Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 153

Tema: Zgroženost muškarcima "na tržištu"

  1. #101
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ma sprda se
    Ne treba njoj stručna pomoć (OK možda malo da proćaska jer je u teškoj situaciji, ali takva bi pomoć dobro došla polovici nas). Njoj treba frendica s kojom će ovako do besvijesti vrtiti iste teme s istim zaključcima i ne primijeniti nijedan savjet dok joj samo ne sjedne. Mislim, tako isto radimo moja najbolja frendica i ja.

    Sad, ako je ovo roman toka svijesti za forum, u redu, ali ako ovako priča i s debelim čistačem, onda mi je jasno gdje je problem. A ni frendica ne može ovako unedogled...ali kad imaš takvu nabrijanu opsesivnu narav, kako se kalmat, vidim tu se predlaže medicina, zdravije da nađe sebi sličnog

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da trolas ili se šališ.
    Da ti se ne desi da ćeš svaki vikend dva morati plaćati karte
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.01.2019. at 22:32

  3. #103
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma dajte molim vas ako ovo nije trolanje ja onda stvarno toplo preporučujem psihološku pomoć i neku terapiju.

  4. #104
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pročitala ovaj topic i u nekoliko navrata krenula nešto napisati pa odustala.
    Zapravo bi rado otvorila drugi filozofski topic jer nema smisla svoja razmišljanja pisati na ovom, savjeta koji bi pomogli začetnici ovog topica nemam.
    Ajde Barbi ajde

  5. #105
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kršim forumska pravila jer reklamiram, ali ne mogu odoljeti .

    https://ipd-center.eu/predavanje-bru...mislav-kuljis/

  6. #106
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    BB znamo da je jokic tvoja ljubav, pa cemo ovo pustiti. nije simlesa tvoj tip

  7. #107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ma sprda se
    Ne treba njoj stručna pomoć (OK možda malo da proćaska jer je u teškoj situaciji, ali takva bi pomoć dobro došla polovici nas). Njoj treba frendica s kojom će ovako do besvijesti vrtiti iste teme s istim zaključcima i ne primijeniti nijedan savjet dok joj samo ne sjedne. Mislim, tako isto radimo moja najbolja frendica i ja.

    Sad, ako je ovo roman toka svijesti za forum, u redu, ali ako ovako priča i s debelim čistačem, onda mi je jasno gdje je problem. A ni frendica ne može ovako unedogled...ali kad imaš takvu nabrijanu opsesivnu narav, kako se kalmat, vidim tu se predlaže medicina, zdravije da nađe sebi sličnog
    Slažem se.

    Ali ima nas dosta koje ne bi s prijateljicama raspredale ono što možemo na forumu (pred višemanje nepoznatim i anonimnim facama) tako da razumijem i nju, ali kako si rekla - pokretačica teme mora SAMA doći do zaključka koje savjete će prihvatiti i što će učiniti sa svojim životom. To može tek kad shvati da sreću i zadovoljstvo ne donose drugi, nego da to moraš izboriti sam sebi, bez obzira na način života (samci, jednoroditeljske obitelji, brak, ljubavni trokuti i drugi mnogokuti - svejedno )

  8. #108
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    baš razmišljam kako se meni ne bi dalo tražiti nekog novog u toj situaciji i mislim da je dobro da bobica uopće ima volju za tim (koliko god njeni postovi čudno zvučali)

  9. #109
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne tražio ona muškarca, ni prijateljicu.
    Ona traži pažnju.
    Na pogrešan način.
    Od nas, od anonimnih ljudi po stranicama za “upoznavanje” (čitaj seks)
    Nije ona ni prva, ni jedina.
    Znam dosta žena koje su tako tražile pažnju.
    Na takvim stranicama se “nude” ili zauzeti tipovi koji bi malo umočili sa strane ili mutni tipovi koji nemaju dobre namjere.
    Moju dragu prijateljicu ( koja me nije htjela slušati da se kloni toga) su opljačkali.
    Isto je bila friško rastavljena i priča ona meni kako je upoznala čovjeka na Smokvi.
    On je super, obožava ju, ne smetaju mu njena djeca, oni će živjeti zajedno, seks savršen, lik mlađi i prezgodan...
    I nakon par hopa- cupa počeo je izvlačiti lovu od nje i to na najbedastije izgovore.
    I ona mu je davala.
    Onda je jedan dan došao k njoj njegov frend i pokušao isto.
    Tad je polako počela shvaćati da od svemirske ljubavi ne bu niš.
    I čim je nešto takvo spomenula ljubljenome, opljačkali su ju.
    Kuća je bila nova i luksuzno uređena.
    Muž, poduzetnik, joj je ostavio prilikom rastave.
    Dok je bila na poslu, provalili su joj u kuću i odnijeli sve što se moglo.
    I kožnu garnituru i ugradbene aparate iz kuhinje.
    Sve!
    Ostali su joj zidovi.
    I sramota.
    Od sramote nije ni prijavila provalu.
    A susjedi su vidjeli njih osam s kamionom i mislili su kako se ona seli pa zato ovi tovare namještaj u kamion.
    Eto.
    Zato kažem da pokretačica topika treba hitno stručnu pomoć jer i nakon svih naših upisa, ona nekom anonimusu nudi kartu i tko zna kaj sve ne.
    Ženo, opameti se dok se ne dogodi neko zlo.
    Nije sramota posjetiti psihijatra, psihologa, piti lijekove.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #110
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    baš razmišljam kako se meni ne bi dalo tražiti nekog novog u toj situaciji i mislim da je dobro da bobica uopće ima volju za tim (koliko god njeni postovi čudno zvučali)
    Eh, to ti je batina s dva kraja.

    Kao osoba koja je našla pravoga tek u 37. godini, mogu samo reći da onaj pravi nije niti jedan dok nisi u miru sama sa sobom i dok od te osobe očekuješ da riješi tvoje probleme i kvalitetu života. Tek kad se sama pobrine za sebe i bude zadovoljna sama sa sobom, ušetat će onaj pravi i sve će biti dobro.

    Inače, ima ljudi koji do kraja života ne uspiju u toj potrazi upravo zato jer očajnički traže sreću izvan sebe, umjesto da se okrenu sebi i svojoj djeci.

  11. #111
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Joj, neki direktno zapostavljaju djecu zbog foruma, a ja indirektno - trenutno sam zapostavila posao da bih procitala propusteno, a onda cu morati zapustiti djecu da nadoknadim propusten posao.

  12. #112
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno


  13. #113
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    joj ja sam još u šoku od jučer nakon svega ovog, a i moram priznat da sam valjda iz neke druge stratosfere.

    bobice nemoj tražit, ako se treba desit, desit će se i kad budeš imala 60 godina.
    posveti se djetetu, sebi i poslu, okani se raznih chatova sa nepoznatim muškarcima,
    jedno je milijardu posto sigurno, na takvim mjestima nećeš naći muškarca za sebe.

    nisam single, ali sam sigurna da sam na tvom mjestu drugačije bih posložila prioritete i život.
    zrelost dolazi s godinama pa mi je malo teško povjerovati da si blizu 40, ja bih ti dala 25 u vrh glave.

  14. #114
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Malo me satrlo na poslu ovih dana pa nisam stigla ništa, otvoriti ću topic čim me inspiracija posluži, časna pionirska.
    U puno riječi otvaračice ovog topica i puno burnih emocija koje je istresla iz sebe neke sam prepoznala i vratile su me kroz vrijeme desetak godina unatrag u doba raspada mog braka.
    Dobro se sjećam kako sam tada svuda oko sebe vidjela samo sretne obitelji koje zajedno šetaju, zagrljene roditelje i nasmijanu djecu i osjećala sam se kao jedina single mama u svemiru. Činilo mi se da su baš svi uspjeli naći nekog s kim im je lijepo i s kim se šetaju držeći se za ruke i imaju djecu ili nemaju, svejedno, ali nisu krivo procijenili kao ja i nisu sve razj..... kao ja i tu sad ide red samosažalijevanja pa red uvjeravanja same sebe da sam ja jaka cura i da ja to sve mogu, pa opet red ljubomornog gledanja parova i sretnih obitelji.
    No naravno, vrijeme prođe, uzburkane emocije splasnu, život ide dalje i u jednom trenutku kao da izroniš iz bunara i vidiš stvari realno. I samce i rastavljene i ostavljene i one u lošim vezama i brakovima. I shvatiš da si dobro.

    Jedini moj savjet je da pustiš malo vremenu da prođe i da više gledaš oko sebe, ne da spaziš neku dobru lovinu nego da doživiš taj dodir s realnošću svijeta oko nas. Nakon toga je sve nekako lakše.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 10.01.2019. at 17:09

  15. #115
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Nisam bila u toj situaciji, ali mogu potpuno razumjet da friško rastavljena samohrana majka uočava oko sebe happy obitelji s veselom dječicom.
    To mi je posve zamislivo.

  16. #116
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    mogu potpuno razumjet
    Ili da ženi godinu nakon poroda libido luđački proradi i treba nešto kresnuti.

  17. #117
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ili da ženi godinu nakon poroda libido luđački proradi i treba nešto kresnuti.
    To čak manje kužim al kažem nisam bila u situaciji da sam bez muškog a s djetetom.

  18. #118
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam bila u toj situaciji, ali mogu potpuno razumjet da friško rastavljena samohrana majka uočava oko sebe happy obitelji s veselom dječicom.
    To mi je posve zamislivo.
    Ma da,
    tako sam se ja osjećala kad nisam mogla zadržati trudnoću.
    Nakon petog pobačaja sam se raspala.
    Kad god bih vidjela trudnicu ili odjeću za bebe i sl. plakala bih ko luda i mislila si kako sam jedino ja nesposobna roditi.
    Jednom, muž i ja na Velesajmu gledamo namještaj. Tražili smo kuhinju.
    I ja naletim na kinderbet.
    Ajoj.
    Ja sam se tako rasplakala, ridala, objesila se preko tog krevetića...
    A muž, jadan , ne zna što sa mnom.
    Ljudi gledaju, ja urlam, on me pokušava smiriti i odvući od kinderbeta... užas.
    Mogu si samo misliti kako je to izgledalo.

  19. #119
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Tanči zato si danas presretna što imaš svoju A.

    I ja se sjećam kad nisam mogla zatrudnit da su mi znale bit suze u očima kad vidim trudnicu ili mame s bebama.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.01.2019. at 17:54

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Sad sam napokon sve pročitala i mogu reći - svaka čast! Većinom ste me jako dobro skužili i prokužili.
    Nije mi se svidjelo jedino ono oko stručne pomoći koja mi je potrebna, ali mi je bila zanimljiva priča o tome kako ju je muškarac orobio i šokirala me. Užasno zanimljiva. I ovo da sam previše usredotočena na sretne parove.. To je sve istina i super ste skužile!
    Ono da ću mu platiti kartu je bila šala. Tip je brzo pokazao svoje pravo lice i otkantala sam to.

    Stalno se pitam gdje sam pogriješila da sam ostala sama u životu, ali su ljudi oko mene odurno nekvalitetni kvragu.. Što da radim?? Otkantati ih ili trpiti nekvalitetu??

    jasno mi je da me neće NITKO I NIJEDAN MUŠKARAC spasiti. Da sam jedino ja ta koja mogu spasiti samu sebe i moje dijete.

    A sve bi to bilo vrlo lako da bivši muž i njegovi ne vrše i dalje na mene svoju agresiju.. Onda bi bila samo ja sama s djetetom i lako krenula dalje, a ovako me oni izluđuju! Ja im dajem prilike jer ne želim da budemo isključivo same ja i dijete, ali uočavam i to da sam nakon susreta s njima ili mojim roditeljima u raspadu, pa ne znam što je bolje za dijete. Da se raspadnem nakon susreta s njima ili da dijete bude među više ljudi? Teško mi je samoj kvragu, ali to će tako vjerojatno dosta dugo potrajati, pa ću morati samu sebe voljeti više i imati više snage, jer moj bivši skupa s taticom navaljuje na mene ( daju neku siću u rijetkim prilikama i to im daje zapravo srat po meni), a s druge strane moji roditelji seru jer me uzdržavaju..

    Nikad na zelenu granu s nikim!

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    reko mi je socijalni radnik da će to sve prestati tek kad se zaposlim i stavim dijete u vrtić i da će me prestat drugi zaj... . zbog love i para i ponižavati i ostalo, ali mi je premala za vrtić a sad su gripe...

    Možda pričekat još dva mjeseca da prestanu gripe, pa onda?? jer ću živjeti život iz pakla cijelo vrijeme dok se ne zaposlim i trpit uvrede od 6ero ljudi iz obitelji!

    Mojima sam govno jer ne radim i ne uzdržavam obitelj, a njegovima sam govno jer moraju dat neku siću s vremena na vrijeme.

    Malo prije smo se posvađali jer mi dijete ima rođendan za par dana i ja mislila organizirati s njima i pitam njih, da joj pogledamo za neki lijepi dar, a oni meni da će - bivši, njegovi roditelji i njegov brat kupiti neki kompletić. Kao prvo, ne treba joj nikakav kompletić jer ima robe tonu, kao drugo treba neke druge stvari, kao treće je sramotno da njih četvero dolaze s poklonom od 150 kuna jeba me pas ako je to normalno..

    I naravno svađa. Do sad su davali jedino ako bi ja silom nešto izmuzla, ali uz hrpetinu svađa!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Morate čuti daljnje "fore" mog bivšeg. Skupa s svojim starim se žale czssu da im ja ne dam viđati dijete, a kad ga god pozovem ne želi doći bez svojih. uvijek je bolestan, umoran ili nešto. A kad dođu kolektivno me vrijeđaju! A on hoće samo tako doći.
    I onda ja neću da dolaze kolektivno i onda se žale czssu da sam vještica koja im ne da vidjeti unuku i dijete!
    I to dolaze samo kad ih je volja. Kad mene bole leđa od tegljenja djeteta od 12 kila u skafanderu s 4.kata i na 4.kat i kad ih zovem, nikad nemaju vremena, ni on neće doći a dolaze samo kad ih volja.
    Prošli mjesec su prvi put dali tisuću kuna i sad kad dođu mi govore da sam - pohlepna gadura i da velim župniku o sebi kakva sam da me župnik valjda makne iz crkve, jer tražim lovu i nikad mi dosta!
    Znači ljudi iz moje okoline se koriste mojom vjerom kao oružjem protiv mene da ne moraju ništa davati i da mogu raditi što žele - jer bi ja kao trebala okrenuti drugi obraz kad me mlate i uništavaju, a to ne radim..

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Šta je ovo? Od onolikog broja odgovora, sad već tri dana nitko ništa? Čudno! Uglavnom, što se desilo je to da sam otkantala sve te ljude koji su me uništavali i istinabog da se osjećam dosta čvršće i normalnije, ali mi je s druge strane žao ako ćemo dijete i ja biti same na njezin rođendan. Teško mi to pada, jer su meni rođendani uvijek bili bitni, a i znam koliko mi je bilo bitno da u skoro 40oj dobim dijete i isto znam da ju vole i ti drugi, mada ne vole mene.
    Nju vole, jer ima super personaliti i jako je vesela, smješna i predivna a mene nitko ne voli od njih, pa sad bi trebala birati naravno da li ću pretrpiti ove mada mrzim i ja njih ioni mene ili ćemo ja i dijete biti same.
    Uglavnom, ću još vidjeti. Složiti ću joj tortu i sve za roćkas, pa ako mi se neće zvati ove ili ako oni mene ne nazovu ćemo biti samo ja i ona. Mada mi je to nekak jadno, ali s druge strane ako se zbog rođendana opet jeftino prodam će mi svi u tili čas biti na glavi.

    Ja i ona možemo itekako same i nije da nekoga posebno trebamo. Ok, imam napade lagane depresije tu i tam, pogotovo kad sam umorna inenaspavam se, kao što je bilo ovih dana kad se budila tijekom noći i cicala satima, ali sve više mogu s njom sama.

    Samo mi je žao tog rođendana, što jest jest! Znam da je ona bila dosta bitna mnogima, jer ih je dosta i iznenadilo kad sam ja uspjela u svojim godinama začeti i još hvala Bogu roditi zdravo dijete.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    A može biti i da je to s tim rođendanom opet infantilni dio mene, koji jednostavno želi na silu biti kao svi drugi koji imaju sretne obitelji. To sam htjela uvijek na silu, a kad to nisam dobila onda tu i tam zbog tih nekih proslava, kad se svi okupe imam feeling da to imamo mada nemamo i mada sam 90 posto vremena s djetetom sama, a ostatak vremena se svađam sa mojima kad dođu..
    Jednostavno su mi odnosi noćna mora i normalno da je najpametnije se maknuti od takvih loših odnosa. Možda jest problem u meni, možda sam jednostavno razmažena i previše očekujem, a možda pak imam toliko malo od ljudi iz moje okoline, da onda počnem žudjjeti dosta jako za kao nekim znakovima pažnje oko nekih bitnih datuma, pa ako i to izostane poludim i budem dosta ljuta.

    Normalno da imam normalnu, sretnu obitelj da ne bi uopće obraćala pozornost na te neke sitnice, a ovako kad ti nešto jako fali, misliš da ako ti netko dođe na rođendan i donese super poklon, da je to kompenzacija za nešto što nemaš..

    Tako da još nemam pojma šta da radim..

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Napravi tortu, pozovi ih. Ako dođu, lijepo; ako ne, vas dvije se uslikajte i pjevajte i pušite svjećice sve dok ne izgore.
    Ako donesu poklon od 150 kn, odlično. Ako ne donesu ništa, opet dobro.
    Ne očekuj materijalnu pomoć, ne čudi se poklonim aod 150kn, jer te s novcima samo drže u šaci i imaju moć nad tobom.

    Dijete daj u vrtić i nađi posao.

  26. #126
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Napravi tortu, pozovi ih. Ako dođu, lijepo; ako ne, vas dvije se uslikajte i pjevajte i pušite svjećice sve dok ne izgore.
    Ako donesu poklon od 150 kn, odlično. Ako ne donesu ništa, opet dobro.
    Ne očekuj materijalnu pomoć, ne čudi se poklonim aod 150kn, jer te s novcima samo drže u šaci i imaju moć nad tobom.

    Dijete daj u vrtić i nađi posao.
    X

    Nisam imala običaj zvati rodbinu na dječje rođendane. Oni svi znaju kad je, obično su sami pitali, a ako ne bi (jer postojalo je vrijeme kad se moja mama i svekrva nisu baš slagale) najavili bi se svatko u vrijeme kad bi im odgovaralo i to je bio kraj priče. Proslava se radi zbog djeteta, a ne zbog rodbine.

    Što se tiče vrijednosti poklona - to mi je malo smiješno, jer ljudi nemaju, a ako i imaju odakle - nisu dužni darivati. To je samo njihova dobra volja. Isto tako, nisam nikad očekivala uzvraćanje (ja kupim poklon od 800 kn, pa očekujem da mom djetetu ti roditelji kupe poklon barem od isto toliko) jer to mi je baš odurno. Ako žele - nek dođu bez opterećenja. Ako ne - nema veze. Proslava može biti skromna - torta home made i gotovo. Ne radiš slavonske svate za djetetov prvi (ili bilo koji) rođendan.

  27. #127
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ako ti se ne radi torta nije loša Ledo morattina ili kak se već zove onaj sladoled u kocki zapikneš svjećivu i gori
    Ja uvijek radim torte ili bar ja tak zovem torta
    Kad je klinka imala prvi točkas napravila sam tortu tak da je ona može jest a alergičnaje za velike sam napravila nešto što liči na tortu,mada se više komentirala njena tortics,mene nije to bilo briga i sad radim duple stvari

  28. #128
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    imamo dvije teme oko rodjendana. molim da se drzite rodjendana na rodjendanu a muskaraca na ovoj temi

  29. #129
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    spajka

  30. #130
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Imamo i temu o muškarcima, bobice tebi smo ovdje sve rekli

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    ali, zar se ne slažete da su danas muškarci postali užasno hiperosjetljivi i da je dovoljno da im malo kažeš nešto hladno ili se našališ na njihov račun pa da postanu bezobrazni, bahati i grubi? podsjećaju me na neke supersenzibilne djevojčice od 13 godina!

  32. #132
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj bobicablue prvotno napisa Vidi poruku
    ali, zar se ne slažete da su danas muškarci postali užasno hiperosjetljivi i da je dovoljno da im malo kažeš nešto hladno ili se našališ na njihov račun pa da postanu bezobrazni, bahati i grubi? podsjećaju me na neke supersenzibilne djevojčice od 13 godina!
    Da pitaš mog muža, on bi isto to ustvrdio za žene,hehehe.... Sinovi isto. Kad je njihov prijatelj našao curu, pitam na starijega - a ti? Cura ti ne treba? Kaže on - ma joj, pa to pojede vremena i novaca, te stalno moraš odgovarati na poruke, te stalno cicimici, te vodi u kino, te ovo, te ono.... daklem - da li su muškarci razmaženi ili žene - čini mi se da to ovisi samo o tome kojem jatu pripadaš, hehehe... Eh, moj Einsteine - duljina trajanja pet minuta ovisi o tome s koje strane vrata od zahoda se nalazimo

    A sad ozbiljno - zašto bi se netko šalio na račun muškaraca? Niti su oni birali to biti niti smo mi birale biti babe. Tako nam je pao grah.

  33. #133
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj bobicablue prvotno napisa Vidi poruku
    ali, zar se ne slažete da su danas muškarci postali užasno hiperosjetljivi i da je dovoljno da im malo kažeš nešto hladno ili se našališ na njihov račun pa da postanu bezobrazni, bahati i grubi? podsjećaju me na neke supersenzibilne djevojčice od 13 godina!
    iskreno, mene 99% tvojih postova podsjeća na pisanje 13 godišnje djevojčice

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Čim sam vidjela naslov pretpostavila sam da će biti ovako nešto. Draga moja ti sama neznaš šta želiš, a ako želiš dobro sebi i svojoj djevojčici zastani i dobro razmisli. Pročitaj ponovo sve što si napisala. Mislim da bi bilo zaista dobro da s nekim stručnim popričaš, ako ne zbog sebe onda zbog djeteta.

  35. #135
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja moram reci da mene neki njezini postovi, pogotovo oni zadnji na zaključanoj temi, jako podsjećaju na sch dijagnozu. Imam to u obitelji i to točno tako izgleda - sve što nekome kažeš doživljava se kao napad.

    Ona je nekad prošle godine pisala da je išla psihologu, no mislim da bi ovdje bolje došao -ijatar.
    Ako je to u pitanju, to bi moglo objasniti puno scena s mužem i bratom.

    Samo ne znam tko bi mogao pomoći. Jer će bobica kad vidi ovaj post vjerojatno opet reagirati tako da ju treba zaključati.

    Ili je tako nešto, ili je vrhunski trol, treće nema.

  36. #136
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Netko je razvio priču i vrhunski trola i uživa.

  37. #137
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne mora biti ni trol, ni sch, ni 13 g, nego samo netko tko je odrastao s bitno drugačijim vrijednostima od svakog ovdje. Kao da toga nema na pretek.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Netko je razvio priču i vrhunski trola i uživa.
    Moram priznat da bi mi bilo drago da je tako.

  39. #139
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ono kad i kako se ona razljuti kad procita nešto sto joj se sviđa ne može biti “drugačije vrijednosti”.
    Valjda... hm...
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 20.01.2019. at 12:02

  40. #140
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mora biti ni trol, ni sch, ni 13 g, nego samo netko tko je odrastao s bitno drugačijim vrijednostima od svakog ovdje. Kao da toga nema na pretek.
    Potpis.
    Razmažena je do bola.
    Ljude dijeli po stupnju školovanja, ljepoti i koliko joj daju love i poklona.
    U isto vrijeme ona niti radi, niti je školovana, a bome ni lijepa.
    Nego s četri banke živi na grbači od brata i roditelja i još ih pljuje, umjesto da je zahvalna.
    Poklon od 400 kn je njoj malo!
    U današnje i bilo koje drugo vrijeme.
    Moja kći od bake nije dobila ništa, ni čestitala joj nije, a njena je dobila poklon od 400 kn i to se ne cijeni.
    Ma daaaaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #141

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Čak i da je izmislila od prve do poslednje svoj lik i delo ovde, kakav je psihološki profil osobe koja bi toliko vremena uložila u ovolike postove zabave radi?
    Ja sam sklonija da mislim da je BB u pravu, ali mi ta pomisao izaziva jaku nelagodnost pa mahom preskačem teme. Jer to znači da negde zaista postoji jedna devojčica koja je upravo proslavila prvi rođendan, čija mama ne radi, otac je nasilan a ostatak familije nesnađen u svemu.
    Iako mi je jednako nelagodna pomisao o osobi koju ta količina izmišljanja zabavlja radi tuđe reakcije.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja ves neko vrijeme mislim sto i bb. I zapravo, strasno mi je pomisliti na tu djevojcicu i iskreno se nadam da su u strahu velike oci. I da sam u sve ucitala vlastito iskustvo i totalno zabrijala.

  43. #143
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ona radi, samo je na roditeljskom dopustu, a ako je dobila otkaz, tada će dobivati naknadu sa biroa bar par mjeseci.
    Imaju obiteljsko poduzeće, ona ima završen studij koji joj omogućuje da radi taj posao i radit će kad joj dijete još malo poraste.
    A možda može to raditi i iz kuće, pa bilo to voditi račune, opremati prostore, prodavati kruh, raznositi cvijeće.

    Bar sam ja to pročitala iz njenih postova.

    Oni stavovi prema drugim ljudima, prema vrijednosti poklona, prema prijateljici...su malo čudni, ali nismo svi isti.
    A dijete voli i bit će dobro djetetu, jako se nadam.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Sad su me počastili i s šizofrenijom! Buahahaha. Žali Bože truda i vremena pisanja po ovom forumu. Neki imaju mozak ko lješnjak, pa kad im ne ideš niz dlaku bi ti nalijepili petsto dijagnoza. Ne znam kako je to dozvoljeno na nekom forumu, ali moram reći da ste teške budaletine i da bi se trebale pitati malo. Kak vas nije sram lijepiti dijagnoze šizofrenije, na račun stvarnih žrtava takve opake bolesti? A ova budaletina, kojoj netko u obitleji ima tu bolest očito ne zna ništa o šizofreniji i da je to bolest gdje imaš teške halucinacije i vidiš lava kako ti ulazi u stan da te proždre i takve grozote. Zbilja si budaletina samo takva i imaš rupu umjesto mozga! A ja ne vidim nigdje neprijatelje već sam osjetljiva osoba i ne volim da mi neke glupače seru po meni, koje nisu nikakve vrijedne osobe.

    Hvala Beti na malo razuma na ovom glupom forumu. I žuta minuta dobro kuži. A ostale, Bože mi prosti. Same ste rugobe, neobrazovane, ružne, needucirane, koje ne rade i trista čuda. Očito imate loše mišljenje same o sebi.
    A moje dijete je zbrinuto najbolje na svijetu hvala Bogu. To što se ne slažem s škrtim budalama i glupanima je drugi par rukava

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    A ovo s šizofrenijom, ne daj Bože nikome tog zla. Budaletine ste samo takve. Govoriti nekom takve odvratnosti i uvrede, da sam moderator bi već sto puta banirala takve, ali ovdje vrijedi pravilo - ako svi na jednog taj će dobiti ban. A ja se tu raspiala o svemu, a samo prosipam bisere pred svinje i niš drugo.
    Bog zna kakve ženturače ovdje vise. KOjima ne bi vjerojatno rekla dobar dan na cesti koliko su kvalitetne..

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Uopće mi je sad nevjerojatno da sam na ovim forumima gdje se skuplja valjda zadnji šljam od ljudi tražila neku novu prijateljicu ili prijateljsku podršku. Pa znamo koliko su žene općenito ljubomorne kuje jedna prema drugoj i ako imalo više vrijediš bi te rastrgale s zlobom.. Što se čudim ovakvom ponašanju??

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Sad sam još "šizofrenična" jer sam naivno tu išla pisati svoje emocije tražeći neku prijateljsku osobu. A i iznijela sam puno istine, koje većina emancipiranih žena, kuži, a neke koje imaju IQ sobne temperature ko vi, normalno da to ne kuže. Ovdje sam napisala dosta toga u vezi svijeta koji je u Hrvatskoj dosta maskulinistički, a to je zato jer su žene mediokriteti koje bi se ubacile svom mužiću u guzu samo zato da se mogu pohvaliti svom selu da su "sretno udane" i da su se ostvarile ko žene. Vi ste toliko daleko od nekih emancipiranih žena, koje misle svojom glavom da je to čudo jedno i općenito je malo samostalnih i divljenja vrijednih žena koje se drže svojih principa. Većina vas bi izdala sve svoje principe da zadrži vlastitog muža.

    Ja sam se od svojeg maknula, jer nisam odustala od svojih principa i koliko god teško bilo i koliko god nemala od nikoga podrške sam se sama izborila da ja i svoje dijete funkcioniramo relativno dobro.
    Tako da nisam zaslužila da me neke kučketine, koje su se cijeli život provlačile svom muškarcu u dupetu mene nazivaju kojekakvim imenima, niti ću to dopustiti.

    Boli me k... i za vaše banove, jer ionako ne želim biti dio neke okoline gdje se ne njeguju osnovni principi, a to je ne lijepiti drugima dijagnoze, ne napadati bez razloga, ne srati zato što ste nešto krivo pročitale i vršiti kolektivni napad zbog poklona za djetetov rođendan jer sam očekivala da joj baka, djed, bivši i stric kupe poklon koji košta više od dvjesto kuna jer se same udržavamo, a oni daju svake prijestupne. Ali budaletinama ovdje, nemreš objasniti jer su vam mozgovi toliko u vlastitom dupetu i mediokritetskom svijetu, da bi prije vrana posrala Einsteinovu teoriju relativnosti, nego što bi vama to došlo do mini mozga.

    A i prezirem ljude, koji prvo imaju kolektivno razumijevanje, a onda kolektivno napadaju. To je toliko jadno, da je to užas. Sramim se što sam žensko. Često. Jer sam okružena glupačama koje nemaju nikakav princip osim kako se uguziti nekom tipu u njegov čmar, pa da ih on štiti, nosi krozh život i ostalo. Od samostalnosti i pameti, ni s. Kko da su djevojčice od 12 godine,a ne žene od 30,40 godina koje bi trebale imati malo pameti i nekog samopoštovanja.


    Uglavnom, naravno da to ne mislim za par osoba ovdje koje su kolko tolkko pročitale što sam pisala i koliko tolko kuže, a ne ove ženturače koje kad popizdim na njihove uvrede onda samm im - šizofrenična i lijepe mi razne dijagnoze.

    To se čak ni na forumu.hr ne dozvoljava, a mislila sam da je ovo uljuđenije mjesto.

    I za kraj- dabogda dobile tu bolest, vi koje ste to nalijepile meni!

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis.
    Razmažena je do bola.
    Ljude dijeli po stupnju školovanja, ljepoti i koliko joj daju love i poklona.
    U isto vrijeme ona niti radi, niti je školovana, a bome ni lijepa.
    Nego s četri banke živi na grbači od brata i roditelja i još ih pljuje, umjesto da je zahvalna.
    Poklon od 400 kn je njoj malo!
    U današnje i bilo koje drugo vrijeme.
    Moja kći od bake nije dobila ništa, ni čestitala joj nije, a njena je dobila poklon od 400 kn i to se ne cijeni.
    Ma daaaaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ¸Ako joj baka nije čestitala rođendan, to dovoljno govori o tebi kao o osobi. Po tvojim napisima bi rekla da je baka nezadovoljna s kakvom se ženom oženio njezin sin, a u tome je potpuno u pravu. A što se tiče poklona od drugih, zna se što je bon ton. Ako ti nisi čula za bon ton, onda ne znam iz kakve zabiti dolaziš. Niti me zanima.. A za tvoju info sam vjerojatno za svoje godine deset puta ljepša, nego ti u svojima, ali poznato je da muškarci vole ispodprosječne žene jer ih mogu manipulirati. Imam dva fakulteta, radim.

    Očito je da ne znaš čitati.. Što drugo.. Znači, sve što si meni rekla to si ti..
    Posljednje uređivanje od bobicablue : 02.02.2019. at 06:35

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ves neko vrijeme mislim sto i bb. I zapravo, strasno mi je pomisliti na tu djevojcicu i iskreno se nadam da su u strahu velike oci. I da sam u sve ucitala vlastito iskustvo i totalno zabrijala.
    ne moraš se ti bojati za moju djevojčicu, više nego za svoju djecu ( ako ju imaš). NJoj je sigurno bolje sa mnom, nego tvojima s tobom.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    229

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Čim sam vidjela naslov pretpostavila sam da će biti ovako nešto. Draga moja ti sama neznaš šta želiš, a ako želiš dobro sebi i svojoj djevojčici zastani i dobro razmisli. Pročitaj ponovo sve što si napisala. Mislim da bi bilo zaista dobro da s nekim stručnim popričaš, ako ne zbog sebe onda zbog djeteta.
    A ti odi na tečaj pravopisa. Jer ne znam se piše odvojeno i uči se u 3.em osnovne! ( od koga ja tražim savjete my God!)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •