Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Podizanje mjehura trakicom ili nešto drugo

  1. #1
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno Podizanje mjehura trakicom ili nešto drugo

    Pozdrav svima. Dugo me nije bilo
    Trebala bih pomoć u odabiru.
    Zbog dugogodišnje stres inkontinencije, i neuspjelog liječenja neivanzivnim metodama, došla sam do stadija da stvarno moram na zahvat podizanja mjehura.
    Urolog (privatni) preporučuje op.zahvat podizanja mjehura trakicom.
    Gdje se, osim Petrove, to još obavlja i ima li netko iskustva?
    Našla sam još da u Poliklinici Vili obavljaju zahvat Urolastic gdje se kraj mokraćnog kanala ugrađuje materijal koji podiže mjehur. Odrađuje se u lokalnoj anesteziji u 15 minuta. Ima li to iskustva s tim?
    Ili možda s onim "botoksiranjem"?

  2. #2
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Zao mi je sto nitko nije odgovorio. Moj mjehur se jos drzi ali prema procjeni ginekologa u menopauzi bi mi stanje moglo krenuti na gore. Molim te napisi ako si otisla na zahvat, zanima me kako je proslo jer me cekaju slicni izbori.

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mojoj kolegici je podignut mjehur s trakicom, a trakica pričvršćena za vrat maternice.
    Kad je trebala operativno odstraniti maternicu zbog tumora, trakica je bila problem.
    Na kraju su joj ostavili vrat maternice uz rizik da u budućnosti nešto počne rasti na njemu pa se pojačano kontrolira.
    Inače je zadovoljna sa zahvatom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Nakon puno istraživanja i pregleda u nekoliko klinika, na kraju sam se odlučila za klasično postavljanje trakice u Petrovoj. Ove druge metode su se pokazale nedovoljno učinkovitima.
    Zbog prethodnih carskih rezova meni je rađena metoda Obtryx, što znači da se ulazi kroz prepone.
    Odabrala sam spinalnu analgeziju. Sama operacija traje 20-tak minuta. U intenzivnoj još oko sat vremena, dok nisam mogla pomicati noge. Sve skupa boravak u bolnici je 4 dana. Skidanje šavova za tjedan dana.
    Bolovanje 4 tjedna.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Kako se osjecate sad nakon operacije? Mene isto ceka...? Mozete li odgovoriti pls. Ja sam bas ocajna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •