koju duzinu.
    Citala sam vas redovito, vidim da ne pisete osim nasih vrijednih Amerikanki, i super truper Riri.
    Pohvale ovaj put idu Tanci i njenih - 10 km.

  8. #3358
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Munkice super za budjenje tih uspavalih misica, bravoo

    Kaae mozda je fakat i to rjesenje,ko bi ga znao. Sretno s treningom i citanjem!

    Kjb draga, a da razmislis mozda o promjeni Ustanove, to uopce nije nemoguce s tvojim profilom i iskustvom. I super za planove

    Ja sam spavala.nocas 10h, pokusavam nadoknadit sto vise sna i planirala otic otrcat danas al koliko vidim vani padaa. Vidjet cu kroz dan.

    Isto sam prijavilla 100milja Istre u travnju, al pojma nemam kakva ce bit situacija s poslom.

    Ocekivana je ludnica kao sto vec rekoh do 1.7.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.11.2019. at 10:18

  9. #3359
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja danas popodne otisla na Jarun i odradila

    6 km (5:15) +4km (4:45)
    A zadnji km mi je bio 4:36

    Ijuju...

  10. #3360
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Rano dizanje jutros, žestoki Cross Fit u 6:30h-7:3,h bilo mi je odličnooo

    Tuš na fitnessu, vlak i na poslu u 8:15h, puna energije

  11. #3361
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo cure.

    Ja sam se došla pozdraviti sa temom (i sa vježbanjem) do poslije poroda. Ležim u bolnici i čekam serklažu sutra. Kad me zašiju idem na mirovanje, nema vježbanja više.
    Vratit ću se kad budem skidala kile.

  12. #3362
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Riri, samo ti miruj i cuvajte se. U kojem si tjednu sada?
    A malac ce posisati kile.

  13. #3363
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, samo ti miruj i cuvajte se. U kojem si tjednu sada?
    A malac ce posisati kile.
    Hoću. u 21.

  14. #3364
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Drz' se, Riri!

  15. #3365
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri draga čuvaj se, mislim puno na tebe

  16. #3366
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala cure

  17. #3367
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Riri, drzim palceve i osecam tvoju dobru vibru pa i ja vibram pozitivno za deckica <3
    Ja trcim regularno, ujutro pre 'svega'. Naisao mi je jako intenzivan period u zivotu, pa me zato nema da sa se javljam. Pozdravljam sve i radujem se svim vezbackim uspesima i uzivanjima.

  18. #3368
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Riri bit će sve u redu, tvoj pozitivan stav samo pomaže. javi nam se ponekad
    kli-kli, sestro po jutarnjem vježbanju i po intenzivnom periodu u životu.
    Prijavak jutarnjeg plivanja.

  19. #3369
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    riri drži se

  20. #3370
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Riri, drzi se

  21. #3371
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Riri

  22. #3372
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, da sve dobro prođe ~~~~~~

  23. #3373
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Cure

    Sve je dobro prošlo. Zašili me. Sad još par dana u bolnici, pa mirovanje. Bit će to sve super.

  24. #3374
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo za oboje! Nema kako drugo biti nego super!

  25. #3375
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo za oboje! Nema kako drugo biti nego super!

  26. #3376
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Bok, cure, dosta vas citam, ali ne pisem vec jako dugo. Super da ste marljive vjezbalice. Riri, drzim fige, drago mi je da je sve ok.

    Nego, imam jedno pitanje - trcim neko vrijeme vec i moj fitbit versa je jako nepouzdan pri mjerenju. Trebam pouzdani sat za fitness koji dobro mjeri kcal (fitbit previse racuna, mislim), ako radim s utezima ili bodyweight i pace i km ako trcim. Ja se uopce ne razumijem u satove pa bih molila iskusne trkacice da mi daju preporuku.

    Hvala vam unaprijed. E, da, cestitke Tanci na vjezbanju i novoj snazi.

  27. #3377
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Chris blue dobrodosla!
    Ja imam.Garmin Forunner 220, ima puno novih modela iza njega, no meni je moj skroz dobar, zadovoljna sam.
    Sve ti ovisi koliko si.novaca spremna dati.

    Ako.uguglas garmine izbacit ce ti sve sta ima.na.trzistu, no moj savjet ti je otici u neki sportski ducan i traziti trgovca da ti preporuci neki za tvoje potrebe.

    Prijavak: 8,5km trcanja predvecer, bas sam gustala, trcala uokolo po kvartu.

  28. #3378
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Imam Suunto 3 fitness. Mozes birati izmedju barem 50ak sportova. Mozda i vise. Recimo, ima trcanje, trail, trekking, plivanje bazen, openwater itd. Koristim svega par sportova za sada, a nemam zivaca za sve ih proci. Bio je oko 100 eur sto mi je bilo prihvatljivo buduci da nisam znala koliko ce me drzati trcanje.
    Nedostatak, nema gps zato je cijena tako niska nego se spaja bluetoothom na app na mobu i nema (ili ja ne znam to namjestiti) zagrijavanje prije trcanja dionica pa odmah s vrata kreces.

    Prijavljujem 5,5 km.

  29. #3379
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj chris blue prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, drzim fige, drago mi je da je sve ok.
    Hvala

  30. #3380
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Chris lijepo te citati ponovno.
    Tvoj zivot je jos uvijek turbulentan?

    Sto se tice sata. Ja sam isto garmin klubu. Iako mi je jedan sunto predivan. Ovaj sam dobila pa........
    Ono sto ti trazis je sat koji ima multisport. Ima ih zbilja dosta. Kako nikad nisam ja kupovala sat nisam ni previse proucavala. Znam da serija Fenix kod Garmina ima to sto ti zelis. Mislim da su dosli sad vec do broja 6.

    Ja trckaram. Jos malo pa cu fosegnuti ovogodianji cilj sto se km tice. Kisa me u principu ne smeta al sad kako vec pada danima mi ide na zivce. No kazu da bi danas mogla i preskociti svoje pojavljivanje sto bi me radovalo.

    Riri sretno.

  31. #3381
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Fenix i vivoactive.
    Vivoactive je u jeftinijem rangu.
    Fenix je ljepsi
    Chris [emoji8]

  32. #3382
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    chris ovisi sta trazis od sata. ja imam garmin zbog gps-a ali cini mi se da je fitbit preciznije mjerio neke druge stvari pa sad ovisi sta ti je bitno.
    ja sam izabrala garmin 645 prvenstveno zbog muzike da ne nosim mob dok trcim i zato sta nije preglomazan jer ne volim prevelike satove a ovaj nosim stalno, ne skidam ga

  33. #3383
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Btw, sad me mb podsjetila... Ne znam je li se negdje spominjalo, ali sto slusate (ako slusate) dok vjezbate?
    Ja sam zapela uglavnom na Queen/Bowie i ponekoj Spotify listi. Treba mi neko osvjezenje

    I jos jedno pitanje. Kada je vrijeme za mijenjanje tenisica? Google kaze 400-600 km i pogledati tragove trosenja na stopalima zbog nacina trcanja. Moje tenisice su stare 5 godina s tim da su prve 4 godine presle ni 30 km, a zadnjih 10 mjeseci vise od 400 km. S donje strane ne vidim nikakve tragove habanja. Birao mi ih je mm buduci da je on nekada davno trcao i tad sam uzela neke iz SportsDirecta za mjesovitu namjenu (suma/ravna podloga). I sad odgadjam kupnju jer sve mislim sto ako mi se stopala nakon trudnoce promijene, a ja imam super nove tene koje ne mogu nositi...
    Sad bih opet neke da mogu kombinirati asfalt/suma. Imate li iskustva s takvim tipom i da su gore tex? Cesto preskacem livade po sumi jer bi mi noge bile mokre

  34. #3384
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sad vec na samim tenisicama osjetim kad ih treba mijenjati.
    nakon trckaranja ako osjetim koljena, vrijeme je za zamjenu. jedne sam umirovila nakon 598 km, jedne nakon 674 km, jedne nakon 721 km.
    trailce sam zamijenila nakon 118 km, jer su mi bile tvrde, druge su mi bas dobre.

    Ja niti jedne tenisice ne razdrem na palcu, sto se mnogim dogadja, sve izgledaju kao nove gore, ali zato na dzonu se vidi koliko su otisle.
    i trcim vise prednjim dijelom stopala, tako da su mi pete skroz OK.

    i jos jednom ne ja ne trcim puno ja i dalje trckaram

  35. #3385
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ma daj... Meni se cini da si nakupila solidan broj km. Ja jos ni 500 ove godine

    Ne osjecam koljena. Pocela sam osjecati duboku slabu tupu bol vecinom u potkoljenicama. Ne znam jesu li to grcevi ili vene ili zajedno. Razmisljam o kompresijskim carapama i nekim vitaminima/magneziju, ali bih se za vitamine trebala posavjetovati s mpo dr. pa ce to pricekati. Mogu ja trpiti. Osim toga, klin se klinom izbija pa je bolje da zapnem

  36. #3386
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Javim vam se na temu i upite, sastanciiiim ihaaaj

  37. #3387
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Tenisice mjenjam otprilike 1 godisnje, al ja pravim 600-700km, isto ne puknu al dzon se izlize i postanu mi tvrde nekako. Trcim po betonu i asfaltu pa gledam da imaju deblji dzon. Sad imam adidaske i jako sam zadovoljna.

    Muziku mogu slusat bilo koju, na mob sam slusala radio
    Sve mi pase samo nek svira...

  38. #3388
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj... Meni se cini da si nakupila solidan broj km. Ja jos ni 500 ove godine
    naravno da je napravila solidnu kilometrazu, i zaista trci u punom znacenju te rijeci, a trckaranje je davno prerasla. samo je skromna i voli malo pecat

  39. #3389
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Spajka hvala ti.

    I stvarno, mislim je da je skromnost vrlina, ali prevelika ti je nešto ta vrlina. Ja računam da sam napravila posao kad HODAM po gradu par km.

    Dok sam vježbala, slušala sam uvijek neke tehno mikseve, od toga postanem nabrijana haha.

  40. #3390
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Spajka uvik umanjuje svoje trcanje, ona mu zapravo tepa od milja
    I stvarnosti je zmaj!!

  41. #3391
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Hvala puno, cure, na savjetima. Mi smo u HR sada, vratili se iz Kenije. Sretna sam sto mi je opet kazaliste na raspolaganju i veselo sam cekala u redu za Orasara, nis mi nije smetalo

    Sad imam fitbit i totalno je siznuo nakon godinu dana uporabe. Krivo mjeri razdaljinu, brzinu, kcal, sve. Dat cu ga kceri da ga nosi ovako, njoj je lijep. Ja cu uzeti najvjerojatnije garmin 235, odlican je sat, izasao je i novi model koji je sad u trendu i skup, tako da je ovome cijena pristojna.

    Ja trckaram (ali bukvalno, ne ovako kao Spajalica) i probijam led do prvih 5 km, uz normalno vjezbanje. Sad sam na 4,5 otprilike. Ja uopce nemam brzinu, imam samo minute koje moram izdrzati trceci i ne posustajuci :D I najveci gust mi je gledati mapicu poslije na internetu

    I, Spajalice, kako znas da su tenisice presle 598 km? Kak to pratis? Pises tablicu? Imas neki brojac koji resetiras kad stanes u nove? A kak kad mijenjas 2 ili 3 para?

  42. #3392
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Cris na garmin app mozes pratit koliko trcis u kojim patikama

    Ja san cimavici dala svoj fitbit, evo jos radi, ima mu 3 ipo god vec

  43. #3393
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Joj, super, znaci, samo unesem koji par danas nosim i on racuna?

  44. #3394
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Tako je. Mozes dodati vise tenisica. Pa svaki trening kazes koje si koristio. Na jedne koje odredis stavi automatski.

    Sto se tice broja tenisica. Bilo bi dovro imati dvoje pa ih rotirati. Ja sam skrta dusa pa imam jedne. Ponekad uzmem stare ako su mi ove mokre ili nesto sl.
    Imam odvojene tenisice za trail.

    Maloprije 8x100m uz brijeg. Ako je neko zaboravio ja mrzim intervale. A na ovim uz brijeg mrzim i sebe i strumfove.

  45. #3395
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Hvala.vam svima.sto cijenite moju kilometrazu. Cijenim je i ja ali....
    Oko mene ekipa trci puno vece kilometraze od mene. I tu ovi koji prijavljuju trcanje em trce velike udaljenosti em imaju pejsove meni nedostizne. Pa onda smatram se jednim obicnim rekrativcem koji trckara.
    Evo pogledala sam prosjek mi je tjedno izmedju 20 i 25 km.
    Ove godine sam imala zelju doci na 1000 km. Sad sam oko 970.
    Prvu godinu sam imala.oko 550. Drugu oko 750. Ovo je treca.
    Dakle dizem kilometrazu za 250 km godisnje. Mada sumnjam da cu sljedecu nastaviti u tom ritmu. No vidjet cemo.

  46. #3396
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    draga spajalice, ovi oko tebe nek imaju kilometrazu i pejseve. najgori su mi oni koji se k.r.e pa pisu po fejsbucima - lagani trening pejs 4. ma dajte me... ti si odradila ove godine lavovski posao, uzivas i s punim pravom mozes biti ponosna. i nemoj nikako vise pisati da trckaras, jer sto sam ja koja jednom tjedno protrci pesicu par km, ili evo cb koja je dosla do petice. onda smo mi apsolutno nevrijedne u toj usporedbi
    zato budi ponosna, ne nabijaj nam pejseve kao oni s pocetka posta, ali i ne umanjuj svoj uspjeh
    Posljednje uređivanje od magriz : 14.11.2019. at 21:59

  47. #3397
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Spajka
    Ti imas puno vise km od mene ove god! Nije to uopce malo, ne umanjuj!
    Ja ove god vjv necu dostic proslogodisnju kilometrazu :/

  48. #3398
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka je trkacica i pol
    bas onakva kakva prava rekreativka treba biti
    i kad narastem, bit cu ko spajka (mb, tvoji polumaratoni bi me ubili )

    Tanci bravo za postignutno!

    chris, dugo te nije bilo! welcome back!
    ja ti imam forerunner 235 i jako sam zadovoljna
    inace, fenix 5s e preeedivan
    ja sam si rekla, ako ostvarim nemoguce i istrcim cenera ispod sata, kupit cu si bijeli
    istrcala ja, al zao mi 235-ice kad je super

    ja sam si uzela dva tjedna odmora od vjezbanja
    ali skroz
    i nemam griznju savjesti, pogotovo jer me istovremeno strefila neka viroza i nekoliko rodjendana, haha
    uglavnom, odmor istice u nedjelju i onda cu lagano trckarati, ali i snagu koju sam zapustila
    kako cu se organizirati, jos ne znam...

  49. #3399
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ok, shvatila sam. Trcim. Hvala svima.

    magriz ne podcijenjujem ja nicije km. ni u ludilu. svaki kilometar je bitan. Bitan u napretku, kao sto je i svaka gramaya utega bitna. ja rijetko kad imam treninge od 10 i vise km. uglavnom se krecu izmedju 5-8 km. i to mi nekad bude bas puno. i tesko.
    ovisi mi jako o danu u ciklusu. ali ne samo meni. vidim da je to normalno kod zena, samo vecina ne govori o tome.
    ne znam imaju li muskarci takvih ciklusa. fakat nemam pojma, a prirodnjak sam po struci

    edit: tek sad vidim poruku od Ginger.
    za sat. kad si si postavila lak cilj. pod lak cilj mislim na tebe, ne na otrcati cener ispd sata. a znamo kako sat djeluje na tebe. drzi se ti tog.
    a za odmor, treba ga uzeti. kakva griznja savjesti. si luda. treba i odmarati.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 15.11.2019. at 08:54

  50. #3400
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    spajka

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •