Stranica 42 od 42 PrviPrvi ... 32404142
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,064 od 2064

Tema: Vjezbanje, trckaranje i trcanje u 2019.

kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

jelena, bio je usporedni esej dviju Ujevićevih uradaka - pjesme "Igračka vjetrova" i lirske proze "Dva puta jao". meni osobno prekrasna djela i lagano za analizu, ali moja maturantica je bila uvjerena da Ujević neće biti, pa ga nije ni učila. Jedva je sklepala 50ak riječi potrebih za uvod, bez potrebnih činjenica , sve nešto općenito, pokušavajući prikriti da nema pojma. nadam se da neće jako iziritirati onog koji joj bude ispravljao esej.

kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam da je esej bio malo triki, i mnoga djeca se žale da nisu dobro napisala. Ma valjda to nije ni važno za jednu buduću matematičarku
    A čula sam priča da su djeca padala maturu zbog eseja (ne opravdavam neznanje pisanja eseja, baš naprotiv tjerala bih studente na faksu da se što više pismeno izražavaju jer su grozno nepismeni). Pa u glavi vrtim najgori scenarij

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Kjb držim fige da sve bude ok s esejom.
    Kad će se znat rezultati?

kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Lili, rezultati svih ispita mature su 10.07, tad će se sve znati. Ko živ ko mrtav.
    Ali da ne začatavamo temu, kako je na otoku? jesi trčala jutros? Plivala?
    Za opis Italije

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Khm khm esej i vjezbanje?
    JelenaO jasno mi je da citas sve teme al ako te zanima esej pitaj tamo di mu je mjesto ili napisi pp osobi.

kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Je Spajka, opravdano špotanje.
    Vidiš da sam Lili odmah priupitala jel trčala šta na otoku

flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Početno

kjb i ja držim fige za esej, a ponajprije za zdravlje!
    Prijatelji čina mala isto matematičarka skoro dobila živčani slom oko eseja, nije izbrojaka riječi pa se navečer u tom stresu uhvatila toga, baš mi je žao te djece
    Ja sam inače protiv mature kao takve i ne vidim što je točno benefit svega toga.
    I nakačila sam se na izjavu jedne dječje psihologice koja je izašla u javnost nedavno i poručila da nam prijeti bolesno društvo i da nam je školstvo toliko loše da nam djeca oboljevaju sve više i sve češće od depresije, anksioznosti i sličnih poremećaja zbog pritiska vezanog za školu i ocjene.
    Ljuta sam baš na tu situaciju.

Na temu-ja sam na otoku, gdje besramno uživam u miru, laganom tempu bez sata i kalendara, puno plivanja, yogi svaki dan, knjigama , trčanju.
    Za 3 dana idemo na drugi dio otoka, što me posebno veseli jer mi je još jednostavnije za sve moje aktivnosti povezati i odraditi u kontinuitetu!

I jedem samo lagano, bezmesno i razmišljam da se skroz skinem s mesa ovoga ljeta, paše mi samo voće i povrće uz malo mliječnog. Nadam se skinuti 3-4 kg u naredna 3 tjedna. Baš me pretežu oko gu.ice dok trčim :kez:

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Ja bez mesa ne mogu. Ja ga obozavam.
    5 kg bi trebala skinuti al znam da necu.

Upravo s trcanja. Cca 8 km lagano.

Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007

Početno

evo i ja se vratila iz italije ko i Lili, ali nismo se srele
    totalno smo uzivali, obisli gardaland, sea life, safari, movieland park, veronu i veneciju
    nisam trcala, al sam seeeetalaaaaa
    i na povratku me zastekala ledja, tako da nista od planiranog trcanja danas
    i ne znam kad cu moci, i to me muci

vidim da vas je puno na odmoru, al ne zapustate vjezbanje - bravo!
    ja ne znam hocu li uspjeti na moru ista...

flopi, nisi valjda i bez mesa i bez uh?
    nesto moras jesti, a i koliko se sjecam, moras paziti na zeljezo
    pazi na zdravlje

Kaae, drz se!
    kjb drzim fige za curu!
    svima

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Flopice da te nisam vidjela ne bi vjerovala da ti pričaš o viškovima, al ako se tako osjećaš ok, vjerujem da ti smeta.

Samo nemoj pretjerivat pa sve poukidat inače predivan mi je tvoj opis odmora na otoku predivnoo

Kjb nisam jutros trčala, sinoć kasno stigli iz Italije, pa kasno legla. Jutros se naspavali, more, plaža, knjiga, odmor, poppdne opet druga plaža, izležavanje,,neplanirani gost navečer i voila

Planiram sutra ujutro, al ne znam ni sama hoću moć natašte trčat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.06.2019. at 21:31

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Naime jučer me cimao frend trkač iz kluba da krenem s njim na tjedan dana na isprekidani post 16/8 radi zdravstv.dobrobiti posta,a sad nam je kao idealan trenutak jer još ne treniramo jako, u aktiv.odmoru smo, nije nam lako ulovit pravi moment.Uz treninge je vrloo teško jer bi neg. utjecalo na izvedbu.

Znate da ja ne mogu preskočit doručak a i jedem svaka 2-3h tako da mi je to jako izazovno, posebno za treniranje psihe. rekla sam mu da ću probat od danas al na 14/10 da ne šokiram organizam.

Kjb ajd oš s nama, pripreme su taman za tjedan dana?

Nastojim ne mislit o hrani sad navečer,a ujutro Bog zna kako ću trčat natašte, olakotna okolnost je ta šta nemam nikakav jak trening sutra ujutro, mogu kako me volja.
    Javim se ujutro jel izdržavam

Mater stiže za par dana, kako nju zavarat da nema večere za me e to će bit pravi pothvat
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.06.2019. at 21:40

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Mislim večere koju ona zove večerom i koja je naravno kasnije od 18:30h

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ginger, super ste turu napravili, svašta obišli i to s 4 djece ma svaka vam čast

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Uf ja itekako zapuštam vježbanje. Čak mi se ne da ni plivati na neke duljine, samo ležim u svom napuhanom unicornu i pijem martini

Lili, jedeš svaka 2-3 sata i imaš onakvu figuru? Izgleda da moram početi trčati hahaha.

Uživajte ženske i bravo za sve vježbe!

Stranica 42 od 42 PrviPrvi ... 32404142

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •