Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Prekid dojenja zbog lijekova

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno Prekid dojenja zbog lijekova

    Pozdrav, ispričavam se ako već postoji ovakva ili slična tema/objava...
    Imam bebu od 9 mj., i trebala bih prestati s dojenjem radi bakterije na mjehuru. Pila sam 2 x antibiotik i sad me čeka i 3., koji će morati biti jači od ova 2 prethodna pa ću biti prisiljena prekinuti dojenje. Problem mi je noćno dojenje, beba spava s nama i nekad se ne probudi cijelu noć (22-8h), a nekad traži ciku svakih pola sata (cika glumi dudu varalicu...)
    Znači po danu ćemo lako jer uredno papa voće, povrće itd., ali ne znam što s tim noćnim traženjem cike...

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mimi057 zelis li ti prekinuti dojenje? ako da onda moras uloziti jako puno strpljenja.
    ako je prekaid radi bolesti, neki lijekovi ipak dopustaju dojenje iako mnogi lijecnic ne savjetuju isto. nekad se mogao nazvati odjel za farmakologiju na Rebru, ako se dobro sjecam. danas ne znam da li to jos uvijek funkcionira.
    nazovi rodin SOS ili odi na fejs stranicu rodinu za potopru dojenju i tamo pitaj. brze ces dobiti odgovore na svoja pitanja.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Koji antibiotik je u pitanju?

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Mimi057 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ispričavam se ako već postoji ovakva ili slična tema/objava...
    Imam bebu od 9 mj., i trebala bih prestati s dojenjem radi bakterije na mjehuru. Pila sam 2 x antibiotik i sad me čeka i 3., koji će morati biti jači od ova 2 prethodna pa ću biti prisiljena prekinuti dojenje. Problem mi je noćno dojenje, beba spava s nama i nekad se ne probudi cijelu noć (22-8h), a nekad traži ciku svakih pola sata (cika glumi dudu varalicu...)
    Znači po danu ćemo lako jer uredno papa voće, povrće itd., ali ne znam što s tim noćnim traženjem cike...
    Ne znam koji je to antibiotik koji se ne moze zamijeniti nekim prikladnijim, s obzirom da su gotovo svi kompatibilni s dojenjem.

    Ako odlucis prekinuti dojenje, uzmi u obzir da beba od 9 mjeseci ne moze jesti samo krutu hranu (kakva god ona bila), vec moras uvesti ili donirano majcino mlijeko (sto sumnjam da je laka opcija u regiji) ili dojenacku formulu.

    Dojka nikad ne glumi dudu varalicu, vec duda varalica zamjenjuje dojku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •