Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Istegnuta tetiva

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno Istegnuta tetiva

    Pozdrav curke!
    Maleni ima 6 godina. Ljetos se počeo žaliti na bol u čašici iza koljena. Obavili smo preglede kod ortopeda, rendgen i ultrazvuk...sve u redu. Otišli kod liječnika japanske medicine- on utvrdio istegnuta tetiva. Maleni nosi na koljenu neku rastezljivu traku koja bi trebala raszeretiti tetivu, ali njemu još uvijek nije ništa bolje. Imate li možda neki savjet što da radim?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Probaj otići privatno, npr u polikliniku Ligament, koji su specijalizirani za takve ozljede. Kolega je nedavno vodio svoje dijete i zadovoljni su. Ja nemam vlastito iskustvo baš s njima, ali se spremam odvesti mlađeg sina, jer ima bolove u leđima za koje ja mislim da su zbog naglog rasta. Ipak bi mi bilo drago da i stručnjaci pogledaju, da sve bude pod kontrolom.
    Možeš potražiti drugo mišljenje bilo gdje, bitno je da budeš sigurna da nisu nešto previdjeli. Lako može biti da i tvoje dijete ima bolove zbog rasta, ali nek to kažu barem još na jednom mjestu.
    Nikad ne znaš da li je kakav ozbiljan problem... Nadam se da nije. Moji su obojica imali te bolove, stariji sin jače i češće, a mlađeg je snašlo sada.
    Sinu kupi burow gel za mazanje ako ima oteklinu ili polarni led ako su stvarno bolovi od rasta.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Hvala na odgovoru. I ja sam pomisljala da je ta bol od rasta, ali dr kaže da nije. Nikakvih oteklina ni kvržica nema..samo ga boli. I mislila sam otići negdje privatno samo ne znam gdje. Ali evo ako su u Ligamentu specijalizirani, otići ćemo. Strah me da se nešto ne zakomplicira.

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mogla bi bit tetiva. Ja za sve volim čuti više mišljenja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •