Stranica 40 od 74 PrviPrvi ... 30383940414250 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,951 do 2,000 od 3687

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

  1. #1951
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Spajka, u prirodi, a pogotovo u planini uvijek racunaj na najgori moguci scenario. Znaci da nece biti ni vode ni hrane. Pogotovo je to za ocekivati npr. na juznom Velebitu, jer tko ce navuci svu tu vodu i hranu gore, pogotovo ako je izvan puteva.
    Vise puta me je iznenadila ta trejlaska lakoca postojanja, tek smo malo bolji od Čeha u japankama.

  2. #1952
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    I slažem se i ne slažem s Martom.

    Slažem se za surovost prirode i podcjenjivanje planina, al se ne slažem da treba trčat s 3l vode na sebi. Ako toliko samo vode vučeš plus ostale stvarčice hrana, banane, gelovi,mobitel,prva pomoć i ostalo, hebiga onda planinariš, ko bi sa svom tom tekućinom trčao a i ne stane sve to u trail ruksak.

    Ovdje su se dogodila 2 propusta organizatora:

    1.pogrešno odabrana staza koja zapravo nije trail, pa se nije moglo izbjeći trčanje iza 12h po zvizdanu (a trebalo je)

    2. Okrepe loše pozicionirane, pa su ljudi dehidrirali bez obzira na to koliko tekućine imali. Ja sam recimo popila puno više vode tu na 17km nego u Istri na 41km a i tamo nije bila zima.Trčalo se u kratkom.

    Inače da nije bilo toga bio bi to predivaaan trail.No na.greškama se uči,pa valjda to više neće ponovit.

    A što je najbolje pitala sam organizatora dal da nosim ruksak il su dovoljne okrepe (dosta ljudi je išlo bez ruksaka računajući na sat i po vremena u prirodi), rekli su ne treba ti, sva sreća, pa sam poslušala sebe.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.06.2019. at 16:16

  3. #1953
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice i spajka zaboravih vam čestitat bravooo curke za Teslu i Samobor!!!

  4. #1954
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Nano a u prirodu idemo da guštamo, ja sam u svakom trailu dosad uživala na entu, predivnooo nešto al eto sad je ispalo ovako.

  5. #1955
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne mislim niti ja da treba trcati sa kanisterom vode, ali po ovakvoj vrucini, nije dovoljno pola litre na 10 km bez obzira na okrijepe.

  6. #1956
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Samo na brzaka da odgovorim marti: U prvoj godini sam nosila Altra patike. One su skroz zero drop, i uzimala sam s minimalnom debljinom djona. Kasnije sam presla na altra s debljim djonom, a poslednjih godinu dana nosim hoke. Hoke se jos uvek smatraju zero drop (<6mm), ali imaju taj mali nagib, koji moram da priznam nisam osetila. Razlog moze biti i sto su hoke dosta debelog djona, a i drugacije su dizajnirane. Ugl, meni je bilo bitno da su dovoljno siroke (altre jesu i bez kupovanja wide modela) i da je ravno dok se stopalo nije prilagodilo trcanju (a i celo telo).

  7. #1957
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    marta Velebit u meni izaziva postivanje i na udaljenosti s autoputa. Tamo se bas ne bih uputila tek tako.
    Ja sam u trailu neiskusna. Idem ma lokalne trailove. Pa mozda sam zbog toga nonsalantnija.
    A vremenim cu nauciti. A Velebit me nadam se nece jos neko vrijeme vidjeti.

  8. #1958
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hvala kli_kli, i moj Lovro trci u Altrama.

  9. #1959
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili evo nešto pitomije, a lijepo
    Lika trail Grabovači 6.7.
    Posljednje uređivanje od flopica : 11.06.2019. at 22:52

  10. #1960

  11. #1961
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Hvala draga Flopice, čula sam da je prekrasan taj trail.Možda i dođem.

    Ma nije meni uopće problem divljina kao takva dapače, samo bi ja kad idem na trail, da idem na trail, a ne na planinarenje

    Planinarenja dogovaram zasebno. i jedno i drugo mi imaju svoju ljepotu.

    Stigla sister s obitelji iz Njem, svaki dan druženja, nikako se pošteno odmorit od prošlog intenzivnog vikenda, al zato od sredine idućeg tjedna počinje godišnjiiii

  12. #1962
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    marta Velebit u meni izaziva postivanje i na udaljenosti s autoputa. Tamo se bas ne bih uputila tek tako.
    Nemaš pojma što propuštaš! Ali ozbiljno. Odi prvom prilikom na Zavižan, pa na Premužićevu stazu. Taj šumarski inženjer iz Sl. Broda je bio apsolutni genij čije zasluge ova zemlja uopće ne prepoznaje. Osmislio je stazu koja se kreće kroz Velebit od Zavižana do Baških oštarija sa vrlo malo nadmorske razlike na tu udaljenost (57km). Vidici su veličanstveni. Možeš se penjati na vrhove ili ne moraš. Do Zavižana možeš autom, postoji šumski taksi koji vraća ljude na Zavižan s Alana i iz Baških oštarija. Nije jeftin, ali je rješenje ako nemaš bolje.

  13. #1963
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Nemaš pojma što propuštaš! Ali ozbiljno. Odi prvom prilikom na Zavižan, pa na Premužićevu stazu. Taj šumarski inženjer iz Sl. Broda je bio apsolutni genij čije zasluge ova zemlja uopće ne prepoznaje. Osmislio je stazu koja se kreće kroz Velebit od Zavižana do Baških oštarija sa vrlo malo nadmorske razlike na tu udaljenost (57km). Vidici su veličanstveni. Možeš se penjati na vrhove ili ne moraš. Do Zavižana možeš autom, postoji šumski taksi koji vraća ljude na Zavižan s Alana i iz Baških oštarija. Nije jeftin, ali je rješenje ako nemaš bolje.

    marta bila sam ja na Velebitu i sjevernom i juznom, samo sam napisala da planina kao takva u meni izaziva postivanja i ne bih se u nju, kao sto i nisam, nikad upustila bez da sam s ruksakom na ledjima s vodom i hranom, i osnovnim likarijama.
    ovo gore sam pisala za trail, gdje ocekujes okrepu i ostale stvari.

  14. #1964
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Totalno sam te krivo skužila!

  15. #1965
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sve pet. cesto mi se to dogadja, pa sve manje i pisem po forumu

  16. #1966

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Zivim u gradu okruzenim planinama, za mene nema nista bolje od planinarenja, kao ne volim trcati trailovi me ne provlace. Vec smo se popeli na dosta vrhova, jedino sto me strah medvjeda i mina, pa se mora biti oprezan u solo pohodima.
    Zavrsila sam po drugi put focus, samo alfu i betu jer gammu koju sam radila vise ne mogu naci na racunaru, a nema na youtube. Kako sam pozelila malo tegova, krenula sam sa body revolution od trece faze.Kad sam prije godinu i pol radila taj program cardio 3 mi je bio bas tezak, sad sam se iznenadila jer mi nije bio nista posebno, dakle kondicija je tu.
    Gledala sam black fire sto ste preporucile, mislim da je citav na youtubu, ima dosta rekvizita, ali kazete da se moze improvizovati, pa cu probati. Pocecu nakon mora, da imam kontinuitet, jer ne mogu podnijeti da novi program ne radim prema planu vjezbanja. Do tada, ide BR i jos cu nesto smisliti, samo mi trcanje jos nikada nije palo napamet.

  17. #1967
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne volim ni ja trčati. Najdosadnija stvar na svijetu. Al trail, to je nešto u potpunosti drugačije. Volim kad su staze tehnički zahtjevne, kad moraš misliti kamo ćeš staviti nogu tri koraka unaprijed, jer mi onda mozak nema vremena dobacivat upljuvke tipa "meni je dosadno, meni je jaaaako dosadno, ajmo radit nešto zabavnije". I još trčiš po prirodi, diš bolje!

  18. #1968
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    marta, skroz te kužim. iako nikad nisam bial na trailu

  19. #1969
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne volim ni ja trčati. Najdosadnija stvar na svijetu. Al trail, to je nešto u potpunosti drugačije. Volim kad su staze tehnički zahtjevne, kad moraš misliti kamo ćeš staviti nogu tri koraka unaprijed, jer mi onda mozak nema vremena dobacivat upljuvke tipa "meni je dosadno, meni je jaaaako dosadno, ajmo radit nešto zabavnije". I još trčiš po prirodi, diš bolje!
    Kako smo različit, meni se mozak smorio od konstantnog paženja pri svakom koraku di ću stat baš me glava bolila pa sam i psovat počela i tako skoro 4h pazit, ni u prirodi nisam mogla uživat, digneš li pogled, a ne staneš taj tren može se dogodit svašta zato volim ili planinarit s noge na nogu ili trčat s vjetrom u kosi, a ovo između mi je veliki no-no.

    Nadam se danas uspjet otići na trening.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.06.2019. at 13:04

  20. #1970
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja isto nikako ne volim trčanje. Probala sam nekoliko puta početi ali brzo odustanem.

    Kod mene svaki dan rolanje otkad je zatoplilo, a svaki drugi dan yoga, s tim da zadnjih par dana nisam ništa jer sam bila bolesna. Danas smo i ja i prijateljica otresle na guzicu. Rolale se i neko dijete istrčalo pred nas. Sad mi guzica izgleda kao da sam zlostavljana.

    Za vikend idem na rafting, držite mi fige da ne upadnem.

  21. #1971
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Uff, evo mene samo da se javim da sam živa. Što se traila tiče, ja sam sklona opraštanju i zaboravljanju, pa ću se vjerojatno pojaviti na još nekom trailu, iako je ovo bilo sve samo ne uživancija.
    da sam se bar pripremila da idem na zahtjevno planinarenje, onda bih napunila ruksak špekom i rajčicama, ponijela koje pivo, sjela pod neko drvo i uživala
    a ovako sam bila sa malim trail ruksačićem (doduše punim vode, ali samo vode), i bilo mi glupo sjest na 15 minuta da odmorim jer si mislim: sad ću potrčat, a ono brus! debelo izvan limita utrke. Ajde medalju su nam dali, i ne piše mi kraj imena DNF

    Meni moja maturantica , koja bi sad trebala biti u naponu fizičke i psihičke snage zbog ispita, matura, upisa.. fasovala mononukleozu, tako da sam joj 100% posvećena i zato se nisam javljala.

    Prijavci: U ponedjeljak sam odmarala, jučer odvozila 40 km, a jutros napravila neke intervale na 4:45
    Pomaknula sam svoje vrijeme za tjelovježbu na 5:30, i mogu vam reći da ima ljudi na Jarunu u to nedoba.

  22. #1972
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ajme kjb - baš mi je žao za curku.

    A kaj, bu mogla pisat maturu? pa to je totalni shit.
    Želim joj brzi oporavak

    Riri i ja rolam, samo nikako uhvatit više od jednog dana u tjednu. Lipanj mi je tako puns vega. i baš mi fali

  23. #1973
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Nema druge opcije nego da piše maturu ako misli ove godine upisati matematiku - na njoj nema mjesta na jesenskom roku.
    Skrpat ćemo ju nekako, mislim da ćemo na novu turu infuzije u nedjelju predvečer da ju malo digne.

  24. #1974
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    kjb tako mi je žao da vas je to snašlo, al nema druge nego izvući najbolje iz postojeće situacije.

    Znam da je kćerka kapacitet samo probajte izvuć da se što bolje psihofizički osjeća, svakako probajte s infuzijom.
    Uspjet će ona, mamina je to kći. Držim vam fige za što brži oporavak!!

  25. #1975
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    kjb, drzim fige da se kcer sto prije oporavi. Mono je bas sranje.


    Prezivjeli smo prva dva dana summer camp sa starijim djetetom. Bole me ruke od HIIT-a u ponedjeljak, a danas smo nastavili u revijalnom tonu. S obzirom da je summer camp u zgradi gdje je idem na treninge, uspjela sam ugurati 25 minuta trcanja na AMT-u, a onda cisti strength trening s trenericom.

    Isla bih u petak na barre ujutro, a ne znam kako...

  26. #1976
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kjb, za curu.

    Nano, super! Da, lako se naviknuti na rolanje pa fali kad ne stigneš.

  27. #1977
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kaae bravo, samo drži ritam!
    Riri i Nano naše rolerice

    Ja sam jučer s ekipom na 34C:
    10 x 1min na 4:10 (išli prosječno ispod 4:00) s pauzom od 1 min.

  28. #1978
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    kjb zao mi je zbog svega. vibram da ti mala izvuce maksimum koji moze s obzirom na sve.

    jucer intervali. bilo je vruce, al odradilo se.

  29. #1979
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sranje, Kjb. Je li curka bolje?

    Lili, vidjela sam slike s trke i bas mislila svaka cast onome tko uspije po tim stijenama trcati.

    Kaae, ti si ziva volja

    Mene satralo nespavanje. Plan je bio zapeti ovih 10 dana prije godisnjeg, a ja dupe pomakla nisam. Zadnji puta sam otrcala 7 km u nedjelju. Izbijaju zubi, budjenje svakih sat vremena (u najboljem slucaju) vec 2 tjedna plus temperatura od cjepiva. Muko moja... Ne znam hocu li se danas natjerati na neki trk.
    Uzdam se u globalno zatopljenje i temperaturu mora od bar 24 C za 10 dana pa ce me plivanje (nakon krcenja makije) valjda razdrmati.

  30. #1980
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    joj kjb ~~~ da brzo prode

  31. #1981
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ponovno se vraćam parkiću i vježbama snage na otvorenom.
    Jutros odradila s ekipom u 6:15h. Kakav početak dana fino svježe ujutro,može se disat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.06.2019. at 09:01

  32. #1982
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    munkice kod mene ne niču zubi pa sam svejedno slomljena
    još tjedan dana do godišnjeg

    jutros girja + joga za abdomen
    sutra tračanje po brdu
    ovih dana od vikenda pa nadalje, ništa
    osim košnje i rada oko kuće, samo za to mi ostane snage nakon radnog dana
    kjb šaljem vibre za tvoju curu, nadam se da će se sve uspjeti poravnati i da će upisati ono što želi
    Posljednje uređivanje od flopica : 14.06.2019. at 09:40

  33. #1983
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice, Munkice drž'te se!

    I ja sam tako bila slomljena nakon Velebita i općenito preintenzivnog vikenda, tek sam u čet živnula, a do srijede me bolila glava valjda od sunca i dehidracije. Baš skršena.

    Isto jedva čekam taj GO ko ozeblo sunce.

    Ja ću danas odvojit dio dana za sebe u miru i zelenilu Medvednice
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.06.2019. at 09:47

  34. #1984
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    sutra tračanje po brdu
    ovo bih cak i ja mogla
    flopi
    kjb ~~~~~~~~~
    kao i za sve umorne

    ja zadnji tjedan plesem, spremamo koreografiju, zabavno je, mada jedva cekam da nastup prodje
    za vikend planiram kupanjac
    a nakon toga nastavljam sa nekim plesom i utezima/yogom doma do povratka u ritam u devetom mjesecu
    plus uredjenje stanja i useljenje

  35. #1985
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ahahahhahaha!
    summer moja, nije ni to lako!

  36. #1986
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo ženske!

    Summer, izazivaš mi opasne doze ljubomore.

    Ja nisam rolala zadnja dva dana, malo me strah otkad sam se razbila. Joga je redovna, jutros sam odradila sat ipo.
    I ja jedva čekam da se pokupim na more, još maalo!

  37. #1987
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, godisnji, more... Sto li je to

    Ako sve bude po planu, zapravo, trebali bismo ici nekamo pocetkom osmog mjeseca, samo be znam kamo. Bit ce i moji ovdje, tako da mi je to veci izdatak, plus sto ne stanemo u auto zbog dvije sjedalice.

    Nisam uspjela na barre jutros. Bit ce valjda neki plan B. Boli me unutrasnja strana bedra na obje noge, radili smo puno sliding lunges u srijedu.

  38. #1988
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Bravo cure

    Kjb drzim fige za curu, saljem vibre ~~~~~

    Godisnji sta je to

    Okupala sam se danas more je super a jos sam i bez djece isla na plazu i uzivala u suncu i knjizi...
    Vjezbam jos uvik 2xtjedno iako mi je vec opterećenje i jedva cekam da zavrsi ovaj misec. Trcim koliko stignem, dobro je kad ista stignem

  39. #1989
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja sam si jučer priuštila solo planinarenje po Medvednici Lagvić -Kr.Zdenac - Grafičar- Medvedgrad - Lagvić.

    Bilo mi je predivnooo
    Hladovina, svježije nego u gradu, vidjela sam lane ej pravo lane, gledali smo se i mjerkali, tako i s vjevericom ona mene, ja nju. Valjda nema gužve rad.danom, pa su životinje slobodnije. Ma divotaa, ptičice cvrkutale cijelo vrijeme!

    Ne znam koliko sam km planinarila jer mi se sat ugasio na blizu 10km, još sam hodala sigurno 40min.

    Danas podno Žumberka na izlet sa sekom i family, odmorit ću baš mi treba! A sutra polako pakiranje i kupovanje stvari za Italiju i more.

  40. #1990
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kaae hebeš izdatke, pa šta ti neće bit lakše kad ti tvoji dođu i uskoče oko djece? Slobodno im prepusti što više toga kad je cijelu godinu sve na tebi. Moraš malo predahnut, treba ti ko ozeblo sunce!

    MB drž se preko ljeta, tvoja standardna najzauzetija sezona počinje, probaj lovit krivine i malo odmora lovat!

  41. #1991
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Hebes izdatke? Pa ne zivi u bankarskom trezoru

    Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk

  42. #1992
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Drage, uz sve nedaće priuštila si moj prvi sprint triatlon. Vrijeme 1:29:54 (ciljala ispod sat i pol), živim na rubu. Presretna, cerek na licu.
    Odmah sam si našla pajdaše pa ću sutra opalit plivačku ligu, 1,5 km
    Pusaaa i bravo svima (i meni, naravno )

  43. #1993
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo, kjb! Odoh tebi u cast trcati

  44. #1994
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Toooo kjb caricee, ma svaka ti čast!!! Naš ponos i dika!! a fotka ti isijava sreću, sjajiš!!!

    Cubana koliko sam shvatila Kaae je već uračunala izdatke i planira odlazak na more s roditeljima, samo skrećem pažnju da može gledat i s druge strane - da će imat dodatnu pomoć i nadam se bar nešto više vremena za sebe nego inače. Fakat joj treba predah i da malo napuni baterije.

    Mi se nauživali danas prirode žumberačke.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.06.2019. at 16:52

  45. #1995
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    bravo, kjb!!! Svaka cast! Nadam se i da je cura bolje.

    Ma nemam sto uracunati ili ne, svaki put je tako. Tko god nam dodje, to je gotovo stopostotno uzdrzavanje tijekom cijelog boravka. Planiram odlazak nekamo, ali ne znam kamo jer sve kosta, ukljucujuci i auto jer u moj ne stanemo (mogu voziti samo jednu dodatnu osobu, ne dvije, zbog autosjedalica). Veselim se sto ce doci zbog djece, ali nikako mi to ne znaci neku super ogromnu pomoc. Mama ce eventualno ponekad nesto skuhati i bit ce mi lakse otici u ducan jer ce netko, recimo, zabavljati djecu.

    Izmedju ostalog, nije lako imati djecu s alergijama. Moje to uzasava, pogotovo kad zamisljaju trenutku neke hitne situacije, s pozivanjem 911 ili voznjom u bolnicu.

    Tako da... veselim se benefitima vjezbanja hrvatskog jezika (za djecu) i moguceg putovanja nekamo, s obzirom da cu imati dva dodatna para ruku za tegljenje autosjedalica i kofera.


    Danas samo prijavljujem ubode komaraca na desnom guzu. Bili smo na nekom seoskom festivalu, plus rodjendan djeteta iz razreda u parku na koji smo dosli samo mi (i slavljenikova obitelj). Bas tuzno, s obzirom da je obitelj prilicno niskog imovinskog statusa i da su se bas lijepo potrudili.

  46. #1996
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Drage, uz sve nedaće priuštila si moj prvi sprint triatlon. Vrijeme 1:29:54 (ciljala ispod sat i pol), živim na rubu. Presretna, cerek na licu.
    Odmah sam si našla pajdaše pa ću sutra opalit plivačku ligu, 1,5 km
    Pusaaa i bravo svima (i meni, naravno )
    bravo!!! ima li puno lopoca?

  47. #1997
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Bili smo na nekom seoskom festivalu, plus rodjendan djeteta iz razreda u parku na koji smo dosli samo mi (i slavljenikova obitelj). Bas tuzno, s obzirom da je obitelj prilicno niskog imovinskog statusa i da su se bas lijepo potrudili.
    Stvarno tužno.

    Kjb svaka čast!

    Bravo i za sve druge vježbe!

    Bila sam na raftingu danas. Zapravo jučer, jel. Sad si to mogu idućih tjedan dana računati za vježbanje.

  48. #1998
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Kaae je, baš tužno
    Ajd ipak će djeca učiti hrv i baka i deda će malo pomoć da nisi solo.

    Riri, rafting ludilooo!!! Na kojoj rijeci?

    Ja doručkujem i razbuđujem se, vani krasno jutro. Idem sa svojom ekipom malo na trk po našoj strani Medvednice. Veselim seee!

  49. #1999
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Lili uzivaj
    Riri super za eafting, adrenalina na pretek.
    Kaae, dogadja se to i kod nas, ali je svakako tuzno
    Ja cekam da se ducan otvori (odvezla muza i malu na aerodrom)
    A onda jarunska plivacka liga, 1.5 km. Magriz, dolazis? Nema puno lopoca

  50. #2000
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    A onda jarunska plivacka liga, 1.5 km. Magriz, dolazis? Nema puno lopoca
    sretno ti danas

    jucer sam skoro dosla, obukla se i zakljucila da ne mogu umocit prste u tu baru
    a danas je prva open water utrka sezone za mene, u moru, tako da ne mogu jarun. kolikogod zeljela plivat jol, ne mogu, jer lopoci i bara

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •